• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Футбольный клуб Спартак

Започео Селектор, 17 Мај 2011, 08:52:09

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Kumanovac

:icon_respect: Jano Ananidze man of the day. Stvarno strasan potencijal. Dzjuba je takodje vrlo, vrlo dobar igrac. Sve u svemu bice da imaju jaku omladinsku skolu.

U navijanju dobili one preko.

stefcerak

Danas poraz od Dinama 2-0,koliko sam video Dinamo ne lezi Spartaku ni malo,i retko kad ih je Spartak dobio u zadnjih par godina,definitivno braci treba bar 2-3 klasna igraca ako hoce da ostanu u igri za titulu(koja sada izgleda jako daleko jer zaostaju 10 bodova za Zenitom i Cska)

stefcerak

26 Јун 2011, 21:24:59 #22 Last Edit: 26 Јун 2011, 22:23:20 by stefcerak
Danas je Spartak pobedio Rostova sa 3-2.....Veliton posle duzeg vremena dao gol...prvenstvo Rusije se nastavlja krajem jula...nadam se da ce braca uspeti da se pojacaju malo do tada jer ovako tesko da mogu nesto vise da urade....

evo i golova sa tekme...

LaneMoscow

Realno, po imenima i po igri Spartak je slabiji od CSKA, Zenita i Dinama. O borbi za titula sa takvim igracima ne moze da bude govora! :stidan:

mikisever

Da a sledece sezone i Anzi ce se boriti za titulu, tako da Spartak, bas treba da dovede dobra pojacanja da bi bio konkurentan.

stefcerak

Realno braci fali sredina terena po meni...tu su mi nekako najtanji....napada je po meni sasvim ok...solidni Ari i odlicni Veliton....jos plus i Dzjuba....moraju naci neke odlicne veziste...

stefcerak

Spartak je u okviru Ruskog kupa u nedelju pobedio ekipu Istre sa 1-0, golom Velitona,evo i gola sa tekme...

stefcerak

Spartak je danas u okviru 17.kola ruskog prvenstva pobedio ekipu Volge u gostima ,rezultatom 2-0...strelci su bili Kombarov i Veliton, posebno je lep gol Velitona......evo i golova...

stefcerak

Spartak je danas doveo spica Emanuela Emenikea iz Fenerbahcea za nekih 10 miliona....dobar spic,bice odlican tandem sa Velitonom....

Селектор

Mislim da su napravili odličan potez.
Jednostavno je nemoguće trkati se sa ovim ludacima a ne dovoditi pojačanja tipa ovoga.

stefcerak

Spartak je danas igrao nereseno sa ekipom Kubana 1-1...strelac gola za nasu bracu bio je sjajni brazilac Veliton...evo i gola....

http://www.youtube.com/watch?v=uZlTJL0ltQc&feature=player_embedded#at=50

stefcerak

Spartak iz Moskve ce u okviru 4 kola kvala za Ligu Evrope igrati protiv varsavske Legije....prva tekma je u Varsavi, a revans u Moskvi

Чаво

Цитат1: stefcerak  06 Август 2011, 01:38:37
Spartak iz Moskve ce u okviru 4 kola kvala za Ligu Evrope igrati protiv varsavske Legije....prva tekma je u Varsavi, a revans u Moskvi

biće teško, Legija nije loša ekipa. nadamo se prolazu.
baš me zanima kako igra nigerijac Emenike

stefcerak

Ja mislim da braca ovo lagano prolaze....videcemo za ovog nigerijca,mozda ce debitovati vec danas protiv Tereka....

stefcerak

Nasa braca su danas u jednoj cudnoj utakmici pobedili u gostima ekipu Tereka sa 4-2! i ako su gubili sa 2-0....bila je to utakmica prepuna svega,bilo je tu penala,crvenih,nestalo je struje na stadionu u jednom momentu....strelci za nasu bracu su bili Kombarov,Ari,Dzjuba i sjani Veliton!evo i golova nase brace....

Shoneee

Ауу, Велитон је баш страшан играч, сваке сезоне гази чуди ме да га још нико није купио. Него, да ли је јуче де Зеуву била прва утакмица за Спартак или је раније дебитовао?

stefcerak

Prva.....Veliton im je vise od pola ekipe....strasan spic....

stefcerak

Nasa braca su danas razvalili ekipu Anzija sa 3-0...sjajna igra...strelci Ari,Kombarov i Kozlov....evo golova i sansi sa tekme....

stefcerak

19 Август 2011, 02:14:32 #38 Last Edit: 20 Август 2011, 01:11:19 by stefcerak
Nasa braca su veceras u okviru 4 kola kvala za ligu evrope odigrali 2-2 sa Legijom u Varsavi.....strelac oba gola za bracu je bio Ari....za sad ne nadjoh golove ako negde nadjem postavljam...revans naravno za 7 dana u Moskvi...

evo i golova sa tekme....

stefcerak

Spartak je danas remizirao 1-1 na gostovanju u Nalciku....strelac gola je bio Dzjuba....evo i gola...