• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ФК Графичар

Започео Matuzalem88, 20 Фебруар 2018, 11:09:59

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Бошко 996

Кад је већ члан гнп споменуо тренера Милију Жижића, морам рећи да је сјајна ствар што су њега поставили за тренера Графичара. Одличан стручњак, са омладинцима Рада постао првак и одвео их у омладинску ЛШ, после тога тренирао Жарково, нисам сигуран, али мислим да их је оно увео у ПЛС. Све у свему, похвално је што су га ангажовали.

lazarlazar

Mislim da je Zarkovo u pls uveo Dejan Radjenovic ex Zeleznik, ali u svakom slucaju dobar trener je Zizic i moze jos dosta da napreduje.

Vlada 89

Косјерац

Графичар ће утакмицу 30. кола Српске лиге Београд, последњу пред промоцију у прволигашко друштво, одиграти у суботу од 17 часова. Изабраници Милије Жижића сусрет са Локомотивом дочекују без резултатског императива јер су два кола пре краја тке обезбедили пласман у виши ранг a  утакмица Звездине филијале биће емитована директно на Јутјуб каналу Звезда кидс.

dzonidelija

08 Јун 2019, 20:22:05 #764 Last Edit: 08 Јун 2019, 20:45:34 by dzonidelija
Dobili smo (3:2) i na taj način smo pobedom zatvorili sezonu.

Elem ja i zaboravio na meč pa sam se uključio u 90. minutu čisto da vidim rezultat. Kada ono penal za nas i rezultat (2:2). Na kraju je ispalo da su ovi svo vreme vodili (0:2) al smo mi u poslednjih 15 minuta uspeli da okrenemo rezultat.

Prvo gol je dao Đorđević, predriblao je defanzivca gostiju, a onda je preciznim udarcem sa nekih 16-17 metara uspeo da zatrese mrežu. Drugi gol je dao Daničić, asistent je bio Đorđević, takođe lep gol. I za kraj Marjanović sa kreča.

Inače taj Đorđević je zanimljiv igračić, ali je imao tu nesreću da je igrao u timu sa Veljom koji je bio odličan, pa zato nije bilo puno minuta za njega.

zoxx92

Odlicne vesti  :vasil: Omladinci Graficara pobedili Lokomotivu u poslednjem kolu i plasirali se u Omladinsku ligu Srbije !!

FicaKG

Odlično, znači i prvi tim Grafičara i omladinci i kadeti su ušli u viši rang

zoxx92

Tako je svi navedeni timovi Graficara su usli u visi rang ! Konacno ce se smanjiti broj gresaka u vezi procene kvaliteta omladinaca ( verujem da hoce a svakako da bi trebalo da se smanji ). Igrac koji bude otpisan iz omladinaca i koji preko Graficara ne dokaze da zasluzuje povratak u Zvezdu ne treba u buducnosti da se kupuje od superligaskih timova ( izuzetak moze biti ponekad ako bas pravi razliku u ligi a da je velika vecina navijaca za njegov dolazak ) !! Trebalo bi se u narednih mesec dana diskutovati o mladim igracima koji treba da pojacaju Graficar ?!!

Vlada 89

dzonidelija

Na vox92 pišu da je Daničić prekjuče uzeo papire.

Бошко 996

Цитат1: СтелаРоса  22 Јун 2019, 16:30:44
U prethodnom upisu si rekao da pomažemo Borcu ovim transferom. Ako je došao za transfer od 0 evra, kako smo onda pomogli Borcu?

Помоћи ћемо им играчки, пошто би вероватно неко други покупио Фићовића, то смо урадили ми и он би требао да остане у Борцу ову полусезону. Иначе је можда био и најбољи играч ове екипе, па су они питали да ли може да остане код њих како би сакупили неке бодове у првом делу.

Што се тиче самог Фићовића, не могу рећи да сам незадовољан, дечко има неки виц у игри, веома је добар техничар и ја немам проблем са овим трансфером, јер од њега може нешто бити. Исто као што бих био задовољан и да доведемо Маронга. Мени је већи проблем кад се доводи неко као Видић са 26 година из друге лиге. То ми је скроз непотребно.

Vatrogasac

Gde cemo sa Veljkom Nikolicem kad se on preseli u Graficar?Ili bilo koji drugi mlad igrac na toj poziciji,ne mora Veljko.Zar mi nismo uzeli tej Graficar za razvijanje nasih klinaca iz OS?Cemu ovo sve vece punjenje ekipe sa igracima sa strane

Слуцки

Цитат1: Vatrogasac  22 Јун 2019, 16:43:27
Gde cemo sa Veljkom Nikolicem kad se on preseli u Graficar?Ili bilo koji drugi mlad igrac na toj poziciji,ne mora Veljko.Zar mi nismo uzeli tej Graficar za razvijanje nasih klinaca iz OS?Cemu ovo sve vece punjenje ekipe sa igracima sa strane

Колико сам могао да закључим Вељко ће ове сезоне остати у Звезди неће ићи на позајмицу.

Микса

Цитат1: СтелаРоса  22 Јун 2019, 16:30:44
U prethodnom upisu si rekao da pomažemo Borcu ovim transferom. Ako je došao za transfer od 0 evra, kako smo onda pomogli Borcu?

Da prebacimo ovde raspravu. U tom upisu sam jasno napisao da ne znam uslove transfera i da čekamo tu informaciju. U medjuvremenu sam saznao pod kojim uslovima je momak došao i to podelio ovde sa vama.

Igrom slučaja poznajem jednog igrača Borca, koji mi je za malog rekao da im je ubedljivo najtalentovaniji igrač u ekipi, kao i da je dobar momak, što je takodje jako bitno. Prema njegovim rečima, dečko ima kvalitet da kroz sezonu/dve bude deo prvog tima, samo ako ga život u velikom gradu ne poremeti, što veruje da se neće dogoditi.

Vatrogasac

Цитат1: Слуцки  22 Јун 2019, 16:54:53
Колико сам могао да закључим Вељко ће ове сезоне остати у Звезди неће ићи на позајмицу.
Uf nekako nisam ubedjen u takav razvoj situacije.Mislim da nema nikakav prostor da igra ovde

Слуцки

Цитат1: Vatrogasac  22 Јун 2019, 17:02:48
Uf nekako nisam ubedjen u takav razvoj situacije.Mislim da nema nikakav prostor da igra ovde

Ја некако верујем слепо да ће се направити простор за њега а догодине за Гаврића, иако нам то до сада нису приређивали.

СтелаРоса

Vatrogasac

Цитат1: Слуцки  22 Јун 2019, 17:15:23
Ја некако верујем слепо да ће се направити простор за њега а догодине за Гаврића, иако нам то до сада нису приређивали.

Ja se nadam ali ne verujem nikako.Nista ne govori u prilog tome,zapravo sve ide ka suprotnom.Deluje da idemo ka tome da nikad manje mladih igraca u prvom timu nece biti

Red hart

Цитат1: Слуцки  22 Јун 2019, 17:15:23

Moraju nekog klinca da guraju, svake godine je bio makar jedan. Ne vidim ko bi to bio pre Nikolića.

zoxx92

22 Јун 2019, 18:06:05 #779 Last Edit: 22 Јун 2019, 18:46:31 by zoxx92
Mozda recimo Stanojev ako bi igrali 3 5 2 formaciju. Sta mislite koji igraci treba da dodju u Graficar kao prava pojacanja i potencijali ? Predlozite neke. Ja sad ovako iz glave kao prava pojacanja predlazem Desancica iz Bezanije Miloseva iz Buducnosti Dobanovci Marong Trajal ( njega bi doveo pre u Zvezdu ). Kao potencijale neke recimo Banjac Indjija Zlatovic Todorovic Dimitric Radnicki Kg. A iz Srpske lige Savic Mladi Radnik Gordic napadac obavezno napadac Moravca Djokic uz jos 5-6 igraca koji odskacu kvalitetom a nemaju vise od 25 godina