• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда је освојила титуле 1946. и 1986. године

Започео RSB, 28 Јун 2017, 19:08:07

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

nesabolt

Њихове легенде су тада салутирале отвореном шаком Павелићу и Хитлеру и после за такво понашање после рата не да нису кажњени, него су играли без проблема за њихов клуб и уживали све привилегије исто као и бројне усташе које су се пресвукле из усташке униформе у партизанску, а они који нису хтели су пацовским каналима пребачени у Јужну Америку, док су Срби слани на Голи оток, сви знамо како је прошао Дража и како су касније прогоњени сви могући преживели четници који су се затекли на територији Србије, и не само они него и њихове фамилије, рођаци, тако да олињало удбашко мудо Вучелић боље да се покрије ушима и ћути да не испада идиот као што испада оваквим изјавама.

Goran137

Dal' je moguce da ovaj Vucelic moze nesto ovako glupo da izjavi? To bi bilo kao npr. da sada neko iz naseg kluba kaze Zvezda bi trebala sebi da pripise titulu iz 1997/98 jer su nasi igraci Dragan Sarac i Ivan Vukomanovic tada igrali za Obilic i osvojili su titulu,znaci koliko glup bi trebao biti da izjavis ovako nesto  :duplizid:  :duplizid:  :duplizid:

djanjic

Dokle ce ono debelo, odvratno, ogavno, prokleto stvorenje da komentarise nesto sto ga se uopste ne tice niti ima veze sa tvorevinom koja se predstavlja kao neki nas rival. Pokusavam da ne mrzim nikoga, ali ovom smradu zelim da pokupi sve najgore sto na ovoj planeti postoji.

nesabolt

Sad sam se bacio u duboko razmišljanje šta bi moglo biti još gore od toga i ne pada mi mnogo toga na pamet, da je sidaš na sve to neki bi ga sažaljevali, eventualno da je još nato lobista, soroševac, evrounijata (ako već nije i to), reptilijanac, stvorenje iz pakla, član trilaterale, bilderberga, žena u crnom, 'bo im pas mater.

nedst

Trebalo bi sada krenuti u kampanju za one dve njima pripisane titule kome  je sud udruzenog rada kumovao, preinacivsi Sajberovu odluku da su Zvezda i Vardar prvaci, a traziti i ponistenje proglasenja prvaka iz 99. Uraditi sve to iz razloga sto su sve te titule njima pripisane zbog politickog pritiska, a vrlo dobro znamo kako UEFA gleda na te stvari. Mislim da je sada najbolji trenutak za to, pogotovo sto su vec toliko poceli da dizu prasinu za nesto sto ih se uopste ne tice, jer njima nista direktno nije uzeto 1946, vec smo tu titulu sasvim zasluzeno osvojili, ali boli ih to sto su na sve nacine pokusali da nas po broju titula stignu a opet smo im umakli. Zamislite samo da su gore navedene titule, njima preinacene i pripisane,  bile dodeljene nama na isti nacin kao sto su njima, moze se samo zamisliti kakva bi njihova reakcija bila, ali bez obzira na sve ne smemo odustati trazenja  pravde koja nam pripada nama se ta ponistena titula mora vratiti, ona druga samim tim pripada Vardaru, a ova poslednja iz 99 koja im je na lepe oci priznata mora biti ponistena. 

samo ti...

Цитат1: nedst  16 Јул 2019, 13:25:20
Trebalo bi sada krenuti u kampanju za one dve njima pripisane titule kome  je sud udruzenog rada kumovao, preinacivsi Sajberovu odluku da su Zvezda i Vardar prvaci, a traziti i ponistenje proglasenja prvaka iz 99. Uraditi sve to iz razloga sto su sve te titule njima pripisane zbog politickog pritiska, a vrlo dobro znamo kako UEFA gleda na te stvari. Mislim da je sada najbolji trenutak za to, pogotovo sto su vec toliko poceli da dizu prasinu za nesto sto ih se uopste ne tice, jer njima nista direktno nije uzeto 1946, vec smo tu titulu sasvim zasluzeno osvojili, ali boli ih to sto su na sve nacine pokusali da nas po broju titula stignu a opet smo im umakli. Zamislite samo da su gore navedene titule, njima preinacene i pripisane,  bile dodeljene nama na isti nacin kao sto su njima, moze se samo zamisliti kakva bi njihova reakcija bila, ali bez obzira na sve ne smemo odustati trazenja  pravde koja nam pripada nama se ta ponistena titula mora vratiti, ona druga samim tim pripada Vardaru, a ova poslednja iz 99 koja im je na lepe oci priznata mora biti ponistena.

sa tom pricom 99. mislim da mi gubimo na tezini u pricama za 86 kao i za vec zvrsenu iz1946.
mislim da su i prpozicije takmicenja u tom slucaju ispostovane , cini mi se da je neko pisao da ako bude odigrano vise od pola utakmica u prvenstvu a u slucaju koji se desio bilo je odigrano sve je jasno.
Poceo rat ,glupo je pricati o toj godini , po meni bar., vexano za titulu i fudbal generalno.
'86. je druga prica i to treba juriti pa kad nam priznaju tek onda traziti da se njima brisu dve jer te dve smo osvojili  Vardar i mi.

Konev

Pocela je gamad. Ja ne znam sta ceka nas pravni tim i Vardar oko titula 1986 i 1987. Dokle da smo stalno u nekoj defanzivi kao i sama drzava Srbija oko drugih stvari. Treba preci konacno u ofanzivu i potuci gamad.

"Pravni tim FKP otposlao je danas, u svom prvom procesnom koraku, zalbu MOS-a RS, na odluku Skupstine FSS o priznavanju titule* FKCZV iz 1946. godine".

Zlo iz Zagreba i dalje se koprca. Karma nije udarila dovoljno.

Саша РС

samo ti...

Vardar mislim da tu titulu iz 87 vodi kao svoju , sto je jos ludje.

tosutox

Цитат1: undefinedPocela je gamad. Ja ne znam sta ceka nas pravni tim i Vardar oko titula 1986 i 1987. Dokle da smo stalno u nekoj defanzivi kao i sama drzava Srbija oko drugih stvari. Treba preci konacno u ofanzivu i potuci gamad.

"Pravni tim FKP otposlao je danas, u svom prvom procesnom koraku, zalbu MOS-a RS, na odluku Skupstine FSS o priznavanju titule* FKCZV iz 1946. godine".

Zatrti zagrebacke uljeze.

zverko1

Цитат1: Konev  24 Јул 2019, 21:49:57Pocela je gamad. Ja ne znam sta ceka nas pravni tim i Vardar oko titula 1986 i 1987. Dokle da smo stalno u nekoj defanzivi kao i sama drzava Srbija oko drugih stvari. Treba preci konacno u ofanzivu i potuci gamad.

Одбациће им жалбу на кеца. Неће им признати својство странке по ЗоУП. Ово је мало за ложану њихових навијача

00 Деки

ЦитатОво је мало за ложану њихових навијача

Или народски речено, оће геј профа да им се увуче у дупе  :D

Красная

Malo mi je izbledelo pravničko znanje i sećanje, ali ova njihova žalba bi mogla lepo da nam legne u nastojanju da nam se vrati i titula iz 1986. Recimo, kada bi Sud odbacio žalbu uz konstataciju da je nenadležan i da su u ovakvim situacijama nadležna isključivo najviša tela sportskih organizacija (u ovom slučaju FSS). Analogijom bi se moglo doći do zaključka da su ništave i ranije odluke sudova u sličnim situacijama, te bi se odluka Suda udruženog rada iz komunističkog perioda (koja ironija - Sud udruženog rada??!!) mogla tretirati kao nepostojeća u pravnom poretku, i sledstveno tome ta titula pripisati njenom legitimnom vlasniku, tj nama, Zvezdi. 

zverko1

Није изјављена жалба суду већ Министарству омладине и спорта који је надлежан у другом степену. Управни суд би могао да одлучује тек у трећем степену у управном спору.
По мом мишљењу, министарство ће овде одбацити жалбу јер странка у поступку може бити само лице у чија се права, обавезе и правни интерес задире побијаном одлуком, што овде није случај. Наравно, они ће покушати да прикажу да имају интерес у свему овоме, али тај интерес никако не може бити правни.
Док би наша акција за преиначење одлуке Суда удруженог рада ишлa другим каналима, вероватно преко судова опште надлежности где бисмо тражили утврђење ништавости те одлуке

nesabolt

Snimak Vuletinih gej orgija ili intimna ispovest njegovih furundžija u žutoj štampi oladila bi ih na duže staze, uverili bi se da niko od njih nije siguran, ni Vazura sa stanom od 7,5 miliona na Menhetnu, mutivoda Ćurković i ostale poštenjačine, pa bi valjda prestali da se kurobecaju i zabadaju nos u stvari sa kojima nemaju dodirnih tačaka, kao što je naša titula iz '46.

RSB

dejan80

Цитат1: Красная  28 Јул 2019, 11:51:05Malo mi je izbledelo pravničko znanje i sećanje, ali ova njihova žalba bi mogla lepo da nam legne u nastojanju da nam se vrati i titula iz 1986. Recimo, kada bi Sud odbacio žalbu uz konstataciju da je nenadležan i da su u ovakvim situacijama nadležna isključivo najviša tela sportskih organizacija (u ovom slučaju FSS). Analogijom bi se moglo doći do zaključka da su ništave i ranije odluke sudova u sličnim situacijama, te bi se odluka Suda udruženog rada iz komunističkog perioda (koja ironija - Sud udruženog rada??!!) mogla tretirati kao nepostojeća u pravnom poretku, i sledstveno tome ta titula pripisati njenom legitimnom vlasniku, tj nama, Zvezdi.
Па баш и не би могла та акробација да прође :)

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Red hart

Što ne bi mogla? Nisam pravnik pa pitam.
Fakat je da su te dve titule potpuno nelegalne. Tad se samo čekala reakcija FSJ jer da su rekli da ne priznaju titule nastalo bi sranje, ali titule ne bi bile priznate partizanu. U slučaju da je civilno sudstvo nastavilo da pritiska FSJ nagrabusio bi celokupni jugoslovenski fudbal od strane UEFA. Međutim general Jovo je svojim pištoljem ubedio čelnike FSJ da to nije pametno. Verujem da će da se sačeka malo da se slegne ova iz 46 pa da se potegne i to pitanje.