• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ

Started by RSB, Aug 11, 2017, 06:59 pm

Previous topic - Next topic

RSB

Александар95

vukfcrs

Nju to neki od bivsih igraca poveo sa sobom? ☺

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Raspravljati se na internetu je kao i takmičiti se na Specijalnoj Olimpijadi - I AKO POBEDIŠ, I DALJE SI RETARDIRAN

Шапчанин

Koliko smo zaradili na ovom transferu?

miki96

Veliki gubitak..  :suze: Pionir i yt kanal više neće biti isti...

EmptyClip

Quote from: zolla on Jul 06, 2015, 03:45 pm
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Quote from: Ljuba 73 on Dec 09, 2016, 01:14 pm
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

зли

zauvekdelija

Quote from: EmptyClip on Aug 13, 2017, 11:20 am
Фалим те Боже.

:thumbup1:

Katarina je za nju izmislila novinarstvo,a bogami i ljepotu.
Na kraju,kako bi želeo da ostane upamćena godina u kojoj je Crvena Zvezda stigla do titule, i ti u njoj?

"Kao člana jedne posebne grupe ljudi koja je bila mnogo potcenjena prošle sezone, i koja je ostala nedorečena. I na kraju kao Miloša Ninkovića, čoveka koji je punog srca igrao za svoju Crvenu zvezdu. To je dovoljno".

MILOŠ NINKOVIĆ #33

Nićifor

Vatrogasac

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

4.3.1991.

Super vest.
Na njeno mesto dovesti neku profesionalniju, kulturniju i elokventniju novinarku.

Ako je moguce, da sledeca nema istoriju potpisivanja autograma igraca Partizana po svojim grudima.

LazarNBG

I da je manje iritantna

Послато са LG-H320 уз помоћ Тапатока

EmptyClip

И да не буде риба која благе везе нема са спортом већ само спамује социјалне мреже.
Quote from: zolla on Jul 06, 2015, 03:45 pm
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Quote from: Ljuba 73 on Dec 09, 2016, 01:14 pm
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

Бели Вук

Quote from: ДС ША on Aug 13, 2017, 10:54 am
Koliko smo zaradili na ovom transferu?
Koliko sam skapirao dobila je čiste papire, ko bi za nju plaćao obeštećenje 😀

Далматинац

Изузетно лепа вест. Много среће у даљој каријери, надам се да те никада више нећу гледати у Звездином "дресу".