Анкета

Најбољи играч на дербију био је:

Борјан
22 (3.2%)
Стојковић
60 (8.8%)
Савић
5 (0.7%)
Ле Талек
13 (1.9%)
Родић
6 (0.9%)
Доналд
89 (13%)
Крстичић
6 (0.9%)
Канга
60 (8.8%)
Боаћи
275 (40.3%)
Пешић
125 (18.3%)
Срнић
2 (0.3%)
Јовичић
6 (0.9%)
Гобељић
2 (0.3%)
Милијаш
11 (1.6%)

Укупно гласова: 681

Аутор Тема: 22. коло Суперлиге: ЈСДМ Партизан - Црвена звезда 1:1  (Прочитано 43973 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.834
  • Репутација: +5890/-7531
Одг: 22. коло Суперлиге: ЈСД Партизан - Црвена звезда
« Одговор #20 послато: 11 Децембар 2017, 00:25:57 »
Jovičić još nije spreman dovoljno i mislim da ne treba da počinje.Vidno slabije izgleda nego ranije što je i normalno posle velike pauze

Ван мреже Torh

• Члан ФК
  • Поруке: 789
  • Репутација: +392/-247
« Одговор #21 послато: 11 Децембар 2017, 00:32:13 »
Унередићемо их. Купујте карте да нас барем 15,000 победом на пашњаку заокружи једну од најбољих полусезона у новијој историји клуба.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.268
  • Репутација: +5910/-5885
« Одговор #22 послато: 11 Децембар 2017, 00:44:07 »
Da ponovimo ovo ...

Brojnost i atmosferu !!!
« Последња измена: 11 Децембар 2017, 00:48:34 Sektor »

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.932
  • Репутација: +1090/-287
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
« Одговор #23 послато: 11 Децембар 2017, 00:53:17 »
Bez pobede smo na 6 prethodnih derbija ( 0-3-3 ). Poslednja pobeda februara 2016. upravo na pašnjaku.

U derbiju nema favorita itd itd... Ali zaista smo em kvalitetniji, em u boljoj formi, em u boljem raspoloženju... Završiti polusezonu u velikom stilu!!!  :njegajbmo:

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #24 послато: 11 Децембар 2017, 00:54:41 »
Хвала чика Љубо на исправци наслова.  :mrgreen:

У првом дербију их је спасила пречка и мустафа, надам се да им овог птуа спаса бити неће !!!

I busen na ,1,40 ...

Baš smo ih nadigrali tada, nešto slično kao Batea u Borisovu, ali nije htela u gol i Bog ... Nije se nacrtalo tako, jbg..

На мрежи PetarPexy

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 228
  • Репутација: +49/-237
« Одговор #25 послато: 11 Децембар 2017, 02:01:23 »
Treba se psihicki spremiti ovo jer cemo igrati protiv 14 igraca(3 sudije) zato sto ce onaj bolesnik(pantic) napraviti neverovatan pritisak na sudije. Voleo bih da mu vidim onu bolesnu facu posle meca kada ih budemo isprasili, a dace bog!

Ван мреже Дука

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.898
  • Репутација: +626/-1117
« Одговор #26 послато: 11 Децембар 2017, 06:41:36 »
Mislim da nikad nisam bio ovoliko ubjedjen kao sad u nasu pobjedu.Mi vraski jaki,a oni ipak jako smijesni i nesretni sa Djukicem. Bice ovo jos jedan divan dan za nas :)

Ван мреже saxon

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.949
  • Репутација: +1010/-838
« Одговор #27 послато: 11 Децембар 2017, 07:15:49 »
Mi pobedom resavamo prvenstvo. Jos uvek ne mogu da prezalim kako smo ih ispustili na Marakani, tako da ocekujem maksimalan pristup u sredu i sigurnu pobedu. Kvalitetniji smo za 2 koplja.

+12 i cao, dovidjenja. Da se spremamo na miru za Ligu Sampiona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Дука

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.898
  • Репутација: +626/-1117
« Одговор #28 послато: 11 Децембар 2017, 07:50:40 »
Ima i taj play off  :mrgreen:

Ван мреже Нешо

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.430
  • Репутација: +1191/-227
« Одговор #29 послато: 11 Децембар 2017, 08:21:01 »
Партизан је ове године против већих екипа пружао боље партије него у првенству. Они ће и против нас ући напаљено и нашпановано и требамо бити спремни на то. Такође мислим да смо квалитетнији и очекујем нашу побједу. Али опреза никад доста, нису они сад нека екипа са дна табеле па да очекујемо да ће побједа сама по себи доћи.

Гледао сам их неколико пута у ЛЕ и махом су играли пресинг на противничкој половини из чега су дали пар голова, из директних грешака противника због тог пресинга. Осим тога, имају изразито агресиван и чврст приступ на средини терена гдје такође вребају прилику за грешку противника и игру у транзицији. Тошић, Тавамба, Сума ако буде играо - то су играчи који могу неком индивидуалном минијатуром да направе проблем.

Вјерујем да ће наш стручни штаб пронаћи најбољи начин да одговори на изазове које носи ова утакмица. Сви скупа смо чекали дерби гдје ми имамо предност и можемо одиграти без тензије и морања (условно речено, мислим да се разумијемо). Управо такав је овај пред нама..

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.373
  • Репутација: +2671/-842
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #30 послато: 11 Децембар 2017, 08:22:12 »
Ova utakmica jednostavno MORA da se dobije. Već 5 derbija računajući finale Kupa nismo dobili. Imamo +9 prednost, imamo momentum , imamo bolju ekipu, boljeg trenera, ja stvarno ne znam šta nam treba da jednom u životu izađemo na ono smetlište odigramo autoritatitvno i pobedimo?

Uprkos ovoj najlepšoj bajci koju proživljavamo 6 meseci , uprkos svoj radosti i ponosu, lično ću otići deprimiran na "zimovanje" ako se ne pobedi ova utakmica. U avgustu su pobegli sa lopate, imali smo 4 zicera, umesto da ih drknemo u hendikepu, izvukoše ni krivi ni dužni nulu. Moramo im se usrati u život i početi proces konstantnog jebanja glodara, kao što su oni nama uzeli "dušu na pamuk" od 2008-2013.

Uveren sam da ćemo ući oprezno u derbi, da "branimo" ovih 9 bodova, a stvarno nema potrebe za tim. Ništa bre ne znaju, da je sve ok, oni bi bili sad četvrti u prvenstvu koliko ništa ne znaju i koliko lutaju u igri i osciliraju u rezultatima. Da ne govorim što im Janković povređen koji je uz Tawambu u nekoj iole formi. Nosati nema kolena, ući malo čvršće i opegleti to odmah u prvih 5 minuta. Ono đubre Evertona takođe nasaditi. Samo tako malo "krvi" je potrebno.

Da se uspostavi dominacija u veznom redu. Krstičić, Bakula, Donald, ko god bude igrao do odrade posao jer je tu ključ. Da probijemo jednom u životu onu vezaru od kojeg smo mi prošle godine stvorili igrača ničim izazvano, onog Miletića. Vulićeviću konstantno trčati u leđa, ostavlja brisan prostor. Šteta što nema Radonje, iscrtano za njega. Ovako, pitanje ko će početi levo.
Ajde Boćko našteluj nišanske sprave. Za ove pozadi nadam se da ne treba da brinem.
Ponavljam nema potrebe ulaziti oprezno u meč, odmah presing gore i da ih unakazimo jednom za svagda.

MORA SAD!  :vitez:

Ван мреже Dejan Cz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 255
  • Репутација: +203/-124
« Одговор #31 послато: 11 Децембар 2017, 08:46:29 »
U sredu igramo protiv za mene najomrazenijeg kluba, kluba kojem cu u svakom trenutku, na svakom mestu uvek zeleti sve najgore, kao i njihovim navijacima, mislim na ono njihovo tvrdo jezgro i na sve one koji razmisljaju na njihov nacin. Nikada nece oni da budu za mene niti komsije, niti veciti rivali kako ih neki cascavaju, nego samo stoka odvratna koju treba zgazizi i poniziti. Nadam se da je dosao taj trenutak sada u sredu jer svi su se uslovi za to stekli. Stoka je igrala tezak mec na teskom, blatnjavom terenu protiv Napredka, igrao im je skoro ceo prvi tim, samo je Tosic falio. Tu su se dosta istrosili, takodje i protiv Dinama, a i protiv Vojvodine pre toga na teskom terenu pod snegom.  Izgubili su zadnje dve utakmice, atmosfera im je losa, videlo se to kod izvodjenja penala za stoku, navijaci im teraju trenera. Kod nas je sve suprotno. Dobili smo zadnje dve utakmice, odmorili skoro ceo prvi tim, atmosfera u ekipi odlicna, a sto je najbitinije, celu sezoni igramo daleko kvalitetnije od njih. Njihov tim je dosta istrosen, posto oni celu sezonu igraju sa malo rotacija, dok smo mi cesto rotirali i nasi igraci su mnogo manje potroseni. Kada se sve to uzme u obzir stekli su se svi uslovi da ih najzad dobijemo na onom njihovom pasnjaku. Koliko srece nismo imali zadnjih godina, koliko golova u zadnjim tenucuma. Nismo ih zadnjih godina cesto pobedjivali na njihovom terenu, sada je vreme, da se to promeni, da u narednim godinama zaborave kada su nas poslednji put dobili. U sredu da se odvojimo na + 12 (+6), da mirno odigramo preostali deo prvenstva i spremamo se za kvalifikacije za Ligu Sampiona.
« Последња измена: 11 Децембар 2017, 21:20:01 Dejan Cz »

Ван мреже Језовук

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 275
  • Репутација: +185/-79
Одг: 22. коло Суперлиге: ЈСДМ Партизан - Црвена звезда
« Одговор #32 послато: 11 Децембар 2017, 09:38:29 »
Бољи смо за класу и верујем да их можемо прегазити. Реално, од почетка сезоне играју лоше, одбрана им је шупља и једино их онај голман од човека спашава.

Е сада очекујем да се наш стручни птаб одлучи за тактику сличну оне на европским мечевима. Нећемо журити ни срљати, него само стрпљиво и паметно. Ако дамо гол, то је то, играћемо на контре и полу контре и не верујем да ћемо летети како би победили са много голова разлике, јер једноставно тако играмо ове сезоне...

Ван мреже DelijaBlok

• Члан ФК
  • Поруке: 283
  • Репутација: +83/-44
« Одговор #33 послато: 11 Децембар 2017, 09:45:30 »
ма и ако поведемо 1-0 треба их ГАЗИТИ 3,4-0!  НЕ СТАЈ, ГАСИ СТОКУ!

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #34 послато: 11 Децембар 2017, 09:47:03 »
0-1 za +12! i više nego dovoljno !!!
Važno je nakcrati im stadion da se osete kao gosti u svojoj kući, tu je pola posla već uradjeno pre utakmice

Ван мреже џонињо

• Члан ФК
  • Поруке: 3.940
  • Репутација: +1661/-1948
  • Bez ličnog teksta
« Одговор #35 послато: 11 Децембар 2017, 10:19:40 »
  Činjenica je da smo mnogo ozbiljnija ekipa, ali derbi je derbi. Prije svega očekujem da budemo borbeni i disciplinovani kao i do sada na velikim mečevima, i da iskoristimo šanse koje stvorimo. Biće to tvrd meč, i ne treba nam neka pretjerana euforija i ložački upisi kako ćemo ih pregaziti, uništiti, unerediti...
  Živo me zanima za kakav će se tim Miloje opredijeliti. Da se ja pitam krenuo bih u identičnom sastavu kao protiv Kelna, samo Pešić umesto Boćka, ili da krenu i jedan i drugi, Kanga na klupu, a da Krstičića pomijerimo napred. 
  Kako god, Zvezdo budi moćna kao i do sada, bez straha, i da nam se ne ponove prošlosezonski derbiji, kada smo izuzetno kukavički ulazili u iste, i bili nikakvi.
HRABRO MOMCI!  :vitez:

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 1.345
  • Репутација: +801/-794
« Одговор #36 послато: 11 Децембар 2017, 10:35:22 »
Jovičić još nije spreman dovoljno i mislim da ne treba da počinje.Vidno slabije izgleda nego ranije što je i normalno posle velike pauze

Slazem se sa tobom da slabije izgleda sto je normalno ali mislim da je spreman. Ne verujem da ce ova utakmica biti, sto fizicki sto psihicki, zahtevnija od Kelna.  :ziveli2:

Ван мреже intex

• Веран као пас
  • Поруке: 580
  • Репутација: +221/-516
« Одговор #37 послато: 11 Децембар 2017, 10:41:24 »
Očekujem pobedu i nadam se da postoji neko u stručnom štabu koji će par puta napomenuti igračima kako šutirati Stojkoviću,pogotovu važi za Srnića  :travka:

Ван мреже Vlada011

• Члан ФК
  • Поруке: 257
  • Репутација: +85/-52
  • AJMO U NAPAD ZAJEDNO!
« Одговор #38 послато: 11 Децембар 2017, 11:35:50 »
Kakve su kvote?
Istok i zapad sa nama u napad! Ajmo po jos jednu pobedu na tribinama,a za igrace na terenu ne brinem,dobijamo!!

На мрежи zuba87

• Члан ФК
  • Поруке: 732
  • Репутација: +548/-252
« Одговор #39 послато: 11 Децембар 2017, 11:53:57 »
Spustite loptu malo i te price da im treba dati 3 komada i kako smo mnogo bolji i te price.. Pred svaki derbi ista prica pa posle nam djavo bude kriv..  Siguran sam da  Miloje i igraci ne razmisljaju tako i to me raduje.. Da mi napunimo sever za pocetak a lako cemo za ostale tribine..  Nek Boaci resi na oprostaju..