• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ

Started by RSB, Aug 11, 2017, 06:59 pm

Previous topic - Next topic

Бели Вук

Ima i članak u Blicu gde ona priča kako pomno prati KKCZ jer voli košarku i kako je srećna što slušaju njene pesme  :DDDD:

Fidel@

Quote from: Бели Вук on Jan 07, 2018, 10:39 pm
Ima i članak u Blicu gde ona priča kako pomno prati KKCZ jer voli košarku i kako je srećna što slušaju njene pesme  :DDDD:

Čitao sam i ja,Bože ćurke... :facepalm:

DenaraFCRS

Све похвале за кошаркашку и фудбалску страницу Звезде на инстаграму. Људи раде одличан посао.
Ја живим само за тебе, јер ти си мени све...

МилошТЦЗ

Quote from: Бели Вук on Jan 07, 2018, 10:39 pm

Quote- Pre svega, moram da čestitam pobedu košarkašima Crvene zvezde. Oni slave uz moje pesme, a ja sa druge strane uživam dok gledam kako maestralno odnose pobedu. Volim košarku, a naši momci dostojno brane boje svog tima. Nije tajna da sportisti obožavaju da se vesele uz moje pesme, a u prilog tome govori i to što su česti gosti na mojim nastupima - rekla je za "Blic" Maja Berović.

Quote from: Ужичанин on May 23, 2019, 10:47 pm
Навијачи на трибину, певачи у гранд, а фудбалери на терен.

reakcija45

Воли она али не кошарку већ латино бандита Џејмса Фелдина    :001_cool:
Када остали кући тад седе, Црвена звезда тад знај да ја бићу уз тебе!

Jenkins

Ако неко може нек окачи овај клип са инстаграма како наши изговарају турске речи  :DDDD:

DenaraFCRS

Ја живим само за тебе, јер ти си мени све...

Nićifor

Vatrogasac

Lavcina!   :hail: :hail: :hail:
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Vlada 89

Kada pomislim na nase lose godine setim se Radivojevica,a na dobre,tu je Zicla.
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

napster

Quote from: Vlada 89 on Feb 11, 2018, 02:25 pm
Kada pomislim na nase lose godine setim se Radivojevica,a na dobre,tu je Zicla.

Nije fer pisati tako, i Vuk je legenda ovog kluba i neko ko je uvek davao sve od sebe za ovaj klub bez ikakvih incidenata.
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

Vlada 89

Ne sporim,cak ga i gotivim ,ali eto,uhvatio je los period.
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

daba

Арантес

Quote from: daba on Feb 11, 2018, 05:08 pm
da nisi malo poranio

Против Задра постаје рекордер ако се не варам? :)
Кад би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у Змајевом гнезду..