Аутор Тема: Душевна бања  (Прочитано 1322008 пута)

daco82, Deda Stanoje, komunikacija, delijaaa, ambasador55, Sektor, СрбМКД, ghetto, veljko104, berluskonicz, Lisa Ann, LucasCP3, [email protected], Šajkača, Владе, ksenia123, Remi, nedst, Red hart, НЦЗ 97, Vlax, Dusan1337, Strale993, redwish, Косјерац, EmptyClip, Бошко 996, THE DOCTOR, Marko1czv, darkozzy, dejanbgd, RASMC, lukacz, zuba87, Марко, DraganPP, Robbie Fowler, nenad75, Nešvil, Radagast, dzonibg, Председник, aveljkovic_97, DR WHO, Beograd, Jarko1985 и 10 гостију прегледају ову тему.

На мрежи Miki PN

• Члан ФК
  • Поруке: 5.238
  • Репутација: +2158/-1468
  • Ostro i na prvu!
Одг: Душевна бања
« Одговор #35320 послато: јуче у 15:29:32 »
550 kinti  :aplauz:
Srce bi me zabolelo kad bi dao te pare  :travka:
Ja jedem čuveno "slonovo uvo" kod Paje u Pn-u za 200.

На мрежи Zvezda to je tim..

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 311
  • Репутација: +248/-112
  • Ти нећеш остати никад сама јер живот си мој...
« Одговор #35321 послато: јуче у 15:39:28 »
Kad spominjete burgere, zanima me je li iko bio u Fat Boys Food and Co. u Banovića Strahinje čini mi se? Isključivo junetina/govedina kombinacija plećka i vrat čini mi se. Takođe postoji opcija koja je malo skuplja, a to je dry aged.
Bio vise puta. Dobar burger, dobar i pomfrit. To ti je cim udjes u ulicu sa strane Kalisa.

Miki, izadje i vise kad uzmes pomfrit, sos neki i dodatak u burger, ali to je cena otprilike svuda za burgere u Bg-u barem gde sam ja bio.

На мрежи Miki PN

• Члан ФК
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #35322 послато: јуче у 15:46:30 »
Ej drugari, nema problema..
Ko ima lovu neka daje.

Iskreno meni je sumanuto dati te pare, nekom nije...
Prema želji i dubini dzepa.

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.846
  • Репутација: +1931/-1172
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #35323 послато: јуче у 15:54:09 »
Ne volim burger posebnon u Meku,  ranije sam tami jeo Mek ciken pa sam shvatio da je onda bolje kfc. 
Nego,  od burgera,  mekova i ostalih stvari najvise volim kad mi devojka napravi domaci giros.  Ko ga voli a ne mrzi ga da pravi eto mu zanimacije.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.324
  • Репутација: +7748/-3154
« Одговор #35324 послато: јуче у 15:55:53 »
Ne volim burger posebnon u Meku,  ranije sam tami jeo Mek ciken pa sam shvatio da je onda bolje kfc. 
Nego,  od burgera,  mekova i ostalih stvari najvise volim kad mi devojka napravi domaci giros.  Ko ga voli a ne mrzi ga da pravi eto mu zanimacije.
Hajde neki recept baci na delu foruma predviđenom za to. Jako volim giros.

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.846
  • Репутација: +1931/-1172
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #35325 послато: јуче у 15:59:13 »
Hocu.  Ja sam mislio to je komplikovano a toliko prosta stvar.

На мрежи Трстеничанин ЦЗ

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.831
  • Репутација: +1561/-124
  • ...и када губимо и када водимо...
« Одговор #35326 послато: јуче у 16:01:55 »
Ej drugari, nema problema..
Ko ima lovu neka daje.

Iskreno meni je sumanuto dati te pare, nekom nije...
Prema želji i dubini dzepa.

Pazi, u principu kvalitet mora da se plati. Neko ne zali da za 3 mala piva da soma kinti, neko za te pare stuce celu gajbu zidarca. Neko ne zali da da za dobar viski da par hiljada za bocu, neko za te pare kupi 10-15-20l rakije. Tako je i sa klopom.

Sent from my SM-A605G using Tapatalk

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.869
  • Репутација: +1105/-1615
« Одговор #35327 послато: јуче у 16:27:20 »
Ja sam u Amsterdamu platio pivo od 18 posto alkohola 13 evra. Realno je mnogo ali meni na tim putovanjima ništa nije mnogo jer sam došao da probam što više toga što ovde ne mogu. Šta znam, generalno mi je gušt da trošim pare na dobru klopu i ukusno pivo. Inače pivo od 18 posto alkohola i nije bilo naročito lepo

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 5.072
  • Репутација: +3084/-1780
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #35328 послато: јуче у 16:42:55 »
Pazi, u principu kvalitet mora da se plati. Neko ne zali da za 3 mala piva da soma kinti, neko za te pare stuce celu gajbu zidarca. Neko ne zali da da za dobar viski da par hiljada za bocu, neko za te pare kupi 10-15-20l rakije. Tako je i sa klopom.

Ne mora da znaci da nesto sto je skupo je i kvalitetno, a i pre svega zavisi od ukusa.
Npr. u Pragu na dosta mesta hrana je preukusna, pivo najbolje na svetu ili jedno od najboljih a jeftinije nego u Bg. Kvalitet piva ovde i tamo nije za porediti.

Ван мреже dzoni21

• Члан КК
  • Поруке: 883
  • Репутација: +1135/-84
« Одговор #35329 послато: јуче у 16:46:25 »
550 kinti  :aplauz:
Srce bi me zabolelo kad bi dao te pare  :travka:
Ja jedem čuveno "slonovo uvo" kod Paje u Pn-u za 200.
Kod Paje u kafani ili ne?

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

На мрежи МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.724
  • Репутација: +1071/-1226
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #35330 послато: јуче у 16:55:52 »
Sad naleteh na twiteru da je Dobrica Eric dobio mural od gtrovca...
Nisam znao da je bio prekoputas...
oni prisvajaju ljude koji su Zvezdasi i crtaju murale.

На мрежи [email protected]

• Члан ФК
  • Поруке: 6.338
  • Репутација: +1902/-3046
« Одговор #35331 послато: јуче у 16:57:52 »
Ja sam u Amsterdamu platio pivo od 18 posto alkohola 13 evra. Realno je mnogo ali meni na tim putovanjima ništa nije mnogo jer sam došao da probam što više toga što ovde ne mogu. Šta znam, generalno mi je gušt da trošim pare na dobru klopu i ukusno pivo. Inače pivo od 18 posto alkohola i nije bilo naročito lepo
Moj jaran je u Oslu (bila nekakva predstava na ledu za djecu) platio kesicu kokica djetetu 150 kruna(15 eura)
Naravno da nije ni pretpostavljao da je toliko iako živi gore
Sve zavisi gdje se nalaziš

На мрежи Трстеничанин ЦЗ

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #35332 послато: јуче у 16:59:44 »

Ne mora da znaci da nesto sto je skupo je i kvalitetno, a i pre svega zavisi od ukusa.
Npr. u Pragu na dosta mesta hrana je preukusna, pivo najbolje na svetu ili jedno od najboljih a jeftinije nego u Bg. Kvalitet piva ovde i tamo nije za porediti.

Naravno da ne mora da znaci i da sve zavisi od ukusa. Ali mi je normalno da su Dogmina piva skuplja od Jelenka ili da je dry aged beef burger skuplji od pljeke u kojoj je ko zna koliki procenat mesa.
A sto se tice piva ovde i u Pragu, sve zavisi ko sta voli. Ko voli lagere, za njega je Prag raj na zemlji. Ko preferira ejlove ili psenicna piva, taj  nema sta da trazi u Pragu, jer mu nista ne znaci sto mozda i najbolja lager piva na svetu moze da popije za 1,5-2e. Isto tako je i za meso. Nekom su rebarca i kolenica savrsenstvo i tom je opet Prag raj na zemlji, jer se ovi obroci tamo mogu naci za 6-10e lagano.

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.869
  • Репутација: +1105/-1615
« Одговор #35333 послато: јуче у 17:00:49 »

Naravno da ne mora da znaci i da sve zavisi od ukusa. Ali mi je normalno da su Dogmina piva skuplja od Jelenka ili da je dry aged beef burger skuplji od pljeke u kojoj je ko zna koliki procenat mesa.
A sto se tice piva ovde i u Pragu, sve zavisi ko sta voli. Ko voli lagere, za njega je Prag raj na zemlji. Ko preferira ejlove ili psenicna piva, taj  nema sta da trazi u Pragu, jer mu nista ne znaci sto mozda i najbolja lager piva na svetu moze da popije za 1,5-2e. Isto tako je i za meso. Nekom su rebarca i kolenica savrsenstvo i tom je opet Prag raj na zemlji, jer se ovi obroci tamo mogu naci za 6-10e lagano.

Taj sam  :mrgreen:

На мрежи lukacz

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 832
  • Репутација: +364/-133
  • Bez tebe ne bi bile iste ulice Beograda!
« Одговор #35334 послато: јуче у 17:07:38 »

Slab izbor ejlova u Pragu? Znam da preovladavaju lageri i pilsneri tamo, sto je i normalno, ali me zanima mogu li se kraft naci?
Bio sam pre nekoliko godina, ali tada jos nisam otkrio kraft scenu.  :srbinosm:

На мрежи Трстеничанин ЦЗ

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #35335 послато: јуче у 17:08:34 »
Manji izbor, nego kod nas.

На мрежи lukacz

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 832
  • Репутација: +364/-133
  • Bez tebe ne bi bile iste ulice Beograda!
« Одговор #35336 послато: јуче у 17:10:07 »
Bas mi drugar rece kako je razocaran izborom kraft piva u Nemackoj. Kod njih verovatno da to ne prolazi u tolikoj meri jer su bas navikli na lagere. Kod nas je kraft bas u ekspanziji, pogotovo u Bgu. Bas sam naisao na masu lokala koji imaju barem po nekoliko zanatskih piva u ponudi.

На мрежи Miki PN

• Члан ФК
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #35337 послато: јуче у 17:10:28 »
@Trstenicanin

Apsolutno, mada lepo je i Lazar odgovorio.
Ali da ne sirimo mnogo temu, svako se vodi debljinom svog novcanika, razumljivo.

@dzoni
Tako je buraz... čuvena kafančuga.

@MilosMilos
Ne znam ime moje. Zato i pitam.
Mada me ne bi cudilo, koliki su kreteni da to i rade.

Ван мреже Тетрис

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 308
  • Репутација: +141/-156
  • ..у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
« Одговор #35338 послато: јуче у 17:10:39 »
Nema boljeg leka, od domace rakije ujutru nastinu... pa onda dorucak...pa kafica..

Kako rode dorucak pa kafa, u zivotu ne bih mogao to.

Pravi ukus i dojam kafe se oseti samo na prazan zeludac.

На мрежи [email protected]

• Члан ФК
  • Поруке: 6.338
  • Репутација: +1902/-3046
« Одговор #35339 послато: јуче у 17:13:28 »
Kako rode dorucak pa kafa, u zivotu ne bih mogao to.

Pravi ukus i dojam kafe se oseti samo na prazan zeludac.
Kad sam išao da gutam sondu(problemi sa želucem) doktor mi je doslovno rekao(na pitanje šta smijem jesti, piti...a šta ne) :možeš sve umjereno ali nipošto kafu na gladan stomak, to ti je bomba u želudac, samoubistvo