• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Посета на Звездиним утакмицама

Started by Sektor, Aug 25, 2014, 02:05 am

Previous topic - Next topic

Подршка севера

Mi smo koliko toliko stvorili tu kulturu odlaska na utakmice u odnosu na druge klubove,ali tu netreba da se zaustavljamo ,mnogi bi bili zadovoljni da imaju i upola posetu kao mi,ali kad se pogleda pre svega kvalitet fudbala i finansijska situacija ova brojka je odlicna.Mi malo stariji koji smo bili aktivni pre mobilizacije tamo negde 2006-07,znamo kako je bilo jezivo na marakani protiv nekog tamo hajduka iz kule kad nas se jedva skupilo 300-400 ljudi....sad je situacija drugacija ,imamo tu bazu od 20.000 hiljada ljudi,i sada svakom od nas treba da bude zadatak da bar po jednog novog navijaca dovedemo na stadion,i eto odlicne brojke za nase uslove...ovo sad sto imamo treba samo da nadogradjujemo...zadnja utakmica je pokazatelj i da termin odigravanja utakmice utice na posetu,mislim na utakmicu sa jagodinom,i na to treba u klubu da vode u buduce racuna,mnogo je ljudi koji dolaze iz unutrasnjosti ..BEOGRAD MORA DA SE JOS VISE PROBUDI,ne sme neki tamo beer-fest da odvuce ljude sa zvezdine utakmice,ovo pisem posto znam mnogo ljudi koji su redovni na severu ali su umesto utakmice sa jagodinom otisli na beer fest...opet ponavljam mora da se stvori kult odlaska na zvezdine utakmice,ja naprimer kada dodje ta subota za mene sve staje TAJ DAN IGRA ZVEZDA ,taj dan moje mesto je na stadionu ,glas ostavljam na tribini...u subotu SVI NA MARAKANU..ZVEZDA IGRA.

daco82

Poseta koju imamo je nerealna za stanje u kojem se klub nalazi. Ovo što imamo sad je maksimum u ovoj situaciji ali kako radi rukovodstvo plašim se da može samo da se smanji. Uprava je na neki način nelegalna, dovode se neki igrači nepotrebno, rasipa se ono što nemamo, izbacuju nas iz Evrope, nigde nikakvog plana za izlazak iz krize pa makar i pokušaj, stadion propada, radnici(kojih ima realno viška) štrajkuju i svađaju se sa upravom kroz medije, svaki dan izbija po neki "požar" u klubu, prvenstvo nikad nekvalitetnije, savez lopovski... Ljudi su imali neku nadu zato su i dolazili, plašim se da je dosta ljudi izgubilo tu nadu. Na osnovu čega očekivati veću posetu?

Sektor

Ocekivati vecu posetu na osnovu bezgranicne ljubavi prema Zvezdi, koja je veca od toga nabrojanog, za sta si u pravu.
Sta ti mislis kako su se osecali naviajci Fiorentine kada su izbaceni bili u cetvrtu ligu, ili Glazgow Rendzersa najtrofejnijeg kluba na svetu ?? Pa su i pored svega toga punili svoje stadione, i pratili klub na gostovanjima po raznim vukojebinama i gledali fudbal na amaterskom nivou.
Snaga Zvezde je u njenim navijacima , koje su njeno blago, a ne u upravi. Svi Zvezdasi moraju da shvate da su oni Zvezda, a Terzici, Kokeze , Brokeze, Toncevi i Jelene, prolazni faktori, koji zive od Zvezde , a ne za nju, kao Zvezdasi, koji zive ceo svoj zivotni vek sa njom, od kolevke pa do groba.

"Grmljavina" na Marakni (FK Crvena Zvezda - OFK Beograd) 25.05.2014

Ћићми

mnogima je zanimljvije da se bave mlatimuđenjem na temi uživo komentarisanje nego da odu na stadion
Quote from: redneck on Jan 21, 2015, 10:29 pm
Mogu ovi krimosi da mi gade klub kolko hoce,
al kad istrce momci u crvenobelom,
nekako mi srce zaigra,
taman da su svih 45 igraca pod sapom onog smrada raje.

Sektor

Hoće li "Delije" popraviti prosek?

Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je cene karata za predstojeći duel sa Spartakom iz Subotice a "Delije" će imati zadatak da poprave prosek iz prva dva kola.

Foto: Beta/BranislavBožić

Navijači FK Crvena zvezda navikli su javnost u Srbiji na to da utakmice koje crveno-beli igraju na "Marakani" redovno prati preko 20.000 gledalaca.

Bez obzira na ime rivala pristalice kluba iz Ljutice Bogdana najrevnosnije obavljaju svoju "navijaču dužnost" a u prva dva kola novog šampionata prosečna poseta na našem najvećem stadionu bila je 17.525 gledalaca.

Zvezda je uz podršku "Delija" stigla do pobeda nad Radničkim iz Niša i Jagodinom, a nakon gostovanja Vojvodini na redu je okršaj sa subotičkim Spartakom na "Marakani".

Imajući u vidu da se sezona godišnjih odmora primakla kraju i da je početak utakmice zakazan za 19 časova i 30 minuta, može se očekivati da u subotu na "Marakanu" dođe preko 20.000 navijača.

Cene karata ostale su nepromenjene u odnosu na prve dve utakmice pa će tako ulaz na severnu tribinu koštati 200, karta za istok staje 400, a ulaz na zapadnu tribinu 500 dinara.

Karte će se u prodaji naći od četvrtka, 28. avgusta, na blagajnama stadiona koje će tog dana raditi od 11 do 17 časova. U petak se blagajne otvaraju u 11 časova i rade do 18, a na dan utakmice prodaja će se vršiti od 11 časova do početka utakmice.

Zvezda - Radnicki NIS, pocetak utakmice, pyro show

27. avgust 2014
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/hoce-li-delije-popraviti-prosek-192370.html

КадТешкоЈе...

Ја не знам дал сам луд, али мени се чини да је на почетку ове сезоне и у целој прошлој, званична бројка навијача увек доста мања него што то заиста јесте. Ја не знам шта се ту ради, дал се објави само бројка очитаних карата, ако је тако то је дебилски. Свака друга карта се не очита и на ту цифру мора да се дода бројка која се процени. Идем на стадион задњих 5 година сваку утакмицу и гарантујем да је на прошлој утакмици где су били солидно попуњени и исток и запад било доста више људи него на утакмици са Хајдуком где је Савио дао гол а чини ми се да је слична бројка објављена (прва на памет ми је пала та утакмица).

Значи или смо раније намерно ''подизали'' бројку или је сада доста смањујемо. Неко треба да се позабави тиме.

Sektor

Rangers fans Vs Brechin

Rangers v Berwick pre match party

To je ljubav. "Ajbroks" je i dalje pun!

Navijači Glazgov Rendžersa pokazali su koliko vole svoj klub. Iako su "policajci" u četvrtoj ligi, na utakmicu je došlo 50.000 ljudi.

21.10.2012.

Zbog dobro poznatih finansijskih problema Glazgov Rendžers od ove sezone je član Treće divizije Škotske (četvrti rang takmičenja). Ali, ta činjenica nije uticala na strast koju navijači gaje prema slavnom Rendžersu.

Oni i dalje sa isto žara i ljubavi prate i vole svoj klub!

U subotu su, na utakmici osmog kola Treće divizije protiv Kvins Parka, postavili novi svetski rekord po poseti jedne utakmice četvrte lige.

Meč na "Ajbroksu" posmatralo je skoro 50.000 navijača, odnosno tačno 49.463!

Pristalice "policajaca" su u stvari samo popravile sopstveni rekord, koji su postavili pre nekoliko nedelja. Oni su na početku sezone uspeli da nadmaše posetu koji je imao Kristal Palas iz vremena kada je igrao u četvrtom rangu i kada je na njegovu utakmicu došlo 37.774 navijača.

Taj rekord je bio star 51 godinu.

Rendžers je pobedio 2:0 i izjednačio se na vrhu tabele sa Eldžin sitijem.

Rangers vs Queens Park - Penny Arcade

http://mondo.rs/a264865/Sport/Fudbal/To-je-ljubav.-Ajbroks-je-i-dalje-pun.html

Navijaci Rendzersa u 4 amaterskoj ligi Skotske bodre klub , i dokazuju na delu da prava snaga i velicina kluba lezi u njegovim navijacima i njihovoj vernosti, makar beton ligu klub igrao. Nije im vazno koju ligu igra, srecni su zato sto im klub postoji.

A mi se bunimo , a navijaci smo sampiona drzave, i ponosni nosioci titula evropskog i svetskog sampiona, a te titule uzgred budi rečeno Rendzeri pored svoje tradicije od gotovo 1.5 veka nemaju u svom muzeju  ? SVI NA MARAKANU razmazotine

Нешо

Quote from: КадТешкоЈе... on Aug 28, 2014, 02:09 am
Ја не знам дал сам луд, али мени се чини да је на почетку ове сезоне и у целој прошлој, званична бројка навијача увек доста мања него што то заиста јесте. Ја не знам шта се ту ради, дал се објави само бројка очитаних карата, ако је тако то је дебилски. Свака друга карта се не очита и на ту цифру мора да се дода бројка која се процени. Идем на стадион задњих 5 година сваку утакмицу и гарантујем да је на прошлој утакмици где су били солидно попуњени и исток и запад било доста више људи него на утакмици са Хајдуком где је Савио дао гол а чини ми се да је слична бројка објављена (прва на памет ми је пала та утакмица).

Значи или смо раније намерно ''подизали'' бројку или је сада доста смањујемо. Неко треба да се позабави тиме.

Слажем се са овим и мислим да је толико очигледно да се потенцира мањи (много) број гледалаца на нашим утакмицама да је то смијешно.

А ово поређење са Ренџерсом - навијачи ЦЗ а посебно Делије су протеклих година и одржали овај клуб и у животу и на нивоу на коме треба да буде без обзира на хаос у свим сегментима функционисања.У оваквој држави, са општом ситуацијом која је таква каква јесте, ово што су навијачи Звезде радили и раде по мени јесте у рангу тих 50 хиљада на АЈброксу..

Unrestrained

Poredite Škotsku, gde su uslovi za život X puta bolji, sa posetom u Srbiji? Tako ljudi praktično žive za fudbal, ali  žive za čist fudbal. Nije ovde stvar samo u Zvezdi, već i u celokupnom srpskom fudbalu. Atmosfera je već pitaj boga koliko dugo bolesna, a ništa se ne menja. Svaka poseta iznad 15 000 za mene je dobra. Svaka poseta iznad 20 000 je čist odraz ludila kom smo, hvala bogu, mi cigani svojstveni. Da bi poseta rasla, mora se ponuditi nešto više od čistog imena Zvezde. Potrebno je zdravo funkcionisanje kluba, zdrava atmosfera oko njega, to uz malo veći kvalitet, i imaćemo, bez problema, 35 000 po utakmici. Kapirate da je ovo sezona u kojoj smo doživeli najveće poniženje  u istoriji kluba, pa opet dolazi preko 15 000? Da smo igrali Evropu, bilo bi preko 25 000, garantujem.
"Guys are OK... shake their hand... Women are special. You can hug 'em." - Bon Scott<br /><br />"Signed and sealed in blood - I would die for you!"

stefcerak

Smaraju vise ova poredjenja sa Rendzersom....ta publika tamo nece spasiti klub posto ponovo imaju ogromne dugove...i velika je frka sta ce biti sutra....
Svuda grmi okolo!

Torh

Subota 25 stepeni suncano, mi u naletu 3 pobede bez primljenog gola , poslednja utakmica pred  reprezentativnu pauzu . Cene karata su manje vise ok , mozda je Zapad malcice skuplji . Mora da bude 25 000 , nema razloga da ne bude tako . Svi na Marakanu !

Сремчица ЦЗ

Ja mislim da je to brojka prodatih karata a kod nas,nazalost,ima debila koji ulaze bez karte

Ужичанин

Разрадили редари посао. Масовно узимају карте и дају својима који их опет продају. Причало се о томе да се не дају карте редарима, већ да сами људи откуцавају. Али није помогло, иста прича се наставља.

Sektor

Po ovome se ni jedna karta nije prodala za zapad  :001_huh:

Сремчица ЦЗ

Sta ima zapad da se kupuje 2 dana unapred,vazno je da je 3000 otislo