• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Спонзори шампиона!

Започео Nićifor, 06 Децембар 2016, 19:31:10

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

tragicar

Bravo, nadam se da ce izaci kolekcija Red Star [emoji41] brendirano nasim obelezjama [emoji1320]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

djura.net

Цитат1: tragicar  16 Јануар 2019, 13:50:29
Bravo, nadam se da ce izaci kolekcija Red Star [emoji41] brendirano nasim obelezjama [emoji1320]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

dobra ideja :)
nadam se da je ugovor na vise godina.

DR

Hocemo li produziti ugovor sa Nike-om zna li neko?

oosternaut

Nadam se da ne. Ove dve godine nije bilo apsolutno ništa da se kupi iz kolekcije koju je NIKE spremio za klub. Iako su dresovi bili dobri, po meni treba da se nađe neki drugi proizvođač opreme koji će da obezbedi i za navijače dresove i ostalu opremu.... Recimo, Macron, koji se zaista dokazao u FK-u.....

DR

Цитат1: oosternaut  02 Мај 2019, 21:11:46
Nadam se da ne. Ove dve godine nije bilo apsolutno ništa da se kupi iz kolekcije koju je NIKE spremio za klub. Iako su dresovi bili dobri, po meni treba da se nađe neki drugi proizvođač opreme koji će da obezbedi i za navijače dresove i ostalu opremu.... Recimo, Macron, koji se zaista dokazao u FK-u.....

Ja mislim da sa Nike-om imam ugovor 2+2 mislim

северна страна

oosternaut

Цитат1: DR  02 Мај 2019, 23:56:48
Ja mislim da sa Nike-om imam ugovor 2+2 mislim

U pravu si. Evo ga i link: http://www.kkcrvenazvezda.rs/nike-novi-sponzor-kk-crvena-zvezda-05-08-2017.html. Iskreno, nadam se da ćemo ipak dobiti nešto novo ove godine....

Banesto

Omladinci su u Kini nosili logo Škode na dresovima, jel to najava da će nam oni naredne sezone biti sponzori a ne Micubiši?

DR

oosternaut

Dobijamo nove dresove ili ostaju postojeći?

DR

Zvezdaš BL

Sad da još jače odradimo sezonu...i igrači, navijači, uprava...ajmo Zvezdo!

DjoleRkc

Цитат1: oosternaut  02 Мај 2019, 21:11:46

Makron se dokazao u FK? Od kraja prošle sezone prošlo je Mesec i po, a klub i dalje nije dobio novu opremu (sem dresova)

oosternaut

Pokazao se i dokazao se i to odlično. Macron je ozbiljna kompanija, a pitanje je ko će da ušije sve silne treće zvezdice na celokupnu opremu i ostale dresove.... oprema je bila spremna odavno....

oosternaut

A to je pre pitanje za naš marketing, a ne za Macron... Macron je isporučio ono što je od njih traženo...

oosternaut

Цитат1: DjoleRkc  04 Јул 2019, 15:48:34
Makron se dokazao u FK? Od kraja prošle sezone prošlo je Mesec i po, a klub i dalje nije dobio novu opremu (sem dresova)

A i da te pitam koliko si Nike opreme ili dresova našeg KK-a kupio u protekle dve godine?