Аутор Тема: ФМП  (Прочитано 1210279 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.034
  • Репутација: +2219/-2910
  • Ulica Dragoslava Šekularca
Одг: ФМП
« Одговор #9440 послато: 17 Март 2019, 11:37:01 »
A Gagić je igrač ala Peković pa mora da se izbaci :pljas:

Ван мреже vlada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 324
  • Репутација: +72/-75
« Одговор #9441 послато: 17 Март 2019, 13:26:45 »

Jovanovic obecava. Bice od njega trenercina. Smiren, odmeren, koncizan. Bez teatralnosti i alibija kao kolega mu Trinkijeri. Po meni, uz Uskokovica i momke na terenu i trener je prospekt za Zvezdu. Samo polako sa njim.

Ван мреже ixvm

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 567
  • Репутација: +144/-148
  • У срцу моме живиш само ти
« Одговор #9442 послато: 17 Март 2019, 15:13:03 »
Posto znam da baratas sa svim pravilima svih liga a narocito kosarkaskih, bilo bi lepo da nam ovde izvuces po kom pravilniku ce on biti sankcionisan sa tolikom kaznom.

Nije ni po kom pravilniku, nego kao što napisah iz prakse, iskustva. Doduše ne ABA.
Za takve prekršaje idu 4 utakmice, ali bi i Vujošević zbog povlačenja tima, prekida i vraćanja tima ostao par meseci bez licence, pa se to nije desilo.

Ван мреже Josi

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 22
  • Репутација: +4/-9
« Одговор #9443 послато: 17 Март 2019, 20:55:53 »
Mislim da Pot treba da dobije sansu u KLS kao bekap plej, da vidimo kako se snalazi u Zvezdinom dresu. Odigrao je zrelo ovu sezonu i stvarno ne znam zasto ljudi imaju lose misljenje o njemu. Mlad je, a plejevi kasnije i sazrevaju. Takodje smatram da Uskokovica treba ostaviti u FMP i sledece sezone i dati mu glavnu ulogu. Za igrace sa potencijalom smatram jos Reatha, Radovanovica, Momirova, ali moraju neke segmente da poprave. Ali kad vidim napredak Ojoa, verujem da uz pravi pristup mozemo i od njih dobiti igrace za Zvezdu. Za trenera Jovanovica imam samo reci hvale i sa njim treba mnogo pametniji biti i ne gurnuti ga prerano u vatru kao sto je bio slucaj sa Alimpijevicem.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 4.827
  • Репутација: +1889/-675
« Одговор #9444 послато: 17 Март 2019, 20:58:21 »
Nije ni po kom pravilniku, nego kao što napisah iz prakse, iskustva. Doduše ne ABA.
Za takve prekršaje idu 4 utakmice, ali bi i Vujošević zbog povlačenja tima, prekida i vraćanja tima ostao par meseci bez licence, pa se to nije desilo.
Delegat je uneo svoje utiske u zapisnik, tako da će disciplinski sudija ABA lige odlučivati o eventualnoj suspenziji Gagića. Moguća je kazna od jedne utakmice.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже nick79

• Члан КК
  • Поруке: 256
  • Репутација: +85/-70
« Одговор #9445 послато: 17 Март 2019, 22:20:53 »
Ako treba da strepimo od jednog iz tandema "glupan & tupan" onda stvarno jbg. Nadam se da ce balvan igrati i da cemo ih unakaziti.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.284
  • Репутација: +388/-746
« Одговор #9446 послато: 18 Март 2019, 11:35:33 »
Bravo tako je Nick. Što bi im davali alibi da se vade ovako ili onako kad su slabija ekipa i treba ih razbiti na paramparčad za nauk. Inače oni su dobro odigrali utakmicu sa ekipom koja ih je mada mladja nadigrala. To nekako ispade normalno zadnjih sezona jer oni u suštini zaglave tu negde oko kvaliteta FMP. Šteta što je ove sezone država bacila onoliki novac na njihovo bahaćenje. Inače Bordžija već smišlja odstupnice. A treba uzeti meleonče koje je obećano.

Ван мреже ixvm

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 567
  • Репутација: +144/-148
  • У срцу моме живиш само ти
« Одговор #9447 послато: 18 Март 2019, 11:56:16 »
Niko ne strepi od glupana i tupana.
Ne smemo dozvoliti da upadaju u teren, udaraju na kvarno, pritiskaju na terenu i van terena. Zato treba tražiti kaznu za glupana kako priliči. Šta on traži sa Bursaćem ? Ne bi me iznenadilo da je prvi počeo sa psovkama.

Ван мреже balja

• Звезда му је све
« Одговор #9448 послато: 18 Март 2019, 15:16:58 »
Pitanje za stručni štab Bakumanija nije valjda da ćemo propustiti ovog igrača, pogotovo što ima potencijala za KLS. Dajte šansu momku imaćemo koristi pogotovo što je odigrao našu ligu. Dobar šut za 4-5 igrača, izuzetna motorika.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.466
  • Репутација: +1055/-1296
« Одговор #9449 послато: 18 Март 2019, 15:55:53 »
Bravo tako je Nick. Što bi im davali alibi da se vade ovako ili onako kad su slabija ekipa i treba ih razbiti na paramparčad za nauk. Inače oni su dobro odigrali utakmicu sa ekipom koja ih je mada mladja nadigrala. To nekako ispade normalno zadnjih sezona jer oni u suštini zaglave tu negde oko kvaliteta FMP. Šteta što je ove sezone država bacila onoliki novac na njihovo bahaćenje. Inače Bordžija već smišlja odstupnice. A treba uzeti meleonče koje je obećano.
Kakav alibi?

gagić se ponašao kao džukela i siledžija i treba da bude kažnjen.

Ako hoće da se bije - postoje 2.sportovi - Boks, Kik boks, MMA...

Oni bi apsolutno sve učinili da nas dobiju, sa njima nema ni razgovora ni popuštanja...

Da gori Pionir u subotu i da ih odvalimo od života :vitez:

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 4.827
  • Репутација: +1889/-675
« Одговор #9450 послато: 18 Март 2019, 15:56:07 »
Postoji mogućnost i da Nemanja Popović bude u sastavu FMP za KLS.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже Косингас

• Веран као пас
  • Поруке: 714
  • Репутација: +243/-178
« Одговор #9451 послато: 18 Март 2019, 20:51:22 »
То би било одлично...

Свака част, види се велики напредак у неким потезима прошле и ове сезоне. Мијењају се неке ствари  :aplauz:

Ван мреже balja

• Звезда му је све
« Одговор #9452 послато: 19 Март 2019, 06:55:07 »
Ovo za Popovića ja oduševljen ali gledao sam neki dan Spartak i svideo mi se igrač koji je tamo na pozajmici jer ima odličan šut,ulaz, skočan i stalno na obruču. Normalno da u divljoj ekipi ne može da se meri ono što nama treba ali visok i dobar skorer lako se da iskoristiti kako treba. Dakle Bakumanija bi nam koristio u FMP. Poznato je kakav stav već godinama ovde zastupam. Mladi igrači i njihov razvoj je život kluba i tu nam ovi musavi ne smeju parirati. Inače, nikakve ustupke niti popust prema njima. Brutalno i na terenu i sa tribine. Imamo dve prednosti tibine i to moramo pokazati. Pionir mora biti tesan za nas da drhte gaće u njemu a ne da se nameštaju utakmice sa sudijama protiv nas. Ova utakmica u subotu je najbitnija u celom plej ofu. Oni će pokušati da iznenade a mi im moramo suprotstaviti kvalitet i tribinu koja se ne dobija.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
« Одговор #9453 послато: 19 Март 2019, 18:14:01 »
Slažem se sa Baljom 100%

Tresnemo li ih - mislim da nemaju šta da traže ni u 2. utakmici.

A to je apsolutno realno.

Naravno njihova tučnjava i skakanje na svaku sudijsku odluku će nam dodatno kidati živce

Ван мреже Беркут

• Веран као пас
  • Поруке: 541
  • Репутација: +252/-145
  • Ne razume se u fudbal
« Одговор #9454 послато: 19 Март 2019, 22:03:26 »
Gracin Bakumanya i  Pavel Lobarev su 1997. godište.
KK Spartak je predzadnji i najverovatnije se seli u niži rang.

Da li su Bakumanya i Lobarev u nekoj vezi s nama (FMPom) ?

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 367
  • Репутација: +124/-225
« Одговор #9455 послато: 19 Март 2019, 22:56:05 »
Bakumanja je clan FMP-a, igrao je na pozajmici za subotički Spartak.

Ван мреже balja

• Звезда му је све
« Одговор #9456 послато: јуче у 06:47:41 »
zato sam i pomenuo Bakumaniju a to je i razlog zašto sam pogledao utakmicu.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
« Одговор #9457 послато: јуче у 19:58:51 »
Znači vraća se u Fmp za KLS?