Анкета

Најбољи играч против Вулетићевих дечака био је:

Борјан
21 (3.2%)
Стојковић
235 (35.6%)
Бабић
19 (2.9%)
Ле Талек
13 (2%)
Родић
7 (1.1%)
Јовичић
32 (4.8%)
Крстичић
28 (4.2%)
Бен
46 (7%)
Пешић
52 (7.9%)
Срнић
2 (0.3%)
Радоњић
194 (29.3%)
Доналд
7 (1.1%)
Аџић
0 (0%)
Милијаш
5 (0.8%)

Укупно гласова: 661

Аутор Тема: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан 2:1  (Прочитано 43621 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Arantes94

• Члан ФК
  • Поруке: 672
  • Репутација: +397/-102
  • Кренућу тамо где су моји другови,песма и дим..
Одг: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан 2:1
« Одговор #560 послато: 17 Април 2018, 14:39:48 »
Da li ima negde na netu ceo derbi?? Nisam ga gledao uopste, danas sam stigao kuci pa bih hteo da odgledam
И мене ово занима,тек сам данас из Београда,а не могу да нађем на нету.

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 2.116
  • Репутација: +1339/-1068
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #561 послато: 17 Април 2018, 15:14:20 »
И мене ово занима,тек сам данас из Београда,а не могу да нађем на нету.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.893
  • Репутација: +1135/-2622
« Одговор #562 послато: 18 Април 2018, 01:33:17 »

:D

Koji kurrac bre vise ovog coveka pitaju ista u vezi kluba. Sigurno to neki novinari namerno rade.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже marakana11

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 429
  • Репутација: +480/-92
  • Од малена...
Одг: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан, субота 18:30
« Одговор #563 послато: 18 Април 2018, 10:11:30 »
Звездо, играј... играј и победи!

ДЕЛИЈЕ... навијајте... навијајте и победите!

Као да су сви видели ову поруку, а знам да скоро 99% људи није. Ова Субота је био један од оних дана у животу кад све се догоди како треба. Играчи на нивоу, навијање на нивоу. Растукли смо их у сваком погледу.

Незнам где да почнем... утисци, кад је све легло... још увек сам у добром расположењу од Суботе.

Борјан - каква одбрана у 75-ом минуту. Врхунски ниво. Нисам видео оваквог доброг голмана између статива од кад ја пратим Звезду. Помислим, Јеврић, Милојевић, Дишљенковић... Борјан је скоро одиграо сваку утакмицу без грешке ове године. Свака част.

Стојковић - који лав. Какав приступ, каква енергија. Изашао на терен са једном вером. Победа. Одиграо је капитенски у свакој смисли речи. Одушевио ме са стартовима и паметној агресивности. Његова енергија и вера је уливала самопоуздање у читав тим и сви су га пратили. Једна од најбољих утакмица Жулета од кад је дошао, а, имао их је доста. Такође, као и против Келна, његов аут са десне стране ка Пешићу-Срнићу започиње читаву акцију за први гол који ломи утакмицу. :aplauz:

Ле Талек - веома поуздан. Што кажу многи,  можда и наш најконстантнији играч ове године поред Борјана. Француз само доказује колко вреди добар тренер и шта значи искусном играчу. Пре тачно 12-14 месеци доста њих се питало када ће да се прода, уопште није био мотивисан, веома слаб, итд... а сада изгледа као један од најбитнијих карика у нашој одбрани, и верујем да доста нас би хтело да га заджимо. Шта год да се деси на лето, много мије драго да се вратио, показао какав је професионалац и уз Савића постао командант одбране. Верујем да ће да заврши посао како треба. Његова дистрибуција лопте од дефанзиве нам даје другу димензију у нападу, али његова хитрина и агресивност (карике које су биле критиковане прошле године) су ове године оне које праве разлику. Хвала за све Дамијане, и хвала што си прошао кроз најгоре да дођеш до свега сада. Ретки су такви странци.

Бабић - за овог момка могу да кажем да сам изненађен. Од кад сам га гледао у Земуну ужвио у првом делу године, видело се да има таленат али и мало несигурност у неким моментима за које може да научи кроз искуство. Али, од кад се Савић повредио, у овом другом делу сезоне, Срђан је ушао и цементирао се. Одиграо је јуче па скоро без грешке, и његов развој у овом делу сезоне пролази испод радара. Много ми је драго да је управа нашла средства да га купи. Мислим да је доказао да можемо озбиљно да рачунамо на њега следеће године. Затворио је Тавамбу и Ожеговића, и имао онај леп пас главом кроз казнени простор кад је Срнић лоше захватио прву озбиљну шансу. Био сам скептичан кад је доведен, али изгелда да рад испод Милојевића га враћа на старе стазе у веома раној фази његове каријере.

Родић - копи, пејст Стојковић. Улазио је у сваки дуел као да му је живот у питању. Поготово се сећам два, три минута у другом полувремену кад је лопта била са леве стране терена и он уклизава на Тавамбу, па Здјелара, па Вуличевића, итд. без компромиза. Такође се сећам једног дриблинга њихове -десетке- у првом полувремену кад га је Родић пратио све време са леве па скроз на десну страну терена и бацио га на колена. То је та БОРБА за коју сви изражавамо жељу пре дербија. Срце је и нама на месту Милане. :aplauz:

Јовичић - као остали, није пустио Пантића да дише. Осим једног слабог шута Пантића, затварао је све у свом стилу. Нико није мого да га прође и веома паметно је одиграо друго полувреме где је било доста фаула. Што се тиче дистрибуције, враћао се између Ле Талека и Бабића да почне напад, држао стабилност екипе и проналазио -лака- и -једноставна- решења где је највише потребно. Његов осећај је направио други гол, када види шта Милетић хоће да уради, и једноставан пас отвара читаву акцију за Бена. Мислим да је одрадио сваки задатак који му је Милојевић дао. :win:

Крстичић - један веома паметан фудбалер. Тачно се види да има њух за пас, и када треба да форсира у напад, а када да врати лопту. Није покретљив као Јовичић, али зато има карактеристике централног креативца који зна да одради пресинг и да нађе пас у правом тренутку. Имао је и пар добрих слободњака Родићу на задњој стативи. Штета што их нисмо искористили. Одрадио је веома добар пресинг на Здјелара, и у комбинацији са Беном, Срнићем и Јовичићем тотално негирао њихов везни ред.

Срнић - колко год мислили да је брз, и играч за контре, увек се некако докаже у већим утакмицама. Овог пута је дао асистенцију за први гол и имао пар добрих пасова које су отварале шансе. Можда није крило са највише стила, али веома класичан тимски играч, који даје све док је на терену и проба да некомпликује. За мене, његово враћање у дефанзиву да помогне Жулету са Ожеговићем, као и пресинг на Ђерлека и Пантића кад би они пребацивали лопту са десне на леви бок је било кључно. Милојевић је направио план како да се тимски одради пресинг и зато што су сви играчи учестовали (и Срнић) зато смо тако доминатно изгледали у првом полувремену. Веома паметно одрађено, и драго ми је да се Славољуб вратио у форму зато што у моментима је био ван првих једанест ове године... иако је у -годинама- за нашу лигу и трансфер му пропао у задњем тренутку ове зиме, није никог критиковао, није причао... само наставио са тешким радом, и види се. Такође, негова хемија и искуство са Жулетом се види. Звездино дете у сваком погледу. :ue:

Бен - његова најбоља утакмица у Звездином дресу у једној од најтежих позиција. Добио је задатак да игра као офанзивни везни и да направи разлику. То је и урадио. Улазио је у шансе, није компликовао, и нашао Пеишића за прфектну полу контру у првом полувремену. Да је био мало више фокусиран могао је и да дода 1-2 гола. Као што је Пешић рекао после утакмице, имамо још много тога да видимо од овог играча. Чини ми се да има све што нам треба, само треба да се поклопи и да мало проради са головима, а улази у шансе, тако да је само питање времена. Ако се узме чињеница да је ово била најважнија утакмица до сада, Бен се појавио и дао велики допринос за победу. Надам се да овако настави. Такође, као Срнић, чини ми се као један од оних играча који хоће све да уради за тим, и верујем да кад тотално има идеју шта Милојевић хоће од њега, биће још боље. Изгубили смо неке луде пасове и шутеве Канге у Јануару, али јуче смо баш добили динамику и структуру у везном реду са Беном испред Крстичића и Јовичића.

Радоњић - Као скоро сви остали, изашао је на терен са вером у победу. Велика жеља се показала од првог минута кад је вршио пресинг на Вуличевића и Јанковића који нису могли да дишу. Нема шта рећи о голу, оно је мајсторија на било којој утакмици, а камоли у дербију. Као што је РСБ написао... играч за велике утакмице. Шта је мени доказало да сазрева као фудбалер је друго полувреме. Била је једна комбинација кад се скроз вратио у наш казнени простор и решио опасну ситуацију кад је наша одбрана била растежена. Такав труд је одсликао и крунисао његову утакмицу. Заслужио је све што му долази. Хвале ти Циганстуро!

Пешић - много ми је драго да му се све враћа. Ушао је у кризу, људи су се нервирали, али онда је ушао у форму и опет се вратио кад је било најтеже. Улазио у шансе, играо брзо и једноставно... брзина његове лопте Срнићу из аута Жулета за први гол отвара па скоро читаву шансу. Гол је показо самопоуздање зато што је лако мого да шутира у голмана и где би много нападача мало паничила, доказао је класу. 23 гола и нек настави да решета... било би лепо до 30 да достигне Дробњака из 1992-1993 сезоне! Прошао је Катаија и Хуга који су имали 21 и 20 голова у сезони 2015-2016. Та статистика добољно каже о његовој сезони и у каквој је форми, и то све са чињеницом да није био први нападач у првом делу сезоне и да је понекад играо лево крило. Само настави царе!  :vasil:

Утисак вечери? ТИМ. Играли и навијали смо као један. За то се живи.

« Последња измена: 18 Април 2018, 10:20:48 marakana11 »

Ван мреже Roske1989

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 53
  • Репутација: +39/-35
  • Bila prva ili ne,ja volim je!
« Одговор #564 послато: 19 Април 2018, 04:07:56 »
I ko ne skace taj je grobar" nisam cuo ovaj derbi cudno ql desava se