Анкета

Најбољи играч против Чачана био је:

Рајковић
6 (1.8%)
Цветковић
0 (0%)
Павићевић
0 (0%)
Јовановић
0 (0%)
Анђелковић
1 (0.3%)
Ковачевић
1 (0.3%)
Лазовић
8 (2.4%)
Паркер
1 (0.3%)
Јовић
305 (90.2%)
Стојановић
11 (3.3%)
Босанчић
1 (0.3%)
Гаврић
1 (0.3%)
Аврамовски
3 (0.9%)
Орландић
0 (0%)

Укупно гласова: 338

Аутор Тема: 22. коло ЈСЛ:Црвена звезда - Борац Чачак 3:1  (Прочитано 16433 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.438
  • Репутација: +7245/-3465
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
22. коло ЈСЛ:Црвена звезда - Борац Чачак 3:1
« послато: 06 Април 2015, 23:33:50 »

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА -БОРАЦ ЧАЧАК

9.април.2015. 17:00, Стадион Рајко Митић

После лоше игре и пораза у Новом Пазару наши момци имају прилику да поправе утисак и врате се на победнички колосек већ у четвртак. У госте нам долазе "зебре" из Чачка у чијем саставу је неколико познатих лица. Пре свега наш бивши играч Огњен Ожеговић као и пар играча који су спомињани као могућа појачања, Раде Крунић и Марио Божић. Борац је тренутно на 11. месту на табели са освојених 20 бодова.

Било би лепо да на ову утакмицу дођемо у што већем броју и подржимо наш тим и помогнемо им да освоје 3 бода. И сама уткамица у Рашкој је показала да Звезда није исти тим без подршке својих навијача. Као што смо вас већ раније обавестили сви навијачи са картом за утакмицу Евролиге наших кошаркаша против  Панатинаикоса у Пиониру од 20:45  могу бесплатно да уђу на стадион. Идеална прилика за дупли програм и прави Звездашки дан и вече.

« Последња измена: 09 Април 2015, 18:51:59 Љуба »

Ван мреже Κορνίλοφ

• Члан ФК
  • Поруке: 1.828
  • Репутација: +1812/-1295
Сезонске и појединачне карте за ПАО ће важити за ову утакмицу.

Ван мреже kusha

• Minimum još x igrača
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.365
  • Репутација: +446/-1095
Ko zna kako ovo traumaticno moze ispasti ....  :( ...

Popicu jednu ljutu  pred mec .. i jedan bensedin - za svaki slucaj ....
« Последња измена: 07 Април 2015, 11:31:36 kusha »

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 8.999
  • Репутација: +3268/-3918
Očekujem novo mučenje u najavi i pobedu od jedan, maksimalno dva razlike.

Ovu utakmicu ćemo pregurati nekako, ali protiv Voždovca već može da bude zajebanije.

Ван мреже Пантела 09

• P.I.M.P.
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.019
  • Репутација: +1865/-570
  • Свести свемир на једну Звезду, то је љубав.
Ај да се надамо да је у НП био само лош дан...
Борац је у опасној зони и сваки бод им је битан, а нерјешено на Маракани би им била премија. Вјероватно ћемо гледати бункер пред голом и константне нападе Звезде. Ако их начнемо раније могуће да ће бити доста голова, али ако буду играли добру одбрану биће као и против Спартака у првом дијелу сезоне, или мршавих 1:0 или не дај Боже 0:0.

Ван мреже Crvena Armija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.623
  • Репутација: +686/-1753
Ocekujem pobedu i mucenje kao tokom cele sezone.
Mozda i utakmica koja odredjuje Lalatovicevu sudbinu,a i nasu zbog titule.
Ovo sto igramo u drugom delu sezone je po meni daleko ispod renomea naseg kluba,ali ajde,dosta poblema pa nije ni cudo sto pobedjujemo na gurku..

Ne vidim nikakvo dizanje forme,naprotiv svi u velikom padu ,i ova utakmica ce biti jako teska,Borac ce se zabunkirati,ici ce na kontre,i tu moze biti puno puno problema.

Imaju malog Ozegovica koji je malen,brz,jako nezgodan,mada ne treba zanemariti ostale igrace.Trener im je znamo ko,i uvek nam je pravio problem,jos jedna cinjenica da ce biti itekako tesko.

Videcemo sta ce biti,ocekujem pobedu, i Lazica-Gavrica u prvih 11 ...

Ван мреже kusha

• Minimum još x igrača
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.365
  • Репутација: +446/-1095
Цитат
conditio qua non

Dobro da mozes da razlikujes Gavrica od Andjelkovica   :hail:...

Ja ne mogu ...em  isti stas , em isti centarsut .. em ista pozicija ... dubleri ....

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 8.999
  • Репутација: +3268/-3918
Ај да се надамо да је у НП био само лош дан...
Борац је у опасној зони и сваки бод им је битан, а нерјешено на Маракани би им била премија. Вјероватно ћемо гледати бункер пред голом и константне нападе Звезде. Ако их начнемо раније могуће да ће бити доста голова, али ако буду играли добру одбрану биће као и против Спартака у првом дијелу сезоне, или мршавих 1:0 или не дај Боже 0:0.

Ja baš mislim suprotno.

Nekako sam siguran, da će svi timovi protiv Lalatovićeve Zvezde agresivnim presingom napadati zadnju liniju punu kiksara.

Alkosan je u prošlom kolu praktično dao svim toleligašima neko uopšteno uputstvo. A pre toga i Napredak je zamalo napravio problem, jer mi imamo toliku rupu u sredini, da nju jednim potezom može da matira i Radnik iz Surdulice. Onda je sve otvoreno, a jedan Lazić je stvarno prelaka prepreka. Videti pod NP i Admir Kecap.

Ван мреже Пантела 09

• P.I.M.P.
  • Члан ФК
Ne vidim nikakvo dizanje forme,naprotiv svi u velikom padu ,i ova utakmica ce biti jako teska,Borac ce se zabunkirati,ici ce na kontre,i tu moze biti puno puno problema.

Вријеме за дизање форме (првенствено за дерби, па и за наставак првенства) је одавно прошло. Три мало ефикасније утакмице са по 3 гола и онда опет пад.
Ову утакмицу и следећу против Вождовца морају да одиграју на највишем нивоу, да се надамо нечему у дербију, а не да чекамо да нам нападачи експлодирају управо против Партизана (ни то не би било лоше, али до тада нам не гине секирација и губљење живаца због мршаве игре са тимовима из зоне за испадање)
Прошли смо припреме, одиграли 6 такмичарских утакмица а ми у паду форме, то треба што прије да се рјешава. Дакле две ефикасне утакмице да се мало раздрмају.

Ван мреже Пантела 09

• P.I.M.P.
  • Члан ФК
Ja baš mislim suprotno.

Nekako sam siguran, da će svi timovi protiv Lalatovićeve Zvezde agresivnim presingom napadati zadnju liniju punu kiksara.

Alkosan je u prošlom kolu praktično dao svim toleligašima neko uopšteno uputstvo. A pre toga i Napredak je zamalo napravio problem, jer mi imamo toliku rupu u sredini, da nju jednim potezom može da matira i Radnik iz Surdulice. Onda je sve otvoreno, a jedan Lazić je stvarno prelaka prepreka. Videti pod NP i Admir Kecap.

Право да ти кажем, радије би то волио да гледам, него бункер, колика год то опасност била за нашу одбрану. Отворенија утакмица и више простора да и ови наши умувају го, то би нам чак и одговарало јер смо показали да ове сезоне баш и нисмо најбољи у реализацији а камоли пробијању бункера пред голом.
Тако је Напредак играо на Маракани, па их једва добисмо 1:0, нека и Борац нападне па да видимо шта ће се десити.

Ван мреже kolecz1988

• Члан ФК
  • Поруке: 277
  • Репутација: +220/-41
Razbicemo Borac,zivi bili pa videli. ;) :ziveli2:

Ван мреже milanexclusive

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.586
  • Репутација: +754/-513
  • купили ми моји прави дрес Црвено-бели са бројем 6
Sad ne znam sta da ocekujem, pre pazara sam bio ubedjen da dobijamo, i zato sam sada mozda i previse skeptican. Eto, bar mislim da ne moze da se desi da opet ispromasujemo onoliko stopostotnih sansi, kao u subotu, ali opet, pitam se, da li mi mozemo sad stvoriti sve te sanse.
Kakva je situacija sa Riletom? Necemo valjda opet muciti sredinu sa Tenkom... Sta raditi pozadi? Jaooo muke...

Ван мреже nedst

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.180
  • Репутација: +661/-463
  • Za Zvezdu se ne navija ZVEZDA SE VOLI
Prava na kiks vise nemamo ukoliko imamo ambicija da bar pokusamo da odbranimo titulu. Od prvog sekunda ali bukvalno u napad na pobedu to je jedino sto mogu da.porucim nasim ljubimcima.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1022
Pobeda se ne dovodi u pitanje ,nadam se najvećoj poseti ovog proleća na stadionu Rajko Mitić i bilo bi idealno da igra bude na većem nivou nego prethodne dve utakmice .

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 8.775
  • Репутација: +3055/-2799
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
Ne verujem da ce biti vise od 10.000 ljudi iz prostog razloga sto je radni dan.

Ван мреже Ned Stark

• Члан ФК
  • Поруке: 2.187
  • Репутација: +1638/-598
  • LJUBAV SI MI JEDINA !
Nazalost isto mislim...
Em radni dan, em se prednost povecala, pa basket uvece...

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1022
Raspust je ,lep će biti dan ,u državnim ustanovama kraće rade pred uskrs ,petak neradni dan ,nadam se da bi mogla da bude cifra dvadesetak hiljada minimum .Borac je takođe u teškom finnsijskom stanju i loš je ovog proleća mogli bi napadači da prorade.

Ван мреже Гавра

• Члан клуба
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.034
  • Репутација: +1995/-1409
  • ЈА КАДА МЕ ГЛЕДАШ, ПОНОСНО СТОЈИМ, ЈА САМ ЗВЕЗДАШ
Raspust je ,lep će biti dan ,u državnim ustanovama kraće rade pred uskrs ,petak neradni dan ,nadam se da bi mogla da bude cifra dvadesetak hiljada minimum .Borac je takođe u teškom finnsijskom stanju i loš je ovog proleća mogli bi napadači da prorade.
Двадесетак хиљада скоро немогуће.
Биће око 13-14 хиљада, можда и мање.

На мрежи СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.208
  • Репутација: +3692/-3677
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
Очекујем победу уз 3-4 постигнута гола. Волео бих да видим Орландића и Аврамовског од старта.

Што се тиче посете, баш дуго нисмо напунили стадион...

Ван мреже атинаултрас

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.630
  • Репутација: +550/-122
Pa necemo ni sad :mrgreen:

Nesto realno je izmedju deset i petnaest hiljada... klasika.

Na terenu ocekujem laganiju pobedu od dva gola razlike, uz standardno za gledanje dosta mucnu igru.
Nisam ispratio, nadam se da se Ristic vraca, na ostalim pozicijama ce verovatno manje vise isto biti. Mada mozda ne bi bilo lose malo vise videti sta moze Orlandic umesto Parkera.