Анкета

3. Да ли ћете помоћи КК донацијом?

Да
504 (79.4%)
Не
131 (20.6%)

Укупно гласова: 634

Анкета

Да ли је по вама добра идеја да донатори и сезонци добију чланске карте?

Да
286 (83.4%)
Не
17 (5%)
Све једно је
40 (11.7%)

Укупно гласова: 342

Анкета

Као члан клуба шта би вам било најбитније? (молимо да изаберите две опције)

Да финансијски помогнете клуб
233 (36.8%)
Да имате право гласа
139 (21.9%)
Попусти на артикле ККЦЗ
40 (6.3%)
Попусте у другим продавницама, угоститељским објектима...
6 (0.9%)
Попуст приликом куповине сезонске карте
86 (13.6%)
Да имате ексклузивне клупске информације
110 (17.4%)
Не интересује ме чланство
20 (3.2%)

Укупно гласова: 358

Аутор Тема: ДОНИРАЈ И ДОМИНИРАЈ - акција финансијске помоћи навијача КК Црвена Звезда  (Прочитано 148556 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Dexon

• Члан КК
  • Поруке: 61
  • Репутација: +25/-14
<br /><br />
Za drugu zvezdicu na grbu!

Ван мреже oosternaut

• Члан ФК
  • Поруке: 102
  • Репутација: +54/-5
 :prvak:

Uplaćeno.... svaka čast momcima.....

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 425
  • Репутација: +329/-55
  • Звезда ми је све
Akcija "Doniraj i dominiraj" je pokrenuta pre više od dve godine.
Neću pisati o iznosu koji je prikupljen, već o Vama - donatorima. I vi koji vodite akciju i vi koji učestvujete u akciji, mate moj večiti naklon. Vi ste veliko bogatstvo kluba.
Predviđali su da akcija neće sastaviti dva meseca, da neće biti nikakvih donacija, da brukamo klub, jer prosimo za isti.
Momci (na žalost, ni jedna devojka nije u našem timu) prelazili su preko svih saplitanja i raznih problema i trzavica na različitim nivoima i nastavili da pronalaze i pridobiju sve navijače čiste ljubavi prema klubu, koji su zavukli ruku u džep i donirali novac, ne tražeći ništa zauzvrat. Na naše veliko zadovoljstvo, imamo donatore sa svih kontinenata.
To je čista ljubav i to ne može površni pratilac sportskih dešavanja da razume. I ne očekujemo.
Prišivanje druge zvezdice neko je proslavio u kafani, a neko će nam se pridružiti u novoj mini akciji koju smo danas započeli.
Želimo da i dalje gajite svoju ljubav prema klubu kao do sada i da zajedno uživamo u novim pobedama.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.666
  • Репутација: +855/-1125
Za momcine nase i 20-u po redu.... Ziveli!  :ziveli2:

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 2.498
  • Репутација: +1539/-1129
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 6.079
  • Репутација: +2657/-1262
  • Рачунајте на нас!
Сведоци смо невероватних успеха у протеклим годинама. Трофеји се нижу, а можда и најплеменитија ствар која је покренута током претходних година, акција ДиД, траје и наставиће се.
Кроз мини-акције, али и свакодневне уплате звездаши су финансијски помогли клубу, како у оним мање лепим тренуцима када је акција и покренута, тако и у периоду иза нас када су још једном обједињене титуле првака Србије и АБА лиге.
Прва од две акције "Тура пива за шампионе" имала је јако добар одзив звездаша. Ова нова мини-акција је прилика да се захвалимо играчима и стручном штабу за освајање јубиларне 20. титуле.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.666
  • Репутација: +855/-1125
Ko god je na FB stranici DiD napisao onih par tekstova - alal vera!!!  :hail: :ziveli2:

Ван мреже marakana11

• Члан ФК, Члан КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 591
  • Репутација: +580/-112
  • Од малена...

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 7.128
  • Репутација: +3283/-5914
  • Od malih nogu moj si san...
Cetvrta po redu od mene.

Neka ostane i Odzu za cevape, znam da voli.

Kotrljajmo grudvu. Pun Pionir clanova.

Ван мреже Милан

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Репутација: +416/-265
  • Љубав си ми једина!
Свака част свима који учествују, а нарочито организаторима. Међутим, морам да кажем да сам мало разочаран што нисмо имали ни једну већу уплату, на пример реда величине неколико десетина хиљада евра. Био сма убеђен да ће неко од богатих и познатих Звездаша, да их не наводим сада, да уплати такву своту, макар и анонимно.
Шта је - ту је, идемо даље!

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Поруке: 465
  • Репутација: +683/-91
Nerealno je to ocekivati, veca je verovatnoca da FK uplati 500k evra na racun KK-a.

Ono sto je realno, to je da neko od postojecih donatora koji se bave biznisom uplati takvu sumu kao sponzorstvo.

Druga opcija je da neko od postojecih donatora dovede stranu firmu da nam plati za reklamu, sto je i bio slucaj.

Ван мреже СрбМКД

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.139
  • Репутација: +2197/-896
  • Идопоклоник

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Репутација: +329/-55
  • Звезда ми је све
Jedan od glavnih ciljeva akcije „Doniraj i dominiraj“ na startu, u maju 2017. god., bio je da predsedniku i upravi kluba pokažemo da nisu sami i da mogu da računaju na nas.

Drugi, ništa manje važni cilj akcije „Doniraj i dominiraj“ bio je da se poveća broj članova-sezonaca i da nas bude više od mesta u hali Pionir - #punpionirčlanova#

Opravdanje većine navijača u poslednje dve sezone je bilo varijacija na temu – „nije ovaj tim dovoljno dobar da bi se ja cimao za njega“.

Predsednik Čović je ozbiljno shvatio našu akciju i uz pomoć marketinga obezbedio tokom prve sezone članske karte koje su neophodne za sezonske.

Ni to nam nije bilo mnogo važno.

Zato je predsednik napravio sledeći korak – napravio je tim koji smo mogli samo da sanjamo.

A mi? Kako ćemo predsedniku i klubu pomoći?

Da li ćemo kupiti barem 8.000 nikad povoljnijih sezonskih karata ili ćemo i dalje tražiti opravdanja?

Mislite o tome.

Ван мреже Bajudza

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 325
  • Репутација: +110/-112
Jel ima neka kutija postavljena na kalisu za doniranje, mozda bi mogli staviti sad kad je guzva za sezonske pa kolko se skupi skupi

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Поруке: 465
  • Репутација: +683/-91
Radimo promociju sezonskih na DID drustvenim mrezama. Ukoliko neko zeli, neka posalje sliku sezonske/sezonskih meni na pp ili na FB ili INSTA stranice doniraj i dominiraj.

Moze samo slika sezonske, vas sa sezonskom, na nekom dragom mestu, uz dresi i slicno...(mozete sami da smislite opis slike ako zelite)

Unapred zahvalni na pomoci u promociji sezonskih  :icon_svi:

Ван мреже Vlada011

• Члан ФК
  • Поруке: 266
  • Репутација: +90/-60
  • AJMO U NAPAD ZAJEDNO!
RSB, AJDE NAPRvite jedan.dan da se dodje masovno n KK SEZONSKE!

NEMOJ MI NEKO BRISE KOMENTAR,.NEGO AJMO DA MISLIMO O TOME. SAD U 12'idemo za fudbal! AJMO JEDNA.AKCIJA A KK SEZONSKE, DA ISTO NAPRAVIMO SLIKU, KAO STO. CE.BITI DANAS!!!!

Ван мреже Vlada011

• Члан ФК
  • Поруке: 266
  • Репутација: +90/-60
  • AJMO U NAPAD ZAJEDNO!
SVI DANAS MISLIMO O TOME, 12h SVI NA DRUZENJE, OBNOVA, UZMINANJE SEZONSKE.

POSLE TOGA OCEKUJEM OD VAS, RSB, VAMA TO GOOOVORIM, AJMO JEDAN DAN SVI MASOVNO PO SEZONSKE. MI SA.RSBA. grupa.ce.biti tu,.AJMO MI??