• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ПОСТАНИ ПРИЈАТЕЉ РСБ-а

Започео RSB, 10 Децембар 2014, 11:58:47

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

RSB

10 Децембар 2014, 11:58:47 Last Edit: 27 Децембар 2014, 18:37:00 by Љуба
Поштовани РСБ-овци, након десетина ваших захтева за уплатама донација РСБ-у, одлучили смо да вам омогућимо уплату на рачун вашег омиљеног удружења грађана.

Познато вам је да РСБ, оваквог какав је, на својим леђима носи четрдесет волонтера свстаних у групе чланова:

- администратори
- Уредништво
- РСБ екипа

Сајт се одржава из донација наведених група а посебно једног од администратора али је неретко то недовољно за преласке са високих на још више нивое квалитета. Поред одржавања сајта и плаћања домена, сервера и осталих ИТ компоненти, за функционисање РСБ-а потребно је одвајати средства за одласке на гостовања као и куповину и одржавање опреме. Пројекат израде РСБ апликације такође је у плану.

Поводом свега овога, поставићемо вам јавно број жиро рачуна на који можете уплатити средства како бисте нам помогли у финансирању одржавања комплетног пројекта РСБ. Не заборавите, за постојање и опстанак РСБ-а неопходно је месечно одржавање које изискује месечне трошкове.

Уплатом донације на рачун РСБ-а  и качењем фотографије уплатнице на ову тему, или слањем приватне поруке на овај профил добићете статус "пријатељ РСБ-а" који ће вам писати испод никнејма. Свака донација без обзира да ли ће она износити 100 или 10.000 динара ће вас сврстати у групу "пријатељ РСБ-а".

Број жиро рачуна у Banca Intesa на који можете уплатити донацију је:
160-376959-25

Сврха уплате: донација

за уплате преко PayPal уплату је потребно извршити навођенјем следећег маил-а: [email protected], сврха: донација

Када вршите уплату преко Пејпала обавезно изаберите опцију да шаљете новац породици или пријатељима а не ону прву за куповину.

Такође било би добро да унапомени ставите свој надимак са форума да би знали коме да се захвалимо и доделимо статус РСБ пријатељ.
Сва евентуална питања поставите јавно на овој теми како би одговори послужили свима.

djenka

da se zapljunem prvi  :travka:

Selektore,Coa,Toni (vas sam upoznao), radite kao i do sada!!!  :ziveli2:

Mikanorezac

srbin sk

Велики Делија

zolla

Трстеничанин ЦЗ

VladoPD

Postoji li mogucnost da mi iz RS uplatimo ili moram da cekam sledecu posetu Beogradu koja ce biti uskoro?

Селектор

Молим вас да као сврху уплате наведете ДОНАЦИЈА

имате допуну инструкција за уплате преко Пеј пала

Велики Делија

zvezdas_slo

Heraclid

Ja sam donirao, ali da me jebes, ne znam kako da okacim sliku ovde... Ispadoh duduk.  :suze:

Љуба

Heraclid

makaveli13

ПавлеРСЦЗ

Постоји ли могућност да се донира из РС?

Žakula

uskee1512

И ја сам за!немогу да стигнем да уплатим у пошту...цео дан сам на послу па не би било лоше кад би ишло на смс!Могу и преко онлине налога али то доноси и објашњавање жени шта,како,због чега..ко су ти,шта су ти..и на крају чувено"...бала те Црвена Звезда и све те бип..бип...бип...бип..мрш у ..бип...бип..."што би било лепо прескочити тако да ил да чекам СМС ил да за неки дан платим у банци?

Sektor

Niko kao Zvezda