Анкета

Најбољи у дрању јарчева био је

Борјан
28 (3.8%)
Стојковић
19 (2.5%)
Савић
29 (3.9%)
Ле Талек
85 (11.4%)
Родић
88 (11.8%)
Доналд
29 (3.9%)
Јовичић
9 (1.2%)
Крстичић
252 (33.8%)
Боаћи
1 (0.1%)
Канга
10 (1.3%)
Срнић
190 (25.5%)
Пешић
1 (0.1%)
Гобељић
3 (0.4%)
Рачић
2 (0.3%)

Укупно гласова: 746

Аутор Тема: Лига Европе, Група Х, 6. коло: Црвена звезда - Келн 1:0  (Прочитано 56104 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Шуба

• Члан ФК
  • Поруке: 2.965
  • Репутација: +1325/-1227
  • Ја немам школе нити драге своје
Одг: Лига Европе, Група Х, 6. коло: Црвена звезда - Келн
« Одговор #120 послато: 04 Децембар 2017, 16:45:37 »
Свака наредна утакмица је најважнија.
:win:

Poslato sa JAZZ uz pomoć Tapatoka

Ван мреже saxon

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.782
  • Репутација: +922/-746
« Одговор #121 послато: 04 Децембар 2017, 16:45:56 »
Veliki ispit za klub sto se tice organizacije utakmice. Ocigledno je ona prica o "nekoliko" paketa kupljenih iz Nemacke bila najobicnija glupost, kao sto smo i pretpostavili ovde. Ako pojedinacnih karata nije bilo za prodaju, a stadion je bio prepun nasih navijaca protiv Arsenala za koji su se samo prodavali paketi, ja stvarno ne znam gde ce staviti tih 6000 Nemaca. Bude li mesanja sa nasim navijacima, to su veliki incidenti u najavi.

Druga stvar oko samog navijanja, odnosno skandiranja i koreografije. Morace pasti neki kompromis, odnosno dogovor uprave i navijaca oko politike i parola. Receno je sto je moralo biti receno u Belorusiji, sigurno ce nas ostro kazniti za to, tako da bi ponavljanje istih stvari moglo dovesti da strepimo od izbacivanja iz Evrope. Ja sam prvi rekao da se u zivotu preko nekih stvari ne sme i ne moze preci, ali u cetvrtak moramo jaaaako paziti kako i sta. Uslovna kazna, ponavljanje "prekrsaja", a mafiozi nas samo cekaju na jednu volejcinu. Ne zelim da nakon sportske pobede na terenu ja razmisljam o tome da li cemo ipak igrati Ervopu na prolece zbog ove stoke iz Uefe.

Za kraj, iako imam puno poverenje u Milojevica i strucni stab, brinu me nasa krila. Srnic i Milic su u velikom padu forme. Za Srnica se nadam kako ce ipak odigrati jos jednu odlicnu utakmicu jer se radi o evropskoj, a ne domacoj. Za Milica ne znam sta da mislim. Moze biti dobar kao protiv Krasnodara, a moze biti ocajan kao protiv BATE-a. Nekako se i dalje potajno nadam Radonjicu, bar da bude spreman za 60 minuta. Kangi je krajnje vreme da ponovi Spartu i Krasnodar, a Boaciju da se oduzi za promasaje iz Londona.

Ван мреже MR Radan

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 114
  • Репутација: +52/-212
« Одговор #122 послато: 04 Децембар 2017, 16:47:03 »
Zanimljivo je da nam te poznatije sudije sa renomeom u svetu sude ekstra bez greske na nasu stetu,secam se i onog Klatenburga pre koju god kad nam je sudio znam da sam ga zapamtio kao dobrog. Dok ovi anonimusi pogube konce i u vecini slucajeva na nasu stetu pocnu da sude.

Klatenburg dobar? Taj svirao nepostojeći penal Bordou 2012. godine.
Ti Britanci su žešća govna.

Ван мреже remadelija

• Члан КК
  • Поруке: 1.120
  • Репутација: +427/-86
« Одговор #123 послато: 04 Децембар 2017, 16:49:29 »
ovo je saopstenje pre 2 meseca

Цитат
Svako, bilo navijač Arsenala ili Kelna koji se identifikuje kao takav, a nije u sektoru za navijače toku utakmice biće ili prebačen u sektor za gostujuće navijače ako ima mesta, ili uklonjen sa stadiona ako nema.

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/6312/obavestenje-o-dolasku-gostujucih-navijaca

ako smo toliko nesposobni da ispostujemo ono sto smo i sami rekli, onda stvarno ne znam...

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.898
  • Репутација: +1947/-2609
  • "To je juriš, to je nalet, nema milosti...........
« Одговор #124 послато: 04 Децембар 2017, 16:50:27 »
Prodavace nasi masovno karte Nemcima.Evo videcete.
Izvadice Fric 50 evrica,ih...
Vec znam jednog.

Ma ko nema kartu od navijaca Kelna ne bi trebao da udje u zemlju.

Ван мреже remadelija

• Члан КК
« Одговор #125 послато: 04 Децембар 2017, 16:52:17 »
Prodavace nasi masovno karte Nemcima.Evo videcete.
Izvadice Fric 50 evrica,ih...
Vec znam jednog.

Ma ko nema kartu od navijaca Kelna ne bi trebao da udje u zemlju.
ko nema kartu za gostujuci sektor ne bi trebalo da se pusti u zemlju... sve moze da se iskontrolise samo ako budemo hteli

На мрежи cuburac

• Члан ФК
  • Поруке: 752
  • Репутација: +616/-348
  • Ultra kutlača
« Одговор #126 послато: 04 Децембар 2017, 16:53:55 »
A ko poznaje nekog ko ce prodati kartu nemcu,treba istu da mu otme bez i malo razmisljanja,pa makar bio i brat rodjeni

На мрежи bm

• Члан ФК
  • Поруке: 2.883
  • Репутација: +718/-998
« Одговор #127 послато: 04 Децембар 2017, 16:55:32 »
http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/veliki-trener-jos-veci-covek-vladan-milojevic-je-na-cudesan-nacin-odusevio-tuznog/emkb1bz

VELIKI TRENER, JOŠ VEĆI ČOVEK Vladan Milojević je na čudesan način oduševio tužnog mališana iz Čačka

Nebojša Todorović | 04. 12. 2017 - 16:27h
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević je odličan trener, to govore rezultati koje je pravio u karijeri, a pogotovo ove sezone, ali je i veliki čovek. To je potvrdio neverovatnim gestom.

Sećate se malog dečaka iz Čačka, Stefana Stevanića (11), koji je imao veliku želju da sa ocem Radetom u rodnom gradu pogleda Zvezdin meč.

Nažalost, ona mu se nije ostvarila, jer mu je otac iznenada preminuo. Dečak je bio neutešan, jer je mogao samo da se osloni samo na majku. Tugu niko nije mogao da mu odagna, a crveno-beli su je prilikom gostovanja na Gradskom stadionu sredinom novembra bar malo ublažili i ispunili su mu veliku želju.

Mali Stefan je imao priliku da upozna igrače voljenog kluba i trenera Vladana Milojevića koji mu je uručio dres sa brojem 10 i njegovim imenom.

Upravo je Milojevića baš dirnula ova priča i nije ostao imun... Zato će 11-godišnji Čačanin biti specijalni gost Zvezdinog trenera i to, ni manje ni više, nego na utakmici sa Kelnom u četvrtak (21.05).

Utakmici decenije kako su je označili na "Marakani", jer crveno-beli imaju istorijsku šansu da obezbede evropsko proleće i izbore plasman u nokaut fazu Lige Evrope.

Iako je pred Milojevićem i njegovim pulenima jedan takav meč, on je našao vremena i da učini ovaj sjajan gest, koji govori mnogo više od svih rezultata i uspeha.

Ван мреже Заражен

• Члан ФК
  • Поруке: 1.232
  • Репутација: +578/-348
« Одговор #128 послато: 04 Децембар 2017, 17:20:55 »
A ko poznaje nekog ko ce prodati kartu nemcu,treba istu da mu otme bez i malo razmisljanja,pa makar bio i brat rodjeni
Ja prosto ne mogu da verujem da ima takvih ljudi medju Zvezdasima.. U najmanju ruku to sto si napisao, ja bih samarao za to, mada ajde da ne pozivam na nasilje.

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.245
  • Репутација: +688/-208
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #129 послато: 04 Децембар 2017, 17:21:45 »
Najveća opasnost po naš gol biće mladi 21-godišnji Francuz, Sehrou Guirassy... U poslednje vreme se promovisao u prvog napadača, najveću opasnost po protivnika. Svojim golovima doneo je bod protiv Šalkea, pobedu protiv Arsenala, bio strelac u goleadi protiv Batea, doneo je prednost Kelnu u Leverkuzenu koju Keln nije uspeo da zadrži... 5 golova mladog Francuza od Kelnovih 9 na prethodnih 7 mečeva   ( ona 4 što nije on postigao su 4 gola sa meča protiv Batea ).

Što se tiče sastava, očekujem sličan sastav onom koji je igrao protiv Šalkea. Ukoliko Mere ne bude spreman očekujem 17-godišnjeg Bisseck-a i umesto Olkowskog desno očekujem Klunter-a. Ukoliko ni Sorensen ne može da igra, definitvno ne mogu da igraju ,,svoju'' formaciju 3-4-3 ili 3-5-2 jer treći štoper ne postoji više u timu ( Sorensen bi bio 5.štoper Kelna ,,u autu'' pred meč).

Zanimljivo da pružaju dobre partije kad su ,,otpisani''. Nalazili su se pred ispadanjem iz Lige Evrope, 6 povređenih igrača, stiže Arsenal i bum pobeda. Putuju u Gelzenkirhen na noge trećeplasiranom Šalkeu ( povređenim igračima pridruženi Cordoba i Maroh ) i bum 2:2. Nama dolaze bez trenera ( + pod upitnikom još jedan igrač više na onaj dugi spisak ), takođe su ,,otpisani'', u tome im pomažu mediji, verujem da će i na konferenciji prebaciti pritisak na našu stranu.

Oprezno, Nemci su to...

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.980
  • Репутација: +5431/-5717
« Одговор #130 послато: 04 Децембар 2017, 17:22:45 »
Ja prosto ne mogu da verujem da ima takvih ljudi medju Zvezdasima.. U najmanju ruku to sto si napisao, ja bih samarao za to, mada ajde da ne pozivam na nasilje.

Srbija je plodno tle za domaće izdajnike, koliki je samo bilo primera u ratovima koji smo vodili kroz istoriju...

Ван мреже Заражен

• Члан ФК
  • Поруке: 1.232
  • Репутација: +578/-348
« Одговор #131 послато: 04 Децембар 2017, 17:24:04 »
Miki96, izgleda da im nece igrati taj Francuz, navodno se povredio u nedelju, mada mozda je patka za nas.

Ван мреже DelijaBlok

• Члан ФК
  • Поруке: 122
  • Репутација: +35/-28
« Одговор #132 послато: 04 Децембар 2017, 17:24:13 »
ko nema kartu za gostujuci sektor ne bi trebalo da se pusti u zemlju... sve moze da se iskontrolise samo ako budemo hteli

Avionom mogu lagano da uđu.

Ван мреже mj87

• Члан ФК
  • Поруке: 445
  • Репутација: +130/-178
« Одговор #133 послато: 04 Децембар 2017, 17:25:07 »
Najkvalitetnije sudjenje imali smo u Londonu protiv Arsenala gde je Luka Banti odsudio perfektno celu utakmicu...
Da i mislio sam na Luku Bantija

На мрежи cuburac

• Члан ФК
  • Поруке: 752
  • Репутација: +616/-348
  • Ultra kutlača
« Одговор #134 послато: 04 Децембар 2017, 17:25:15 »
Pa pre bih poklonio kartu nekome nego uzeo i sto evra za nju od nemca.
Al ima nas raznih,pa tako ima i ovih drugih. Sve u svemu,ko god je u prilici neka sprecava takve stvari

Ван мреже Fiti88

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 4.068
  • Репутација: +2545/-235
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #135 послато: 04 Децембар 2017, 17:25:25 »
Najveća opasnost po naš gol biće mladi 21-godišnji Francuz, Sehrou Guirassy... U poslednje vreme se promovisao u prvog napadača, najveću opasnost po protivnika. Svojim golovima doneo je bod protiv Šalkea, pobedu protiv Arsenala, bio strelac u goleadi protiv Batea, doneo je prednost Kelnu u Leverkuzenu koju Keln nije uspeo da zadrži... 5 golova mladog Francuza od Kelnovih 9 na prethodnih 7 mečeva   ( ona 4 što nije on postigao su 4 gola sa meča protiv Batea ).

Što se tiče sastava, očekujem sličan sastav onom koji je igrao protiv Šalkea. Ukoliko Mere ne bude spreman očekujem 17-godišnjeg Bisseck-a i umesto Olkowskog desno očekujem Klunter-a. Ukoliko ni Sorensen ne može da igra, definitvno ne mogu da igraju ,,svoju'' formaciju 3-4-3 ili 3-5-2 jer treći štoper ne postoji više u timu ( Sorensen bi bio 5.štoper Kelna ,,u autu'' pred meč).

Zanimljivo da pružaju dobre partije kad su ,,otpisani''. Nalazili su se pred ispadanjem iz Lige Evrope, 6 povređenih igrača, stiže Arsenal i bum pobeda. Putuju u Gelzenkirhen na noge trećeplasiranom Šalkeu ( povređenim igračima pridruženi Cordoba i Maroh ) i bum 2:2. Nama dolaze bez trenera ( + pod upitnikom još jedan igrač više na onaj dugi spisak ), takođe su ,,otpisani'', u tome im pomažu mediji, verujem da će i na konferenciji prebaciti pritisak na našu stranu.

Oprezno, Nemci su to...

Играће Соренсен. То што моцарт пише да добио картон, не зна нико одакле и где су га они видели.

Ван мреже NikolaSWE

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 219
  • Репутација: +86/-100
« Одговор #136 послато: 04 Децембар 2017, 17:26:42 »
SecAm se kako su nas maltretirali panduri u keln pogotovo kad smo trebali da udjemo u stadion, da bog da ih nasi vrati
« Последња измена: 04 Децембар 2017, 17:27:51 Fiti88 »

Ван мреже remadelija

• Члан КК
« Одговор #137 послато: 04 Децембар 2017, 17:34:39 »
Avionom mogu lagano da uđu.
dobro, i prilikom kontrole karata vidi se da nema kartu za gostujuci sektor i ne dozvoli mu se da udje, i kraj...

Ван мреже Conac93

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 270
  • Репутација: +78/-145
  • Nebitna, vrlo bitna stvar... 🔴⚪
« Одговор #138 послато: 04 Децембар 2017, 17:37:00 »
Drugar mi javlja da policija izgleda nece dozvoliti korteo u cetvrtak.. Informaciju mu je dao njegov cale koji radi u policiji..

Ван мреже CorRado Cattani

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 124
  • Репутација: +61/-103
« Одговор #139 послато: 04 Децембар 2017, 17:39:51 »

Значи тај дан немци у Србију могу само да уђу ако имају карте за меч. Тај дан им уводимо визни режим  :vitez:

Много ми Срби волимо да се правимо паметни, и цвећке, и брзо заборављамо.  :a078:
Као да нас у Праг није дошло дупло више од реципроцитета, и као да нисмо преко нета куповали карте за друге секторе (ја и моји другари први) и као да се нисмо мешали са њиховим навијачима.
Као да у Разград нисмо куповали карте за све трибине, и улазили у Бугарску без карата (и то 80% људи који су пошли). Исто била прича, не може на границу без карте, а ми рекли идемо на море. Што швабо не би рекао идем на Копаоник, или на пословни састанак...