• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ЈА САМ ПРАВИ ЗВЕЗДАШ - ЈА САМ ЧЛАН КЛУБА!

Започео Лазар, 06 Септембар 2015, 19:46:39

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Да ли сте члан клуба?

Да и обновио сам чланство
304 (50.5%)
Да, по први пут
121 (20.1%)
Имам чланску, нисам обновио
64 (10.6%)
Нисам члан клуба, учланићу се ускоро
85 (14.1%)
Нисам члан и не планирам да се учланим
28 (4.7%)

Укупно гласова: 602

zikadelija

Ја не умем да из телефона убацим слику овде никако. Једино да напишем име и презиме и број чланске карте.

zikadelija

nele_chi

Jasno je to meni, ali clanska karta mi je u Srbiji, a ja zivim malo dalje... Kao sto vidis i sama slike je malo mutna, toliko sam uspeo roditelje da angazujem. i da oim objasnim sta mi treba.. :) Jos da im objasnjavam da udju na rsb, da se loguju izloguju,  slikaju, jako teska misija... Ako moze ovako, moze, ako ne, nema veze...  :ziveli2:

djenka

Srpko

uros2710

sasabls

Clanska

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Senser

Цитат1: Лазар  06 Септембар 2015, 19:46:39

mi smo cigani, najjači smo najjači<br /><br />

Ја сам прави Звездаш - Ја сам члан клуба

Драги Звездаши, у склопу апела и промоције самог учлањивања у клуб, које за циљ има подизање свести свих навијача Црвене звезде и доношења праве одлуке за будућност клуба на предстојећим изборима, РСБ вам ексклузивно презентује сјајну маркетиншку акцију која ће, надамо се, инспирисати све неодлучне Звездаше да коначно узму ствар у своје руке, учлане се и помогну клубу да крене напред ка месту које Црвеној звезди истински и припада.

Наиме, сама акција састоји се у томе да сваки навијач, који до сада није члан клуба, прво испуни своју звездашку дужност и учлани се, односно обнови чланарину, слика своју чланску карту која доказује да је испунио своју звездашку дужност а затим и номинује најмање 2 пријатеља који би требало да учине исто то. Направимо најјачу звездашку карику до сада, повезујући се и помагајући клубу у овом веома тешком и судбоносном тренутку - навијачи, дилеме више не сме да буде, свако од нас је дужан да поступи онако како интерес и добробит Црвене звезде налаже - учланимо се, помозимо клубу, добро размислимо о томе ко би требало у будућности да води Црвену звезду и гласајмо за онога за кога мислимо да је најбољи. Процедура за учлањење у клуб је веома лака, све што је потребно да урадите је да презентујете доказ да сте се учланили у клуб и номинујете своје пријатеље да учине исто!

У склопу ове маркетиншке акције покренута је и фејсбук страница www.facebook.com/budideoZvezde како би сама акција адекватно била пропраћена и на друштвеним мрежама. Нема више времена за губљење, сви навијачи Звезде, они који себе сматрају оданим и заљубљеним у црвено-беле боје нека испоштују своју навијачку обавезу и нека се учлане у клуб, мотивишу своју породицу, другаре и пријатеље да помогну Звезди и да сви заједно, као једна велика црвено-бела породица донесемо најбољу одлуку за нашу светињу на изборима који предстоје.
Свако ко обнови чланство или се учлани у клуб, добиће титулу на форуму "Члан клуба" и свако ће знати да сте помогли свом клубу онда када му је најтеже.

ДОБРО ЗНАЈ ДА УВЕК ТУ САМ ЈА!!!

Како би били сви били једнаки, и како не би било да ми нисмо чланови клуба прилажем своју уплатницу

Номинујем Огишу, Васила и Селектора Битна ставка, свако ко стави чланску карту која није обновљена биће банован.Ако номинујете некога са форума ОБАВЕЗНО му пошаљите приватну поруку да случајно неко не води своју номинацију

Питања и одговори:

Где се учланити и како?

Начини учлањења

Да ли може из иностранства и како?

Начини учлањења

Да ли може путем СМС-а?

Начини учлањења

Фб Галерија свих досадашњих нових или обновљених чланарина.

Ова галерија ће се стално апдејтовати новим чланским картама како оне буду постављаване. Ако видите своју чланску слободно се тагујте и у коментару тагујте најмање два пријатеља.

На левој страни табеле су људи са чланаринама на десној номиновани.

jezda

sasabls

Nemanja01

Zdravo, nov sam na forumu. Je l sad imam pravo na onaj zatvoreni deo foruma?
<br /><br />

Селектор

dovladinjo

Pozdrav,da li ja mogu ovako da dobijem pristup zatvorenom delu ili moram cekati clansku?<br /><br />

Дискретни Херој

Селектор

Цитат1: dovladinjo  12 Фебруар 2019, 11:20:36
Pozdrav,da li ja mogu ovako da dobijem pristup zatvorenom delu ili moram cekati clansku?<br /><br />

Не може, мора уплатница поред никнејма на форуму.

За сада имамо 742 члана форума који су чланови фудбалског клуба

mikica

pomaže Bog, imam li pristup zatvorenom delu foruma?
<br /><br />