Анкета

Најбољи играч против ЦСКА био је:

Борјан
137 (23.7%)
Стојковић
130 (22.5%)
Савић
14 (2.4%)
Ле Талек
37 (6.4%)
Родић
2 (0.3%)
Доналд
2 (0.3%)
Јовичић
31 (5.4%)
Крстичић
5 (0.9%)
Пешић
17 (2.9%)
Бен
176 (30.4%)
Радоњић
21 (3.6%)
Срнић
3 (0.5%)
Аџић
2 (0.3%)
Гобељић
1 (0.2%)

Укупно гласова: 578

Аутор Тема: 1/16 финала ЛЕ, други меч: ЦСКА Москва - Црвена звезда 1:0  (Прочитано 40337 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже NoReason

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 148
  • Репутација: +55/-84
Одг: 1/16 финала ЛЕ, други меч: ЦСКА Москва - Црвена звезда
« Одговор #40 послато: 18 Фебруар 2018, 20:14:15 »
Iskreno samo bih umesto Bena ubacio Srnica i nista ne bih dirao, kasnije ukoliko rezultat ne bi isao u nasu korist promenio Donalda ili Jovicica i ubacio Bena.

Ван мреже salezvezda

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 202
  • Репутација: +79/-238
« Одговор #41 послато: 18 Фебруар 2018, 20:37:09 »
Otkud znate da Boaći neće igrati ? Vidim svakakve priče. Ideja o ubacivanju Joveljića nije primerena ni za šalu. Pešić je dobar špic, ali za određen tip igre. Naravno da bi se Boaći bolje pokazao protiv iskusnih, jakih i visokih halfova CSKA. Onaj koji bi u odsustvu Boaćija jedino mogao da se u vazduhu nosi s njima je Milić, koji je na jednoj pripremnoj utakmici i počeo na mestu špica, a igrao ga je i u Spartaku. Ume i da dobro šutne na gol. U prvoj nam je trebao neko da dobije vazdušni duel, odloži loptu na stranu igračima koji se priključuju ili da prihvati dubinsku loptu, okrene se i šutne. U tome bi Milić bio bolji od Pešića.
Ako ne igra Boaći, Milića u špic, Srnića na Krilo, a Bena ispred Jovičića i Krstičića ili Donalda.

Ван мреже ветар_у_леђа

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 65
  • Репутација: +72/-15
« Одговор #42 послато: 18 Фебруар 2018, 20:54:40 »
Kada ekipa putuje za Moskvu?

У уторак, дан пред утакмицу, што је већ постала пракса када је реч о евро гостовањима.

Ван мреже Dominator91

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.448
  • Репутација: +377/-921
  • Ljubavi Zvezdo ti si tako slatka...
« Одговор #43 послато: 18 Фебруар 2018, 21:36:44 »
Pretpostavljam da je sastavi isti kao za prvi mec, jedino ako Boaci bude spreman, on ce u spicu umjesto Pesica i to je to. Bice tesko zvog zime. Sreca pa imamo i mi igraca koji su vec igrali u Rusiji, pa znaju sta je ta zima, ali ovima ostalima nece biti lako na tolikom minusu... Mislim da je to faktor koji ih najvise stavlja u ulogu favorita trenutno. Imaju oni kvalitetan tim, ali vidjeli smo u BG da mozemo sa njima da igramo. Nadajmo se da nam se nece osvetiti promasaji iz prvog meca i da mozemo dati 1 gol, a na primiti vise od toga. :)

На мрежи Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.799
  • Репутација: +1494/-1127
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #44 послато: 18 Фебруар 2018, 21:48:03 »
Pratite li vi momci sta se radi u cz ili samo ste tu kad je utakmica tih 90 min ?

Boaci je obnovio povredu!!!!

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 1.345
  • Репутација: +801/-794
« Одговор #45 послато: 18 Фебруар 2018, 23:34:35 »
Nek pobede tvoje, nasu dusu lece.

Ajmo momci, samo zalaganje i borba.

JAKO !

Ван мреже Dominator91

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.448
  • Репутација: +377/-921
  • Ljubavi Zvezdo ti si tako slatka...
« Одговор #46 послато: 19 Фебруар 2018, 00:30:53 »
Pratite li vi momci sta se radi u cz ili samo ste tu kad je utakmica tih 90 min ?

Boaci je obnovio povredu!!!!
Znam da je forumas neki to napisao. Nisam vidio da je igdje potvrdjeno.

Ван мреже executor

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 11
  • Репутација: +5/-6
« Одговор #47 послато: 19 Фебруар 2018, 05:56:25 »
Jel ima negde da se pogleda snimak prve utakmice?

Ван мреже bane65

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 214
  • Репутација: +307/-23
« Одговор #48 послато: 19 Фебруар 2018, 08:20:47 »
Ко је могао ово предвидјети крајем јуна претходне године  :001_rolleyes: Па још имамо и реалне шансе да избацимо Русе. Сањам ту једну контру, сањам да Радоњић бјежи и да овај пут вара Акинфејева.....
Напред младићи куцнуо је час !!!
 :cz:
« Последња измена: 20 Фебруар 2018, 07:51:35 bane65 »

Ван мреже Радоје Голуб Високолетач

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 131
  • Репутација: +184/-183
« Одговор #49 послато: 19 Фебруар 2018, 09:37:36 »
Ljudi ima li neko informaciju da li jos moze da se kupi karta za revans? CSKA ne prodaje za nasu tribinu, a iz Zvezde su nam rekli da su karte date navijacima... Ima nas nekoliko u Moskvi plus par navijaca Spartaka koji su zainteresovani da budu na tribini gde su Delije.
« Последња измена: 19 Фебруар 2018, 09:41:14 Радоје Голуб Високолетач »

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.487
  • Репутација: +1923/-615
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #50 послато: 19 Фебруар 2018, 09:41:08 »
Цитат
– Prvu utakmicu smo mogli i da dobijemo i da izgubimo, ali generalno gledano mislim da smo dobro obavili posao. Navijači su ih gurali napred, atmosfera je bila neverovatna. Igrači Crvene zvezde brzo prelaze u kontranapade, ali mi smo se trudili da loptu što duže držimo u posedu i mislim da smo u tome uspeli, rekao je Vitinjo.

Oba tima odlično znaju da ih pobeda vodi u sledeću fazu takmičenja.

– Mi u CSKA verujemo da ćemo uz podršku naših navijača izboriti pobedu. Potrudićemo se da odigramo kao protiv AEK-a i Jang Bojsa u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a ostaje da se vidi da li će nam trener narediti napad od samog početka, dodao je Brazilac.

Нешто не верујем да ће нас напасти од самог почетка.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.215
  • Репутација: +2600/-2928
« Одговор #51 послато: 19 Фебруар 2018, 10:15:47 »
        Jovičić   Krstačić

Ben         Donald       Radonjić

Pešić

Ja bih probao sa ovom varijantom... Svakako Donald bi mi bio prva opcija na ofanzivnom veznom... Eventualno da se proba sa Račićem ili Milićem, ali nisam za to.

Jak je Donald, može da se zagradi, može da šutne odlično, a igrao je u Venlu na toj poziciji. Mislim da nam nedostaje neko ko će biti u stanju da zadrži loptu napred i prosledi je na stranu, a ne vidim nikoga drugog sem njega.

На мрежи Ogisha

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.556
  • Репутација: +2684/-1652

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.414
  • Репутација: +4994/-8280
« Одговор #53 послато: 19 Фебруар 2018, 10:22:45 »
        Jovičić   Krstačić

Ben         Donald       Radonjić

Pešić

Ja bih probao sa ovom varijantom... Svakako Donald bi mi bio prva opcija na ofanzivnom veznom... Eventualno da se proba sa Račićem ili Milićem, ali nisam za to.

Jak je Donald, može da se zagradi, može da šutne odlično, a igrao je u Venlu na toj poziciji. Mislim da nam nedostaje neko ko će biti u stanju da zadrži loptu napred i prosledi je na stranu, a ne vidim nikoga drugog sem njega.

Срнић, мада не верујем да ћемо мењати ишта у односу на прву утакмицу, а и немамо зашто, нити имамо не знам какве варијанте.

Доналда ту никако не видим, поготово не у оваквој утакмици.

Ван мреже Srdjan88

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.069
  • Репутација: +797/-1489
« Одговор #54 послато: 19 Фебруар 2018, 11:34:21 »
Ja bi Donalda ostavio na klupi. Previse djeluje tromo, probao bi sa Srnicem ili Benom da igra ispred Krsticica i Jovicica. Treba  nam brz i agresivan vezni red. Mozda bi Srnic bio najbolje resenje, on i Jovicic bi mogli da ih "udave" na sredini a Krsticic bi mogao nekim pasom ka krilu da kreira sansu za gol.
I pored toga ocekujem Donalda u timu, tesko da ga sada ostavi na klupi. Verujem u prolaz dalje, jedan gol bice siguran sam dovoljan za prolaz. Sansu cemo svakako imati  i za razliku od prvog meca nadam se da cemo je iskoristiti.

Ван мреже mad4red

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.748
  • Репутација: +784/-1005
« Одговор #55 послато: 19 Фебруар 2018, 11:39:53 »
Donald bas slabo igra, niti donosi cvrstinu, niti ima dobru defanzivu, dobar pas, bas nista cime bi zasluzio mesto u prvom timu.
Dobar je za atmosferu i to je to. Ali sa druge strane ne znam ni koga umesto njega, Racic i Milijas su bas tanke alternative. Ubedljivo najveca dilema mi je to mesto u veznom redu. Mozda probati sa Srnicem u centralnom delu, dobili bi sigurno na brzini i agresivnosti, ali opet..
Miloje je svaki dan sa njima, sigurno da ce on najbolje znati sta i kako..

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.587
  • Репутација: +4270/-3223
« Одговор #56 послато: 19 Фебруар 2018, 11:42:34 »
Bez neke tenzije prevelike, cisto da prodje ljudima "kroz usi" da znaju. Ipak igramo sa nekim ko je dobar sa nasim najvecim rivalima ovde. Treba biti oprezan i ne glumiti grupu umesto grupe. Nadjite na kartama sektor i ulaz koji je, pravac tamo, lagano da se udje i to je to. Nikakva okupljanja nemaju tako da ko kako stigne tako neka ulazi na tribinu.

На мрежи [email protected]

• Члан ФК
  • Поруке: 6.276
  • Репутација: +1847/-2988
« Одговор #57 послато: 19 Фебруар 2018, 13:08:32 »
Koliko ima istine u ovoj priči da bi se utakmica mogla odgoditi zbog ekstremnih hladnoća u Moskvi
Očekuje se -18 u srijedu...

Ван мреже mj87

• Члан ФК
  • Поруке: 447
  • Репутација: +130/-178
« Одговор #58 послато: 19 Фебруар 2018, 13:19:46 »
Evo je originalna vest: http://www.sport-express.ru/football/europa-league/news/uefa-sledit-za-pogodoy-v-moskve-no-perenosit-matchi-poka-ne-planiruet-1374136/

Kazu da UEFA prati vremenske prilike, ali da za sada nema najave odlaganja meceva.

Isti portal u drugoj vesti (http://www.sport-express.ru/football/europa-league/news/lokomotiv-ocenivaet-prognoz-pogody-kak-priemlemyy-dlya-provedeniya-matcha-s-niccey-1374151/) navodi da je Lokomotiva objavila da su i teren i igraci spremni za revans sa Nicom, bez obzira na minus. (u cetvrtak se ocekuje jos hladnije vreme nego u sredu).

Ne postoji pravilo o minimalnoj temperaturi za fudbal, ukoliko je teren u redu (a bice jer verovatno nece biti padavina), nema razloga da se ne igra osim ako delegat ne odluci da uslovi mogu ozbiljno da naruse zdravlje aktera meca, pa se mece moze odloziti najkasnije do 1h pred njegov pocetak.

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.662
  • Репутација: +1523/-2289
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #59 послато: 19 Фебруар 2018, 13:37:45 »
Koliko ima istine u ovoj priči da bi se utakmica mogla odgoditi zbog ekstremnih hladnoća u Moskvi
Očekuje se -18 u srijedu...

-12 se ocekuje na pocetku utakmice a -14 na kraju meca...

Nimalo prijatno...

Inace trenutno je u Moskvi prelepih -2  :srbinosm: a za cetvrtak se najavljuje spustanje i do -20...

Danas neki ledeni talas udara po Moskovskom regionu... Ebg...
« Последња измена: 19 Фебруар 2018, 13:40:50 MohikanacDzek »