Анкета

Најбољи играч против Земуна био је:

Борјан
2 (0.7%)
Гобељић
1 (0.4%)
Бабић
0 (0%)
Ле Талек
8 (3%)
Родић
0 (0%)
Рачић
7 (2.6%)
Крстичић
5 (1.9%)
Лука Илић
6 (2.2%)
Пешић
10 (3.7%)
Бен
213 (79.8%)
Радоњић
9 (3.4%)
Фримпонг
1 (0.4%)
Аџић
3 (1.1%)
Милијаш
2 (0.7%)

Укупно гласова: 267

Аутор Тема: 30. коло Суперлиге: Црвена звезда - Земун 3:1  (Прочитано 16126 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже almatinac

• Веран као пас
  • Поруке: 699
  • Репутација: +127/-400
Одг: 30. коло СЛС | Црвена звезда - Земун 3:1
« Одговор #140 послато: 06 Април 2018, 19:33:58 »
Odigrali smo odlično prvo poluvreme, drugo loše. Opet smo primili gol, u prolećnom delu mrežu smo sačuvali samo dva puta, vrlo zabrinjavajući podatak imajući u vidu da smo u jesenjem delu golove retko primali.

Sad sledi ono ključno, plej-of i derbi koji nismo dobili još od 2015. čini mi se, zaista sramotno. To se mora promeniti već u ovom nailazećem, ako to uradimo titula je naša.

Ван мреже Киле

• Веран као пас
  • Поруке: 786
  • Репутација: +370/-384
« Одговор #141 послато: 06 Април 2018, 19:36:21 »
Upravo tako! Bravo! Mi ako se budemo tesili, da na svakoj utakmici kazemo sem primljenog gola, super je igrao, daleko cemo da doguramo! Ni jedan nije toliko isforsiran, a ima dosta boljih od njega i ne dobijaju sansu! Romanic, Joveljic, Ilic Nikolic, Adzic.....da ne nabrajam!
Да не идемо даље у оф топичарење, ово је већ за Играчки кадар, у принципу јесте тачно што пишеш, до некле делим твоје мишљење, Николић је креактивнији и " писменији" играч од Рачића, и ја могу да разумем његово форсирање, само ако је на листи за продају " хитно"! Јер он није ни у дечијим игрицама будућност клуба где ће он бити костур тима! Нема он то знање нажалост! Он и Милијаш у пару у више наврата је изгледало као да нас је мање на терену!
Жалосно је, кад сад призивам Милијаша, од тридесет и кусур лета у екипи пре њега!
« Последња измена: 06 Април 2018, 19:39:43 Киле »

На мрежи shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 2.059
  • Репутација: +914/-491
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #142 послато: 06 Април 2018, 19:49:52 »
Upravo tako! Bravo! Mi ako se budemo tesili, da na svakoj utakmici kazemo sem primljenog gola, super je igrao, daleko cemo da doguramo! Ni jedan nije toliko isforsiran, a ima dosta boljih od njega i ne dobijaju sansu! Romanic, Joveljic, Ilic Nikolic, Adzic.....da ne nabrajam!

Pa nista, da Milojevic vrati sa pozajmice Romanica i da ga stavi na zadnjeg veznog..da vidimo kako izgleda jer je talentovaniji... hocete klinca, gotov proizvod..to nema nigde... Jovica ste terali posle prvog meca bez gola, zasto ce Joveljic proci bolje? A nacicete mu manu. Jer je ima. Kao svaki igrac u ovoj ligi. Pesica su terali pre nedelju dana, sad je dao gol pa je ok. Sutra opet nece jer ce promasiti...

Ван мреже Друлић

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.598
  • Репутација: +702/-562
« Одговор #143 послато: 06 Април 2018, 19:54:59 »
Haha bravo shumar,  kad se setim šta se pisalo za Jovića..  :)) Mislim, nije da je napravio zavidnu karijeru, ali na dobrom je putu da to uradi, a tek mu je 20 godina, ima fantastičnu statistiku u Bundesligi.. Bez ljutnje Redskins, ali ti si prednjačio u tome.  :biggrin: Nismo mi okolina za mladog igrača, daleko od toga..

Ван мреже Raka Baranda

• Веран као пас
  • Поруке: 765
  • Репутација: +596/-355
« Одговор #144 послато: 06 Април 2018, 19:55:46 »

Pa nista, da Milojevic vrati sa pozajmice Romanica i da ga stavi na zadnjeg veznog..da vidimo kako izgleda jer je talentovaniji... hocete klinca, gotov proizvod..to nema nigde... Jovica ste terali posle prvog meca bez gola, zasto ce Joveljic proci bolje? A nacicete mu manu. Jer je ima. Kao svaki igrac u ovoj ligi. Pesica su terali pre nedelju dana, sad je dao gol pa je ok. Sutra opet nece jer ce promasiti...
Koji si ti bukvalista....... :facepalm: Romanica sam naveo kao primer boljeg igraca, a ne da igra na zadnjem veznom. Ja pricam o datoj sansi igracu, koji nazalost nije iskoristio! A ne o poziciji u timu! Zavrsavam svaku raspravku oko Racica! Nek igra i derbi!

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 2.831
  • Репутација: +704/-973
« Одговор #145 послато: 06 Април 2018, 20:00:47 »

Ne mora Romanića, može da vrati Andriju Lukovića npr...a Račić ako se ne proda nekom ludom srećom, pravo na pozajmicu i dokazivanjje, kao i mnogi njegovi prethodnici.

На мрежи Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.070
  • Репутација: +484/-331
  • Црвено-бели са бројем 6
« Одговор #146 послато: 06 Април 2018, 20:19:23 »

Ван мреже ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.877
  • Репутација: +2660/-1654
  • Devotion!
« Одговор #147 послато: 06 Април 2018, 21:02:32 »
Читајући форум неко време уназад стиче се закључак да је нови канцер Радоњић. Морао неко да замени Кангу на позицији канцера.

Ван мреже redneck

• Највећи критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.243
  • Репутација: +2670/-2442
« Одговор #148 послато: 06 Април 2018, 22:21:52 »
Glupost.
Radonjic je sa svojim prodorima kroz sredinu bio zacetnik 2 gola.
Pokazo nesto novo umesto da se zabija uz aut.
Samo da poradi na zavrsnici,
Napadacki trening dnevno
1 na 1 i da cilja gde ce lopta

Ван мреже Redskins

• Члан клуба
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.409
  • Репутација: +2090/-3385
« Одговор #149 послато: 07 Април 2018, 01:21:49 »
Haha bravo shumar,  kad se setim šta se pisalo za Jovića..  :)) Mislim, nije da je napravio zavidnu karijeru, ali na dobrom je putu da to uradi, a tek mu je 20 godina, ima fantastičnu statistiku u Bundesligi.. Bez ljutnje Redskins, ali ti si prednjačio u tome.  :biggrin: Nismo mi okolina za mladog igrača, daleko od toga..

Ne bezim od toga.
Decko danas daje golove ali nikad nece biti klasa. Popravio se ali je daleko od onoga za sta se predstavljao na forumu (Falcao  :ohmygod:). Uostalom, da li smo mi imali vremena da ga cekamo? Pa on u Benfiki B nije imao mesta.
Evo ti zadnja utakmica, lepo se namestio i uhvatio polu vojel, doneo izjednacenje.
Malo nakon toga izlazi ispred golmana, 100% sansa za potpuni preokret i pobedu.
Promasuje...
Primaju gol nakon toga i gube utakmicu.

На мрежи Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 1.904
  • Репутација: +1520/-637
« Одговор #150 послато: 07 Април 2018, 01:50:16 »
Не тачни пасови у радиусу од пет метара, погресна уклизавања, и споро размишљање шта даље с лоптом. То је сасвим довољно! Значи дечко је скроз ок, готиван је, али нажалост са лоптом је на " ВИ" !

Račić je igrač koji je značajno napredovao u poslednjih 12 meseci. Zbog mladosti i nedovoljnog iskustva ume da napravi glupost kao protiv Zemuna pre nego što smo primili gol, ali sam siguran da njega čeka sasvim solidna karijera ako nastavi ovako da se razvija kao igrač. Ovo na 4:55 ne moze da odigra neko ko sporo razmislja i na vi je sa loptom.

Ван мреже пикса

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 35
  • Репутација: +33/-11
« Одговор #151 послато: 07 Април 2018, 10:53:07 »
Стварно ми није јасно шта ви очекујете од Рачића да игра ко Пирло...
По мени игра сасвим солидно, а његово неискуство кошта неке грешке по које смо примали гол, али сетите се само колико година има и да има простор за усавршавање његове игре и на краај краева кад Милиоје верује у њега шта има ми да пљукамо кад је човек без број пута показао да зна шта ради .

Ван мреже acer

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.325
  • Репутација: +798/-536
« Одговор #152 послато: 07 Април 2018, 11:14:16 »
Ne bezim od toga.
Decko danas daje golove ali nikad nece biti klasa. Popravio se ali je daleko od onoga za sta se predstavljao na forumu (Falcao  :ohmygod:). Uostalom, da li smo mi imali vremena da ga cekamo? Pa on u Benfiki B nije imao mesta.
Evo ti zadnja utakmica, lepo se namestio i uhvatio polu vojel, doneo izjednacenje.
Promasuje...
Bice klasa, oduvek je i bio klasa u odnosu na svoje godine. Malo stagnirao pri prelasku u seniore, ali se moze reci da je prerano bacen u vatru, da je ulazio u prvi tim u najgorem mogucem trenutku sa 27 razlicitih struja u klubu, svako iz uprave imao svoje igrace koje je gurao, manjkom para, pa jos prodat za procente i nije dobijao sansu iako ju je zasluzivao mnogo vise nego neki koji su igrali pre njega.

Nosice on nasu reprezetnaciju narednih 10ak godina.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.760
  • Репутација: +7267/-2977
« Одговор #153 послато: 07 Април 2018, 11:52:15 »
Ne bezim od toga.
Promasuje...
Ovde se sa tobom nikako ne slažem. Zbog spleta okolnosti prošao je sve i svašta kao baš klinac. Sve je to pregurao i sad sa 20 godina igra Bundesligu i to sasvim pristojno. Opet da naglasim, on ima tek 20 godina. Ako ne bude nekih nesrećnih okolnosti igraće on za neku godinu standardno i u jačem klubu sigurno, a to je već lepa karijera.
Račić napreduje, biće i on sigurno igrač u nekom klubu lige petice. Jasno je da mi nemamo nikakvo strpljenje za mlade igrače i taj odnos se konstantno ponavlja. A sa druge strane su nam puna usta "naše dece". Ako hoćemo da razvijamo klince koji će nam u jednom momentu značiti dosta u igri ili će nam doneti milionske transfere, moramo da trpimo njihove greške.
Još samo za Radonjića, da ne budem pogrešno shvaćen. Dečko i dalje ima sve predispozicije da bude brutalan. Ono što mu fali može da se ispravi. Samo sam napomenuo da sam, a verovatno i drugi, očekivao više od njega do sad. Opet kžem, može sledeće sezone da ispadne od njega babaroga.

На мрежи Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 979
  • Репутација: +131/-288
« Одговор #154 послато: 07 Април 2018, 13:11:08 »
Cela akcija kod drugog gola Bena je po meni jedna od lepsih ove sezone u JSL.

Ван мреже kavaljero

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 73
  • Репутација: +232/-29
« Одговор #155 послато: 07 Април 2018, 13:46:06 »
Rasturili smo Zemun. Mnogo žalim njihovog trenera zbog izjava tipa bili smo ravnopravni sa Zvezdom

Ван мреже NikolaBgd

• Члан ФК
  • Поруке: 307
  • Репутација: +76/-99
« Одговор #156 послато: 07 Април 2018, 14:29:37 »
Rasturili smo Zemun. Mnogo žalim njihovog trenera zbog izjava tipa bili smo ravnopravni sa Zvezdom
Covek se salio, naravno da nije ozbiljno mislio, jos kaze zvezda dobila prvo a mi drugo poluvreme. :bravo: