Анкета

Најлепши део женског тела је

Грудни кош није лош, није лош
Задњи трап, први пут, други пут ја и даље хоћу још
Тамо 'де цури мед

Аутор Тема: Душевна бања  (Прочитано 1079657 пута)

КиМ1389 и 2 гостију прегледају ову тему.

На мрежи Djons91

• Члан ФК
  • Поруке: 3.271
  • Репутација: +1954/-1153
  • Нису нас сломиле, ове тешке године!
Одг: Душевна бања
« Одговор #28400 послато: 14 Јануар 2019, 19:52:11 »
Eto sto snadje postenog coveka... Fotosopiraju ga tek tako, jer ga mrze. Pa se cak i okupe u organizaciju da dejstvuju zajedno.

Ван мреже Baneu

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 120
  • Репутација: +92/-131
  • 🔴 ⚪
« Одговор #28401 послато: 14 Јануар 2019, 20:01:35 »
Off Topic

На мрежи Горанац

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 61
  • Репутација: +160/-33

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 612
  • Репутација: +533/-209
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #28403 послато: 14 Јануар 2019, 20:19:26 »
<br /><br />

На мрежи Друлић

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.698
  • Репутација: +783/-620
« Одговор #28404 послато: 14 Јануар 2019, 20:34:51 »

Off Topic
Ovako ću i ja kad odem u Amerike.. Zenk ju  :biggrin:

« Последња измена: 14 Јануар 2019, 20:41:19 Друлић »

Ван мреже zauvekdelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.704
  • Репутација: +1824/-613
« Одговор #28405 послато: 14 Јануар 2019, 20:36:37 »
Forumaši,zvezdaši iako nisam bila posebno aktivna (posebno u zadnje vrijeme),iako vas ne poznajem lično,ne znam ni kako se zovete sem par vas koji više i nisu aktivni jako sam zavoljela ovo mjesto. Postalo je neizostavni dio moje svakodnevnice,toliko puta ste me nasmejali,radovali smo se zajedno uspjesima naše Zvezde. I zbog toga imam potrebu da vam kažem da se ja odjavljujem na neko vrijeme. Barem više necu ništa pisati niti ulaziti ovdje svakodnevno.

Šta je razlog toga? Život valjda. Dugo vec traje moja borba. Na mahove sam pomislila da sam ja ta koja je "pobjedila",ali nije bilo tako izgleda. Osjecam se loše,prazno,"izduvano",ne postoji ništa što me može nasmejati,ne razgovara mi se ni sa kim,ne jede mi se,ne mogu da spavam.. Da ne dužim dalje i ne smaram vas.
Ne znam kako dalje,ali ne mogu ni ovako.

Vama svima želim sve najljepše u ovoj novoj godini. I naravno Zvezdi da nastavi jako,najjače kao u prethodnoj godini.

Nije mi bila namjera da budem patetična jer to ne podnosim,vec jednostavno da kažem ono što mi leži na duši.

На мрежи Пантела 09

• P.I.M.P.
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.979
  • Репутација: +1731/-551
  • Свести свемир на једну Звезду, то је љубав.
« Одговор #28406 послато: 14 Јануар 2019, 20:41:53 »
Врати се пар страница уназад и прочитај онај Нексов пост  :ziveli2:
Уствари да не тражиш, ево:

Иначе да, вратио се Нексара. Хвала на добродошлици  :ziveli2:

Одмах да искористим прилику да питам брата Ред Харта да ли се опоравио и да ли му је боље,
као и да поздравим Боку, надам се да је добро и да успева да реши све оно што га мучи,
па и да поздравим вас остале, "нисмо се видели сто година" :)

Морао сам мало да се скинем са форума и осталих места која су ми скретала пажњу да се посветим више тој школи да батаљујем то. Доста сам положио, нешто нисам, сада од понедељка креће секс опет до десетог фебруара, па или ја или они  :travka: .

Размишљао доста и тако то редом... Направио малу ретроспективу живота, окренуо још један нови лист што би се рекло.

Видим све вас је мање, свађате се... Ццц..  :facepalmanimation:
Мало политикица, мало празници, прелазни рок све нешто млитаво...

Завалио сам мало да сам зависник од друштвених мрежа, па и од овог форума (и он ми дође као нека друштвена мрежа на неки начин), баш доста тражим изговор преко тога да лежим и не радим ништа, што ме гура дубље у депресију и неку самоћу, сад планирам да искористим испитни рок и то да забаталим, пошто са рибицама баш и не иде нешто у последње време, да баталим и то и цигаре а и да смршам мало...

Мало ме је и блам док ово пишем али:

Искрено вам морам рећи, било ми је до јаја.

Једно је*ено осећање сивог дома, ус*ано сивило, не због једне ствари већ због читавог света. Читав свет и са својим сунцем и са својим мраком ми није био по мери, мислио сам да ја нисам био довољно добро скројен за свет и половично сам и био у праву, нисам добро скројен али за себе, не за свет.
Осећао сам се тесно у сопственој кожи.

Од ствари без душе, заборављао сам оне са душом, заборавио сам да то нешто, неко осећање љубави, доброте или чега већ у Србији није изгубљено већ запостављено. Тако и у целом свету углавном.

Размишљај кроз сивило, фокусирај се на сивило и веома брзо ће пасти мрак.
Размишљај о светлу, буди светло и веома брзо ће осванути прелеп и сунчан дан.

Након скоро деценије, можда и више негативног размишљања и одређеног песимизма, како изнутра тако и споља тешко ми је да се навикавам на оптимизам и стање ума у реалности.
Увек кроз машту, физичка и нека друга задовољства покушавам да побегнем од суочавања са сопственим мислима.
Као да се унапред плашим бола.
Приметио сам да ми је мотивација лоше утемељена и негативна, по принципу "бићу срећан, када ако...", награђујући себе за позитивне резултате а тражећи изговоре за негативне.
Сада покушавам да срећу утемељим као безусловну а мотивацију логички утемељим, да буде позитивна, да остварени резултати доприносе ширем спектру живота и морам се похвалити да ми у поприлично добро иде иако сам на самом почетку.

Полако откривам своју праву и давно закопану унутрашњост и пролазећи кроз сву ту психологију доста сам размишљао и о окружењу.

"Да има коме, много тога би било речено, овако је платно за џабе бачено"
Сви смо ми свесни исправног животног пута, све је савршено јасно и логично у избору доброте и љубави а опет, тако нам је тешко да живимо по тим принципима, доста ме је копкало због чега?

Срце нам је у потпуности испуњено када чинимо добро, али ипак упадамо у искушења и гајимо жељу за грехом. Подједнако нас испуњава и храни, имамо привид чак и да је бољи осећај од доброг.
Онда да скратим мало причу, логички када повезујемо неке ствари, схватимо да зло води у ропство.
Патријарх је говорио да се слобода налази у безусловној љубави, што једино намеће закључак да на овом свету има јако мало љубави...

Па сам управо то и окренуо, почео сам да волим себе, да прихватам и волим своје недостатке и ово сада звучи препотентно али сам приметио да то фали многима.

Сада сам и даље мало у страху, иако нема разлога да бринем. Још увек гајим страх од критике и подсмеха, ствари одлично напредују на свим пољима иако ме лењост мало спутава, превише често бежим на интернет и у машту, још увек не размишљам довољно.
Не успевам још увек да доведем мозак и тело у стање усхићености пред неки подухват, као вид позитивне мотивације и још увек прикривено осећам потребу за награђивањем добрих поступака.
Још увек самог себе прекоравам због небитних ствари...

Заволи себе, заволи оно око себе, заволи то што радиш...
« Последња измена: 14 Јануар 2019, 21:05:04 Пантела 09 »

На мрежи Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.357
  • Репутација: +2861/-1564
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #28407 послато: 14 Јануар 2019, 20:55:05 »
Nadam se da ćeš brzo da se vratiš u mnogo boljem raspoloženju. Borba sa samim sobom je najteža. Srećno.

На мрежи Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.888
  • Репутација: +854/-807
  • Ту сам Звездо све док ти постојиш!
« Одговор #28408 послато: 14 Јануар 2019, 21:01:01 »
Srecno delijo,da nam se vratis u boljem raspolozenju

На мрежи mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.775
  • Репутација: +828/-454
« Одговор #28409 послато: 14 Јануар 2019, 21:05:20 »
@zauvekdelija samo hrabro, bori se. Mnogo sreće i pozitive, da nam se što pre vratiš.

Ван мреже Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.256
  • Репутација: +2621/-1066
« Одговор #28410 послато: 14 Јануар 2019, 21:22:42 »
Ne daj se, sestro, bori se. I svrati nam ovde kad god ti je teško, meni uvek podigne raspoloženje boravak na ovom mestu. Dobro, osim na lajvu kad igramo :001_rolleyes:

Ван мреже Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.645
  • Репутација: +2450/-3386
« Одговор #28411 послато: 14 Јануар 2019, 21:28:58 »
Nije mi jasan Vranjes, sto nije lepo rekao sve je to montaža nemam nista sa tim nego ovako sabanski iznosi sve u javnost. Saban, uostalom samo saban i moze da juri udate zene a moze da nadje sta hoce.
Sto se tice price o depresiji neverovatno je koliko ljudi kuburi sa tim. Otprilike vecina ljudi pokušava da nadje smisao u besmislu, pa kako se ko snadje. Najbolje je onima kojima je najveca briga da su siti, da ima suvog mesa i cvaraka.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 5.023
  • Репутација: +2719/-2701
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #28412 послато: 14 Јануар 2019, 21:37:30 »
Forumaši,zvezdaši iako nisam bila posebno aktivna (posebno u zadnje vrijeme),iako vas ne poznajem lično,ne znam ni kako se zovete sem par vas koji više i nisu aktivni jako sam zavoljela ovo mjesto. Postalo je neizostavni dio moje svakodnevnice,toliko puta ste me nasmejali,radovali smo se zajedno uspjesima naše Zvezde. I zbog toga imam potrebu da vam kažem da se ja odjavljujem na neko vrijeme. Barem više necu ništa pisati niti ulaziti ovdje svakodnevno.

Šta je razlog toga? Život valjda. Dugo vec traje moja borba. Na mahove sam pomislila da sam ja ta koja je "pobjedila",ali nije bilo tako izgleda. Osjecam se loše,prazno,"izduvano",ne postoji ništa što me može nasmejati,ne razgovara mi se ni sa kim,ne jede mi se,ne mogu da spavam.. Da ne dužim dalje i ne smaram vas.
Ne znam kako dalje,ali ne mogu ni ovako.

Vama svima želim sve najljepše u ovoj novoj godini. I naravno Zvezdi da nastavi jako,najjače kao u prethodnoj godini.

Nije mi bila namjera da budem patetična jer to ne podnosim,vec jednostavno da kažem ono što mi leži na duši.

Ovo sto je Sundance napisao u drugom delu upisa jeste tako. Svet je bizaran i sto vise trazis neki smisao, to sebe vise ukopavas. Treba probati naci smisao u sitnim, svakodnevnim stvarima, i naci neko duhovno zadovoljstvo (ne religijsko vec bukvalno ono sto te uveseljava). Nikad ne treba sebe i svoj zivot smatrati previse ozbiljno jer je gomila stvari van nase kontrole. Mozemo mi uraditi sve kako valja a opet da ne ispadne niti fer niti onako kako je zamisljeno.

Jedino pravilo u zivotu je da pravila nema, pa ih nemoj ni traziti.

I zapamti, tu smo kao ta neka mala zajednica nepoznatih, a opet zblizenih ljudi, od kojih ce ti uvek neko izaci u susret. Nisi sama nikad, uvek ce biti nekog dobrog da pomogne. Iznenadila bi se koliko puta sam ja doziveo lepe stvari od nekih od kojih to nisam ni sanjao da cu doziveti. A opet, i puno ruznih od ljudi za koje bih ruku u vatru dao.

Nadam se da ces se osecati bolje uskoro, ne znam sta bih drugo mogao da ti pozelim osim toga.

Samo hrabro.

На мрежи lukacz

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 795
  • Репутација: +355/-129
  • Bez tebe ne bi bile iste ulice Beograda!
« Одговор #28413 послато: 14 Јануар 2019, 22:00:29 »
Na Poteri uzese njih trojica 730 000. Stvarno su fenomenalni bili.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

На мрежи Шуба

• Члан ФК
  • Поруке: 2.982
  • Репутација: +1365/-1276
  • Ја немам школе нити драге своје
« Одговор #28414 послато: 14 Јануар 2019, 22:07:09 »
Na Poteri uzese njih trojica 730 000. Stvarno su fenomenalni bili.

ал овај браћала из НСа...стоматолог и инструктор јоге  :biggrin:
и на крају одговор како ће потрошити паре FTW: "кроз разне канале вратиће се у државну касу."  :travka:

На мрежи lukacz

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 795
  • Репутација: +355/-129
  • Bez tebe ne bi bile iste ulice Beograda!
« Одговор #28415 послато: 14 Јануар 2019, 22:10:46 »
Bas je pojava. I kako je u prvoj rundi stojao u "joga" pozi : srbinosm:
Ali stvarno mnogo zna

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.376
  • Репутација: +820/-229
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #28416 послато: 14 Јануар 2019, 22:13:26 »
Forumašice samo pozitivno, šta god da je u pitanju. Pronaći neku pozitivu i držati se nje, jako važno ostati psihički jak.
Nevezano za zauvekdeliju, često čujem "u nekoj depresiji sam".

Pogotovo je to nekako karakteristično za ovaj period... Rađeno je i neko istraživanje i zaključeno da je upadanje u depresiju najzastupljenije sredinom januara, takozvana "poslepraznična depresija". Sve brzo proleti, na kratko se zaboravi na probleme, ljudi se vrate u detinjstvo, okupira ih praznično raspoloženje... i paf. Sve je prošlo, sve se "vraća na staro", iscrpljen si od "praznovanja", novčanik je dobrano olakšan, još ako si student pa ti stiže i ispitni rok...

Nemam problema i ne tišti me mnogo stvari ali se jednostavno osećam "prazno" u ovom delu godine, bez nekih objašnjenja. Moguće da je to ta "postpraznična depresija".

На мрежи Горанац

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 61
  • Репутација: +160/-33
« Одговор #28417 послато: 14 Јануар 2019, 22:16:38 »
Ljudi, borbeni duh i jebeni inat nek vam budu zvezde vodilje. Kakvo bre preispitivanje zivota i trazenje smisla. Zivite zivot, borite se, svaki dan je nova sansa, nista nije izgubljeno i uvek postoji nada.

Ustani i bori se, jedan je zivot, nema nazad, svaki dan u razmisljanju i preispitivanju je izgubljen, a zivot je kratak.

На мрежи Некс

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 899
  • Репутација: +1496/-936
  • Живко Кораћ
« Одговор #28418 послато: 14 Јануар 2019, 22:20:35 »
Ja se osećam super nego mi tvoje pisanje nije jasno.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Па видиш то отвара једно ново поглавље.

Са свешћу шта је добро а шта не, како се опходити према таквим људима као што су Јелена Карлеуша и Огњен Вранеш на пример. Објективно посматрано, они су друштвени дефекти, не само они, већ маса њих познатих.
Не знам баш како бих најбоље формулисао оно што хоћу да кажем.
Пробаћу овако.

Они можда нису зли, али су њихови поступци лоши.
Воде се неким агресивним политикама и ширењем неких негативних идеја и будалаштина а свесни су да то раде.
Људи који имају богатство, имају публицитет имају све ресурсе да се баве нечим бољим и паметнијим се баве... Па овим.

И како онда третирати те људе него их једноставно одбацити попут старе крпе, по принципу игнорисања.
Свако друго деловање би друштву било на сопствену штету.

Толеранција или tolerancija?

У овом времену у коме живимо, ништа не може а по неком мом мишљењу можда и не сме бити апсолутно, како љубав тако и мржња.
Доброта у сваком тренутку и свакој ситуацији је савршено стање ума.

Узећу за пример речи патријарха Павла, свестантога да је овај пример у овом случају тотални екстрем али надам се да ће приближити суштину.

Важио је за свеца на Земљи (како су га називали Хрвати), међутим и он сам је имао "контраверзне изјаве" да "Срби и Хрвати не могу живети у истој држави".
Посматрајући људе попут њега, барем ја верујем да на овом свету ништа не може бити апсолутно, али може у већини случајева бити исправно.
Не постоји нешто попут нужног зла (почињено зло као оправдање за добро), али да кажемо наизглед погрешна средства за остварење правог циља.

Ван мреже -М.Ђ.-

• Члан ФК
  • Поруке: 259
  • Репутација: +254/-373
« Одговор #28419 послато: 14 Јануар 2019, 22:20:58 »
Ljudi, borbeni duh i jebeni inat nek vam budu zvezde vodilje. Kakvo bre preispitivanje zivota i trazenje smisla. Zivite zivot, borite se, svaki dan je nova sansa, nista nije izgubljeno i uvek postoji nada.

Ustani i bori se, jedan je zivot, nema nazad, svaki dan u razmisljanju i preispitivanju je izgubljen, a zivot je kratak.

За шта се бориш кад нема смисла? Бориш се да би на крају умро. Не разумем.