• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ПОСТАНИ ПРИЈАТЕЉ РСБ-а

Започео RSB, 10 Децембар 2014, 11:58:47

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Каспер

Селектор

10 Децембар 2014, 23:11:23 #21 Last Edit: 10 Децембар 2014, 23:28:19 by Селектор
I vasilu bi odgovaralo da neko drugi ide u Ivanjicu da snima al jebiga nece niko drugi pa mora on. A svi hoce izvestaj

zolla

mislim da momci traže mogućnost da se uplate vrše preko sms  :srbinosm:

Селектор

Pa nema uplata preko sms. Ko hoce i moze neka uplati ovako i to je to.

Placanje preko sms-a nismo omogucili jer su nenormalne provizije. Uostalom, nakon bojkota grobara pitanje je da li ce i dokle ce opstati mts

Sektor

Bik Koji Sedi

Цитат1: Селектор  10 Децембар 2014, 23:26:51
Pa nema uplata preko sms. Ko hoce i moze neka uplati ovako i to je to.

Placanje preko sms-a nismo omogucili jer su nenormalne provizije. Uostalom, nakon bojkota grobara pitanje je da li ce i dokle ce opstati mts

Jbo ti sebe, ja cu da uplatim ne zbog rsb-a nego zbog tvog "opravdanog" straha  :ohmygod:

bb_cz

Цитат1: RedStarBelgrade  10 Децембар 2014, 11:58:47
за уплате преко PayPal уплату је потребно извршити навођенјем следећег маил-а: [email protected], сврха: донација

Može li ovo korak po korak da se objasni pošto veoma retko koristim paypal pa se slabo snalazim?

Ulogovao sam se, išao sa "send money", upisao "[email protected]", stavio iznos i klikno na "continue".

to izgleda ovako: http://www.dodaj.rs/f/2R/BW/C7Q2FJE/paypal.jpg

Jel bezbedno da kliknem na pošalji ili sam zezno nešto?

bb_cz

Селектор

Цитат1: Bik Koji Sedi  10 Децембар 2014, 23:30:28

Jbo ti sebe, ja cu da uplatim ne zbog rsb-a nego zbog tvog "opravdanog" straha  :ohmygod:

Cek prvo da vidimo na kog ce provajdera vrhovni dervis uputiti sledbenike, sila je to...

uskee1512

Цитат1: Селектор  10 Децембар 2014, 23:11:23
I vasilu bi odgovaralo da neko drugi ide u Ivanjicu da snima al jebiga nece niko drugi pa mora on. A svi hoce izvestaj

па јбг...да сте мени звали имали би и поред извештаја са утакмице и видео на ком би позавидео и Бејр Грилс!Да видиш шта значи песма"Где смо све били ми због ње,шта све радили ми због тебе"
Ок...исцимаћу се да уплатим ово наредних дана  :ziveli2: морам...јбг...моји сте!Па по цену и да се посвађам са овом мојом неки дан...и онако много почела да прича па мало да ћути љута...да ми се одмори глава..јбг

pepos

Kako ovde da postavim uplatnicu?

Лазар

slikaj telefonom ili skeniraj, odeš na postimage.org i okačiš sliku tu i samo ovde staviš link.

pepos

Цитат1: la3ar  11 Децембар 2014, 10:24:34
slikaj telefonom ili skeniraj, odeš na postimage.org i okačiš sliku tu i samo ovde staviš link.

http://postimg.org/image/6j8o9jdl7/
Hvala na pomoci.Evo odradio sam jedino sto se ne vidi slika direktno.

zolla

BiouBariju

Uplatio,
Uplatnica 31  9894 od 11.12.2014. 1000din
pošta 36102
Pozdrav!

Ogisha

Чаво

CarSale2016

Ja bi da predložim da se na ovaj forum ubaci adsense, ima nas dosta i treba to iskoristit

RS navija za Zvezdu

Kasnis par godina.. Popili bi ban od Google-a dok kazes keks kao sto i jesmo jednom.