Анкета

Најбољи играч против Вулетићевих дечака био је:

Борјан
21 (3.2%)
Стојковић
235 (35.6%)
Бабић
19 (2.9%)
Ле Талек
13 (2%)
Родић
7 (1.1%)
Јовичић
32 (4.8%)
Крстичић
28 (4.2%)
Бен
46 (7%)
Пешић
52 (7.9%)
Срнић
2 (0.3%)
Радоњић
194 (29.3%)
Доналд
7 (1.1%)
Аџић
0 (0%)
Милијаш
5 (0.8%)

Укупно гласова: 661

Аутор Тема: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан 2:1  (Прочитано 39693 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 598
  • Репутација: +409/-138
Одг: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан, субота 18:30
« Одговор #20 послато: 08 Април 2018, 00:09:09 »
Prvi Grofov derbi - ušli smo kao luzeri koji su ispali pd Kairata (posebna priča omalovažavanja Zvezde od početka te sezone od strane medija, kao da nismo nili u potpunom rasulu i igrali protiv kluba sa velikim budzetom i sređenim timom), smejali su se Hugu, najavljivali kako će nas nabiti sa tri komada. Ubili smo ih jer nismo kalkulisali a igrači su ušli u derbi onako kako su neladašnje generacije ulazile - na našem stadionu, bez respekta, na nož, Gruja je tukao Ilića i vraćao mu svaki udarac, Plavšić ih dovodio do ludila, Hugovi i Magikovi golovi za nezaborav. To je bila druga generacija i druga priča, ali se tako ulazi u derbi. Da ne pričamo o tome da je ta pobeda ogolila sve njihove slabosti i da su ih posle tukli kako su stigli.
To što nam je poslednja pobeda 2-1 na pašnjaku je posledica naših gluposti, dok nije došao Miloje. U prvom derbiju su imali sreće da smo izginuli protiv Krasnodara i imali povređene igrače, stigao umor i sve to, pa smo ih opet ostavili bez šuta na gol. Drugi derbi je bio posledica napora u Evropi gde smo se realno mnogo više trošili od njih, a i imali su sreće, Mustafa je dva zicera skinuo. Ovaj derbi će biti poseban iz više razloga - prvo, imperativ rezultata i za nas i za njih, rešavanje titule (mada derbi treba da bude motiv sam po sebi), drugo, iako sam siguran da svi želimo da izađemo i da ih zgazimo, mislim da Miloje neće dozvoliti stihiju nego odigrati nešto slično kao u LE, sa jakom odbranom i brzim tranzicijama. Pokazalo se, bar po meni, da Ben ima tu žicu da igra ofanzivnog veznog, da im se ubacuje između linija, deli lopte na krila i dobija povratne ili pakuje Šilji. Ne znam da li igramo sa Savićem i Donaldom, mislim da su obojica jako značajni za ovu utakmicu, ali ako nisu spremni, ima zamena - doduše, lakše ćemo zameniti Donalda nego Savića, Babić je prespor da bi čuvao ono malo govno, DLT mora da odigra na najvišem nivou. Radije bih da sredinu drže Bakula i Krle a ispred njih Ben, nego da Račić igra Donaldovu poziciju (iako će verovatno igrati da bi pokrivao Tavambu u skoku i parirao mu snagom). Krila su nam brza i stvarno možemo da ih ozbiljno nakantamo pravim pristupom i dobrom taktikom praćenom igrom na nož, u našoj su kući, to od starta mora da im se stavi do znanja. Realno smo kvalitetnija ekipa i individualno i timski, imamo boljeg trenera iako mislim da Đukić ima neku žicu za važne utakmice, ne verujem da može da postavi nešto što Miloje be bi anticipirao. Bunariće na Tavambu koji će spuštati lopte za Ožegovića i Pantića, na to moramo da obratimo pažnju u defanzivi. Mislim da možemo da ih zgazimo sa 3-0 ili 3-1 bez problema. Takođe, kao što igračima treba staviti do znanja da su u našoj kući, tako i ove njihove klošare na tribini staviti samo na Jug, nek se kolju, njihov problem. Dva derbija za redom kod nas isti scenario kod nas, prave sranja na Istoku, pa onda još debeli derpe priča kako su se osetili ugroženima od strane naših zlih navijača sa Zapada. Daj da ih prekinemo sada i da ih ozbiljno razvalimo, vreme je, a i ova generacija zaslužuje da ima ozbiljnu pobedu protiv pacova u ovakvoj sezoni.
Ajmo Zvezdo :stari grb:
« Последња измена: 08 Април 2018, 01:48:51 20 kinte »

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 557
  • Репутација: +416/-294
« Одговор #21 послато: 08 Април 2018, 00:33:41 »
Tu se pita policija najviše a ne mi ,kako oni odluče  tako će i biti .
Organizator utakmice je FKCZ a ne MUP BGD. Nas klub snosi svaku odgovornost za bilo kakav incident a ne policija.  Mi dajemo predlog na njima je da li to mogu ili ne da sprovedu u delo. Ukoliko "nisu u stanju" da sprece okupljanje na istojku tu tribinu treba zatvoriti i sve navijace sa sezonskim kartama istoka prebaciti na zapad. Karte za zapad ne pustati u javnu prodaju vec ih iskljucivo prosledjivati klubovima navijaca CZ. Za jug i sever pustiti karte u prodaju i resen problem.
Moze li ovako ?

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.796
  • Репутација: +3235/-2621
« Одговор #22 послато: 08 Април 2018, 01:22:06 »
po kom osnovu ne mogu?

По основу да смо ми домаћини и да ми одређујемо где ће ко да иде.

Ван мреже FicaKG

• Веран као пас
  • Поруке: 579
  • Репутација: +75/-275
« Одговор #23 послато: 08 Април 2018, 01:37:06 »
Upravo tako, ako bude nekih sranja mi ćemo da platimo a ne MUP

На мрежи Arantes94

• Члан ФК
  • Поруке: 573
  • Репутација: +332/-82
  • Кренућу тамо где су моји другови,песма и дим..
« Одговор #24 послато: 08 Април 2018, 01:42:37 »
Гробаре да *****о,титулу да славимо! Морамо показати зашто смо најбољи ове сезоне. У два претходна дербија су се извукли,овај пут не смију!

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.872
  • Репутација: +2773/-955
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #25 послато: 08 Април 2018, 02:25:24 »
Moramo odigrati borbeno! Za Zvezdu!

Ван мреже milan_zmaj

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 128
  • Репутација: +63/-25
« Одговор #26 послато: 08 Април 2018, 02:43:35 »
Ako izgubimo bice tesko...masinerija ce jos vise da gazi. Plasim se da cemo psihicki da padnemo..da ce nam tek onda svaka utakmica biti u grcu! Toga sr olasim. Samo pametno..samo da ne izgubimo. Verujem da je doslo vreme za pobedu,realno smo bolji od njih. Verujem u pobedu i odavno nisam jedva cekao derbi...Za Zvezdu...za nas..pobeda

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Ван мреже marcos

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.910
  • Репутација: +452/-362
« Одговор #27 послато: 08 Април 2018, 09:59:23 »
Nema nista lepse nego pobeda u derbiju za  titulu.Vidimo se na Marakani  :cz:

Ван мреже RedStarNbg

• Члан ФК
  • Поруке: 610
  • Репутација: +518/-416
« Одговор #28 послато: 08 Април 2018, 10:39:17 »
Фрањевцима клуб ни под разно не сме да дозволи да се групишу као засебне фракције по осталим трибинама. Отворити им само југ и она два кавеза, а пандурчине нек их распоређују како им воља. Ако пандурчине буду глумиле неко лудило, издати саопштење да су неспособни да обезбеде ред и затворити лепо целу трибину, а стока нек се гања около са неспособним пандурчинама. Клуб не сме ни једном више да дозволи да се наши навијачи на нашем стадиону не осећају безбедно због фрањевачке багре са три фракције и неспособних пандурчина који не могу да их среде и обуздају!

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

На мрежи Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.191
  • Репутација: +483/-1058
  • Понос града ти си нашега
« Одговор #29 послато: 08 Април 2018, 10:47:45 »
Кимијевци ће бити у кавезу на југозападу, претпостављам да ће забрањени на исток, али то је шака јада неће се ни осетити. Тако да овог пута мислим да је боља организација.

Ван мреже LucasCP3

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.249
  • Репутација: +322/-383
  • Једина љубавииии...
« Одговор #30 послато: 08 Април 2018, 10:56:01 »
Кимијевци ће бити у кавезу на југозападу, претпостављам да ће забрањени на исток, али то је шака јада неће се ни осетити. Тако да овог пута мислим да је боља организација.
Pola stadiona ode na bagru.. Daj nek se ujedine vise i trpaj ih na jug sve..

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.866
  • Репутација: +1727/-2393
  • Mitchell Donald-persona non grata
« Одговор #31 послато: 08 Април 2018, 10:58:48 »
Ko bude isao na derbi ima da prisustvuje istorijskom dogadjaju.Ima da vidi gostujuce navijace u tri frakcije. :srbinosm:

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.976
  • Репутација: +6817/-2709
« Одговор #32 послато: 08 Април 2018, 11:06:30 »
Otkud znaš ovo za Kimijeve, jel ti pouzdana informacija? Onih nesretnih zabranjenih ima cca 50 tako da su nebitni.
Što kaže neki kolega sa posla član one njihove 40+ grupe. Ja ga zezam u društvu, kažem obarate rekorde, taman 4 strane stadiona za vaše 4 grupe, a on odgovara jeste 4 strane po dva reda  :srbinosm:

Ван мреже DenaraFCRS

• Члан ФК
  • Поруке: 497
  • Репутација: +215/-241
« Одговор #33 послато: 08 Април 2018, 11:24:49 »
Па забрањених и има толико, али је проблем што ће подоста њих ићи на исток навикнути од претходних дербија, не само чланови те назови групе, већ и ''симпатизери". Потрпати их све на југ и у кавезе па нека се покољу међусобно, није наш проблем. Не можеш утакмицу на миру гледати са истока због фрањевачких мајмуна.

Ван мреже Nemke

• Члан КК
  • Поруке: 430
  • Репутација: +212/-138
  • Na celom svetu mi je sve...
157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан, субота 18:30
« Одговор #34 послато: 08 Април 2018, 11:27:06 »
Nadam se da ce pristup i nacin igre biti kao u dvomecu sa Spartom.
Odavno nisam bio odusevljen Zvezdom kao tad. Znaci pritisak na loptu,cvrsti dueli,presing...kad se otme lopta od noge do noge,eksploatisanje prostora i udri. Neki Liverpulov stil,ne preterano srljanje ali ni preterano povlacenje. Nikakva im je odbrana,vreme je da im metnemo 2+ gola jer kakva nam je odbrana u zadnje vreme tesko da cemo da sacuvamo nulu.
Sto se tice navijaca,ne razumem diskusiju ovde.
Ako jedna frakcija uzme 500 istoka,druga 200 kako mozemo mi da im odredjujemo gde ce? Ako dodju organizovano mozda i mozemo ali ako dodju normalno,kao i svi navijaci,odvojeno pa se onda skupe na jednom delu tribine,koji mehanizam imamo da to sprecimo?
Jedino ostaje da jedan deo nasih navijaca ode tamo da brani stadion i ljude jer su se uvek povlacili kad krenu nasi...prave sranja samo nad ljudima sa decom...
Sve u svemu...da mi napravimo pakao,da nasi maksimalno popune sve tri strane stadiona,da zajedno sa igracima udjemo naprzeni i nema im spasa.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.426
  • Репутација: +5232/-5579
« Одговор #35 послато: 08 Април 2018, 11:33:19 »
Sever, Istok i Zapad - Zvezdasima !!!

Kavez na jugoistoku - zabranjeni
Kavez ka jugozapadu- partizanovci(splicani)
Sektori ispod semafora - grobari jug (janjicari)

-I napred Zvezdo le do pobede i titule !!!

Ван мреже уикзакрње

• Члан ФК
  • Поруке: 68
  • Репутација: +134/-67
« Одговор #36 послато: 08 Април 2018, 11:50:06 »
Прво,Христос Воскресе! Свим правим Звездашима и мојим циганима срећан Ускрс,здравље и срећа да вас прате! Друго,превише је ово коментара о њима. Боље да се окренемо нама,да ми прво попунимо нашу страну до последњег места! Немој да људи који долазе на исток одустају од те трибине због ових јајара! Било је раније пропуста и клуба али и групе,па им је свашта дозвољавано на тој трибини,али нема потребе да се било ко њих плаши. Исток и запад морају бити испуњени Звездашима! Не треба пуно трошити речи о овом мечу,сви знамо шта је и како је и колико ће нам значити победа,показали смо да се будимо полако са бројком. Радним даном нас је било 10 сома,значи у суботу не сме бити празних столица на нашем стадиону,поготово на северу! Не сумњам у наше играче да ће оставити срце на терену,али ајде да ми одрадимо оно прво што је до нас. Да се остави глас на стадиону у суботу!!

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 17.235
  • Репутација: +5027/-5488
« Одговор #37 послато: 08 Април 2018, 11:52:06 »
To je podnošljivo ali ja im ni to ne bi dozvolio.Sve na jug van kaveza pa nek se lože
Obavestiti ih ranije da će tu biti smešteni
Boksovi neka budu prazni kao tampon i ćao

Šta koga boli uvo što se oni makljaju medjusobno.Mi smo domaćini i mi odlučujemo.Kod njih nek se dele na dvesta frakcija

Ван мреже zuba87

• Члан ФК
  • Поруке: 534
  • Репутација: +435/-211
« Одговор #38 послато: 08 Април 2018, 11:59:35 »
По основу да смо ми домаћини и да ми одређујемо где ће ко да иде.
brate znas i sam da oni dolaze na istok u grupicana od po par ljudi a na istoku imas 6,7 ulaza.. Kako mozes trojci random likova da zabranis ulaz na istok sa kartama recimo na drugom ulazu do severa? Jel ima na celu pise da su ovi ili oni?

Ван мреже StefanCacak

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 53
  • Репутација: +45/-6
  • Nema dana, a da ne mislim na tebe...
« Одговор #39 послато: 08 Април 2018, 12:28:43 »
Sever, Istok i Zapad - Zvezdasima !!!

Kavez na jugoistoku - zabranjeni
Kavez ka jugozapadu- partizanovci(splicani)
Sektori ispod semafora - grobari jug (janjicari)

-I napred Zvezdo le do pobede i titule !!!
Najpametnije resenje. Oni nece moci ni ovo da napune a kamoli da masovno jure na istok. Jake policijske snage na istoku i zapadu i nema problema.