• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Владан Милојевић и стручни штаб

Started by Селектор, Jun 02, 2017, 12:37 pm

Previous topic - Next topic

vatafak

Ebisilio nije registrovan. Mozda da Jovancic zauzme njegovo mesto, a pored njega Kanjas kao zadnji vezni.

Jevtovic i Vukanovic na krilima bi vec licilo na nesto.

Mora Miloje nesto da menja, valjda nece biti tvrdoglav da opet gledamo Bena i Ivanica kako se muce protiv mocne Suduve.

Савке8

Quote from: vatafak on Jul 10, 2019, 08:26 pm
Ebisilio nije registrovan. Mozda da Jovancic zauzme njegovo mesto, a pored njega Kanjas kao zadnji vezni.

Jevtovic i Vukanovic na krilima bi vec licilo na nesto.

Mora Miloje nesto da menja, valjda nece biti tvrdoglav da opet gledamo Bena i Ivanica kako se muce protiv mocne Suduve.

Ivanić nije toliko loše igrao, ali on igra na poziciji plejmejkera, videli smo da je nekoliko puta pokušao sa loptama do Bena i Boaćija, ali njih dvojica su odigrali jako loše, tako da i nije imao koga da proigra. Nešto su pokušavali on i Marin, ali nisu mogli sami. Jovančić ne može da igra napred njemu je to standardna pozicija i tu se snalazi najbolje, on i Jovičić su svetla tačka od sinoć, i msm da što se tiče te linije na terenu da neće biti problema. Šteta sto je Ebesilio otpisan, ali šta je tu je. Jevtović mislim da ima neku povredu, ali kad se oporavi mnogo se očekuje od njega.

prop joe

Pokusava Ivanic od pocetka, ali to ima jako slabe rezultate. Ne znam jeli imao ijednu utakmicu otkad je dosao a da je bas dobro odigrao. Prosto, svi vide - Marin, Ben i on ne funkcionisu zajedno. Neko mora na klupu. Dovodjenje Ivanica, u situaciji kad Ben nije bio prodat je prosto bila greska.

Савке8

Quote from: prop joe on Jul 10, 2019, 09:31 pm
Pokusava Ivanic od pocetka, ali to ima jako slabe rezultate. Ne znam jeli imao ijednu utakmicu otkad je dosao a da je bas dobro odigrao. Prosto, svi vide - Marin, Ben i on ne funkcionisu zajedno. Neko mora na klupu. Dovodjenje Ivanica, u situaciji kad Ben nije bio prodat je prosto bila greska.

Valjda će Miloje da sklopi sve kockice, i da uklopi tim, msm da on najbolje zna šta i kako.

Mags Brilijan I

Jul 10, 2019, 11:43 pm #5224 Last Edit: Jul 10, 2019, 11:47 pm by Mags Brilijan I
Ivanic je uz Marina i Borjana najbolji igrac naseg tima. On je bio bozji dar da smo uspeli da ga dovedemo skoro koliko i to sto smo uspeli Marina dovesti. Ono sto vi imate u glavi kao neke vizije vase to ne znaci da su te vizije one koje su ispravne i koje u klubu zele da dostignu niti pojma imate sta je kome koje zaduzenje i sta treba da radi da bi pricali ko je u formi a ko ne. Mali milion stvari postoji zbog kojih ekipa ili neki pojedinac moze da izgleda ili da ispadne slab na utakmici. Nemojte trositi dzabe svoje zivotno vreme i svoje zivce i prste na kucanje poruka gde Ivanica izbacujete iz prvog tima jer bi to bilo da se blago izrazim smesno i dunsterski. Cuj Ivanica na klupu  :biggrin:

МilosМilos

Jeste odlcan igrac ali se cuva kao zmija noge, takvi igrači ne mogu da igraju u Zvezdi, moze sve da se oprosti ali balet ne. Kad ga budem video da kliza, kida u duelu kao ostatak ekipe onda ce i doci do izrazaja njegovo znanje, ne moze se igrati u Zvezdi i gledati kako ti protivnik uzima loptu bez borbe. Mora malo muski da zapne, u zenskom FK sa vecim procentom muda ulaze u duel.

Konev

Quote from: МilosМilos on Jul 11, 2019, 08:27 am
Jeste odlcan igrac ali se cuva kao zmija noge, takvi igrači ne mogu da igraju u Zvezdi, moze sve da se oprosti ali balet ne. Kad ga budem video da kliza, kida u duelu kao ostatak ekipe onda ce i doci do izrazaja njegovo znanje, ne moze se igrati u Zvezdi i gledati kako ti protivnik uzima loptu bez borbe. Mora malo muski da zapne, u zenskom FK sa vecim procentom muda ulaze u duel.
Ne znam kako to Milojevic tolerise. Bas je kontradiktorno. On voli fajtere. Ako nisi fajter nema sta da trazis kod Milojevica. Ivanic je tu van definicije iz verovatnog razloga sto je skupo placen. Iskreno najmanje poverenja imam u sportskog direktora Mrkelu i vrsne skaute kumove Lukovica i Andjelkovica. Mi hocemo domaceg pleja iz nase lige. To je redje nego covek sa 3 bubrega.

Red hart

Zapeo si sa Lukovićem i Anđelkovićem a oni sa skautingom za prvi tim nemaju veze. Ništa ih ne branim, niti kažem da znaju ali ni jedan igrač koji ima veze sa prvim timom nema veze sa njima.

Фурија

Neverovatno mi je da trener koji izjavi kako je Salzburg  model kako treba da izgleda Zvezda forsira ovoliko destruktivno igru.
Ili je do toga ili jednostavno ne zna da postavi napad.
Ovde da ubacis tri velemajstorska igraca utopili bi se u sivilo, tako da one price ovaj umesto ovoga ne piju vodu, eto i taj Jevtovic nista posebno.
Ono sto Borjan i Rodic rade jos od derbija na JNA je zlocin peotiv fudbala, konstantno naduvavanje lopte.
Ili Miloje to vidi kao legitiman potez ili ga ova dvojica zajebavaju.

vulevojaividak

Imam utisak da se nesto lose desava na relaciji strucni stab - igracki kadar...
BOJKOT SMECU ZVANOM "BLIC", MONDO I MOZZARTSPORT !!

"Sa pacovima ionako ne sme drugačije jer se brzo kote i stiču imunitet. Svaki pacovluk notirati dok ne počne mimikrija.
Sad smo definitivno odbranili Staljingrad i ako ne zabodemo uskoro barjak na Rajhstag, eto njih opet nazad za godinu dve". Celtic brat

Drug Član 85

Quote from: vulevojaividak on Jul 31, 2019, 08:37 pmImam utisak da se nesto lose desava na relaciji strucni stab - igracki kadar...

Ni ja nemam drugo objašnjenje kada pogledam šta se dešava na terenu. Kao da je izgubio autoritet i da ga niko ne sluša nego igraju po svome. Ako je tako onda je dobrim delom i on sam kriv.
Uključi mozak, isključi B92

vulevojaividak

Quote from: Drug Član 85 on Jul 31, 2019, 08:42 pmNi ja nemam drugo objašnjenje kada pogledam šta se dešava na terenu. Kao da je izgubio autoritet i da ga niko ne sluša nego igraju po svome. Ako je tako onda je dobrim delom i on sam kriv.

Jasno...

Pre neku utakmicu maltene u lice mu se smeje Stojkovic...svi su to videli i u prenosu...

Ovo i ovako mislim da ne ide i da je lose za sve na duze staze...
BOJKOT SMECU ZVANOM "BLIC", MONDO I MOZZARTSPORT !!

"Sa pacovima ionako ne sme drugačije jer se brzo kote i stiču imunitet. Svaki pacovluk notirati dok ne počne mimikrija.
Sad smo definitivno odbranili Staljingrad i ako ne zabodemo uskoro barjak na Rajhstag, eto njih opet nazad za godinu dve". Celtic brat

miki96

Preslikani večiti derbiji.
Igranje "fudbala" da se ne izgubi. Fudbal igramo na "malim utakmicama" dok ne damo gol... kad ga damo, ide opet ovo odrađivanje.

Igramo na rezultat, kad dođemo do njega stajemo i ništa nas drugo ne interesuje sem da ga sačuvamo kako znamo i umemo.
Tako je kad smo favoriti...

Kada smo autsajderi prinuđeni smo duže da igramo fudbal i da duže grizemo. I takve utakmice su samim tim lepše za gledanje, nemamo šta da čuvamo, nemamo kada da jajarimo.

Sve utakmice kada smo favoriti (domaća takmičenja, 1. i 2. kolo evropskih kvalifikacija) su teške za gledanje, dosadne.

I zato nas nikako ne otpisujem protiv Kopenhagena... Igramo za cilj, igramo koliko je potrebno... A protiv Danaca će biti potrebno 90min.

Da li mi se to sviđa? Ne, nikako. Zvezda mora uvek da ide na pobedu, uvek da postigne još koji gol... Pa šta ako vodimo 2:0? Ajmo po treći, četvrti gol... Samo tako će se privući publika na stadion i protiv Javora...

ognja

Vladan Milojević "Znamo kvalitet finskog fudbala!"

Znamo Vladane. Nepostojeći je. U minusu.
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Мarkoman

Potpuno pogresna postavka Milojevica i pristup mecu. Na kontre protiv slabijeg protivnika i bez brzih i prodornih igraca, jer takve zapravo i nemamo. Ovakvi se drze na njihovoj polovini i mec se kontrolise kroz posed lopte. Kao prvo poluvreme ovde. Za gomilu nefudbalskih poteza i nezainteresovanost pojedinaca ne mogu da ga krivim, osim da odredjenim igracima koji to rade daje previse kredita. Uspeo je u puno toga do sada, verujem da ce opet iako ne postoje jasni signali.