Анкета

Најбољи играч против Чукаричког био је:

Рајковић
239 (57.5%)
Павићевић
8 (1.9%)
Планић
1 (0.2%)
Лазић
20 (4.8%)
Мијаиловић
1 (0.2%)
Ковачевић
3 (0.7%)
Лазовић
19 (4.6%)
Босанчић
13 (3.1%)
Ракић
2 (0.5%)
Катаи
3 (0.7%)
Печник
60 (14.4%)
Деспотовић
11 (2.6%)
Јовић
10 (2.4%)
Ристић
26 (6.3%)

Укупно гласова: 416

Аутор Тема: 12. коло Јелен суперлиге: Црвена звезда - Чукарички 0:0  (Прочитано 18410 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Вајти

• Суперадмин
  • Aдминистратор
  • Поруке: 18.898
  • Репутација: +13496/-11258
  • Ипак се окреће...

На мрежи Неко из масе

• Члан ФК
  • Поруке: 158
  • Репутација: +171/-112
Одг: 12. коло Јелен суперлиге: Црвена звезда - Чукарички 0:0
« Одговор #1 послато: 06 Новембар 2014, 13:54:34 »
Веома битна утакмица и никако не сме да буде у сенци Евролиге. Сваког ко оде у Арену, а не дође у суботу на Маракану треба да је срамота! Маркетинг се за ову утакмицу доста потрудио (сви са улазницом за утакмицу против Олимпијакоса могу и на Чукарички, а уз то власници сезонске могу да поведу још два навијача), хајдемо и ми; цимајте браћу, комшије, колеге, рођаке, другаре који дуго нису били, да нас буде бар колико и у Арени (а морало би и више)!
Морају звездаши да се тргну и пробуде! Неком се не свиђа Кокеза, неком Тончев, Терзић, Босанчић, неком Каћа, неком игра нашег тима...али како год, север мора да буде пун, а и остале трибине да се пробуде! Ово је претпоследња утакмица на нашем стадиону у овој полусезони! Остаје још само сусрет са ОФК. Немојте да пропустите ово, па да кукате после на форуму "Кад ће више март и звездино пролеће..." у паузи иживљавања на теми "прелазни рок зима 2014/15".

Противник није наиван, али није ни несавладив. Ова победа би много значила тиму за наставак шампионата. Не смемо више ниједан бод да изгубимо на нашем терену!

Сви на Маракану!

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1022
« Одговор #2 послато: 06 Новембар 2014, 13:58:37 »
Prvo da pohvalim najavu i prvu sliku ,gde sam se  ubacio prvo trip da provalim sa koje je utakmice ,pa tek sam skontao šta znači.
Očekujem bolju posetu nego ranije ,tešku utakmicu, nadam se brzom kao proletos i to je ključ pobede ,bojazan kondicija našeg tima i znam da je Čuka vrlo opasna pred kraj utakmice , ali očekujem da uz podršku navijača prvih 35 minuta protiv Rada bude u ovoj tekmi barem udvostručen za nivo dobre igre.Napred Zvezdo.

Ван мреже czbr99

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.173
  • Репутација: +441/-698
« Одговор #3 послато: 06 Новембар 2014, 14:02:54 »
Svaka cast za organizaciju,nisam ocekivao nesto ovako kreativno. Sad ne postoji 1 razlog da bude minimum 20 000 na stadionu. Sto se tice utakmice, jedna od tezih u ovoj polusezoni, Cuka igra dobro, pri vrhu su tabele..Nadam se da ce neko da proradi na ovoj utakmici, mozda Lazovic dao je gol na prosloj pa ga mozda krene forma da se proda na zimu. Katai zna da napravi koji dobar potez, mislim da je i njemu forma mnogo bolja, naravno mora to jos mnogo bolje al mislim da je na dobrom putu. Ocekujem Ristica u startnoj postavi.

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 4.065
  • Репутација: +2002/-1199
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #4 послато: 06 Новембар 2014, 14:21:58 »
kakav vikend nas ocekuje.  :vitez: Ajde da okupiramo Maru pa uz malo srece u nedelju da okupiramo i prvo mesto

Ван мреже milanexclusive

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.586
  • Репутација: +754/-513
  • купили ми моји прави дрес Црвено-бели са бројем 6
« Одговор #5 послато: 06 Новембар 2014, 14:26:12 »
Ljudi su se potrudili maksimalno da privuku sto vise ljudi na stadion. Kako i RSB, tako i sam klub (za promenu, i moje iznenadjenje, i zvanicni sajt i fb stranica). Tako bi stvarno bilo steta da opet bude neka skromna brojka na stadionu. Ocekujem, zaista, finu posetu na Marakani, i naravno, POBEDU u derbiju kola. Voleo bih i Ristica i Bosancica u vezi, ispred Tenka. Neka Katai odmori malo. Guraju ga svuda, samo da bi igrao, i pokazao kvalitet zasto je doveden, ali izgleda jos nista od tog kvaliteta. Ne znam, mozda na zimu posle priprema. Ne bih da gledam 4-4-2, iako sam svestan da je to formacija za Zvezdu i nasu ligu, ali prosto nemamo kapaciteta trenutno za to, a i imamo igrace u vezi koji moraju da igraju (Rile, Boske). Takodje mislim da bi trebao Lalat da zameni mesta Lazi i Pecniku. Znamo kako je Nejc igrao na desnom krilu, a znamo i Lazina fantasticna izdanja po levom.
Moja zelja:
...........Rajko..........
Savo..Vule..Lazic..Dzoni
..........,,Tenk,,,,,,,,,,,,,,,
.........Rile...Boske......
Nejc.....................Laza
.........Rakic(Jovic)........

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.438
  • Репутација: +7245/-3465
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #6 послато: 06 Новембар 2014, 14:28:15 »
На Балкану има град по имену Београд
ту играју мајстори, фудбалери Звездини

Ајмо сви на стадион. Звезда игра,нема ништа прече или важније од тога. У госте нам долази добра екипа са 4 наша бивша играча и тренером који је радио у нашој омладинској школи.

Волео бих да Лука и Риле почну од почетка. Од Ракића и Деспотовића нема скоро никакве користи. Јовић и ако не даје голове бар се одлично креће и отвара простор другим играчима. Надам се да Лалатовић неће поновити исту грешку и да поново почне са 2 шпица који никако не могу да играју заједно.

На мрежи Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 7.042
  • Репутација: +4903/-3314

Ван мреже Лазар

• Члан клуба
  • РСБ екипа - мултимедија
  • Поруке: 921
  • Репутација: +421/-330
  • Једина љубави живота мог...
« Одговор #8 послато: 06 Новембар 2014, 15:30:01 »
Hvala! :)
Nadam se da svi prepoznajete trenutak u kojem je naš klub i u kojem su naša deca. U subotu su najavili relativno lepo vreme, oko 13stepeni. Meni bi srce bilo puno da svi ljudi koji budu u Areni dođu i u svoju drugu kuću, na Marakanu. Sever će biti pun, u to ne sumnjam. Sjajna je ovo fora da uvedeš 2 ortaka na tvoju sezonsku. Marketing radi sve od sebe, klub takođe. Uopšte ne sumnjam da će i igrači dati sve od sebe. U subotu je pravo vreme da moj rumljanin Boske zatrese mrežu zajedno sa Jovićem. Nemojte da ste lenji, iscimajte se, znam da se nema preterano para, ali početak je meseca, trebalo bi da ima nešto para.
Vidimo se na Marakani svi, kako bi novine u nedelju zaista izgledale ovako kako sam ih nacrtao! Nema velike Zvezde bez pune Marakane! Idemo DELIJE!

Ван мреже marakana11

• Члан ФК, Члан КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 592
  • Репутација: +581/-113
  • Од малена...
« Одговор #9 послато: 06 Новембар 2014, 18:06:36 »
ИДЕМО ДЕЛИЈЕ!

Мислим да није случајност то да смо играли макар мало боље кад је Нејц отишао на крило, Саво на бок, а Планић добио шансу. Хтео би да видим нешто слично од Лалатовића и у овој утакмици кад ће бити врло тешко... Исто, хтео би да Ненад пружи шансу Катају макар 20-30 минута зато што је био прилично добар у првом полувремену против Рада прошлог викенда. Искрено био сам на ивици да изгубим поштовање за њега после бледих партија против Доњег Срема и Рада у купу али изгледа као да је игра иза центарфора помогла. Не би се изненадио ако се Катаи уместо Ристића нађе на позицији офанзивног везног иза Ракеле као и прошлог викенда. Ово је нека моја визија, али ајде да видимо шта Лалатовић види ове недеље кроз тренинге.

Рајковић
Павићевић Планић Лазић Мијаиловић
Ковачевић Босанчић
Лазовић Ристић Печник
Ракић

или ако идемо са 4-4-2...

Рајковић
Павићевић Планић Лазић Мијаиловић
Лазовић Ковачевић Босанчић Печник
Јовић Ракић

СВИ НА МАРАКАНУ!
« Последња измена: 06 Новембар 2014, 18:10:40 marakana11 »

Ван мреже Ужичанин

• Члан ФК
  • Поруке: 1.022
  • Репутација: +963/-933
« Одговор #10 послато: 07 Новембар 2014, 00:54:22 »
Лако је доћи у Арену, овде се показујемо и доказујемо. Звездаши, Делије, Цигани СВИ на стадион! Када ћемо да је напунимо ако не сада? Јако битан тренутак за клуб, морамо показати да нас има, да смо ту! ... ГДЕ НАМ ИГРА ЗВЕЗДА ШАМПИОН!!!

Ван мреже dukigavro

• Члан ФК
  • Поруке: 1.067
  • Репутација: +333/-326
« Одговор #11 послато: 07 Новембар 2014, 03:15:39 »
Mec koji mora da se dobije. Cukaricki je jedna od ozbiljnijih ekipa za ovu nasu ne bas super ligu. Igraci moraju ostaviti srce na terenu, a ako tako bude, doci ce i pobeda. Ako ovaj mec dobijemo, verujem da cemo biti jesenji sampioni.

Lepo od uprave sto pokusava da privuce navijace nazad na stadion. Ipak, ja cu svakako kupiti kartu, nadam se i ostali Zvezdasi. Svaki dinar klubu znaci bar malo.

Lalatovic ce imati dve dileme da sastavi tim, koje su usko vezane. Da li ostaviti Savu na beku? Da li ostaviti vezni red iz meca sa Radom? Ako se odluci za Savu na beku, bice isti sastav iz meca sa Radom. Ako ga vrati u odbranu, Pecnik ce na beka, Katai na krilo, Ristic u sredinu.

Ja bih voleo ovako nesto:
Rajkovic, Pavicevic, Jovanovic, Lazic, Antic, Kovacevic, Bosancic, Lazovic, Ristic, Pecnik/Katai, Rakic.
Ali sanse da Vukasin zaigra su nikakve.

Ван мреже Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • РСБ екипа
  • Поруке: 5.350
  • Репутација: +922/-820
  • Ту сам Звездо све док ти постојиш!
« Одговор #12 послато: 07 Новембар 2014, 10:18:03 »
Фина екипа Чукарички и можемо се нагледати доброг фудбала за викенд..

Очекујем исти састав као против Рада. Могао би Ристић да крене од почетка.

Све у свему, велики испит за навијаче, време је коначно да се напуни Мара, колико толико..

И опет  , КО ЗНА КОЈА ЈЕ СУБОТА!

Ван мреже kenjara

• Члан ФК
  • Поруке: 125
  • Репутација: +58/-76
« Одговор #13 послато: 07 Новембар 2014, 15:31:01 »
Ja cu posle dugo vremena doci i pruziti sansu fudbalskoj sekciji da me ubedi da je moje mesto kao i predhodnih sezona svake subote na Mari.. Na njima je..

Ван мреже Serbsta

• Члан ФК
  • Поруке: 377
  • Репутација: +317/-308
« Одговор #14 послато: 07 Новембар 2014, 17:14:56 »
Komentar ti je u ravnu sa tvojim imenom.

Po cemu su prethodne sezone bile dostojne VASE posjete Marakani, a ova nije? Po kojim parametrima?

Sada igraci imaju ogroman pritisak da pokazu da su dostojni VASE posjete i protiv Ofk-e! :pljas:

Ван мреже Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.612
  • Репутација: +6971/-3301
« Одговор #15 послато: 07 Новембар 2014, 18:20:11 »
Svi otišli na pdf basket.
Na fuci ostala samo stara hardcore škola, a Tony? :travka:

На мрежи ЧикаНикола

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.055
  • Репутација: +537/-192
  • Rezultat je trenutan, a ideal večan
« Одговор #16 послато: 07 Новембар 2014, 21:18:54 »
Чукарички у последње три утакмице има три побједе. У два од та три сусрета наступили су у истом саставу, који је, вјерујем, реално очекивати и сутра: Стевановић, Брезанчић, Уках, Пјасентин, Стојковић, Матић, Реган, Тодоровић, Стојиљковић, Срнић. Овдје је можда једино питање хоће ли кренути са Стојиљковићем или Миросављевићем. Имају веома занимљив тим, Стојковић и браћа Срнићи су поникли у нашој омладинској школи, Реган је помињан као наше могуће појачање у последњем прелазном року. Миросављевић је бивши играч Апоела и још неких страних клубова и сигурно један од најбољих нападача лиге. Матић им је капитен и срце ове екипе, играч преко ког иду сви њихови напади, те је кључ побједе зауставити њега. Чука је генерално за нашу лигу јако добра екипа која дуже вријеме игра заједно и не мијења тренера.
Надам се да ћемо ми отворити утакмицу као и против Рада за викенд, напасти и гристи од прве минуте, дати рани гол, и не стати него наставити са нападима... Надам се саставу: Рајковић, Павићевић, Планић, Лазић, Мијаиловић, Ковачевић, Босанчић, Ристић, Лазовић, Печник, Ракић.
АЈМО У НАПАД ЗАЈЕДНО

Ван мреже RedStarRedHeart

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 8
  • Репутација: +4/-76
« Одговор #17 послато: 07 Новембар 2014, 21:31:29 »
Чукарички је све само не слаб и наиван противник,по именима уз Вошу и мустафе најбољи у Србији.
Утакмици морамо прићи јако озбиљно,јер за победу неће бити довољно дати само максимум.
Мораће се оставити срце на терену.Постава која је играла против Рада би по мени требала да почне и овај меч,тада смо деловали доста агресивно и брзо(прво полувреме).
По 3 бода уз надам се пуну Маракану!
« Последња измена: 07 Новембар 2014, 21:47:36 RedStarRedHeart »

На мрежи psn

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.342
  • Репутација: +527/-636
« Одговор #18 послато: 07 Новембар 2014, 21:38:38 »
Ocekujem sutra jednu tesku utakmicu po nas i dobar i lep fudbal svih 90'min. Cukaricki dolazi da igra fudbal i mislim da cemo mi sutra imati dosta problema sa njima.

Nadam se poseti od min 15.000 i nova tri boda u nasoj koloni.

« Последња измена: 07 Новембар 2014, 21:43:02 psn »

Ван мреже МићкоЦЗБГ

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 62
  • Репутација: +12/-23
« Одговор #19 послато: 07 Новембар 2014, 22:33:42 »
Nadam se dobrom mecu,malo punijoj Mari nego inace
Off topic:Koliko telenorovih MB treba da se mec odgleda