• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ДОНИРАЈ И ДОМИНИРАЈ - акција финансијске помоћи навијача КК Црвена Звезда

Започео Miljanko, Мај 29, 2017, 07:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

vuk peksmi

I ja bih se zahvalio svima koji su ucestvovali u ovoj mini-akciji. Nije sve proknjizeno u klubu, ali bice to oko 70 donacija. Svakako fina brojka kada uzmemo u obzir da smo radili bez ikakve logiste i samo 3 dana. Imamo donacije u dinarima, evrima, dolarima i svajcarcima  :bravo:

Neka bude ovo jedna fina poruka ljudima u klubu. Neka ovo bude novi zamah akciji DID. Neka akcija DID udje i istera i trecu godinu.

sholla

Je l' moguce da nas je samo 70-ak doniralo, u trenutku ovakve euforije?
Bez obzira na kratak rok, ocekivao sam veci broj donatora, makar i sa minimalnim iznosom.
Svejedno, idemo dalje...

ixvm

Zvezdaš BL

Celtic

Sama po sebi se nameće ideja da se organizuje akcija prikupljanja sredstava da se otplati ova kazna od 35.000 evra. Ubeđen sam da bismo to mogli u nekom narednom periodu.
Ljudi osećaju da je reč o nepravdi, a i inače se više motivišemo kada znamo šta nam je konkretan cilj.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

djura.net

ixvm

Iako je DiD nastao sa željom da se produži sve što su Radonjić i tim radili, nikad nije bio zamišljen kao zamena za finansijsku ili sportsku politiku kluba. Ne doniramo para za ovog ili onog igrača ( čitaj Kešelja ) ili kazne. To se ne pokriva donacijama.

Doniramo pare da bi se vansportske stvari kluba poboljšale, klub organizaciono ojačao i učinio marketinški atraktivnim. Radi se znači o marketinškom sektoru kluba, komunikaciji sa navijačima.

Jakim

Šampioni  :ue:

Osladila nam se torta. Sve neophodne sastojke za novu imamo, a recept znamo.

Da poželimo srećan početak momcima danas. Prevalili smo dug put u ovoj sezoni, koju već sada zbog svega što se desilo, možemo smatrati uspešnom i istorijski bitnom, jer smo podigli klub na višu dimenziju i imamo šansu da izgradimo nešto sjajno ako bude bilo razumevanja i podrške.

Prošli smo ludilo u plej-of seriji, odbranili smo klub i sve ove spoljne udare koje trpimo treba iskoristiti kao motivaciju za ono što sledi u KLS.

Red je da krenemo sa pozitivnom kampanjom za KLS, da podržimo momke uvek i svuda, da usijamo atmosferu, da im pokažemo da nam znaci, da ih "upalimo" i za ovaj trofej. Nema sumnje da ce oni da odrade svoje na terenu onako kako znaju, a videli smo da znaju i mogu puno.

Raduje što Davidovac, Dobrić i Simanić imaju još puno prostora, a već su ozbiljni igrači na koje ekipa možze da se osloni. O strancima ne treba trošiti reči, pokazali su da igraju za klub srcem.

Ovo bi bila idealna sezona, ako nakon Superkupa ABA lige i ABA lige osvojimo i domaći šampionat, jubilarnu 20. titulu i tako prišijemo i drugu zvezdicu na grb. Zato samo podrška, pozitivna kampanja na svim frontovima, a ako nas nateraju da se porvemo, u formi smo, neće biti problem.

Љуба

На нама је да донирамо новац, наравно колико ко може а на клубу је да одлучи за коју намену ће та средства бити употребљена. Сигурно неће Небојша да оде на одмор са Весном и Филипом од тог новца него ће бити потрошено на праве ствари.
Играчи и управа су одрадили своје, вратили су нам Евролигу тако да би било лепо да и ми дамо свој скормни допринос.
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

Селектор

Цитат: Celtic  Апр 26, 2019, 01:32 пре подне
Sama po sebi se nameće ideja da se organizuje akcija prikupljanja sredstava da se otplati ova kazna od 35.000 evra. Ubeđen sam da bismo to mogli u nekom narednom periodu.
Ljudi osećaju da je reč o nepravdi, a i inače se više motivišemo kada znamo šta nam je konkretan cilj.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ovo jeste sustina. Bilo bi lepo kada bismo svih nas 8.000+ koji smo bili tamo - donirali. To je bukvalno po 500 dinara svako ili 1.000 svaki drugi

Ja cu da doniram danas.

Idemo ostali
Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

Mili89

Ima i nas koji nismo bili u prilici da budemo u hali ali cemo donirati zbog osjecaja ponosa i srece koje nam je pruzila i pruza nasa Zvezda.
Za vikend sam u Bg odakle mi je jednostavnije da uplatim, a pozivam i druge da urade isto..  Ide prelazni rok,  dajmo svoj skromni doprinos  :srbinosm: :ziveli2:

napster

Цитат: Селектор  Апр 29, 2019, 02:53 поподне
Ovo jeste sustina. Bilo bi lepo kada bismo svih nas 8.000+ koji smo bili tamo - donirali. To je bukvalno po 500 dinara svako ili 1.000 svaki drugi

Ja cu da doniram danas.

Idemo ostali

Slazem se, jako dobra misao. Uplaticu i ja svoju 4.donaciju 5.Maja kad legne plata pod obavezno.

Mnogo nas je zaduzio klub ovim plej-ofom. Vreme je da mu to vratimo. Sada na ovaj nacin, a na leto trk po sezonsku.
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

NesaPA

Hajde ne bilo Vam tesko, kako ono bese, davno sam donirao poslednji put. Neka slika opsteg obrasca(broj racuna, kome, poziv na broj..?
Opet sam se osecao toliko ponosno na nas kk pa da se osecam jos ponosnijim :)