Анкета

Најбољи играч против Чачана био је:

Рајковић
6 (1.8%)
Цветковић
0 (0%)
Павићевић
0 (0%)
Јовановић
0 (0%)
Анђелковић
1 (0.3%)
Ковачевић
1 (0.3%)
Лазовић
8 (2.4%)
Паркер
1 (0.3%)
Јовић
305 (90.2%)
Стојановић
11 (3.3%)
Босанчић
1 (0.3%)
Гаврић
1 (0.3%)
Аврамовски
3 (0.9%)
Орландић
0 (0%)

Укупно гласова: 338

Аутор Тема: 22. коло ЈСЛ:Црвена звезда - Борац Чачак 3:1  (Прочитано 16437 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.006
  • Репутација: +1773/-1892
Одг: 22. коло ЈСЛ:Црвена звезда - Борац Чачак 3:1
« Одговор #120 послато: 10 Април 2015, 00:45:38 »
Па није баш ни да је Петко познат као неки врсни дефанзивац.
Цветковић данас склони лопту са гол линије при резултату 2:0.

Ван мреже Zvezdaš stariji

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.412
  • Репутација: +1694/-959
  • "Šta su godine i decenije ljubavi za večnu stvar?"
« Одговор #121 послато: 10 Април 2015, 00:48:32 »
I to, što bi neki stari lavovi komentatorski rekli - "Poturio glavu tamo gde drugi ne bi nogu", dade i onaj Pazaru; pa ni u toj odbrani nije baš tragedija, ne vidim da je išta lošiji od Pavićevića...
Nemojte (nikada i nikoga) da kritikujete samo zarad kritikovanja, po inerciji...

Ван мреже Milijas i Lazovic

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 41
  • Репутација: +18/-110
« Одговор #122 послато: 10 Април 2015, 00:50:40 »
Ovu utaknicu iako prosečnu verovatno ću pamtiti dosta dugo. Zbog velikog čoveka Darka Lazovića i malog znalca Luku Jovića. Hvala Vam.

Ван мреже Istoricar

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.297
  • Репутација: +878/-1239
« Одговор #123 послато: 10 Април 2015, 00:52:44 »
Ако ћемо реално Цветковић је добар у дефанзиви или бар солидан. Не греши и никада не страхујем да ћемо преко њега добити гол. Његов проблем је офанзива ту је лошији. Реално Петковић није познат по доброј дефанзиви, већ офанзиви и ту нам највише фали. Наравно бољи је играч од Цветковића и перспективнији, но нисам сигуран да је дефанзивно бољи, често он испада и греши у дефанзиви и није му то јача страна. Мени је Цветковић оставио позитиван утисак, поготово након силне пљувачине по њему, човек је можда и најконстантнији у дефанзиви. Подсећа ме на Микића, ништа спектакуларно, али уједно захвалан и не осцилира и знаш увек на чему си.

Ван мреже Пантела 09

• P.I.M.P.
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.019
  • Репутација: +1865/-570
  • Свести свемир на једну Звезду, то је љубав.
« Одговор #124 послато: 10 Април 2015, 00:57:58 »
Lepa utakmica mozda ponajvise sto je Luka dao dva gola i skandiranje Lazovicu, fina atmosfera,poseta mozda mogla da bude i bolja ali termin je mozda bio ranije pa zbog toga.
Inace danas sam na stadionu video Srnice, vidjao sam ih stalno na kosarci u Areni ali prvi put na stadionu.

Болд: Ово је и обиљежило данашњу утакмицу, због тога и јесте лијепа и оставља фин утисак. Е сад игра појединих играча није била на најбољем нивоу или на нивоу уопште, али резултат је задовољавајући и то је оно што се памти.
Још једна тројка у голу противника.

Ван мреже makeuzice

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 450
  • Репутација: +366/-125
« Одговор #125 послато: 10 Април 2015, 01:24:09 »
Bez ljutnje momci, ali prva moja konstantacija danas na utakmici sto se defanzive tice  je bila :,, Koliko smo mi busni preko bekova? "
Imamo dosta mana u odbrani, nekad neke sakrijemo ili ih protivnici ne uoce, ali ti bekovi meni deluju toliko busno...
Gledao sam danas i pratio Cvetkovica, majke mi, bas njega, i nisam nesto opazio da je dobar u duel igri na njegovoj poziciji, brzinom ga dosta igraca moze pretrcati, a tehnicki nije sjajan. Uspe da nadomesti svoje nedostatke ponekad, ali kada dodje iole potkovaniji igrac koga ce on morati da cuva, videcete i sami...Necu da mracim posle pobede, jer upravo ja to prvi ne volim, samo konstatujem.
Po meni, danas je igrac utakmice Luka, i svidja mi se bre, sto smo ako nista ove sezone eto nesto uradili korisno.
Rajko, standardan prvotimac, reprezentaticac A, nadam se uskoro i standardan na golu...
Ristic, apsolutno najbolji nas igrac na sredini terena, otkrovenje...
Jovic, proradio na prolece solidno, fali mu da veze dva meca i eto cena skace odmah...
Imamo mi jos potencijala, samo nam fali nesto da nas krene sto bi se reklo...
Ali sve u svemu, fino danas bilo...LAZA RESPECT!

На мрежи Djons91

• Члан ФК
  • Поруке: 3.427
  • Репутација: +2073/-1196
  • Нису нас сломиле, ове тешке године!
« Одговор #126 послато: 10 Април 2015, 01:31:11 »
Aди је био последњи, а пре њега Пјана. Ако не рачунамо Бајка, мислим да нико није добио скандирање, ни са шипке ни спонтано.
Secam se toga, protiv Teleoptika u kupu, jedva preokrenusmo, covek posle nanizao par igraca, ljudi se odusevili. Niko nikad lakse nije dobio tu cast od njega.

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 7.128
  • Репутација: +3283/-5915
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #127 послато: 10 Април 2015, 01:38:52 »
Aди је био последњи, а пре њега Пјана. Ако не рачунамо Бајка, мислим да нико није добио скандирање, ни са шипке ни спонтано.

Izmedju Pjane i Bajka skandirano je Zigicu jednom prilikom, secam se tacno. Bas je komentator i dao ovaj komentar kako se retko kad skandira bilo kome sa severa.

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 5.285
  • Репутација: +3175/-1849
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #128 послато: 10 Април 2015, 01:39:45 »
Sjajna partija Luke Jovića zaista. Vidim zvanična poseta 6 000 ljudi, i činilo mi se da je na Marakani najmanji broj ljudi ove sezone, kada su u pitanju prvenstvene utakmice ...
Samo? Meni se cinilo da je vise, bar 2 hiljade vise.
A i ne znam kako zvanicna, pa nisu oni ocitavali karte za Pao na ulazu..

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.351
  • Репутација: +5935/-5911

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.006
  • Репутација: +1773/-1892
« Одговор #130 послато: 10 Април 2015, 01:54:05 »
Izmedju Pjane i Bajka skandirano je Zigicu jednom prilikom, secam se tacno. Bas je komentator i dao ovaj komentar kako se retko kad skandira bilo kome sa severa.
Ранђеловић, Бишевац

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.438
  • Репутација: +7245/-3465
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #131 послато: 10 Април 2015, 02:33:39 »
Жао ми је само што Петко није ушао бар пар минута, али ситуација је била таква да је Лука морао непланирано да изађе и срећа је била што се Петар није озбиљније повредио  јер нисмо имали више права на измену.

Јобановић је Белодедић за Лазића и то се види из авиона. Босанчић недовољно добро, Аца Тенк такође. Криминал је што Грујић не игра.

Ван мреже LaHaine

• Члан ФК
  • Поруке: 788
  • Репутација: +276/-344
  • И да ми понуде...
« Одговор #132 послато: 10 Април 2015, 02:48:34 »
Samo? Meni se cinilo da je vise, bar 2 hiljade vise.
A i ne znam kako zvanicna, pa nisu oni ocitavali karte za Pao na ulazu..
Било је око 7 хиљада, то је сигурно, нису очитавали карте на улазу . . Свакако мршаво, али тако је углавном ове сезоне.

Ван мреже lanus

• Члан ФК
  • Поруке: 202
  • Репутација: +67/-44
« Одговор #133 послато: 10 Април 2015, 02:57:04 »
Puno puno srce danas! Kosarkasi samo kao slag na tortu!

Ne kapiram kako neko danas moze da bude nezadovoljan fudbalerima. Iako smatram da sam bas cesto veliki krviticar ovo danas je bilo bas dobro. Pohvala i Lalatu , pa i u slucaju da ne uzmemo titulu napravili smo dobar posao sto ovi klinci igraju.

Avram pokazuje da je ozbiljan talenat i mislim da oni ,koji ga ovde sa kompjutera i iza malih ekrana bezrazlozno kritikuju ,treba da dodju na stadion i malo lepse to pogledajui(onaj tunel za Gavrica topi srce najhladnijeg kriticara), decko je bas dobar igrac . Glupost je onaj mit o staklenosti i povredama, stalno je spreman da igra samo treba da mu se da sansa.
Luka dva komada levom(opet leva), ma macka nasa kad se opusti jos malo ima da trpa ko u omladincima. Zal sto Grujic nije dobio bar 15-20 minuta al nema veze, ovo danas je bilo stvarno dobro.

Za kraj skandiranje Lazi , kapa dole severu ,bas prijatno iznenadjenje, nije mogao da se izabere lepsi,bolji i efektivniji momenat, Iako zna svima da nam ide na zivce ovaj momak je pokazao lojalnost i zvezdastvo kojim malo ko moze da se podici i u potpunosti je zasluzio da mu stadion skandira ime i polako krene da se navikava na zivot bez krila :)

Velika zelja za sledecu godinu je da ostanu i imaju veliku ulogu u prvom timu : Rajko, Petko,Lune, Vule, Stojance, Gruja, Rile, Bosancic, Avramovski, Jovic. Pridodati Ivanovica, Rangelova, Mijailovica i Arsica iz omladinaca, ostalo popuniti kako nam finansje dozvole.

Ван мреже 19Simke93

• РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 1.827
  • Репутација: +1953/-426
« Одговор #134 послато: 10 Април 2015, 04:14:23 »
Solidna igra danas, rezultat odličan.

Rajko - ok partija, nije bio previše zaposlen.

Anđelković - čovek ima snage da trči 3 meča, pokazao je borbenost i danas. Sa druge strane postavljanje u odbrani užasno. Kada saigrač ispred njega dođe nazad da pomogne obavezno nam naprave višak (ili obojica napadnu jednog ili se kasno dogovore ko će koga da pokrije pa ne pokriju ni jednog ni drugog). To mora da se uigrava.

Vukašin - sasvim dobra partija. Nije paničio, bez većih kikseva, par puta donosio jako lepe odluke u izgradnji napada.

Savo - dosta bolji nego u ranijim mečevima, nekoliko beskompromisnih startova, takođe solidan.

Cvetković - dečko se trudi, daje sve od sebe i to treba ceniti. Spasio je i gol čini mi se. Ipak u odbrani nam često prave višak pasovima pored ili preko njega. Sve u svemu ne neka sjajna partija, ali ok utisak zbog borbenosti.

Tenk - Nedorečen. Treba nam mnogo više od pozicije koju on igra. Jedan dobar potez, pa jedan loš. Borben kao i uvek, ali prevelik problem ima kada treba da osvaja prostor. Bira jako loša rešenja u tim situacijama.

Bosančić - užasan. Ne bih možda bio ovako strog, ali posle njegovih reči u medijima posebno sam obraćao pažnju na njegovu igru. Previše pogrešnih dodavanja, zabijanje u protivnika, lutao je par puta na sredini bez ikakvog plana. Dodajmo na to da ni u fazi odbrane nije previše dobar (još je lošiji) i dobijamo užasnu partiju.

Stojanović - ne preterano dobra partija, nekoliko grešaka, ali pokazao da trenutno mora imati prednost u odnosu na Bosančića. I u ovakvoj partiji imao asistenciju (Lukin drugi, mada je Luka veći deo sam uradio).

Parker - slab danas. Vrši konstantan presing na zadnju liniju što je jako bitno jer smo par puta uzimali loptu tek u začetku akcija protivnika. Sa druge strane smeta mi njegov odnos sa saigračima, svađao se sa Lazovićem (što mu nije dodata lopta) i Stojanovićem (što nije dodao loptu). I oko penala je nešto komentarisao. Sem tog izborenog penala ništa posebno kada mu je lopta bila u nogama. Stekao sam utisak da je mogao biti zamenjen pre nekih igrača i da ne pruža takve partije koje zaslužuju da odigra ovoliko minuta u prethodna tri meča.

Lazović - solidno. Nekoliko loših poteza u prvom, u drugom već dosta bolji. Srce mi je bilo puno zbog skandiranja kao i zbog njegove reakcije nakon toga. Sigurno je da je odnosom prema klubu i ponašanjem to zaslužio.

Luka - dlična partija danas. Na mestu kod prvog gola, instikt ubice golgetera kod drugog. Onaj prodor posle drugog gola, da je završen novim golom nastao bi neopisiv haos na stadionu, pošto su ljudi i zbog neuspešnog ishoda tog prodora ustali da aplaudiraju Luki. Neka nastavi još bolje.

Gavra - ništa nije doneo. Istrčao ono odlično kad je sviran ofsajd, ali i par puta iznervirao dobar deo stadiona nekim njemu poznatim idejama.

Orlandić - pokupio nekoliko dugih lopti i lepo ostavljao saigračima. Što se povrede tiče ja vam garantujem da se desilo neko čudo. Užasan start, nije mogao da ustane kada je ušla lekarska ekipa, pa ni kada je iznesen, prevrtao se u bolovima i držao se za glavu. Baš sam ga pratio i mislio sam da je završio sezonu sigurno. I onda odjednom kada sam skrenuo pogled vidim čoveka ustao, traži nazad na teren. Bio sam u šoku :).

Avram - jak na lopti, odlična tehnika, neka se fizički još bolje spremi i dobijamo još jednog odličnog klinca.

Lalat - lepo što je gurnuo Vukašina, ali vezni red da se ne ponovi. Izmene opet diskutabilne, bilo je igrača koji su više zaslužili da budu zamenjeni, kao i igrača koji su mogli da uđu pre Gavre recimo. Lalat da uvežbava komunikaciju između štopera i bekova i bekova i krila, jer tako su nam danas dosta lako pretili. Da pusti Gruju da igra malo više, kao i da popriča sa Parkerom da će biti bolji ako on sam bude činio tim boljim.

Idemo dalje, lep zvezdaški dan!

Ван мреже Холден

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.297
  • Репутација: +1081/-428
« Одговор #135 послато: 10 Април 2015, 07:44:42 »

Vilota, čini mi se

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1022
« Одговор #136 послато: 10 Април 2015, 09:37:07 »
Očekivana pobeda i važna za podizanje samopouzdanja ,igra nije bila na nekom nivou ali je mnogo bolje izgledalo nego prethodne dve utakmice. Luka Jović je pokazao fudbalsku pismenost i da je veliki dragulj i drago mi je uprkos najavama pre meča dobio prednost u odnosu na Orlandića. Parker i dalje očajno igra i predstavlja po meni veliko razočarenje sa obzirom na najavu prilikom dolaska i postao sam skeptik oko njegovog kvaliteta ,ali nadam se da će nas demantovati u narednim utakmicama

Ван мреже Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 2.155
  • Репутација: +1752/-688
« Одговор #137 послато: 10 Април 2015, 10:11:56 »
Могао би овај велики четвртак да означи повратак двојице капитена на прави колосек у најбитнијем делу сезоне. Капитен кошаркаша подивљао против зелених, а прави капитен фудбалера добио енергију са трибина какву одавно нико није.

Што се утакмице тиче, изгледали смо сасвим пристојно ако у обзир узмемо да смо играли без двојице играча који су јако битни за креацију. Реализоване су шансе које смо у Пазару промашивали, па је утисак много другачији, иако је сама игра била на прошлонедељном нивоу. Као и све друге, посебно ме радује Лукин други гол, односно начин на који га је постигао.

Што се тиче резервиста који су у одсуству Катаија и Рилета имали прилику да се мало више покажу, Аврам показао да зна, а овај други да је певање на клупи ипак његов највећи таленат.

Ван мреже Дука

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.898
  • Репутација: +626/-1118
« Одговор #138 послато: 10 Април 2015, 10:34:42 »
Zadovoljan sam jucerasnjim izdanjem,igrali smo jako solidno..Gavric ono sto je malo igrao,odiggrao pristojno..Bosancic mi terenu izgleda odlicno! Cvrsto,jako i agresivno! Bas me prijatno iznenadio juce.Takodje i Cvetkovic..Svi djeluju dobro,i cudi poraz od Pazaraca skoro..Eh koliko sansi je otislo u nepovrat! Dobijamo one lagano na nasoj travi,cak mozda i ubjedljivo! Ako ne uzmemo titulu,to ce biti uzas...Najjacu ekipu imamo!Za klasu od svih drugih!
« Последња измена: 10 Април 2015, 10:39:32 Дука »

Ван мреже СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.208
  • Репутација: +3692/-3677
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #139 послато: 10 Април 2015, 10:35:38 »
Рутинска победа, али игра и не баш добра.

Одбрана солидна, бекови су нам рупе.

Везни ред је овај меч био јако лош, нису ништа направили. Стојановић и Босанчић ми никако не иду један уз другог. Мора поред Цакија да игра неки покретљивији играч и онда то изгледа много боље. Босанчић је био потпуно изгубљен, купио си место у првој постави преко медија. Аврамовски показао више и од њега и од Цакија за оних 15 минута што је играо. Ковачевић стандардно, у дефанзиви добро, офанзива ништа као и увек.

Нападачи су нам одсечени од везног реда јер се играчи на средини не крећу довољно. Јовић је мајстор. Велики број критика је упућен ка Паркеру. И да је потпуна незналица, мислим да је заслужио поштовање за борбу, труд и велику жељу на сваком мечу. А није незналица, има он своје квалитете које ми не умемо да искористимо. Лазовић опет бледа партија, али значиће му много она подршка трибине и верујем да ће бити бољи у наставку сезоне. И он је жртва лошег везног реда и лошег десног бека.

Ништа, настављамо трку за титулу. Надамо се да ће комшије кикснути против Офк-е и опет смо ту, опет ће све од нас зависити.