Анкета

Najbolji u sramoti u Čačku:

Ročesti
4 (2.1%)
Čović
108 (57.8%)
Feldin
8 (4.3%)
Lazić
5 (2.7%)
Kešelj
35 (18.7%)
Davidovac
2 (1.1%)
Janković
5 (2.7%)
Lesor
4 (2.1%)
Omić
16 (8.6%)

Укупно гласова: 187

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, 3. коло: Борац Чачак - Црвена звезда 70:63  (Прочитано 8602 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 18.119
  • Репутација: +5228/-6136
Veze nije imao ni Radinjic za vecinu vas pa vidosmo sta bi. Tako to vase a pogotova vas ovde koji tako mislite i to “veze nema” ne pada mi napamet da uzimam kao realavantno jer ste se vec jednom pokazali.

Pre ce biti da ti vise mrzis ili si zamrzeo tog coveka pa ti se cini da ja sirim neke teorije a za to da nemate strplhenja i niste spremni za da pruziti podrsku ako je covek vec zatrazio i budete spremni da se jedna ovakva sezona izdrzi u to sam siguran sto posto. Sta bre vi imate nekog da terate ako je prvi covek kluba svestan da nece ici glatko,da je svestan neiskustva i mladosti trenera ali da se sve to mora istrpeti da bi sutra bilo bolje. Je l rekao tako? Je l trazio razumevanje? JESTE! Zasto se to ne ispodtuje? Zasto makar iz zahvalnosti za sve ove predhodne godine?

I na kraju krajeva svi znamo kako je isao izbor trenera za ovu godinu i sta se sve izdesavalo nemoj da ste tolko zaboravni.

I naravno kad sve to ne podrzavas sta je drugo nego “teranje” Sad teras trenera,sutra ce isti taj Covic u nemogucnosti da dovede bolje resenje vec nekog slicnog vec u oktobru biti teran sto posto. Naravno prvenstveno od vas strucnoh i razumnih,stroljivih.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ok ja sam mislio da razgovaramo normalnim tonom ali ti definitivno nisi za nikakav razgovor nego samo za gomilu cinicnih prozivki (iako ti se ni jednom recju nisam tako obratio) insinuacija,spinovanja kako tebi pase i odgovara
Imisljanje teorija teranja,mrznje prema Covicu,nekakvog imagonarnog teranja Covica koga sam branio jednako kao Radonjica i ostale stvari ne zelim vise ni da kometarisem.Svi vide ovde jasno ko sta pise

A sto se tice ovog boldovanog bolje da sam se tu odmah i zaustavio i da nisam dalje ni citao
Posto si bio ovde i tada daj nam reci ko je to ovde branio Radonjica ako ja nisam zivota ti rodjenog

Ван мреже Изасланик

• Веран као пас
  • Поруке: 654
  • Репутација: +324/-605
  • Православац,Србин,Делија

Ја би лично санкционисао свако поређење Радоњића и Алимпијевића. НЕПОРЕДИВО!

Код Радоњића су били у старту бољи резултати, да губио је титуле, али видео се СИСТЕМ, код Алимпијевића тога нема, осим ако изузмемо да је игра трчи-шутирај систем, али није, а поготово није кад шутерски екипа углавном лоше стоји.

Код Радоњића је 99% играча НАПРЕДОВАЛО, постајало је кроз тренинге и утакмице прегршт играча који су напредовали, код Алимпијевића ми наведите једног играча који је бољи од онога какав је био на почетку сезоне, једног само.  Овај тим Звезде на почетку припрема, почетку припремних утакмица и почетку сезоне је изгледао 50% бољи него сада у јеку финиша сезоне. Сваки играч понаособ је боље изгледао тада него сада, много је играча напросто назадовало.

Лесор је на почетку сезоне био за нас огромна перспектива, дошли смо данас до тога да мислимо да никад лошију аквизицију нисмо имали у последњих 5,6 сезона. Рочести је био проглашаван за најбољег странца икада који је играо код нас, данас је са ове тачке чист промашај. Да не идем даље, апсолутно су сви НАЗАДОВАЛИ.

Са друге стране Радоњић је од прилично скромних играча који ни у тимовима одакле су долазили нису играли неку улогу, правио играче, од Јовића трећег плеја Радничког, Калинића, Цирбеса који је у почетку деловао лоше него Лесор и многих многих других.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.865
  • Репутација: +1128/-2598
Ok ja sam mislio da razgovaramo normalnim tonom ali ti definitivno nisi za nikakav razgovor nego samo za gomilu cinicnih prozivki (iako ti se ni jednom recju nisam tako obratio) insinuacija,spinovanja kako tebi pase i odgovara
Imisljanje teorija teranja,mrznje prema Covicu,nekakvog imagonarnog teranja Covica koga sam branio jednako kao Radonjica i ostale stvari ne zelim vise ni da kometarisem.Svi vide ovde jasno ko sta pise

A sto se tice ovog boldovanog bolje da sam se tu odmah i zaustavio i da nisam dalje ni citao
Posto si bio ovde i tada daj nam reci ko je to ovde branio Radonjica ako ja nisam zivota ti rodjenog
Ako tebi repliciran ne znaci da se ne obracam i ostalima u ostatku upisa tako da ono VAS se odnosi na mnoge ovde. Mozda sam se trebao drugacije izraziti ono sti sigurno ovde ne radim to je da ne prebrojavam krvna zrnca,ne belezim ko je sta bekad rekao pa ga cekam na penal samo uopsteno gledam i oomentarisem u datom periodu o datoj temi,situaciji.

Najnormalnijim tonim komuniciram. Nisam mislio da mrzis Covica vec da si zanrzeo trenera tolko da ne mozes da ga gledas vise.

Ван мреже mastermind

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.522
  • Репутација: +853/-2181
  • Od tebe nisam ni očekivao drugacije za +/-
@rille83

Za takve greske cu uvek da ispravljam.Jer atmosvera,radijo,sumlja,plahat,istambul i ostalo ce kod mene,bilo koga da deskredituje po pitanju bilo cega.Sto je najgore i ja sam verovatno gresio ali ne ovako.

Elem,ne pokusavam da ti nametnem to da spinujes jer to jednostavno radis,mozda nesvesno.Misljenje mnogih je da Alimpijevic nema kalibar za Zvezdu ali da to Covic nece da prizna.Jebi ga ali tako je.Trener mu je na putu da izgubi i treci trofej a on tera po carsiji,navijacima itd,samo nece po svom egu.Na kraju se ti pojavis koji pricas kako ga neko tera.

Ej ne mogu da se davim vise odoh da gledam tekmu,sto preporucujem i tebi.

Ван мреже ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.669
  • Репутација: +531/-1160
Ovo je bio ispostavilo se potpuno pogrešan momenat za skolovanje strucnog staba.
Neki novac se mogao pametnije iskoristiti i mogao se dovesti kvalitetniji trener.
Velika je bila prilika bila da se osvajanjem ABA lige ( a tvrdim da se mogla osvojiti lakse nego prethodnih godina) zacemetira dominacija u ABA ligi za sledecih nekoliko godina.
Uz dobar strucni rad liga bi bila osvojena a neki igraci bi napredovali i samim tim imali kostur za sledecu sezonu.
Nazalost nista od toga se nije ostvarilo i kao posledicu sledece sezone ce biti borba i za plej of jer ce liga biti dosta izjednacenija po kvalitetu nego ova.

Nazalost ne cini mi se ni da je strucni stab nesto posebno napredovao. Ni takticki ni tehnicki a najmanje pedagoski i to je problem sam za sebe.

Daklem nije strasno da je Buducnost pobjedila jer je bila bolja vec je pobjedila jer je bila manje losa, to jest bar je licila na tim koji zna sta zeli.

Velikih je bilo grešaka u selekciji i jos vecih u doselekciji cini mi se ali u ovakvoj konkurenciji struka je imala sasvim dovoljno materijala da ovo sve izgleda bolje.

Nije Radonjic bio lud sto je drzao igrace glavne sa velikom minutazom u naizgled nebitnim mecevima.
Na taj nacin se drzi ona pozitivna tenzija a ne organizovanim izletima po evropskim destinacijama i pricom kako ce sve biti dobro kad bude trebalo.
Meni nije jasno kako neko ne vidi da se tim raspao ima 3 mjeseca a da razlog za to nisu igracki nekvaliteti vec nesto drugo.
Da igraci mogu sami ne bi im trebao trener vec bi sami sebe vodili kroz probleme na terenu i svlacionici gdje ima sujete, straha, nesigurnosti. Sve to strucni stab treba da savlada. Ocigledno nije uspio vec je sve sto muci tim preslo na njih i to je problem kojeg nije bilo na pocetku.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 18.119
  • Репутација: +5228/-6136
Ako tebi repliciran ne znaci da se ne obracam i ostalima u ostatku upisa tako da ono VAS se odnosi na mnoge ovde. Mozda sam se trebao drugacije izraziti ono sti sigurno ovde ne radim to je da ne prebrojavam krvna zrnca,ne belezim ko je sta bekad rekao pa ga cekam na penal samo uopsteno gledam i oomentarisem u datom periodu o datoj temi,situaciji.

Najnormalnijim tonim komuniciram. Nisam mislio da mrzis Covica vec da si zanrzeo trenera tolko da ne mozes da ga gledas vise.

To nije tacno.Ja pre svega takva osoba i ne mrzim nikog a kamoli Alimpija.Nemam razloga da ga mrzim
Jednostavno ima mnogo losih stvari ove godine u nasoj igri i svemu oko tima za sta je odgovoran i nemam nameru da to guram pod tepih i precutkujem a vidim da nije dobro i da se nismo pomakli nigde da bi spremniji docekali narednu sezonu
Jako lose je radio i ne treba vise da bude trener u nasem klubu

Detaljno sam o svemu tome pisao kroz sezonu mnogo puta sta i zbog ceka pa necu ponavljati ali to ne znaci da ja coveka mrzim sacuvaj boze
Niko nije iskljucen od kritike pa ni Alimpijevic

Ja govorim u svoje ime a kad me neko citira smatram da se pored tih drugih prvo obraca i meni jer bi bilo apsurdno da nekog citiram a pisem drugima zar ne

No,nije ni bitno.Nema potrebe da teramo dalje bez veze.Covara ce svakako uraditi kako misli da treba a ne kako ti i ja zelimo ili sanjamo.
Verovatno je tako i bolje

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.938
  • Репутација: +345/-961
Da nisu Srbi, ne bi mi smetalo ni malo. Ali isti smo narod a tako se pljujemo, i to bez i jednog valjanog razloga. To mi smeta jako.

Јеси играо некада утакмицу у Чачку.