Анкета

Најбољи играч против Бачке био је

Кахриман
14 (4.7%)
Стојковић
2 (0.7%)
Савић
4 (1.4%)
Ле Талек
4 (1.4%)
Анђелковић
4 (1.4%)
Доналд
18 (6.1%)
Гобељић
3 (1%)
Милић
1 (0.3%)
Боаћи
186 (62.8%)
Пешић
24 (8.1%)
Срнић
8 (2.7%)
Јовичић
13 (4.4%)
Милијаш
13 (4.4%)
Родић
2 (0.7%)

Укупно гласова: 296

Аутор Тема: 20. коло СЛ: Бачка - Црвена звезда 2:2  (Прочитано 12087 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Bulsoni

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 854
  • Репутација: +416/-210
Одг: 20. коло СЛ: Бачка - Црвена звезда 2:2
« Одговор #200 послато: 03 Децембар 2017, 12:32:32 »
Neverovatno. Igramo najvažniju utakmicu u poslednjih xy godina, a ovde se i dalje raspravlja o remiju sa Bačkom  :hail:
Biće harakirija ako, ne daj Bože, odigramo neki x u prolećnom delu.

Ван мреже kole19701

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 52
  • Репутација: +34/-29
  • LUD ZA NJOM,ZVEZDOM CRVENOM
« Одговор #201 послато: 03 Децембар 2017, 14:45:56 »
Запањује ме количина пљувања и омаловажавања наших играча и тренера!!! Ало људи , има ли неко овде сећање које траје дуже од 3 месеца?? Какав смо распад били и на шта смо личили??? Пљујете Милоја , тактику, играче?!? Па нека је пробао 3-5-2 и треба!! Они сви заслужују УВЕК 100% подршку али УВЕК! Понекад помислим да на нашем форуму има убачена вееелика група симпатизера погребног предузећа са друге стране брда..И да ли вам је јасно да наши момци исто читају ово а крв ,зној и сузе лију за наш клуб?!? Запитајте се мало браћо моја мила >:(

Ван мреже Свилајнчани

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 21
  • Репутација: +9/-18
  • Ресава цела црвено-бела!
« Одговор #202 послато: 03 Децембар 2017, 15:01:50 »
Цитат
Запањује ме количина пљувања и омаловажавања наших играча и тренера!!! Ало људи , има ли неко овде сећање које траје дуже од 3 месеца?? Какав смо распад били и на шта смо личили??? Пљујете Милоја , тактику, играче?!? Па нека је пробао 3-5-2 и треба!! Они сви заслужују УВЕК 100% подршку али УВЕК! Понекад помислим да на нашем форуму има убачена вееелика група симпатизера погребног предузећа са друге стране брда..И да ли вам је јасно да наши момци исто читају ово а крв ,зној и сузе лију за наш клуб?!? Запитајте се мало браћо моја мила >:(

Милоје нас је размазио дефинитивно. Да је пораз јуче болео-болео је, да нам није требало пред Келн-није нам требало, али после свега ове сезоне Милоју и играчима се не може замерити апсолутно НИШТА. А фотељаши стручњаци...зна се шта. :travka:

На мрежи aleksandarasr

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 361
  • Репутација: +144/-120
« Одговор #203 послато: 03 Децембар 2017, 15:06:04 »
Милоје нас је размазио дефинитивно. Да је пораз јуче болео-болео је, да нам није требало пред Келн-није нам требало, али после свега ове сезоне Милоју и играчима се не може замерити апсолутно НИШТА. А фотељаши стручњаци...зна се шта. :travka:

Koji poraz od juce:)?

Ван мреже Свилајнчани

• Симпатизер
  • *
« Одговор #204 послато: 03 Децембар 2017, 15:10:06 »
Цитат
Koji poraz od juce:)?

За клуб попут Звезде примити 2 гола од Бачке и ремизирати и јесте у неку руку пораз, можда не бодовно и фактички, али је нормално и да најјачи не узму увек 3 бода, то ни један Реал или Барса не могу. Али као што рекох, и да смо 10 примили, Милоју се ништа не може замерити, као ни играчима.

Ван мреже Nikolaj87

• Члан ФК
  • Поруке: 489
  • Репутација: +191/-71
« Одговор #205 послато: 03 Децембар 2017, 15:38:57 »
За клуб попут Звезде примити 2 гола од Бачке и ремизирати и јесте у неку руку пораз, можда не бодовно и фактички, али је нормално и да најјачи не узму увек 3 бода, то ни један Реал или Барса не могу. Али као што рекох, и да смо 10 примили, Милоју се ништа не може замерити, као ни играчима.

Ljudi, ovo je fudbal, sport. Znaci ako sve do kraja dobijemo po 5-0 onda nema pada forme (inace, pad forme u ovom trenutku pominjati?!) a ako boze moj kiksnemo onda smo u kanalu.
Jel se prate malo druge lige, nadjite jednog sampiona kome stoji 30-0-0 pa cemo nastaviti dalju rasrpravu.
Idemo dalje, u cetvrtak nastavljamo da pisemo nove stranice slavne nam istorije!

Ван мреже Свилајнчани

• Симпатизер
  • *
« Одговор #206 послато: 03 Децембар 2017, 15:40:46 »
Цитат
Ljudi, ovo je fudbal, sport. Znaci ako sve do kraja dobijemo po 5-0 onda nema pada forme (inace, pad forme u ovom trenutku pominjati?!) a ako boze moj kiksnemo onda smo u kanalu.
Jel se prate malo druge lige, nadjite jednog sampiona kome stoji 30-0-0 pa cemo nastaviti dalju rasrpravu.
Idemo dalje, u cetvrtak nastavljamo da pisemo nove stranice slavne nam istorije!

Управо сам то и написао, киксеви се дешавају и најбољим (тренутно) клубовима у Европи. Нормално је да смо сви јуче очекивали победу, али шта је ту је. Келн нам је свима у глави, као и тренеру и тиму, иако Милоје то неће из коректности да каже.

Ван мреже Nikolaj87

• Члан ФК
  • Поруке: 489
  • Репутација: +191/-71
« Одговор #207 послато: 03 Децембар 2017, 15:52:47 »
Управо сам то и написао, киксеви се дешавају и најбољим (тренутно) клубовима у Европи. Нормално је да смо сви јуче очекивали победу, али шта је ту је. Келн нам је свима у глави, као и тренеру и тиму, иако Милоје то неће из коректности да каже.
Znam, znam. Ovaj post se ne odnosi konkretno na tebe nego na ove sto kukaju zbog jednog kiksa. Imamo milion utakmica ove sezone. Shit happens..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Боаћи

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 89
  • Репутација: +32/-14
« Одговор #208 послато: 03 Децембар 2017, 18:00:37 »
Скроз безболан пораз , браво за вошу

Ван мреже delboj

• Веран као пас
  • Поруке: 703
  • Репутација: +92/-110
« Одговор #209 послато: 03 Децембар 2017, 18:00:58 »
Da, bitno je da razlika ostaje ista.

Ван мреже Ibanjez88

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 90
  • Репутација: +25/-44
« Одговор #210 послато: 03 Децембар 2017, 18:01:59 »
Ostajemo na +6. tooooop

Ван мреже baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.276
  • Репутација: +188/-718
« Одговор #211 послато: 03 Децембар 2017, 20:36:50 »
Ja kad vidim Andjelka i Kahrimana zeludac mi se okrene sinonim za gubitak titule...Srednji red totalno bez kreacije Radonjic,Krsticic povredjeni i na to da ne igra Kanga lose po meni morao je da se iskoristi ovaj kiks Partizana ali dobro +6 nije lose

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.322
  • Репутација: +3861/-3110
« Одговор #212 послато: 03 Децембар 2017, 20:45:04 »
Budi iskren pa kazi da si sve vreme mislio da smo izgubili. Nema sanse da neko za nereseno kaze poraz, pa taman i u onim vremenima kada smo osvajali Evropsku i Svetsku titulu, a kamoli sad.

Ван мреже Vlada011

• Члан ФК
  • Поруке: 200
  • Репутација: +70/-39
  • AJMO U NAPAD ZAJEDNO!
« Одговор #213 послато: 03 Децембар 2017, 20:52:15 »
Ja kad vidim Andjelka i Kahrimana zeludac mi se okrene sinonim za gubitak titule...Srednji red totalno bez kreacije Radonjic,Krsticic povredjeni i na to da ne igra Kanga lose po meni morao je da se iskoristi ovaj kiks Partizana ali dobro +6 nije lose

Hteo je da odmori Rodica,odigrao je dosta utakmica u poslednje vreme,drugog beka nemamo,sem ajde gobelja moze,al mislim da mu vise lezi da igra levog beka kad igramo protiv jacih klubova. Trenutno imamo to sto imamo,verovatno ce andjelko na leto da zavrsi karijeru i dovescemo nekog levog beka.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.048
  • Репутација: +450/-343
« Одговор #214 послато: 03 Децембар 2017, 23:01:44 »
Моји неки неповезани утисци. Није проблем у формацији толико био (мада смо прешли брзо у 4-4-2), колико у везном реду састављеном од играча од којих је једино Доналду ту место. Боље Милијаш да је почео утакмицу и ако је већ касније ушао, боље да је ушао уместо једног од центарфора, него уместо Милића. Изгубили смо контролу у везном реду и нисмо успели да дуже држимо Бачку у њиховом шеснаестерцу јер су доста лако износили лопте.
Код примљеног другог гола Доналд осети да треба да направи фаул, али није имао довољно снаге да баци играча на земљу.
Код првог гола, Кахриман реагује као реуматични деда који не може да се сагне, Борјан би скочио на ту лопту као гепард на газелу. А и да је био Родић уместо Анђелковића избацио би ону лопту јер је скочнији и не би се уплашио Ле Талека.
Оно што ми се не свиђа је врло приметна нервоза када нешто не иде како треба. Трибина је близу терена па су се виделе неке реакције Боаћија, Пешића, Доналда...
Изненађујуће много грешака одбране.
Срнић немогуће колико мало самопоуздања у завршници. Код прве шансе, шут једва да је дошао до гола. Мислим да он има будућност код нас у клубу (макар и као резерва која често добија шансу) и да треба на припремама да ради на исправљању грешака. Гобеља и Милић солидни обзиром на своје улоге у тиму које се често мењају.

На мрежи 93Towelie

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 91
  • Репутација: +28/-49
  • Lako je tuđim Fenderom gotiku svirati
« Одговор #215 послато: 04 Децембар 2017, 04:39:22 »
Mislim da ga Dnald tu nije oborio jer je imao žuti karton i rizikovao bi time još jedan.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.048
  • Репутација: +450/-343
« Одговор #216 послато: 04 Децембар 2017, 13:19:47 »
Mislim da ga Dnald tu nije oborio jer je imao žuti karton i rizikovao bi time još jedan.
У праву си. Мада је покушао да направи фаул, а у таквој ситуацији где играч трчи у контру сваки контакт је за жути картон.