• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Спортско друштво Црвена звезда

Започео gromiko, 26 Децембар 2011, 23:46:07

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Goran137

nesabolt i ja se pitam to za florbol  :aplauz: Klub je cetverostruki sampion Srbije (1 titula kao CZ),učestvovao je na više međunarodnih turnira u Srbiji i inostranstvu i klub je koji je dao najviše igrača za reprezentaciju Srbije. Prosle i ove godine su bili najbolji na Regionalnom takmicenju,trebalo bi ih prikljuciti u SD. Kad smo vec kod ovakve teme na sajtu naseg SD na cirilici npr. pise da su clanovi naseg SD-a Florbol Klub i Bouling Klub a na zvanicnom sajtu naseg SD ih nema.

Takodje pre nekoliko godina je na Moja Crvena Zvezda sajtu,kao i na B92 i jos par sajtova bilo vesti o tome da je MMA Klub Crvena Zvezda bio najbolji na prvenstvu drzave evo linka: https://www.b92.net/sport/borilacki/mma.php?yyyy=2015&mm=05&dd=19&nav_id=993635 ali tog kluba isto nema u SD.

Isto tako bilo je vesti da je 2012 Rvacki Klub Crvena Zvezda bio prvak Srbije u rvanju slobodnim stilom za zene ima na njihovoj FB strani i da su i muskarci tada osvojili titulu znaci dupla kruna 2012 u rvanju,zene su osvojile titulu i godinu dana ranije 2011 ali kluba nema na sajtu naseg SD evo linkova: http://www.mojacrvenazvezda.net/50544/2012/12/17/rvacki-klub-crvena-zvezda-stigao-do-duple-krune/ i http://www.mojacrvenazvezda.net/17660/2011/11/27/veliki-uspeh-clanica-rvackog-kluba-crvena-zvezda/?sr_pismo=lat i ovde http://www.atastars.rs/vesti-sportovi/borilaki-sportovi/rvanje/52668-plej-of-u-slobodnom-stilu-radniki-i-crvena-zvezda-najbolji/

Kada pricamo o tim nezvanicnim trofejima malo jeste cudno to za superkup u kosarci i ta 3 kupa u fudbalu,pogotovo jer sam za fudbal nasao linkove gde pise igralo se pred vise od 20 hiljada gledalaca itd. znaci kako je to bilo nezvanicno ne razumem i u par clanaka o igracima tadasnjih Zvezdinih timova pise npr. osvojio je sa Zvezdom 2 pehara Supersampiona drzave i jedan pehar kupa prvoligasa...Ne samo u odbojci da racunamo tih 5 superkupova vec i 1 u rukometu i 3 u ragbiju 13,znaci ako su tih 9 ok trebali bi biti i ta 3 koja su osvojili fudbaleri i taj 1 kosarkasa...

Takodje nasao sam vest da smo bili prvaci Srbije u karateu 2015 i kao isto nezvanicna titula evo linka: http://www.mojacrvenazvezda.net/127616/2015/12/31/karate-klub-osvojio-titulu-prvaka-srbije/

Imamo dosta tih trofeja koji su kao nezvanicni,jos nisu priznati ili klubovi nisu u SD:

- 2 puta Supersampioni Drzave 1969 i 1972 i 1 Kup Prvoligasa 1972/73,kao i te 2 titule iz 1946-te i 1986-te u fudbalu muskarci.
- 1 Superkup u kosarci muskarci 1993.
- 2 Titule Prvaka Drzave u rvanju za zene 2011 i 2012 i 1 za muskarce 2012.
- 1 Titula Prvaka drzave u karateu muskarci 2015.
- 1 Titula Prvaka Drzave u florbolu 2014/15 i 2 puta najbolji u Regionalnoj Ligi 2018,2019.
- 1 put najbolji na Prvenstvu Drzave u MMA 2015.
- 1 Titula Prvaka Drzave u Hokeju 2019.

To je 15 puta jos najbolji,da je to sve zvanicno ili da brojimo ovo kao neki sto broje slicne stvari kao i Zimska prvenstva takodje (citao sam da imamo jedno u plivanju iz 1977) mi bi vec sada imali preko 700 tj. 703 trofeja...

MalboroMekiKratki

Msm da bi nas FK i SD trebalo da počne da broji titulu iz 86 čim se potvrdi 46.
Lepo priznati tu titulu kao našu i tako je voditi.
Ako se groblje bude nešto žalilo organizujemo se, pozovemo skopski Vardar, naći Džarovskog da svedoči kao i igrače Željezničara i sve lepo na sud.
Jedini dokaz koji oni imaju za tu titulu je odluka nekog suda činimi se udruženog rada ili tako nešto koji danas ne postoji. Čini mi se da je UEFA i priznala nama tu titulu mi smo igrali Kup šampiona a kasnije je i Vardar igrao.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Goran137

MalboroMekiKratki slazem se  :aplauz: Vardar tu titulu vec vodi kao svoju ima i na njihovom sajtu i na wiki strani...Treba ici do kraja sa tom pricom ako treba i uz pomoc Vardara i do UEFE jer je i njima to u interesu mislim na Vardar...Pored te 2 titule koje bi im trebalo oduzeti i dodeliti 1 nama i 1 Vardaru,trebalo bi po svim pravilima ponistiti i ono prvenstvo koje nije odigrano do kraja za vreme bombardovanja i na 10 kola do kraja im se dodelila titula mimo svih pravila,sve ostale spekulacije njihove za neke nase titule i nase za onih 6 njihovih i o nekim drugim sezonama nemaju realnu pricu i neke dokaze za nesto vise ma koliko se pricalo o tome...Znaci da je pravde oni bi bez te 2 Sajberove titule i te iz vremena bombardovanja sada imali 24 a mi sa ovom iz 1946-te,tom iz 1986-te i ovom koju cemo uskor osvojiti 31,bilo bi ih svuda po urgentnim da se to desi...Imas vise toga o titulama iz 1946 i 1986 na sekciji o fudbalu u temi o tome vise ovde: http://forum.redstarbelgrade.rs/index.php?topic=9255.0 Pozzz...

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

Goran137

Blizi se sesti mesec tj. polovina ove 2019-te godine do sada u seniorskoj konkurenciji osvojeno:

Muskarci Fudbal: Prvenstvo Drzave
Muskarci Kosarka: ABA Liga
Muskarci Odbojka: Kup Drzave
Zene Kosarka: Prvenstvo Drzave,Kup Drzave
Muskarci Hokej: Prvenstvo Drzave,Regionalna IHL Liga
Muskarci Ragbi 13: Superkup Drzave,Kup Drzave

Ukupno osvojeno do sada: 9 Trofeja+ozvanicena titula u fudbalu iz 46-te

Do kraja godine ostalo je jos dosta toga gde smo u igri za trofeje navescu sportove i kada se otprilike odrzavaju finala ili zavrsnice takmicenja...Za neke klubove nisam siguran i tu sam stavio upitnike,ako neko zna neka dopuni informacijama...Za te klubove gde nemam informacije kada su takmicenja cak i na zvanicnom sajtu naseg SD ili ovde na forumu su zadnje vesti npr. iz 2014,2015,2016,2017 a sada je 2019 da ne poveruje covek koliko je tesko naci neke informacije a vreme je interneta...

- Fudbal Zene: finale kupa - Jun
- Kosarka Muskarci: polufinale i finale domace lige - Jun,ABA Superkup - Septembar
- Odbojka Muskarci: finale superkupa - Oktobar
- Vaterpolo Zene: polufinale i finale domace lige - Jun,finale kupa - Decembar
- Vaterpolo Muskarci: finale domace lige - Maj/Jun,finale kupa Decembar
- Dzudo Muskarci: finale domace lige - Decembar
- Dzudo Zene: finale domace lige - Decembar
- Atletika Muskarci: finale domace lige - Jun
- Atletika Zene: finale domace lige - Jun
- Tenis Muskarci: finale domace lige - Oktobar
- Tenis Zene: finale domace lige - Novembar
- Veslanje: prvenstvo na otvorenom - Septembar
- Streljastvo Muskarci: ???
- Streljastvo Zene: ???
- Macevanje Muskarci: finale domace lige - Maj
- Macevanje Zene: finale domace lige - Maj
- Plivanje: ???
- Boks???
- Karate???
- Biciklizam???
- Automobilizam: finale domaceg prvenstva kruzne saze - Septembar,finale domaceg prvenstva karting - Septembar
- Tekvondo???
- Dizanje tegova???
- Ragbi 13: finale domace lige - Novembar,finale Balkanske Superlige - Novembar
- Ragbi 15: ???
- Ragbi 7: ???

Sta mislite gde jos imamo sanse da osvojimo trofeje i koliko ih jos ocekujete do kraja ove godine?

Nikola11

tokyo

Stigao i 9 trofej za SD CRVENA ZVEZDA u 2019.Naši ragbisti(ragbi 13)upravo su osvojili Kup Srbije(odbranili titulu)pobedivši u finalu u Nišu domaći Radnički sa 42:12!To je posle Super Kupa države drugi trofej našeg Ragbi kluba u ovoj sezoni.Sve čestitke,bravo momci!

:prvak:           :stari grb:         :g7ds:              :cz:              :bgd barjak:

Goran137

Nikola 11 hvala,da to sam zaboravio i to je u Decembru,verovatno sam zaboravio jer znam da je bilo prvenstvo drzave u Martu ove godine ali video sam sada da je to bilo pojedinacno...Dodao sam i to...Malopre smo osvojili i Kup u Ragbiju 13,to sam isto dodao...Uskoro cu da navedem i ekipne trofeje u mladjim kategorijama,pozzz...

Goran137

Mladje kategorije,osvojeno do sada u 2019-toj:

Fudbal Kadeti: Prvenstvo Drzave
Kosarka Juniori: Prvenstvo Drzave
Kosarka Pionirke: Prvenstvo Drzave
Odbojka Juniori: Prvenstvo Drzave
Odbojka Kadeti: Prvenstvo Drzave
Ragbi Pioniri: Kup Drzave
Ragbi Petlici: Kup Drzave
Streljastvo Pionirke: Prvenstvo Drzave (Vazdusna Puska)

Ukuno osvojeno do sada 8 trofeja

Sve ukupno do sada u ovoj godini,seniori i seniorke 9 trofeja (3 titule,3 kupa,1 superkup i 2 regionalna trofeja) i mladje kategorje 8 trofeja (6 titula i 2 kupa). Sve ukupno seniori i mladji 17 trofeja (9 titula,5 kupova,1 superkup i 2 regionalna trofeja)+ozvanicena titula FK iz 46-te.

Bice zanimljivo ispratiti sve do kraja godine koja ce nadamo se biti jedna od najuspesnijih do sada za nase SD  :cz:  :stari grb: :ds:

Mleki

Цитат1: Goran137  05 Април 2019, 18:52:33
Kontaktirao sam ih ja sto se tice hokeja i dobio sledeci odgovor:

Што се тиче хокеја, разговарали смо са управом клуба и они су нам потврдили да су ти мечеви практично били финале домаћег плеј-офа и да су добили пехар, али званично још увек ништа не смемо да објављујемо и уводимо у статистике јер савез мора да заведе још неке утакмице како би од стране европске федерације били званично уписани као шампиони и да би Савез могао да рачуна на неке бенефите. Што значи да се буквално чека да администрација обави свој део посла, али је без везе што наша екипа неће имати фотографију са финала и освојеним пехаром. Чим буде званично потврђено да је Црвена звезда шампион ми ћемо свакако упознати јавност са тим.

Izvinjavam se nisam pomesao namerno latinicu i cirilicu vec mi je tako odgovoreno u poruci pa mi je bilo lakse da uradim copy-paste :) Eto ostaje nam samo da cekamo...
Gorane  137,upisana je konacno i 7 titula u hokeju na sajtu SD.Ako si upoznat ti ili neko drugi, jel to definitivno znaci da  je sve administrativno sredjeno ili je SD resilo da ne ceka na kriminalce iz Hokejaskog saveza  i upisalo titulu. :ziveli2:

Шапчанин

Goran137

Mleki druze znam da je upisana titula u Hokeju,poslao sam ti pp u vezi iste,pozzz...

Шапчанин

Кипар

Da li je istina da dobijamo futsal klub Crvena Zvezda?

Matuzalem88

Istina je verovatno. Pričao mi Živić koji igra u Pazovi da uzimamo KMF Srpska i odmah ćemo biti u prvoj ligi.

Fudbalski klub nema veze sa tim, tj neće biti neka sekcija fudbalskog kluba, jer Pantovića kad sam pitali, lik nije imao pojma i pogledao me je kao smrdljiv sir.

Шапчанин

Шапчанин