Анкета

Најбољи играч против Вулетићевих дечака био је:

Борјан
21 (3.2%)
Стојковић
235 (35.6%)
Бабић
19 (2.9%)
Ле Талек
13 (2%)
Родић
7 (1.1%)
Јовичић
32 (4.8%)
Крстичић
28 (4.2%)
Бен
46 (7%)
Пешић
52 (7.9%)
Срнић
2 (0.3%)
Радоњић
194 (29.3%)
Доналд
7 (1.1%)
Аџић
0 (0%)
Милијаш
5 (0.8%)

Укупно гласова: 661

Аутор Тема: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан 2:1  (Прочитано 43620 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ultra88

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.280
  • Репутација: +776/-297
  • taj osecaj nas kad pogodak das
Одг: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан, субота 18:30
« Одговор #120 послато: 11 Април 2018, 20:37:22 »
Cekajte, nesto ne razumem, data su im 3 odvojena "kaveza", na sajtu partizana pise...karte za jug 600, karte za zapad 1200. Zasto su im date karte za zapadnu tribinu? Ako je istok do juga zatvoren kako stoji na njihovom sajtu, zasto su im date karte za zapad? Imaju 3 "kaveza" pa nek biraju
Brate ne znam sta nije jasno u ovom nasem saopstenju....sve lepo pise i treba samo procitati...Zabranjeni,njih daj boze da ima i 50-etak ce biti u kavezu izmedju istoka i juga,tamo gde su sad npr bili zemunci....Aktuelni jug ce biti na juznoj tribini tacnije tri sektora ispod semafora otprilike...i na kraju odbegla mlada kimi ili ti njegovi PARTY ZA NOVAC  :biggrin: bice izmedju juga i zapada u onom kavezu gde su npr bili navijaci kelna odvojeni od zapada ogradom...Na istoku nece biti dozvoljeno okupljanje niti na zapadu,tako da problema verovatno nece biti kao sto ih nije bilo ni na prethodna 2- derbija kod nas.

Ван мреже samo ti...

• Члан ФК
  • Поруке: 358
  • Репутација: +227/-179
« Одговор #121 послато: 11 Април 2018, 20:51:22 »
Odluka kluba je na mestu . Nikome nije zabranjen ulaz vec kao domacini i kao odgovorni pre svega prema svojim navijacima odluceno je kako je odluceno.  Mi ne mozemo ako oni budu imali 5 ili 7 frakcija da brinemo njihovu brigu i da ih smestimo sve .  Zna se za organizovanu grupu navijaca gde im je mesto . Oni nek prave 10 kopova ali u predvidjenom prostoru za to .  Na istoku i zapadu to nije mesto sigurno.  Bilo je i bice uvek simpatizera , gledalaca koji navijajj  za njih i tako treba da  bude sve preko toga je na ustrb nas i nasih navijaca dal na istoku dal na zapadu . Kao ozbiljan klub to ne sme da se dozvoljava i sada su dosli pameti i zvanicno to saopstili . Kazem jos jednom bravo za odluku . Na nama ne da nas bude vise na nasem stadionu i da budemo velika vecina i na istoku i na zapadu . Oni sa svojim frakcijama nek resavaju sami probleme nema potrebe mi da se mesamo .

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.819
  • Репутација: +7342/-3002
« Одговор #122 послато: 11 Април 2018, 21:18:42 »
Sve ok, samo šta je garancija da neka njihova frakcija neće doći na skraćeni Istok? Čisto onako pitam.

На мрежи shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 2.084
  • Репутација: +921/-499
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #123 послато: 11 Април 2018, 21:23:29 »
Pa cisto sumnjam da ce da pridju toliko blizu Severu..ne znam to koliko im je pametno

На мрежи mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.681
  • Репутација: +783/-444
« Одговор #124 послато: 11 Април 2018, 21:26:02 »
Sve ok, samo šta je garancija da neka njihova frakcija neće doći na skraćeni Istok? Čisto onako pitam.
Pa biće tamo ova njihova frakcija što ih štiti,piše im na ledjima Žandarmerija.

Ван мреже Млађа ЦЗБГ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 663
  • Репутација: +380/-157
« Одговор #125 послато: 11 Април 2018, 21:27:05 »
Aкција маркетинг тима ко нема карту и није у могућности да купи нека покуша.

Ван мреже samo ti...

• Члан ФК
« Одговор #126 послато: 11 Април 2018, 21:27:57 »
Burazeru, mislim da niko nema garancije da nece doci na sever neka frakcija . Ko ce to da garantuje? 
Svako ko se okuplja oko organizovane grupe da navija imace prostor za to , zato ne vidim razlog da neko sad stoji pored svoje grupe ili frakcije .
Mi treba da radimo na tome da se na nasem stadionu u nasoj kuci oseca bas to da je nasa kuca .  Kazem opet simpatizeri gledaoci koji  za njih navijaju bili su uvek prisutni i to nije problem a grupa koja ce da provocira da pored svog mesta dodje na mesto na kom nije predvidjeno da budu  to onda se zna sta i kako. 
Ne treba ni pisati o tim glupostima . To je kao ja da sad pitam sta bi bilo da se ovi na jugu posvadjaju i odluce njih pola da oce na zapad centar ispod loza udju tu stanu naprave kop i navijaju

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #127 послато: 11 Април 2018, 21:32:18 »
Burazeru, mislim da niko nema garancije da nece doci na sever neka frakcija . Ko ce to da garantuje? 
Svako ko se okuplja oko organizovane grupe da navija imace prostor za to , zato ne vidim razlog da neko sad stoji pored svoje grupe ili frakcije .
Mi treba da radimo na tome da se na nasem stadionu u nasoj kuci oseca bas to da je nasa kuca .  Kazem opet simpatizeri gledaoci koji  za njih navijaju bili su uvek prisutni i to nije problem a grupa koja ce da provocira da pored svog mesta dodje na mesto na kom nije predvidjeno da budu  to onda se zna sta i kako. 
Ne treba ni pisati o tim glupostima . To je kao ja da sad pitam sta bi bilo da se ovi na jugu posvadjaju i odluce njih pola da oce na zapad centar ispod loza udju tu stanu naprave kop i navijaju
Ko? Evo ja garantujem da nijedna frakcija neće doći na Sever :srbinosm:. Nemoj da se nervoziš, onako sam pitao, samo ćaskamo ;)

Ван мреже ultra88

• Звезда му је све
« Одговор #128 послато: 11 Април 2018, 21:33:49 »
Pa jedino da postoji 4-ta frakcija...stoka koja je stajala na istoku je mahom kod starlete odbegle sa juga,ili u zabranjenima koji ce sad biti na istoku (kavez)...ako se neki podkradu to je zanemarljiv broj u odnosu kad su bili prethodnih derbija jer ce dobar i najveci deo otici u onaj novokompovani kavez na jugo-zapadu...u principu i ranijih godina dok nije bilo podela kod njih,oni su jedva ili cak i nisu uspevali da napune jug koji je i onako skracen...tako da im ne treba pridodavati paznju...nase je da ispunimo zapad istok i naravno sever i bodrimo tim do pobede....a na njima da vide kako izgleda organizovana navijacka grupa i sta je armija koja gura svoj tim do pobede.

Ван мреже samo ti...

• Члан ФК
« Одговор #129 послато: 11 Април 2018, 21:41:15 »
Ma daleko od toga da sam nervozan , nego smo malo mi sami se pomirili sa tom situacijom na nasem stadionu.
Iskreno smeta mi sto generacije su nasih klinaca odrasle  i prihvatile to kao cinjenicno stanje . Ovi na jug ovi na istok kako se kome digne zauzme mesto gde hoce . Nasi ljudi na istoku poceli su da se osecaju kao manjina i postalo im je neprijatno da budu tu .   Ono sto je ne prirodno su napravili da je prirodno.  Mi ne treba da se bavimo time , mi treba da radimo na tome da nam bude mali istok i zapad .   Da ljudi ne razmisljaju sta cu ja na mom istoku kad su ovi tu . 

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #130 послато: 11 Април 2018, 21:45:25 »
Jel se upšte negde prodaje Istok? Nisam provalio iz ovih saopštenja. Uspeće ova varijanta sa kavezima.

Ван мреже ultra88

• Звезда му је све
« Одговор #131 послато: 11 Април 2018, 21:56:28 »
Jel se upšte negde prodaje Istok? Nisam provalio iz ovih saopštenja. Uspeće ova varijanta sa kavezima.
Samo kod nas...njima su slati kontigenti za zapad i jug..
Mislim da se dobar deo sponzorskih kod nas upravo deli za istok,ako gresim neka neko ispravi.
U principu uprava je uradila dobar posao..deo za istok ka jugu se ne pusta u prodaju,a na nama je da taj skraceni deo napunimo.

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.912
  • Репутација: +473/-180
« Одговор #132 послато: 12 Април 2018, 03:29:18 »
Samo kod nas...njima su slati kontigenti za zapad i jug..
Mislim da se dobar deo sponzorskih kod nas upravo deli za istok,ako gresim neka neko ispravi.
U principu uprava je uradila dobar posao..deo za istok ka jugu se ne pusta u prodaju,a na nama je da taj skraceni deo napunimo.
Problem je što oni odu regularnu na našu blagajnu kupe kartu, uđu mahom u manjim grupama i onda unutra formiraju kop prema istoku i napadaju ljude. Nadam se da ćemo ovaj put nekako da im "stanemo za vrat". Koji cirkus mrze se između sebe, podelili se na više frakcija i sad mi kao organizatori moramo da se opet plašimo da ne na*****o zbog loše organizacije što oni hoće međusobno da se poubijaju

Ван мреже Rossobianco

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 448
  • Репутација: +188/-161
  • Gazi, lomi Zvezdo!
    • Serbian FM
« Одговор #133 послато: 12 Април 2018, 03:36:29 »
Zgaziti ih i uzeti titulu! HRABRO! Ljubav si mi jedina ! :ue:

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.119
  • Репутација: +816/-558
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #134 послато: 12 Април 2018, 07:18:21 »
Pa biće tamo ova njihova frakcija što ih štiti,piše im na ledjima Žandarmerija.

A jel dovode i bracu Rvate istureno od odeljenje iz Splita?

На мрежи Dominator91

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.327
  • Репутација: +333/-834
  • Ljubavi Zvezdo ti si tako slatka...
« Одговор #135 послато: 12 Април 2018, 09:59:46 »

I bree kakva njihova crna forma? Na osnovu cega druze? :esvasta:
Kazem u boljoj nego sto su tada bili, ne u boljoj od nas. :D A jesu u boljoj nego tada, tada su gubili redom, sada dobijaju redovno u zadnje vrijeme. :D

На мрежи Друлић

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.623
  • Репутација: +716/-586
« Одговор #136 послато: 12 Април 2018, 10:32:53 »

Mi smo za vas Ligu Šampiona!
Nekada su punih gaća izlazili na naš stadion, uterajte im opet taj strah u kosti!

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 553
  • Репутација: +474/-186
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #137 послато: 12 Април 2018, 10:35:02 »
Kazem u boljoj nego sto su tada bili, ne u boljoj od nas. :D A jesu u boljoj nego tada, tada su gubili redom, sada dobijaju redovno u zadnje vrijeme. :D

Сад су затворили све до краја* то не спада у бољу форму  :))

Ван мреже Lux

• Члан КК
  • Поруке: 364
  • Репутација: +102/-208
« Одговор #138 послато: 12 Април 2018, 11:09:11 »
Danilo Grujic sudi derbi

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.079
  • Репутација: +457/-348
« Одговор #139 послато: 12 Април 2018, 11:09:14 »
Моцарт објавио да Грујић суди, а не Мажић. А овамо наводно одлажу да Мажић може да суди. Надам се само да Мажић није одбио да буде судија по задатку пред мундијал, а Грујић прихватио.