Аутор Тема: ФК Графичар  (Прочитано 73925 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 2.029
  • Репутација: +1650/-662
Одг: ФК Графичар
« Одговор #540 послато: 17 Јануар 2019, 16:40:00 »
Ljudi, tema jeste samo Grafičar ali me zanima koliko je izvodljivo uzeti klub iz BiH za filijalu. Mislim pa pravnoj osnovi. Ima li neko ko je u toku sa tim.
Ima dosta klubova koji bi lako mogli čak do premijer lige u BiH. Ali nemaju ni dinara a ni kadar.

P.S. Drina Višegrad stalno vaga izmedju prve lige i druge lige. Sa manje vise istim timom.
A u Vgd ima i škola fudbala Bambi odakle je već 5-6 klinaca bilo u Voši, czv, pfc... bili bi tu na oku.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Mislim da sam već ranije pisao o tome da je za razvoj igrača iz omladinske škole potrebno da igraju kvalitetnije takmičenje od srpske lige ili Prve lige Srbije. Gledajući realne opcije, uzimanje kluba iz Republike Srpske koji bi igrao Premijer ligu BiH je najbolja dostupna opcija za naš klub. Ono gde se ne slažem sa tobom je da ulazimo u klub iz Višegrada. Mnogo je logičnije ući u klub iz grada koji je geografski najbliži Beogradu, a to je Bijeljina.

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.344
  • Репутација: +4939/-8204
« Одговор #541 послато: 17 Јануар 2019, 16:50:47 »
Мени ја прича мало натегнута и преамбициозна.

Друга лига је ок када причамо о преласку у сениорску конкуренцију. За даље, за играче за које се процени да имају будућност у клубу, опције су први тим и позајмице у елити. Позајмице са процентом од продаје, у неким случајевима и трајно уступање уз buy back клаузуле, по мени су ок решења.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.786
  • Репутација: +875/-645
« Одговор #542 послато: 17 Јануар 2019, 16:53:36 »
Da imamo ponovo Leotar!  :icon_svi:

Ван мреже 3BEP!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 179
  • Репутација: +94/-162
  • Ко сме,тај може,ко не зна за страх,тај иде напред!
« Одговор #543 послато: 17 Јануар 2019, 16:58:43 »
Mislim da sam već ranije pisao o tome da je za razvoj igrača iz omladinske škole potrebno da igraju kvalitetnije takmičenje od srpske lige ili Prve lige Srbije. Gledajući realne opcije, uzimanje kluba iz Republike Srpske koji bi igrao Premijer ligu BiH je najbolja dostupna opcija za naš klub. Ono gde se ne slažem sa tobom je da ulazimo u klub iz Višegrada. Mnogo je logičnije ući u klub iz grada koji je geografski najbliži Beogradu, a to je Bijeljina.
Ima logike to što pričaš ali Bijeljina ima previše klubova, konkurencija im je tamo ogromna. A ne vjeujem da je i jedan klub koji je iole gore bio zainteresovan za to.
Radnik i Zvijezda su nelogični, ostalo je sve po seoskim ligama.
Koliko ja znam. Radio sam tamo neko vrijeme.Ne znaci da je tacno.

Za Drinu sam uzeo primjer jer sam ja iz Vgd.
Pa znam situaciju.
A i mislim da bi prihvatili sa obje ruke taj prijedlog.

Ван мреже jack

• Члан ФК
  • Поруке: 60
  • Репутација: +68/-26
« Одговор #544 послато: 18 Јануар 2019, 13:11:04 »
Како то мислиш Звијезда није логична опција?  :srbinosm:

Ван мреже 3BEP!

• Звездаш
  • **
« Одговор #545 послато: 18 Јануар 2019, 13:31:26 »
Како то мислиш Звијезда није логична опција?  :srbinosm:
Pa ljudi igraju Premijer Ligu BiH. Koji bi premijerligaš pristao da bude filijala za razigravanje tvojih mladih igrača?

Ван мреже pop

• Члан ФК
  • Поруке: 69
  • Репутација: +31/-9
« Одговор #546 послато: 18 Јануар 2019, 15:03:38 »
И Леотар је тад играо Премијер лигу,која је била јача тада него што је сад,па су им титулу донијели наши играчи који су тамо играли!
А Пурке Стојановић је био први стријелац лиге.

Ван мреже njuma_njuma

• За вечну славу, за победу!
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.038
  • Репутација: +436/-221
« Одговор #547 послато: 18 Јануар 2019, 15:24:01 »
Da li je Grafičar počeo pripreme? I da li se zna gde će se obaviti pripreme? Da li ima nekih izmena u igračkom kadru u odnosu na prvi deo sezone, osim dolaska Krstevskog?

Ван мреже 3BEP!

• Звездаш
  • **
« Одговор #548 послато: 18 Јануар 2019, 15:37:55 »
И Леотар је тад играо Премијер лигу,која је била јача тада него што је сад,па су им титулу донијели наши играчи који су тамо играли!
А Пурке Стојановић је био први стријелац лиге.
Naši igrači prvo da osvoje ligu sa Grafičarom, pa da vidimo onda da guramo u Premier ligu BIH...
Ajde malo realnosti ljudi molim vas...

Ван мреже nenad75

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 318
  • Репутација: +275/-121
« Одговор #549 послато: 18 Јануар 2019, 16:17:51 »

По теби колико би наш клуб годишње коштао такав један пројекат?

Ван мреже pop

• Члан ФК
  • Поруке: 69
  • Репутација: +31/-9
« Одговор #550 послато: 18 Јануар 2019, 16:29:49 »
Ово је само констатација на причу о Звијезди као Премијер лигашу!
Поента је да је Премијер лига БиХ лоша и не видим ниједан разлог зашто баш та поменута Звијезда не би пристала на неку сарадњу са нама,ако би је ми хтјели,као што  је имао Леотар тада!
У то вријеме Премијер лига је била дупло јача него сад,много квалитетнији играчи су у то вријеме играли Премијер лигу,од наших су се тамо калили Пурке,мустафа,Бобан Стојановић,Славољуб Ђорђевић...
А Леотар је уз помоћ наших играча афирмисао и своје играче,Шарабу,Вучинића,Чорлију...напредовали су уз њих и Мулина,Керкез,...
Причам ово јер сам тада баш пратио Премијер лигу.
Сваки тим из Премијер лиге би имао корист од тих позајмица,јер би и њихови играчи напредовали уз наше!
Ситуација у Премијер лиги сада је много другачија,оно што ваља је већ одавно отишло у клубове из региона (Србија,Хрватска,Словенија) или даље,још из пионирских,кадетских дана.
Навео си школу фудбала ,,Бамби” као примјер,то је само потврда овога што сам рекао.
Клинци из ФК Олимп са Пала су освојили кантоналну лигу за пионире,већ су неки промјенили клубове.
Али ако Графичар успије да уђе у Прву лигу,а надамо се да хоће,не видим разлог за покретањем те иницијативе.
Једина ствар коју би’ ја поправио је скаутирање те дјеце по БиХ,јер има јако талентоване дјеце.
То потврђују Гаћиновић,Крунић,Јовић,Јовељић,Бабић,Ристић,Цимирот,Михојевић...

Ван мреже 3BEP!

• Звездаш
  • **
« Одговор #551 послато: 18 Јануар 2019, 16:45:20 »
По теби колико би наш клуб годишње коштао такав један пројекат?
Mislim da tehnička saradnja ne bi koštala ništa jer je na obostranu korist. Ali bih uz posebnu kontrolu troškova sa naše strane dao tom klubu neki novac za unapređenje infrastrukture, treninga, opreme.
U slučaju takvih investicija se obezbjediti saradnjom na duuugo vremena...

P.S. odgovor što se tiče Zvijezde.
Mislim da ne dijelimo isto mišljenje. Ali dobro.
Nisam toliko upućen u dešavanja u tom klubu da mogu da kažem da bi ili ne pristali. Ali smatram da nije logično.
Fudbal danas nije ono što je bio nekad.

I puna podrška za skauting, koji moooora da nam uznapreduje...

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.778
  • Репутација: +3678/-999
« Одговор #552 послато: 26 Јануар 2019, 09:58:53 »
Po pisanju Žurnala napadač Kolubare iz Lazarevca Stefan Dabić biće novi igrač Grafičara .

На мрежи zoxx92

• Члан ФК
  • Поруке: 903
  • Репутација: +248/-430
« Одговор #553 послато: 26 Јануар 2019, 10:42:06 »
Koliko ja znam on je desno krilo ali nema veze bitno je da pokaze da je pojacanje. Radi se o dobrom igracu koji bez problema moze da igra u Prvu ligu Srbije

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #554 послато: 06 Фебруар 2019, 13:21:53 »
9 februar u 13.oo h -prijateljski meč
pomoćni teren Rajko Mitić iza južne tribine
Grafičar-Sinđelić prethodno Sinđelić-Zemun (zanimljivo zbog Vidića i Ze Markosa )

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #555 послато: 10 Фебруар 2019, 09:27:30 »
Pripremna prijateljska
Grafičar-Sinđelić 1-1
Dabić strelac za Grafičar

На мрежи zoxx92

• Члан ФК
« Одговор #556 послато: 14 Фебруар 2019, 17:58:21 »
Obadovic Filip novi napadac Graficara. Koliko sam cuo radi se o pozajmici do leta. Podseca na Zigica zbog visine malo je nizi samo

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.296
  • Репутација: +416/-385
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #557 послато: 14 Фебруар 2019, 18:45:58 »
Obadovic Filip novi napadac Graficara. Koliko sam cuo radi se o pozajmici do leta. Podseca na Zigica zbog visine malo je nizi samo
Došao je iz Javora gde je na 6 mečeva (50 minuta) postigao 2 gola. Prošle sezone je isto igrao u Javoru tako da dolazi sa iskustvom igranja u SL.
Na Transfermarktu piše da se radi o pozajmici tako da si dobro čuo. Ako je verovati TM-u dečko je visok 198 cm i '97 je godište. S obzirom da smo na njegovoj poziciji već doveli Krstevskog nadam se da ćemo se rešiti Anđelkovića i Bađena kako se ne bi stvarali gužva. Krstevski i ovaj momak su sasvim dovoljni za polusezonu.
Očigledno da će se na proleće ozbiljno napasti prvo mesto i ulazak u PLS.

Edit: Sad gledam na Transfermarktu Anđelković je otišao u Zejtun koji se takmiči u drugoj ligi Malte. Egzotika. Na poziciji špica imamo i malog Jovkovića (18) koji je došao iz Partizana. Ne znam dal planiramo i njemu da damo šansu...
« Последња измена: 14 Фебруар 2019, 18:50:10 dzonidelija »

На мрежи zoxx92

• Члан ФК
« Одговор #558 послато: 14 Фебруар 2019, 19:00:38 »
Jovkovic je planiran da igra za omladince Graficara kako bi oni ovojili 1 mesto u svojoj ligi a ako omladinci budu dominantni moze se ocekivati da igra bar 4-5 utakmica za prvi tim Graficara

Ван мреже milanezzi

• Члан ФК
  • Поруке: 258
  • Репутација: +70/-114
  • Od hiljadu miliona zvezda u glavi si mojoj samo ti
« Одговор #559 послато: 14 Фебруар 2019, 20:01:25 »
Je'l zna neko kad kreće takmičenje? Gledao sam nesto raspored stoji neka informacija 9.3 ali neznam dal je tačna. I interesuje me do kad traje prelazni rok u trećoj ligi? Zar prelazni rok do 8.2 ne važi za sve srpske klubove.