• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Владан Милојевић и стручни штаб

Started by Селектор, Jun 02, 2017, 12:37 pm

Previous topic - Next topic

no name

Trenera kome je brat presao u partizan, menja trener kome je takodje brat presao u partizan :)

Srecno Vladane.
kupicu svom sinu pravi dres, CRVENO BELI sa brojem 6...

Ja volim tebe ludo, ja volim tebe znaj, i imam jednu zelju, pobedu danas mi daj, Ja zivim samo za tebe, jer ti si meni sve, za slavu Crvene Zvezde za nase pobede!!!

Rale

Definitivno pravi izbor! Puno sreće i uspeha novom treneru.  :aplauz:

MohikanacDzek

Nisam znao da mu je Goran Milojevic brat... Rodjeni ?

Vladane dobrodosao i sve najbolje u radu... Pravi izbor...

Jel se zna na koliko godina ce biti potpisan ugovor ?
Poslednji mohikanac navija za Zvezdu !

ЦЗВ

Neka nam je sa srecom. Nadam se da ce ovo doneti nesto novo. Bicu oprezan, ali, naravno, podrska.

bolle

Definitivno od ponudjenih na forumu, najbolji kandidat. Iako nisam odusevljen zelim mu sve najbolje i da zadrzi sadasnji strucni stab sa sve Maksom.

DR

Majstor

Mlad,zeljan dokazivanja,zakleti cigan.  :icon_svi: Kako bih volio da igramo u formaciji 3-5-2

Тони

Претпостављам да се Косан враћа на позицију координатора?

Глас разума

Пуна подршка тренеру и пуно среће и рада му желим.
Нек промовише неког клинца, да се побијемо у европи и наравно ако буде могуће, до титуле да нас води и наравно што дуже да остане.
А зна се да се код нас остаје дуго само ако имаш резултате. ;)
Само ти,у моме срцу си!

Bane96

Verovatno najbolji izbor od ponuđenih. Želim mu puno sreće i duplu krunu, a nadam se da će Zvezda konačno taktički ličiti na ozbiljan fudbalski klub, da ćemo u napadu imati ideju, i da će se, konačno, znati red u svlačionici.  :aplauz:

ognja

Ziv bio Vladane, dobrodosao. Puna podrska i tebi i Mrkeli.

Da se Marakani vrate slavni dani!!!
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Veternik

Podrska Vladanu. Zelim mu puno srece i znanja, nadam se da ce opravdati ukazano poverenje Zvezdasa.
Одлично, само, кад је Звезда - нека буде црвена.

Delija_Vlasenica

Ostacu ovaj put uzdrzan, jer ne znam kako ce se Vladan snaci u timu koji jurisa na titulu i treba da igra ofanzivni fudbal. Do sada je uvijek igrao tvrd fudbal, sa  kontranapadima i brzim krilima. Vjerujem da je radnik i dobar trener, vidjecemo kako ce to izgledati na terenu. Srecno Vladane!
Nek sreca prati te, nasa pjesma nek bodri te!

zauvekdelija

Nek nam je sa srećom. Nadam se ostanku Radakovića i Kosanovića u stručnom štabu.
Na kraju,kako bi želeo da ostane upamćena godina u kojoj je Crvena Zvezda stigla do titule, i ti u njoj?

"Kao člana jedne posebne grupe ljudi koja je bila mnogo potcenjena prošle sezone, i koja je ostala nedorečena. I na kraju kao Miloša Ninkovića, čoveka koji je punog srca igrao za svoju Crvenu zvezdu. To je dovoljno".

MILOŠ NINKOVIĆ #33

НЦЗ 97

Коју формацију можемо да очекујемо, шта је до сада форсирао ?