• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Владан Милојевић и стручни штаб

Започео Селектор, 02 Јун 2017, 12:37:37

« претходна тема - следећа тема »

Mejveder, Maksim, fikajordanov, coby90, Dundak, Romaj, Љута Крајина, Red Fanatic, acafcrs, herta и 17 гостију прегледају ову тему.

Да ли сте задовољни радом Владана Милојевића

Да
1588 (95.3%)
Не
79 (4.7%)

Укупно гласова: 1667

СрбМКД

Опет се пожурило, не знам само из ког разлога.

Raka Baranda

Саша РС

Шапчанин

Цитат1: Саша РС  02 Јун 2017, 18:46:02
Шта је с Кеком? Одустало се?

Novi petogodisnji ugovor sa Rijekom.
Logican sled dogadjaja.

99_kaludjerovic

Mislim da bi angazovanje Djukica bilo pun pogodak za nas, ako ne onda dovesti Milojevica.

атинаултрас

Ako je tacna prica da je Terzic hteo vec Djukica, koji tada nije hteo da se vraca u nas fudbal... A sada dolaze signali da pregovara sa komsijama, sto znaci da bi se vratio... Sve je moguce. Po meni bi bio dobar potez, cenim ga kao coveka i trenera.
Ako trener bude Milojevic, takodje meni zadovoljavajuce resenje.

Ove povratnike koji se spominju na temi, necu ni da razmatram, sve je jasno.

Тони

Баш је Ђукић блесав да дође код нас, након што је играо и тренирао комшије.

Едит: пардон, само тренирао

nindzakornjaca87

Цитат1: 99_kaludjerovic  02 Јун 2017, 18:49:31
Mislim da bi angazovanje Djukica bilo pun pogodak za nas, ako ne onda dovesti Milojevica.

Em skupo, em glupo.

99_kaludjerovic

Цитат1: nindzakornjaca87  02 Јун 2017, 18:54:33
Em skupo, em glupo.

Pa ne, samo njima dvojici dajem prednost..prije A. Jankovica ili (mozda) N. Lalatovica i slicnih.

атинаултрас

Цитат1: Тони  02 Јун 2017, 18:53:50

Samo  trenirao.
Zasto da ne. Ako vec simpatise nas, nikad nije imao sukobe, 2010 je bilo najavljeno da dolazi, te godine je bio gost na Zvezdinoj utakmici u Smederevu, postoji ona izjava gde navodno kaze da mu u karijeri jedino zao sto nije igrao za Zvezdu..itd.

Ne kazem da ce biti, ne znam da li se uopste i razmatra, nagadjam. Verovatno jeste i blizi suprotnoj strani ali mislim da svakako nema prepreka sa njegove strane da nas trenira.

nindzakornjaca87

Цитат1: 99_kaludjerovic  02 Јун 2017, 18:56:57
Pa ne, samo njima dvojici dajem prednost..prije A. Jankovica ili (mozda) N. Lalatovica i slicnih.

A dobro, to je u redu. Ni ja ne volim to "idi mi, dodji mi" kao neki los brak. Oteraju trenera pa ga vracaju. Cudi me da se nisu setili Cedomira Janevskog ili Zdenjaka Zemana (ako je jos ziv). Po meni, Bosku nista ne fali za nase prilike i ambicije.

dejank72

Samo da podsetim vaskoliko srpstvo da je Janković vatreni protivnik kondicionih trenera i da radi po takozvanom francuskom sistemu. Svaka sličnost sa Božovićem je namerna.

Sent from my E2303 using Tapatalk

Littmann

Цитат1: dejank72  02 Јун 2017, 19:05:39
Samo da podsetim vaskoliko srpstvo da je Janković vatreni protivnik kondicionih trenera i da radi po takozvanom francuskom sistemu. Svaka sličnost sa Božovićem je namerna.

Sent from my E2303 using Tapatalk

Ali preko Skype-a.

Послато са D2203 уз помоћ Тапатока

Roki

Pa sta bi nam falilo da zaigramo ko Nica ili Monako? Ne treba zanemariti ni Viber, kao opciju vise u trenaznom procesu..

99_kaludjerovic

Цитат1: nindzakornjaca87  02 Јун 2017, 19:03:10
A dobro, to je u redu. Ni ja ne volim to "idi mi, dodji mi" kao neki los brak. Oteraju trenera pa ga vracaju. Cudi me da se nisu setili Cedomira Janevskog ili Zdenjaka Zemana (ako je jos ziv). Po meni, Bosku nista ne fali za nase prilike i ambicije.

I ja sam za ostanak Boska. Ionako ce nam transfer politika krojiti sudbinu, a ne (u velikoj mjeri) strucnjak na klupi. Ne moze se napraviti sistem sa Sikimicima, Lukovicima, Orlandicima, Supicima i slicnim poluigracima i veteranima.
Uz to, Bole je dobar trener. To je pokazao u ovih nekoliko meceva.

rasicaaa

Nista me vise ne iznervira nego kada nasi momci sa RSB-a objave nesto kao exkluzivu a to se ne obistini. Kako krene pljuvacina i ovde i po portalima da je to strasno. Kompleksasi nas sajt citaju non stop i jedva cekaju gresku da bi likovali.
Podrska urednistvu do kraja. Sami smo krivi sto zahtevamo od njih insajderske informacije po svaku cenu!

Konspiracija

Znači vraćamo se na moju poruku od pre 2 nedelje, koja je inače obrisana, gde sam napisao da je pre Boška funkcija nudjena mom prezimenjaku.

Littmann

Цитат1: rasicaaa  02 Јун 2017, 19:16:47
Nista me vise ne iznervira nego kada nasi momci sa RSB-a objave nesto kao exkluzivu a to se ne obistini. Kako krene pljuvacina i ovde i po portalima da je to strasno. Kompleksasi nas sajt citaju non stop i jedva cekaju gresku da bi likovali.
Podrska urednistvu do kraja. Sami smo krivi sto zahtevamo od njih insajderske informacije po svaku cenu!

Uvuci i pertle. :travka:

Послато са D2203 уз помоћ Тапатока

cvećka

Цитат1: Тони  02 Јун 2017, 18:53:50

a ne, on je nerelan

za nas ne i za druge

njuma_njuma

Цитат1: Jankauskas  02 Јун 2017, 19:17:42
Znači vraćamo se na moju poruku od pre 2 nedelje, koja je inače obrisana, gde sam napisao da je pre Boška funkcija nudjena mom prezimenjaku.

A ti se prezivas...? :-D