Анкета

Најлепши део женског тела је

Грудни кош није лош, није лош
Задњи трап, први пут, други пут ја и даље хоћу још
Тамо 'де цури мед

Аутор Тема: Душевна бања  (Прочитано 1178361 пута)

Ma da bre, ДЕЛИЈЕ, Косјерац, Нешо, shumar4life, Disc, Djons91, vise_od_9000, RASMC, МилошС, AlexZvezdas, goranpop83, pedja789, hajzenberg, Шуба, Владе, Косингас, @2net, aleksandarasr, Marko1czv, super mario, Душан С., Nešvil, Некс, Beograd, влададс89, vladimir93, [email protected], Cox, drno, -М.Ђ.-, Арса, laflarre7, Sledge_Hammer, knezevic10, MohikanacDzek, Слуцки, drugstari86, Purpur, Тетрис, Vatrogasac, Unrestrained, kappa, kača, Delije Brcko, mikicka71 (+ 1 сакривених) и 21 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.105
  • Репутација: +4328/-3774
Одг: Душевна бања
« Одговор #29100 послато: 18 Јануар 2019, 09:56:12 »
Rode aj ti mene ignoriši. I mogao bi prestati traziti banove za druge ljude jer ti ne odgovara šta oni pričaju. Bukvalno se žene sa ana foruma tako ne ponašaju

Ti rode politicaris debelo...Svaki dan..I ti licno.navlacis ljudima banovanja kao sto si Usketu uradio...

Ili ovde ima politike ili nema..ili ovde jedni smeju da pisu i pljuju a drugi ne..o tome.se radi...

На мрежи -М.Ђ.-

• Члан ФК
  • Поруке: 261
  • Репутација: +258/-379
« Одговор #29101 послато: 18 Јануар 2019, 09:58:13 »
Covek je dosao da pruzi podrski srpskom narodu, u prijateljsku diplomatsku posetu. Nije mogao da se sastane sa tobom ili sa mnom, jer mi nismo zvanicnici. Sastao se sa, na zalost, Vucicem, jer je on trenutno, na zalost, nas predstavnik. Sta nije jasno?

Moram da te pitam, izvini, bez ikakve zelje da omalovazavam, prijateljski. Jel me ti zajebavas ili stvarno ovoliko ne kapiras?

Све је јасно. Знао је да ће бити политички митинг и дошао је без обзира на то. А није морао.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 5.166
  • Репутација: +2796/-2758
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #29102 послато: 18 Јануар 2019, 10:00:00 »
Све је јасно. Знао је да ће бити политички митинг и дошао је без обзира на то. А није морао. Мени је све јасно.

Tako je, ujedno je odjebao politicki miting, sto znaci da je pruzio podrsku Srbiji a ne SNS-u.

На мрежи laflarre7

• Члан КК
  • Поруке: 1.803
  • Репутација: +856/-629
  • mass psychology
« Одговор #29103 послато: 18 Јануар 2019, 10:01:20 »
Какви сте смарачи, сви политичарите и прозивате једни друге овде за политичарење, закључавају бању на две недеље због вас.

Не капирам како вас не мрзи и како не поштујете правило без политике, уз то сва имена која овде видим да говоре о томе су банована бар 3 пута управо због разлога - политика.

На мрежи -М.Ђ.-

• Члан ФК
  • Поруке: 261
  • Репутација: +258/-379
« Одговор #29104 послато: 18 Јануар 2019, 10:03:02 »
Tako je, ujedno je odjebao politicki miting, sto znaci da je pruzio podrsku Srbiji a ne SNS-u.

Да је хтео да одјебе он не би дошао. Овако је успео покушај владајућег режима да се Путин искористи за политичке поене.

На мрежи Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.784
  • Репутација: +1019/-1516
« Одговор #29105 послато: 18 Јануар 2019, 10:03:30 »
Ti rode politicaris debelo...Svaki dan..I ti licno.navlacis ljudima banovanja kao sto si Usketu uradio...

Ili ovde ima politike ili nema..ili ovde jedni smeju da pisu i pljuju a drugi ne..o tome.se radi...

Samo ste ti i on našli prozvanim. On je mene vređao i rekao mi da jedem govna jer sam navodno rekao da su svi koji idu tamo botovi. Nijednim ništa slično nisam rekao. Dakle sam je izlupetao gomilu budalaština i vredjao brz razloga.

Drugo licemeran si jer svi pričaju o ovome. Pogledaj koliko sam ja postova napisao na ovu temu juče a koliko drugi ljudi. Ja ti smetam iz nekih drugih razloga. Možda jer pogadjam suštinu a pošto nemaš argumente , a pišeš i ti o tome i te kako onda tražiš ban. Što pre svega nije muški. Ja ničiji ban ne tražim pa ni lika koji me vredja.

Ako ti smeta šta pišem lepo ignor i miran si.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 5.166
  • Репутација: +2796/-2758
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #29106 послато: 18 Јануар 2019, 10:06:59 »
Да је хтео да одјебе он не би дошао. Овако је успео покушај владајућег режима да се Путин искористи за политичке поене.

Ok.

Ван мреже Vlax

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.975
  • Репутација: +1173/-550
« Одговор #29107 послато: 18 Јануар 2019, 10:10:10 »
Kod ove Putinove posete je najgore sto je medijska histerija prekinula kacenje JK materijala taman kad je bilo najsladje, tj. kad smo cekali video.

Ван мреже milan79

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.543
  • Репутација: +3810/-2543
« Одговор #29108 послато: 18 Јануар 2019, 10:17:18 »
Ove podele koje se događaju su umetno izazvane. Valjda je to svima jasno. Pred Srbijom je niz teških odluka, ali mnogo je takvih širom sveta. Kada smo se odlučili za demokratiju onda se krenulo i u igrarije sa osećajima.

S tim, iako više naginjem tradicionalnim vrednostima, moram reći da je ona liberalna puno isprofiliranija premda je premali zahvat i doseđe do maksimalnih 20ak procenata. Ali su joj pozicije puno lakše. Ono za kakvo društvo se zalažu ne moraju toliko prikrivati.

Sa druge strane, nacionalno, tradicionalno ili kako god je kome lakše, ima daleko veći problem a to je pokriti celi spektar ljudi od tvrdih nacionalista ( za šta služe stranke poput Šešeljeve ) do umerenih briača koji naginju tradicionalnim vrednostima. Na kraju krajeva Merkelova je rekla da je jedan od razloga njenog odlaska taj što nije mogla sprečiti razvoj nekih tzv radikalnijih stranaka.

I to je njihov ultimativni cilj. Da se kreće u integracione procese a da pri tome  se ne dopusti da se razviju neke opcije koje će skrenuti sa tog puta.

Taj ping pong prve, druge, treće Srbije nije jedinstven nego je univerzalan i skoro u svim društvima primenjiv.

I za sto godina će biti 20 procenata liberalnih, 20 nacionalnih i ogroman prostor između za koji će se boriti. Samo valjda će proći i vreme kada će strah jedni od drugih biti jedini pokretač.

To me sve podseća na naše rasprave u vreme Lukića. Kada se dijelilo da li je jedini krivac Karadžić ili je i u našem dvorištu problem. Ili ako je i u napem dvorištu problem da li da to čistimo ili da se prvo izborimo sa Toletom. I u tim podelama se uredno usvajaju budzeti od 20 miliona evra iako nemamo nikakvo pokriće za tako nešto.

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.105
  • Репутација: +4328/-3774
« Одговор #29109 послато: 18 Јануар 2019, 10:18:02 »
Samo ste ti i on našli prozvanim. On je mene vređao i rekao mi da jedem govna jer sam navodno rekao da su svi koji idu tamo botovi. Nijednim ništa slično nisam rekao. Dakle sam je izlupetao gomilu budalaština i vredjao brz razloga.

Drugo licemeran si jer svi pričaju o ovome. Pogledaj koliko sam ja postova napisao na ovu temu juče a koliko drugi ljudi. Ja ti smetam iz nekih drugih razloga. Možda jer pogadjam suštinu a pošto nemaš argumente , a pišeš i ti o tome i te kako onda tražiš ban. Što pre svega nije muški. Ja ničiji ban ne tražim pa ni lika koji me vredja.

Ma sta si umislio..Cuj ti meni smetas jer si pogodio sustinu?!

Ti isto radis sto i Fidel kada pita nesto, on se kaznjava ti ne, a i Fidel mnogo puta bas pogodi sustinu ali ide u politiku...Meni smeta sto neki politicare danima i nikom nista a politike na FORUMU nema koliko ja znam...

На мрежи Саша РС

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.065
  • Репутација: +2983/-824
« Одговор #29110 послато: 18 Јануар 2019, 10:19:16 »
Путин је овде доказао да је много паметнији и намазанији од америчких колега. Није дозволио да му неко муне сат као ономад шипци Бушу.

Елем, ако је нешто битно договорено иза кулиса циркуске шатре онда одлично. Држим, надам се, да увијек у позадини има нечег корисног што не видимо, да су вожди паметнији него им то фризуре казују. И увијек се испостави да су оличења својих фризура. Јбеш народна весеља. Тога на пинку колко хоћеш. Мени ипак драже задругу погледати него овако нешто. Зерина Хећо има веће сисе од Србске мајке.

На мрежи Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 691
  • Репутација: +609/-244
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #29111 послато: 18 Јануар 2019, 10:24:37 »

Станис, извини што се убацујем. Је л' си ишао јуче да дочекаш Путина? Ако ниси зашто ниси?
« Последња измена: 18 Јануар 2019, 10:27:51 Слуцки »

На мрежи ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 8.687
  • Репутација: +2944/-2772
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #29112 послато: 18 Јануар 2019, 10:37:29 »
Izvinjavam se na prekidu. Odlican podcast sa velikim Tysonom. Neverovatan covek.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.081
  • Репутација: +3878/-3032
« Одговор #29113 послато: 18 Јануар 2019, 10:56:48 »
Ја се не извињавам. Касније ћу бановати све који су политичарили. Треба да вас је срамота.

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 8.847
  • Репутација: +16298/-13734
« Одговор #29114 послато: 18 Јануар 2019, 11:13:25 »
Ja tek sada vidim da ste ovde politicarili u veoma velikom obimu. Kolega je preuzeo na sebe da pocisti bezobrazluk koji se desava uprkos hiljadama apela urednistva tako da necu ja da kaznjavam ovaj bezobrazluk ali ga maksimalno podrzavam u ciscenju govana koje ste iskenjali po RSB-u iako smo vas, ponavljam, hiljadu puta molili da vase politicke stavove ne iznosite ovde i da ne u*****o RSB, (koji je uvek bio izuzet od strancarenja) - politikom.

Ne zna se ko ima vise botova, vlast ili opozicija. Imate tvitere, fejsbuke, instagrame pa udrite. Ovde necete sigurno. Sram vas bilo.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Aдминистратор
« Одговор #29115 послато: 19 Јануар 2019, 17:50:57 »
Бог се јави!

Off Topic
Сви који су зашли у политику, бановани су на 7 дана.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.775
  • Репутација: +3677/-999
« Одговор #29116 послато: 19 Јануар 2019, 17:55:55 »
Plivali i moje zeme

На мрежи Тетрис

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 279
  • Репутација: +117/-148
  • ..у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
« Одговор #29117 послато: 19 Јануар 2019, 18:20:06 »
Бог се јави!

Off Topic
Сви који су зашли у политику, бановани су на 7 дана.

Kako se milogorci izjasnjavaju? Je l su odlucili da l su pravoslavni ili katolici?

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Aдминистратор
« Одговор #29118 послато: 19 Јануар 2019, 18:30:43 »
Молим те, објасни ми поенту твог коментара на постављен овакав клип.

На мрежи Тетрис

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 279
  • Репутација: +117/-148
  • ..у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
« Одговор #29119 послато: 19 Јануар 2019, 18:35:31 »
Moram da se ogradim da nisam odgledao klip, nego sam posumnjao da tradiciju plivanja za casni krst mogu i oni nastaviti.

Nista lose nisam mislio  ;)