Анкета

3. Да ли ћете помоћи КК донацијом?

Да
495 (79.2%)
Не
130 (20.8%)

Укупно гласова: 624

Анкета

Да ли је по вама добра идеја да донатори и сезонци добију чланске карте?

Да
268 (83.5%)
Не
14 (4.4%)
Све једно је
39 (12.1%)

Укупно гласова: 320

Анкета

Као члан клуба шта би вам било најбитније? (молимо да изаберите две опције)

Да финансијски помогнете клуб
217 (36.7%)
Да имате право гласа
132 (22.3%)
Попусти на артикле ККЦЗ
38 (6.4%)
Попусте у другим продавницама, угоститељским објектима...
6 (1%)
Попуст приликом куповине сезонске карте
79 (13.3%)
Да имате ексклузивне клупске информације
100 (16.9%)
Не интересује ме чланство
20 (3.4%)

Укупно гласова: 336

Аутор Тема: ДОНИРАЈ И ДОМИНИРАЈ - акција финансијске помоћи навијача КК Црвена Звезда  (Прочитано 145422 пута)

lil-san, filipini, PaSlaw и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.784
  • Репутација: +2305/-783
Sama po sebi se nameće ideja da se organizuje akcija prikupljanja sredstava da se otplati ova kazna od 35.000 evra. Ubeđen sam da bismo to mogli u nekom narednom periodu.
Ljudi osećaju da je reč o nepravdi, a i inače se više motivišemo kada znamo šta nam je konkretan cilj.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже djura.net

• Члан КК
  • Поруке: 283
  • Репутација: +68/-73
Dobra ideja, samo treba raditi sto brze, dok je secanje na celokupnu atmosferu jos sveze.

Ван мреже ixvm

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 629
  • Репутација: +173/-161
  • У срцу моме живиш само ти
Iako je DiD nastao sa željom da se produži sve što su Radonjić i tim radili, nikad nije bio zamišljen kao zamena za finansijsku ili sportsku politiku kluba. Ne doniramo para za ovog ili onog igrača ( čitaj Kešelja ) ili kazne. To se ne pokriva donacijama.

Doniramo pare da bi se vansportske stvari kluba poboljšale, klub organizaciono ojačao i učinio marketinški atraktivnim. Radi se znači o marketinškom sektoru kluba, komunikaciji sa navijačima.

Ван мреже mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 2.338
  • Репутација: +1088/-494

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 422
  • Репутација: +324/-55
  • Звезда ми је све

Šampioni  :ue:

Osladila nam se torta. Sve neophodne sastojke za novu imamo, a recept znamo.

Da poželimo srećan početak momcima danas. Prevalili smo dug put u ovoj sezoni, koju već sada zbog svega što se desilo, možemo smatrati uspešnom i istorijski bitnom, jer smo podigli klub na višu dimenziju i imamo šansu da izgradimo nešto sjajno ako bude bilo razumevanja i podrške.

Prošli smo ludilo u plej-of seriji, odbranili smo klub i sve ove spoljne udare koje trpimo treba iskoristiti kao motivaciju za ono što sledi u KLS.

Red je da krenemo sa pozitivnom kampanjom za KLS, da podržimo momke uvek i svuda, da usijamo atmosferu, da im pokažemo da nam znaci, da ih "upalimo" i za ovaj trofej. Nema sumnje da ce oni da odrade svoje na terenu onako kako znaju, a videli smo da znaju i mogu puno.

Raduje što Davidovac, Dobrić i Simanić imaju još puno prostora, a već su ozbiljni igrači na koje ekipa možze da se osloni. O strancima ne treba trošiti reči, pokazali su da igraju za klub srcem.

Ovo bi bila idealna sezona, ako nakon Superkupa ABA lige i ABA lige osvojimo i domaći šampionat, jubilarnu 20. titulu i tako prišijemo i drugu zvezdicu na grb. Zato samo podrška, pozitivna kampanja na svim frontovima, a ako nas nateraju da se porvemo, u formi smo, neće biti problem.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
На нама је да донирамо новац, наравно колико ко може а на клубу је да одлучи за коју намену ће та средства бити употребљена. Сигурно неће Небојша да оде на одмор са Весном и Филипом од тог новца него ће бити потрошено на праве ствари.
Играчи и управа су одрадили своје, вратили су нам Евролигу тако да би било лепо да и ми дамо свој скормни допринос.

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 8.921
  • Репутација: +16370/-13743
Sama po sebi se nameće ideja da se organizuje akcija prikupljanja sredstava da se otplati ova kazna od 35.000 evra. Ubeđen sam da bismo to mogli u nekom narednom periodu.
Ljudi osećaju da je reč o nepravdi, a i inače se više motivišemo kada znamo šta nam je konkretan cilj.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ovo jeste sustina. Bilo bi lepo kada bismo svih nas 8.000+ koji smo bili tamo - donirali. To je bukvalno po 500 dinara svako ili 1.000 svaki drugi

Ja cu da doniram danas.

Idemo ostali

Ван мреже Mili89

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 88
  • Репутација: +44/-197
Ima i nas koji nismo bili u prilici da budemo u hali ali cemo donirati zbog osjecaja ponosa i srece koje nam je pruzila i pruza nasa Zvezda.
Za vikend sam u Bg odakle mi je jednostavnije da uplatim, a pozivam i druge da urade isto..  Ide prelazni rok,  dajmo svoj skromni doprinos  :srbinosm: :ziveli2:

На мрежи napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 7.031
  • Репутација: +3218/-5791
  • Od malih nogu moj si san...
Ovo jeste sustina. Bilo bi lepo kada bismo svih nas 8.000+ koji smo bili tamo - donirali. To je bukvalno po 500 dinara svako ili 1.000 svaki drugi

Ja cu da doniram danas.

Idemo ostali

Slazem se, jako dobra misao. Uplaticu i ja svoju 4.donaciju 5.Maja kad legne plata pod obavezno.

Mnogo nas je zaduzio klub ovim plej-ofom. Vreme je da mu to vratimo. Sada na ovaj nacin, a na leto trk po sezonsku.

Ван мреже NesaPA

• Члан КК
  • Поруке: 285
  • Репутација: +142/-109
Hajde ne bilo Vam tesko, kako ono bese, davno sam donirao poslednji put. Neka slika opsteg obrasca(broj racuna, kome, poziv na broj..?
Opet sam se osecao toliko ponosno na nas kk pa da se osecam jos ponosnijim :)

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.493
  • Репутација: +378/-392
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
Hajde ne bilo Vam tesko, kako ono bese, davno sam donirao poslednji put. Neka slika opsteg obrasca(broj racuna, kome, poziv na broj..?
Opet sam se osecao toliko ponosno na nas kk pa da se osecam jos ponosnijim :)
www.kkcrvenazvezda.rs/nacini-doniranja.html

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 422
  • Репутација: +324/-55
  • Звезда ми је све

Častili smo turu  :ziveli2: :ziveli2: :ziveli2: naše šampione!

Hvala svima koji su se odazvali u kratkom roku.

Vaše donacije možete proveriti na našem sajtu: https://www.did.rs/donacije/

#donirajidominiraj

На мрежи amgis86

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 118
  • Репутација: +68/-8

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 544
  • Репутација: +232/-130
  • Još jedna pobeda i titula
<br /><br /><br />free pic upload<br />

Za naš KK od Kluba navijača Banja Luka.

На мрежи Cvija13

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 110
  • Репутација: +138/-5
<br /><br /><br />free pic upload<br />

Za naš KK od Kluba navijača Banja Luka.
Nesto se ta slika nije dobro uploadovala, evo puni prikaz slike

Ван мреже Samo ti

• Веран као пас
  • Поруке: 625
  • Репутација: +219/-150
  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Поруке: 439
  • Репутација: +666/-85
Mini-akcija doniranja "⭐⭐" od 18.06.2019. do 23.06.2019.

Pozivamo Zvezdase da od sutra pa do kraja ove nedelje uzmemo ucesce u novoj mini-akciji doniranja i da se i na taj nacin jos jednom zahvalimo klubu, strucnom stabu i igracima!

Nakon osvajanja ABA titule i mini-akcije pod nazivom "Tura 🍻 za sampione", od sutra pokrecemo novu akciju povodom osvajanja domace lige.

Opet nije bitan iznos, nego da nas sto vise donira i posalje lepu poruku klubu.

#donirajidominiraj

На мрежи Милан

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 419
  • Репутација: +406/-263
  • Љубав си ми једина!
Уплаћено. Свима по пиво, а Берону 3.5 пива. Остаће и Оџу за ћевапе.
Хвала, момци! :ziveli2:

Ван мреже hardest

• Члан КК
  • Поруке: 1.480
  • Репутација: +1249/-79

Ван мреже zzzz

• Члан ФК
  • Поруке: 222
  • Репутација: +80/-111