• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда је освојила титуле 1946. и 1986. године

Започео RSB, 28 Јун 2017, 19:08:07

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

tragicar

Rece Terza u Telegraf intvju da jos nismo pokrenuli inicijativu da nam se upise Titula 86'...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Kowalski

rille83

Definitivno od toga nema nista. Kako da pokrenemo u vremenu gde oni jos uvek vladaju ovim sportom. Ne mozemo da ih zaustavimo da nam se kurrce u nasoj kuci a hocemo da im "uzmemo" titulu,aha,hoce to.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kowalski

ma da, ne treba pokretati, pustiti ih dalje da misle da su pošteni i žrtve i šta ti ja znam

sad ih stisnuti kad znaju da to ne radimo zbog titule jer je ista maltene več naša

pokazati im jako ko su oni a ko smo mi ali pogotovo ko su oni, to ne radimo več 75 godina

Konev

Цитат1: RSB  06 Март 2019, 22:04:30
http://redstarbelgrade.rs/priznanje-ucesnika-da-je-partizan-namestio-sajberovo-kolo/
I sta sad? Evo jos jednog priznanja o namestanju pored priznanja igraca,trenera i clanova uprave Partizana o namestanju. Sta mozemo mi? Nismo se izborili ni za 1946 a ne za ovu 1986. Jel postoji sansa da to krene sa mrtve tacke nekako? Valjda 1946 treba samo da se ozvanici a ova 1986 mora da ide neka tuzba za osporavanje odluka suda udruzenog rada i ponovo priznavanje odluke tada jedinog merodavnog a to je FSJ.

somebody75

Evo sada su na vestima Prve rekli da su na sednici FSS oformirmili komisiju koja ce ispitati nas zahtev za titulu iz 46-e..

rille83

Naravno za onu iz 86-te ni rec.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konev

Цитат1: somebody75  17 Март 2019, 18:32:49
Evo sada su na vestima Prve rekli da su na sednici FSS oformirmili komisiju koja ce ispitati nas zahtev za titulu iz 46-e..
Sta ima da ispituju? Teska srca jer su ipak Hrvosi u pitanju ali pozvati se na priznatu titulu Hrvatskog saveza Hajduku i gotovo. Za istu stvar ne mogu biti razlicite presude.

somebody75

" Ono što je prvi put najavljeno pre više od dve godine, danas je dobilo svoj zvaničan oblik: Crvena zvezda je na sednici Skupštine Fudbalskog saveza Srbije, na kojoj je za predsednika reizabran Slaviša Kokeza, uputila zvaničan zahtev za priznavanje titule šampiona iz 1946. godine.

Zahtev je upućen Pravnoj komisiji FSS od strane generalnog direktora kluba iz Ljutice Bogdana, pa sada taj organ treba da odluči da li ima osnova za tako nešto, piše Mondo.

Predsednik Komisije za pravna pitanja FSS je Dejan Šuput, dok su pored njega u ovom telu i Veljko Radulović (potpredsednik), Božidar Beronja (član) i Branislav Nedimović (član).  "

FicaKG

Vlada 89

Konev

Цитат1: Vlada 89  17 Март 2019, 19:52:41
Na 86.godinu zaboravite.Ta treba da se otme od grobara-no way
To bi moralo preko UEFE i Lozane jer preko domaceg FSS nema sanse. Mi i Vardar da predamo dokumentaciju UEFI ili tuzbu sudu u Lozani, nema trece. Da se proveri, Znanac mozda zna ali te otete titule sudom udruzenog rada koji vise ne postoji je presedevao tj. bio predsednik istog njihov bivsi sekretar kluba. To su uz pomoc njega i dobili 100%.

Sektor

Dule DELIJA

Jel mogu samo da zamolim nesto, iako nije mesto za tako nesto, imamo mnogo lepih srpskih reci ne koristite strane... Obratiti se uefi za 86. Ne moze tamo neki sud da uzima titulu osvojenu na terenu i ne moze niko sa strane da se mesa u rad FSJ.

De-Do

Konev

Ajde da se radi o tituli 1986 pa da ovako reaguju ali sta ima oko titule 1946 mladi krimos-vepar da se duri? Kakve veze ima titula 1946 sa Zagorskom 32? "Skupština je takođe donela odluku da pravnici FSS odluče ove godine o tom pitanju, ali je predstavnik Partizana Miloš Vazura izašao iz sale pre glasanja". Teska patologija je u njihovim glavama i dusi. Eto sta napravise Bari i Tokio. Mali deo srpskog stanovnistva i velika vecina manjina je opasno obolela 1991 i kasnije pravila blesavu decu. Jos jace i snaznije za titule 1946,1986.

zverko1

-Predsednik komisije Dejan Suput je ranije bio clan pravne komisije naseg FK-a
-Veljko Radulovic je predsednik FK Zlatibor iz Cajetine. Izgleda da nismo za dzabe doveli Vidica  :001_rolleyes:
-Bozidar Beronja, poznati novosadski advokat, bio do skoro generalni sekretar FK Vojvodina
-Branislav Nedimovic, pretpostavljam ministar poljoprivrede. On mi je nepoznanica, Mitrovcani ce sigurno znati za koga navija.
Cisto da vide ljudi kako stojimo, ko je nas, a ko protiv

Delija sa Severa

Цитат1: zverko1  17 Март 2019, 23:18:00
-Predsednik komisije Dejan Suput je ranije bio clan pravne komisije naseg FK-a
-Veljko Radulovic je predsednik FK Zlatibor iz Cajetine. Izgleda da nismo za dzabe doveli Vidica  :001_rolleyes:
-Bozidar Beronja, poznati novosadski advokat, bio do skoro generalni sekretar FK Vojvodina
-Branislav Nedimovic, pretpostavljam ministar poljoprivrede. On mi je nepoznanica, Mitrovcani ce sigurno znati za koga navija.
Cisto da vide ljudi kako stojimo, ko je nas, a ko protiv

Kakve veze ima ko je ko , odakle i ciji? Oni valjda presudjuju po pravu a ne po pripadnosti. Nadam se samo da ce odluka biti donesena dok je jedini preostali zivi clan tadasnje generacije jos uvek medju nama, jer koliko sam primetio bas je zalegao da se to izgura. Komisija moze da donese jedinu pravnu odluku a to je nasa 3 zvezdica na grbu, a ako budu politicarili ko zna...

Konev

Zasto da se ne dodeli kada je Zvezda postala tada zvanican prvak Socijalisticke Republike Srbije. Danas smo Republika Srbija a ne Jugoslavija tako da je titula legitimna kao i srpskog Hajduka za Hrvatsku. Sto se tice Spartaka oni su igrali prvenstvo Socijalisticke Autonomne Pokrajine Vojvodine znaci regionalno takmicenje. Da vas upoznam i u Hrvatskoj se igrala 2 prvenstva kao u Srbiji , prvenstvo Hrvatske koju je osvojio Hajduk i prvenstvo Istre koju je osvojio neki drugi klub zaboravio sam mu ime. Ali Hrvatski savez je priznao samo prvenstvo Hrvatske a ne Istre koja je isto danas deo Hrvatske kao i nama Vojvodina. Znaci njima, partizanovcima mogu da se dodele otete nepostojecim sudom titule 1986,1987,1999 mimo odluka FSJ-a i Obiliceva 1998 a Zvezdina legitimna sa znojem i krvlju osvojena po oranicama 1946 nije legitimna. Nemojte odmah govoriti kako nesto nije nase kad niste upoznati sa materijom. Gospodin Znanac ima ceo elaborat na tu temu gde je titula cista kao suza. Procitajte prvo pa onda komentarisite.