• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ЈА САМ ПРАВИ ЗВЕЗДАШ - ЈА САМ ЧЛАН КЛУБА!

Започео Лазар, 06 Септембар 2015, 19:46:39

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 3 гостију прегледају ову тему.

Да ли сте члан клуба?

Да и обновио сам чланство
306 (50.5%)
Да, по први пут
123 (20.3%)
Имам чланску, нисам обновио
64 (10.6%)
Нисам члан клуба, учланићу се ускоро
85 (14%)
Нисам члан и не планирам да се учланим
28 (4.6%)

Укупно гласова: 606

Nighthawk

Pozdrav braco. Dodata mi je titula 'clan KK' ali obrisana 'clan FK' jel moguce zadrzati obe  :icon_svi:

dejandoc

Palermo

salebgd

<br /><br />

ertz

smarko.91

Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje. Sigurno je vec pisano, izvinjavam se ako spamujem temu, ne mogu da pronadjem. Hteo bih da se uclanim, pa me interesuje da li je moguce nekako online, jer nisam iz Beograda, ili mora licno da se dodje. Hvala unapred na odgovoru.

Cvija13

Цитат1: smarko.91  03 Мај 2019, 11:29:17
Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje. Sigurno je vec pisano, izvinjavam se ako spamujem temu, ne mogu da pronadjem. Hteo bih da se uclanim, pa me interesuje da li je moguce nekako online, jer nisam iz Beograda, ili mora licno da se dodje. Hvala unapred na odgovoru.
Mozes da kontaktiras servis za clanstvo, oni ti daju upustva kako da uplatis, slikas uplatnicu posaljes mailom uplatnicu i pristupnicu i dodje ti clanska na adresu. Ovo je ako si iz Srbije.

smarko.91

Цитат1: Cvija13  03 Мај 2019, 23:41:31
Mozes da kontaktiras servis za clanstvo, oni ti daju upustva kako da uplatis, slikas uplatnicu posaljes mailom uplatnicu i pristupnicu i dodje ti clanska na adresu. Ovo je ako si iz Srbije.

Hvala na informaciji, pozdrav.

Срђан_91

Veternik

strajabre

Evo i moje članske, konačno da postavim! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk