Анкета

Најбољи играч против Вулетићевих дечака био је:

Борјан
21 (3.2%)
Стојковић
235 (35.6%)
Бабић
19 (2.9%)
Ле Талек
13 (2%)
Родић
7 (1.1%)
Јовичић
32 (4.8%)
Крстичић
28 (4.2%)
Бен
46 (7%)
Пешић
52 (7.9%)
Срнић
2 (0.3%)
Радоњић
194 (29.3%)
Доналд
7 (1.1%)
Аџић
0 (0%)
Милијаш
5 (0.8%)

Укупно гласова: 661

Аутор Тема: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан 2:1  (Прочитано 43595 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.246
  • Репутација: +7066/-3358
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН

СУБОТА, 14.4.2018. СТАДИОН РАЈКО МИТИЋ, 18:30 ЧАСОВА

У дерби улазимо са шест бодова предности али са истим циљем као и претходних 156 пута - Идемо на победу.

Гробари су се извукли у прва два дербија ове сезоне и ред је да им сада наплатимо у последњем дербију ове сезоне.

'АЈДЕ ИГРАЈ И БОРИ СЕ

ЦРВЕНО БЕЛИ 'АЈМО У НАПАД ЗАЈЕДНО!
« Последња измена: 14 Април 2018, 20:34:53 Љуба »

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.054
  • Репутација: +4232/-3657
Da izadjemo da ih zgazimo... Da izadjemo u napad od prvog minuta... Da izadjemo sa zeljom i voljom da im se na*****o mile majke..

Da ih oducimo od fudbala...

Mozemo !

:vitez:

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.460
  • Репутација: +758/-558
Igrati ofanzivno, ali ne skroz srljati. Kao u evropi kod kuce, to je pravi recept.
Bice pun stadion. Bicu prvi put na Istocnoj tribini, nadam se da ce ista biti obojena u crvenoj beloj boji. I samo jedna,jedna lopta u golu komsija!

Ван мреже DenaraFCRS

• Члан ФК
  • Поруке: 744
  • Репутација: +449/-493
Да ли неко зна како стојимо са повредама и колики део истока ће им бити уступљен обзиром на свих 16 фракција Загрепчана које ће доћи? Претпостављам да ће Кимијевце да у кавез ставе.

Надам се да ће наши изаћи са макар 50% агресивности и напаљености са којом играчи јсд-а излазе и напунити им мрежу за претходна два (по игри партизана) незаслужена ремија. У сваком случају све осим пораза нам 99% враћа титулу где и припада.

НАПРЕД ЗВЕЗДО!

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.460
  • Репутација: +758/-558
Nabiti im samo jug, neka se kolju ako  hoce i kraj price. Ne vidim zbog cega bi im dali maltene dve tribine.

На мрежи Маркони

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 466
  • Репутација: +627/-39
Све НДХ (Недозвољени, Дозвољени, Хрвати) навијаче на југ па нек си ј.. матер своју.

Доста више њиховог иживљавања на нашем истоку.

Што се тиче резултата мислим да је време да се оне пропуштене прилике из претходна два дербија наплате дебело.

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 3.112
  • Репутација: +1403/-354
Јесам мало пијан, ал исто бих и трезан рекао.

Од прве секунде у кост, у месо, нападачки и агресивно! АЈДЕ момци обрадујтее нас, Куманово долази да слави победу!

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.301
  • Репутација: +1715/-570
  • Волим ЦЗБГ!

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.119
  • Репутација: +815/-558
  • ko je viknuo sta vidis cica?
Stoku u obor .... svaki put kad su pusteni na istok pravili su sranja.
Jebe mi se sto su podeljeni to je njihov problem.

Da se krene ostro od starta i da se pritisnu na terenu! Odmah bez kakukisanja.

Ван мреже mr nono

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.303
  • Репутација: +593/-419
Све у свему, значи СВИ НА ИСТОК!  :vitez:

Ван мреже Николакш95

• Члан ФК
  • Поруке: 290
  • Репутација: +358/-55
  • ΚΑΤΑΙ ΜΑΓΙΚΟ!
Одг: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан, субота 18:30
« Одговор #10 послато: 07 Април 2018, 19:54:45 »
Stoku u obor .... svaki put kad su pusteni na istok pravili su sranja.
Jebe mi se sto su podeljeni to je njihov problem.

Da se krene ostro od starta i da se pritisnu na terenu! Odmah bez kakukisanja.
+

Већ седам дербија нисмо победили, а на Маракани нам је последња победа била још она од 3:1 када су их Хуго и Катаи напунили. Иако нам и нерешено игра, ипак морамо да кренемо од старта на победу и коначно згазимо стоку у нашој кући.

Ван мреже Игор

• Члан ФК
  • Поруке: 11.376
  • Репутација: +2251/-4723
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #11 послато: 07 Април 2018, 20:54:29 »
Сваки дерби у који се улази са жељом за нерешеним резултатом сматраћу поразом Звездаштва.
Победа и само победа.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.211
  • Репутација: +856/-1050
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #12 послато: 07 Април 2018, 21:16:32 »
+

Већ седам дербија нисмо победили, а на Маракани нам је последња победа била још она од 3:1 када су их Хуго и Катаи напунили. Иако нам и нерешено игра, ипак морамо да кренемо од старта на победу и коначно згазимо стоку у нашој кући.
Taj derbi, uhh, Marakana mi se okretala naopacke, bio sam u delirijumu, kako smo ih razbili, tresao se ceo stadion od urlanja.

Ван мреже Roske1989

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 53
  • Репутација: +39/-35
  • Bila prva ili ne,ja volim je!
« Одговор #13 послато: 07 Април 2018, 21:20:24 »
J*****mo majke svima narocito grobarima

Ван мреже Paki

• Члан ФК
  • Поруке: 651
  • Репутација: +271/-96
« Одговор #14 послато: 07 Април 2018, 22:27:10 »
Red je da Šilja postigne gol Mustafi kao i da Radonja proradi....Biće 2:0  i strelci gore pomenuti.....kao nekada sto su ih punili Ziga i Bogavac pa Ziga i Pantela.....vreme je da opet zasijamo punim sjajem...tresli su se u tunelu X puta i to su sami njihovi igraci priznali da je jeziv osecaj dok izlaze.....neka tako bude u sub i neka svako od vas koji citate dodje i povede 1 ortaka ...značiće mnogo ....grlo,dlan...a momci su ove sezone bili pravi uvek kad je trebalo...ne sumnjam u tim....

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.793
  • Репутација: +2515/-2508
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #15 послато: 07 Април 2018, 22:51:47 »
Ja licno ne zelim taktiziranje, ne zelim ziherasenje i igranje na nulu. Iako nam i nereseno skoro pa sigurno donosi titulu, ja zelim pobedu i zelim konacno da ne odigramo kukavicki i da pobedimo.

Zelim napadacku igru po cenu poraza, zelim da izadjemo na teren muski a da sa njega odemo podignuta cela.

Utakmica je u nasem domu, nema nikakvog opravdanja za mlohavost i defanzivu!

DO POBEDE!!!

Ван мреже StefanCacak

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 53
  • Репутација: +45/-6
  • Nema dana, a da ne mislim na tebe...
« Одговор #16 послато: 07 Април 2018, 23:15:36 »
Cekao sam ovu temu duze vreme da napisem ovo, ovako: Sto se tice fudbala pobeda je imperativ! Kao sto sam skoro napisao...u "sedmoj" brzini i da ih zgazimo! Sto se tice ne fudbalskih stvari...znam par ljudi iz Cacka i iz Pozege, okorelih partizanovaca, koji tvrde da ce veoma veliki broj navijaca partizana biti poslato da pokupuje sto vise karata za istok (ako bude druga frakcija u kavezu do istoka), tj sto vise karata za zapad (ako druga frakcija bude u kavezu do zapada). Treba doobro povesti racuna jer gde je stoka tu su i problemi. Bitno je da nasi napune 3 strane stadiona i da im nazovi "plan okupacije tribine" ne uspe. Ne znam da li je ovo tacno bas 100% ali treba biti oprezan. Da se ja pitam, juznu tribinu (gde su bili smesteni uvek) podeliti na 2 dela i dosta im je, sto moramo da im damo veci broj mesta ako imaju 2 frakcije? Terzo, pamet u glavu, i stoku samo na jug pa nek se kolju, ko im jb mater.
« Последња измена: 07 Април 2018, 23:18:45 StefanCacak »

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 629
  • Репутација: +482/-326
« Одговор #17 послато: 07 Април 2018, 23:50:11 »
Klub mora da reaguje na vreme tj vec prvog radnog dana nakon praznika i izadje sa saopstenjem da ce im biti omogucena tri dela na juznoj tribini ( kavez istok - jug i kavez zapad-jug kao i sredisnji deo juga tj tribina) pa neka se organizuju kako im je volja. Ovo saopstenje mora biti konkretno i direktno upuceno javnosti i policiji koja to mora da sprovede u delo jer joj je to i posao uostalom. Jasno u saopstenju treba naznaciti da su navijacke tribine sever i jug a da na ostalim dvema tribinama zapad i istok zabranjeno organizovano okupljanje bilo koje navijacke grupe. Pritom treba jasno pozvati sve obicne navijace da kazem simpatizere oba kluba da dodju na istocnu tribinu jer ce ona biti porodicna tribina. Sad i zauvek od sad.

Meni nije jasno kako smo im i ovu dosadasnju bahatost dozvolili u nasoj kuci. Oni potencijalno mogu da naprave deset frakcija i da sacica kretena uzurpira ceo stadion. Kako stvari stoje ka tome se i ide.Iz nase kuce ce nas ovim tempom isterati sacica sektasa kojih i da su ujedinjeni nema ni za pola juga Mrakane da popune. Ovo sto je do sada bilo mora biti preseceno odlucnim stavom nase uprave jer derbi izmedju ostalog treba da se vrati u okvire u kojima je nekada i bio. Na nasem stadionu mi odlucujemo gde ce ko da sedi jer mi i odgovaramo za organizaciju meca. Na njihovom pasnjaku neka prave red kako im je volja ovde su gosti i spram toga ce se tako ponasati.A i ovom odlukom imace komfor i sisgurnost vecu nego li ga imaju na svojoj prciji.

Apelujem na upravu naseg kluba da se konacno uzme u pamet i da ovaj problem bez problema resimo jednom za svagda.

Ван мреже intex

• Веран као пас
  • Поруке: 548
  • Репутација: +199/-468
« Одговор #18 послато: 07 Април 2018, 23:58:58 »
Tu se pita policija najviše a ne mi ,kako oni odluče  tako će i biti .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ван мреже zuba87

• Члан ФК
  • Поруке: 624
  • Репутација: +491/-234
« Одговор #19 послато: 08 Април 2018, 00:05:06 »
Zandari ako hoce da sprece nemire mogu da stave nas i sve grobare i UF i koga god hoces na jednu tribinu nemira nece biti, ako hoce da bude sranja mogu njih da ostave ispred stadiona bice sranja, nemojte da ste naivni.. Nema klub veze sa time, cuj ne mogu da udju na stadion , po kom osnovu ne mogu? ulaze nase ljudi bez karata a sad ce neko iz kluba nekom random coveku da zabrani da udje sa kartom..