• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Владан Милојевић и стручни штаб

Started by Селектор, Jun 02, 2017, 12:37 pm

Previous topic - Next topic

Селектор

Владан Милојевић је нови шеф стручног штаба. Ово је тема која ће надам се постојати четири године. Све најбоље Владану.

Изволите, пишите

Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

Сале_СД

Čestitam upravi na izboru. Srećno treneru i sportskom direktoru, da nas obradujete kvalifikacijom u grupnu fazu LE i osvajanjem duple krune!!!  :prvak: :icon_svi:
Само ТИ у моме срцу си, једна, једина, непобедива моја љубави!

Littmann

Dobrodoslica obojici, ali nisam zadovoljan ni jednim ni drugim. Podrsku sa moje strarne ce imati jer nije vreme sada da budemo razjedinjeni.
Teraj Maksu i ostavljaj Kosanovica i Radakovica.

Послато са D2203 уз помоћ Тапатока

Игор

Шта знам, тренер и ајде али где су Мркелу нашли за СД-а уопште ми није јасно.
Fruit... it's just God showing off. "Look at all the colors I know!"

miodrag

Ko su mu do sada u trenerskoj karijeri bili saradnici ,pomoćnici .
Pozdravljam ovu odluku i želim mu uspeh u radu .

M.V.P

Ekstra, puno srece u radu, i da se na kraju zajedno radujemo.  :stari grb:

dzonibre

Sigurno najbolje resenje od kandidata koji su bili ponudjeni. Samo se nadam da nece mentalitet uslovno receno "malih klubova" i njihovu igru na kontre preneti kod nas. Mozda i pun pogodak za Evropu jer mi lici na trenera koji zna da igra protiv jacih protivnika.

Normalno puna podrska u nadamo se naredne 4 godine, kao sto rece Selektor.
Quote from: 19Simke93 on Aug 22, 2016, 09:02 pmНисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

bigflop

bez mnogo euforije i zaletanja zbog prethodnog iskustva, ali ovo je od ponudjenog najbolji izbor.

Зоки МПЦЗ

Јако сам задовољан избором, од почетка мој фаворит!
Пуно здравља и среће Владану и да успостави систем и доминира! :vitez:
...и небо над нама, цело је ЗВЕЗДАНО!!!

Боканегра

Срећно и берићетно. Верујем у раднике, зато пуна подршка.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Иде зима...

Delija sa Severa

Pre svega puno srece Vladi Milojevicu na klupi Crvene Zvezde. Nadam se da ce se zadrzati vise od 1 sezone. Saradnici iz njegovog okruzenja govore da se radi o velikom radniku i profesionalcu, takav nam treba.
Razocaran sam izborom SD, mada je i ta funkcija protokolarna, moze ko god hoce. Dakle ogroman minus upravi!
Interesuju me njegovi saradnicu u strucnom stabu, ko dolazi, ko ostaje.
Nama je trebao trener stvaraoc, dakle dobili smo nesto tako.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

Joshua

Srecno i pametno Vladane,trebace ti!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bomix

Najbolje resenje. Znam da se mastalo o Robiju ili Djuki ali to nije realno. Nadam se ostanku Radakovica i Kosanovica I ODLASKU Makse!!!

bm

:aplauz: :hail: :vitez:

SAMO DATI ČOVEKU PODRŠKU I PUSTITI GA DA RADI, RADI, RADI....!!!!!!!

...isto važi i za Mrkelu!

Nek' nam Bog da sreće da se vrate dani
slavni dani nase prošlosti
da i deca naša na Marakani
raduju se svetskoj tituli!!!!

StefanVr

Dobro dosao Vladane, zelim ti puno srece i uspeha na nasoj klupi. Ako je na 4 godine potpisao valjda ce konacno nesto planski da se radi u nasem FK-u, sad pojacanja, pripreme i napad na titulu. Posle mucne i teske sezone iza nas jedva cekam prvu utakmicu u novoj.