• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Владан Милојевић и стручни штаб

Започео Селектор, 02 Јун 2017, 12:37:37

« претходна тема - следећа тема »

Ben Akiba, Zilion, miskos, NikolaSWE, rsb91, Pale Rider, vlada996, DarioBL, Бели Вук, fanste, marko00, Littmann, Pinki, Maрко, Bulbulder, MilanceUCB, zvezdas_slo, Pixi, LizarazuCZV, ukoni, bajkocare, dnevna doza, shumar4life и 14 гостију прегледају ову тему.

Да ли сте задовољни радом Владана Милојевића

Да
1587 (95.3%)
Не
79 (4.7%)

Укупно гласова: 1666

ATM 1903

Sve najbolje, Vladane! Inace, kako to da Maksu ne moze niko da skine? Kakvu on to pozadinu ima? Darko Tesovic? Zar to nije onaj grobar, koji nam je u kup mecu 1995 na pasnjaku (3:3) dao prvi gol?

NebojsaGajic09

Ne smatram Vladana nekim velikim trenerom ali imam osjećaj da će u Zvezdi to postati. Baš baš imam osjećaj da će on biti taj trener, najuspješniji od 91' pa na ovamo! Da će se zadržati 2-3 godine minimalno i napraviti nešto veliko (a to veliko je sada dupla kruna i izlazak u evropu). Mislim da će se konačno stvoriti pozitivna atmosfera oko kluba dolaskom njega i Mrkele a bitna je i naša podrška od prve utakmice!
Robi je Robi al smatram da ni Milojević (uz Mrkelu) nije zaslužio manju podršku za svoj dosadašnji staž u klubu.

Maksimalna podrška za naše ljude Milojevića i Mrkelu, stvarno naše, uvijek su bili tu za klub kad je trebalo. Ajde da im se oduzimo!

Nemojte sad reći on je Terzin, on i dalje sklapa tim. Trebamo se svi zajedno skupiti, pa svi mi volimo ovaj klub, i nikad nam uprave nisu bile bitne ako smo mi složni, pa nismo mi zavoljeli klub zbog uprave i rukovodstva već zbog trenera i igrača.

Pustite rukovodstvo da radi svoj posao, pustimo Patlidžan, pustimo FSS i sudije, ajmo maksimalno podržati rad stručnog štaba i igrače od prvog treninga od prve utakmice!

Raka Baranda

Цитат1: ATM 1903  02 Јун 2017, 17:00:14
Sve najbolje, Vladane! Inace, kako to da Maksu ne moze niko da skine? Kakvu on to pozadinu ima? Darko Tesovic? Zar to nije onaj grobar, koji nam je u kup mecu 1995 na pasnjaku (3:3) dao prvi gol?

A da sacekamo malo sa cestitkama, da ne ispadamo opet smesni, posto vidim da nije sto posto sigurno, i da je u prici ukljucen i Akeksandar Muvinjo Jankovic.....
ЦитатZvanično u 'Ljutice Bogdana' su 'zakopčani', a kako ekskluzivno saznaje HotSport u finiš trke, koja trebalo da bude rešena do ponedeljka i sastanaka Upravnog odbora, uključio se Aleksandar Janković, koji je dva puta sedeo na klupi i pojedinci smatraju da sa bivšim trenerom Standarda može biti treća sreća za osvajanje domaćih trofeja i plasman u Ligu Evrope.

Ovo bi me tek dotuklo!

krmpotic

Cestitam Vlado i ako sam glasao protiv tebe zelim ti sve najbolje i smatram da nisi los izbor
Zamolio bi te da kad je tesko nekukas i nekukumaces poput Francuske Sobarice i Grofa od Mojkovca jer to nanosi ogromnu stetu klubu evo Hrvati nam preko portala Index svako jutro nude po 100g. kafe kao zadnjoj bedi..stisni zube i izdrzi sve sto te snadje hrabro i dostojanstveno...vec sam napisao da za razliku od ona dva divljaka imamo pristojnog trenera i direktora

candlebox

Rossobianco

Ako dovedu murinja bolje da stoki prepisemo jos koju titulu...

Sent from my iPhone using Tapatalk

МilosМilos

Цитат1: Љуба  02 Јун 2017, 16:02:44
Није само Манојло, и Рајко и Бајко и Стамени и сви који су прошли кроз наш клуб последњих 13 година од када је штеточина на месту тренера голмана. Стари, оригинални Дика Стојановић нам је направио последње добре голмане Јеврића и Дишљенковића и довео Бајка али онда је нерадник у шорцу зајахао и резултати се виде. Голмани су тотално несигурни, не излазе на центаршутеве а и кад једном од 10 пута изађу немају правовремене интервенције.
Ako ostane trener to ce biti signal da su ovo samo kozmeticke promene,i da ce novi trener biti poslusnik.

Саша РС

Али појединци који се уздају у трећу срећу....феноменално! Нека кажу који су да их случајно не заокружим на листићу. Одох и ја гаће окренути наизврат, ко зна, можда се Роби врати.

dzonidelija

Consultant

Vlada 89

HNCZ1

Veselo,veselo.Ako je tema sa Vladanom maknuta i ova ponovo otvorena jer ništa još nije gotovo,apelujem na rsb da ne objavljuje vijesti prije ozvaničenja.

Шапчанин

Sale i Lala vrebaju iz prikrajka. Cigani stucaju.
Zaletesmo se. Prvo to da bude zvanicno sa Milojevicem. Sto se kaze bez sala na konferenciji nista.

Raka Baranda

Ako skupština Zvezde, u ponedeljak 3. juna, izglasa poverenje Terziću, ovo je kraj Zvezde!
Zasto ponovo ispadamo smesni sa ovim preduhicenim potezom objave, da je Milojevic novi trener?

Red hart

Цитат1: Raka Baranda  02 Јун 2017, 18:40:20
Ako skupština Zvezde, u ponedeljak 3. juna, izglasa poverenje Terziću, ovo je kraj Zvezde!
Zasto ponovo ispadamo smesni sa ovim preduhicenim potezom objave, da je Milojevic novi trener?

Skupština u ponedeljak? Gde si to našao?

zauvekdelija

Pa jel gotovo ili nije? Ubuduće najbolje za dolazak svakog igrača,trenera,bilo koga.. prvi upis na temi da bude slika sa šalom sa promocije. Pa da polemišemo..

Nemke

Цитат1: MarkoVideos  02 Јун 2017, 17:20:34
Ako dovedu murinja bolje da stoki prepisemo jos koju titulu...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da se ne lozimo bespotrebno. Jeste Terzic ovakav i onakav ali toliki idiot nije. Kakav crni Murinjo,zna i on da bi mu tad odzvonilo...
Za Lalata vec ne mogu da budem spokojan da ga nece dovesti  :001_rolleyes:
Sve u svemu,verujem da je Milojevic nas novi trener.

Roki

Gojkocea

Jedino ako terza nece groblju da skine djuku...kakav lazni murinjo,bosko i ostali,dajte jednom da se slozimo da je Vladan pravi izbor za nas...