• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Футбольный клуб Спартак

Started by Селектор, May 17, 2011, 08:52 am

Previous topic - Next topic

vsim

Одгледах јуче браћу против Рубина. Играли су без чак 10 стандрадијих играча, па се може рећи и да могу бити задовољни са бодом против озбиљне екипе Рубина, иако су играли код куће.
Посебно ми је остао упечатљив Дзјуба из Спартака. Шпиц играч, висок, зна добро са лоптом, добар шут, добро кретање, подсјетио ме на Дарка Ковачевића или на Жигу из периода када смо добили Рому. Гледао сам га и против Краснодара, када је дао два гола. Јел има неко упућенији да каже за Дзјубу, одакле су га купили, или је можда од раније њухов играч, само није био у првом плану, или је био у првом плану а ја сам тотално не упућен  :srbinosm:
"Не бих рекао да више воле фудбал, него више воле Звезду" - Роберт Просинечки

stefcerak

koliko znam,mislim da je on tu od ranije jos,samo sto je bio na nekim pozajmicama pre...
Svuda grmi okolo!

VladoPD

LaneMoscow

Чаво

pobedili lokomotivu. ananidze će biti opasan igrač. primetio sam ga već na utakmici gruzije protiv slovenije.

Kumanovac

:icon_respect: Jano Ananidze man of the day. Stvarno strasan potencijal. Dzjuba je takodje vrlo, vrlo dobar igrac. Sve u svemu bice da imaju jaku omladinsku skolu.

U navijanju dobili one preko.
СВИ НА СТАДИОН!

stefcerak

Danas poraz od Dinama 2-0,koliko sam video Dinamo ne lezi Spartaku ni malo,i retko kad ih je Spartak dobio u zadnjih par godina,definitivno braci treba bar 2-3 klasna igraca ako hoce da ostanu u igri za titulu(koja sada izgleda jako daleko jer zaostaju 10 bodova za Zenitom i Cska)
Svuda grmi okolo!

stefcerak

Jun 26, 2011, 09:24 pm #22 Last Edit: Jun 26, 2011, 10:23 pm by stefcerak
Danas je Spartak pobedio Rostova sa 3-2.....Veliton posle duzeg vremena dao gol...prvenstvo Rusije se nastavlja krajem jula...nadam se da ce braca uspeti da se pojacaju malo do tada jer ovako tesko da mogu nesto vise da urade....

evo i golova sa tekme...

Спартак М -- Ростов 3-2 Все голы
Svuda grmi okolo!

LaneMoscow

Realno, po imenima i po igri Spartak je slabiji od CSKA, Zenita i Dinama. O borbi za titula sa takvim igracima ne moze da bude govora! :stidan:

mikisever

Da a sledece sezone i Anzi ce se boriti za titulu, tako da Spartak, bas treba da dovede dobra pojacanja da bi bio konkurentan.

stefcerak

Realno braci fali sredina terena po meni...tu su mi nekako najtanji....napada je po meni sasvim ok...solidni Ari i odlicni Veliton....jos plus i Dzjuba....moraju naci neke odlicne veziste...
Svuda grmi okolo!

stefcerak

Spartak je u okviru Ruskog kupa u nedelju pobedio ekipu Istre sa 1-0, golom Velitona,evo i gola sa tekme...

Гол Веллитона в матче "Истра - Спартак М" 0:1
Svuda grmi okolo!

stefcerak

Spartak je danas u okviru 17.kola ruskog prvenstva pobedio ekipu Volge u gostima ,rezultatom 2-0...strelci su bili Kombarov i Veliton, posebno je lep gol Velitona......evo i golova...

Волга -- Спартак Москва 0-1 гол Комбарова

Гол-красавец Веллитона (Волга -- Спартак) © Golazo Welliton
Svuda grmi okolo!

stefcerak

Spartak je danas doveo spica Emanuela Emenikea iz Fenerbahcea za nekih 10 miliona....dobar spic,bice odlican tandem sa Velitonom....
Svuda grmi okolo!

Селектор

Mislim da su napravili odličan potez.
Jednostavno je nemoguće trkati se sa ovim ludacima a ne dovoditi pojačanja tipa ovoga.