• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Серије

Започео Вајти, 13 Децембар 2014, 16:59:27

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Κορνίλοφ

И трећа сезон је одлична. Квалитет пада у последњих пар епизода друге сезоне. Ако си фан Линча и генерално уврнутих ствари (заправо, ово је плеоназам), гледај обавезно, ако очекујеш неку акцију, да пршти на све стране, слободно прескочи.

Jamar22

Nema preskakanja [emoji4] hvala [emoji482]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sektor

Dobra druga epizoda cernobilla, kvalitet raste  :aplauz:

Sundance_Kid

Odgledao Casa de Papel, sta znam nije lose ali dosta rupa u prici i nerealnih stvari.

Sotir zvani djubre

Slažem se. Interesantno za gledanje, dobra razbibriga i ništa više. Meni je baš leglo, dobra je priča.

Jamar22

Po jutjubu nalecem na neke trejlere trece sezone La casa de papel. Jel se to vec emitovalo ili tek treba?

Sotir zvani djubre

Jamar22

Hvala. Ne znam kakav nastavak mogu da snime.  Ocekujem losije nego prve dve sezone.

МилошТЦЗ

И ја очекујем да буде лошије, једноставно су ове 2 сезоне биле сасвим довољне да се прича заокружи, по мени је трећа сезона кап која ће прелити чашу.

МилошТЦЗ

Цитат1: ralers  15 Мај 2019, 21:46:09
Sad sam pored serije poceo da gledam i dokumentarce posto ne mogu da docekam sledecu epizodu.

Мислим да је управо ово и циљ серије, да се подигне свест људи, јер будимо реални 80% људи зна само површно шта се тамо тачно догодило, а међу њима сам и ја. Ова серија те тера да после епизоде тражиш документарце, да истражујеш и сл.

Саша РС

Каква је ова "Квака 22", вриједи ли започињати?

Shoneee

cetnikzauvek

Kvaka-22 je neobicna, pomalo haoticna prica,sa dosta crnim humorom, sve u svemu vredi pogledati....Cernobyl jos jednom moram pohvaliti, Hbo je zasijao ovom mini-serijom, i msm da svako treba pogledati, ma prosto serija je vrhunska, blago receno!!!

Antibarbarus

I treca epizoda Cernobilja je brutalna.

S jedne strane mi je zao sto ima samo 5 epizoda jer se ovako nesto kvalitetno vrlo retko vidja. A s druge strane, tematika je toliko mucna i potresna za gledanje da jedva cekam da se zavrsi.
Kako god, serija je remek delo i ovih 9.6 na imdb je apsolutno opravdano.

lukacz

Цитат1: Antibarbarus  21 Мај 2019, 23:11:29
I treca epizoda Cernobilja je brutalna.

S jedne strane mi je zao sto ima samo 5 epizoda jer se ovako nesto kvalitetno vrlo retko vidja. A s druge strane, tematika je toliko mucna i potresna za gledanje da jedva cekam da se zavrsi.
Kako god, serija je remek delo i ovih 9.6 na imdb je apsolutno opravdano.

Taman ce biti ovih 5 epizoda. Stvarno vrhunska serija. Naravno, i meni je zao da ne bude vise, ali na ovaj nacin ce zadrzati kvalitet definitivno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Игор

Ауу јеботе, није ми добро после ове треће епизоде.
Нестанеш за 5 дана, нема те, претвориш се у ништа и залију те бетоном. Јебем ти такав живот.
Баш потресна епизода, много тешка.

shumar4life

Bas teska epizoda... tacno si mogao da vidis mrtve ljude koji disu....

Inace...

Ona zena vatrogasca je prosto zracila da je trudna. :D malo crnog humora da bacimo

zolla

odličan Černobilj za sada... gluma, produkcija, scenario, sve je na vrhunskom nivou...jbt uspevaju ljudi da drže tenziju iako znaš šta se sve desilo, to je baš umetnost... ja sam sinoć odgledao 2. i 3. epizodu u dahu...pravo osveženje nakon razočarenja sa GOT

Choby

Ovo bi moglo mozda da bude dobro, krece uskoro.

Swamp Thing
https://www.imdb.com/title/tt8362852/