• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Посета на Звездиним утакмицама

Started by Sektor, Aug 25, 2014, 02:05 am

Previous topic - Next topic

Игор

Та акција "Ја сам Звездаш" је у старту пропаст.
Видели смо каква је посета била тих година када је акција била у пуном јеку. Мања него сада.
Fruit... it's just God showing off. "Look at all the colors I know!"

Слуцки

Мора се поправити репутација спорта у Србији, репутација лиге... Репутацију клуба имамо али фали оно кад питаш повремене ај са мном на утакмицу да ти не одговори са "ма не гледа ми се нека Бачка".
На томе мора и савез да ради али и држава, ако се мало уложи у инфраструктуру то ће вратити један део навијача и тај талас мора да се искористи за дизање репутације лиге.

Пољска лига ништа није квалитетнија од наше, занимљивија јесте, али погледајте на каквим се стадионима игра и онда дође неко да откупи за велике паре тв права. То показује озбиљност лиге, на томе мора да се ради.

Мора да се искорени џетсет из спорта под хитно, да се боримо за праве спортске медије и подржимо оне који су такви јер медији праве производ за нас и оно што ми желимо они ће правити. Да нам медијски партнер не буде курир него здрав спортски медиј.

Да се боримо за спортско надметање без саопштења и подизања тензија када се изгуби дерби, титула и сл.

Да вратимо спорт на прави пут е онда ћемо да имамо здраву лигу, са здравим клубовима и здравом публиком.

Београдска деца су тамо где је Звезда.

Постани члан клуба, БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!

daco82

Nismo se razumeli, ta akcija ne može povećati instant posetu već praviti nove generacije Zvezdaša jer mlade sada interesuje sve osim sporta a povećati posetu može kroz npr. 5 godina.

Poslato sa ELE-L29 uz pomoć Tapatoka

jocazvezda

I ja sam ZA da se pokrene neka akcija oko mladjih. Evo na primer zasto nebi napravili neku maskotu uz tu akciju "Ja sam Zvezdas" ali mislim da je to tema za marketing... Ovde sam hteo samo da naglasim da danasjna generacija navijaca fudbalskog tima je stavrno razocaravajuca... Na karaju karjeva i fudbal se igra zbog nas, i sve moze da se okrene na drugu stranu isto = Mozda da su stadioni puni igrali bi bolji fudbal jer bi imali vise motivacije, mozda bi liga i igraci napredovali jer bi imali vise motivacije itd itd... Cinjenica je da nema izgovora za ovakvu posetu i tacka.
Uslo u krv i dovidjenja ❤️

Слуцки

Quote from: jocazvezda on May 06, 2019, 11:21 am
I ja sam ZA da se pokrene neka akcija oko mladjih. Evo na primer zasto nebi napravili neku maskotu uz tu akciju "Ja sam Zvezdas" ali mislim da je to tema za marketing... Ovde sam hteo samo da naglasim da danasjna generacija navijaca fudbalskog tima je stavrno razocaravajuca... Na karaju karjeva i fudbal se igra zbog nas, i sve moze da se okrene na drugu stranu isto = Mozda da su stadioni puni igrali bi bolji fudbal jer bi imali vise motivacije, mozda bi liga i igraci napredovali jer bi imali vise motivacije itd itd... Cinjenica je da nema izgovora za ovakvu posetu i tacka.

Млађи и имају "маскоту", те "маскоте" су Анастасија и онај момак који се појављују на Звезда кидс.
На то се клинци пале тренутно и по мени то фино иде за сада
Београдска деца су тамо где је Звезда.

Постани члан клуба, БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!

Drug Član 85

Quote from: Саша РС on May 05, 2019, 09:37 pm
Мислим да велики дио/већина навијача, симпатизера или шта већ једноставно нема ту кулруру одласка на стадион. Мишљења сам да имамо редовног учесника лш који је конкурентан Барси опет не би много промијенило ситуацију. Немамо ми ту традицију и културу, част тим 5 - 10К константних и то је то.

Posle mnogo razmišljanja ovo je negde i moj zaključak. Neki dan Tenerife-Las Palmas,jeste lokalni derbi ali i malo ostrvce,dva kluba u qrcu,2.liga i dođe 18500 gledalaca. Raspala Sparta iz Praga gubi od još gore Karvine-Generali Arena 3/4 puna. Ja nemam drugo objašnjenje sem toga da,trenutno,nema te kulture odlaska na stadion. Što neko reče neki dan,najvažnije je sad raditi na stvaranju te tradicije kod klinaca,da njih naučimo pa će onda oni vući svoje roditelje i za koju godinu ćemo imati malo veću a stabilniju cifru.
Uključi mozak, isključi B92

Κορνίλοφ

Обавезно да се наплаћује улаз за прославу титуле.

Филозоф

Quote from: Κορνίλοφ on May 07, 2019, 02:44 pm
Обавезно да се наплаћује улаз за прославу титуле.

Зашто би то радили и играчима ускратили пун стадион на прослави Титуле? Мислим, и ја бих волео да напунимо стадион са плаћеним картама, али плашим се да тада велики број људи не би дошао.

djanjic

Mora da postoji neko bolje planiranje kad se prodaju karte za manje utakmice. Rajko Mitic je velik stadion na kom i 30,000 izgleda polu prazno. Ne mogu nasumice da prodaju za sve sektore na zapadu i istoku, jednostavno nema logike, nego izaberes centralno jedan plus prema severu. Izgledace bolje nego kad imas manje grupice svakuda

миша09

Да ли мислиш да ико гледа нумерацију кад улази на исток на мањим мечевима?  :mrgreen:
Не бих рекао да је то проблем клуба
"Не бојим се од вражијег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега"

19Simke93

Овакве утакмице су таква антиреклама у смислу посете, да је то просто невероватно. За кога смо ово данас одиграли? За ових сјајних пар хиљада које грми цео меч, нисмо. За нас крај екрана који смо редовни на домаћим, нисмо. За оне које се некад размишљају да ли да дођу на утакмицу, нисмо. Све решено, идеална утакмица да се "угоди" успаваној звездашкој публици, а ми изађемо са потпуно немотивисаним саставом (Јовељи свака част).

Ово изнад сам написао у полувремену. Остајем при свакој речи, уз додатак да је потпуно нормално да је све што смо одиграли, било у последњих пола сата, након пружања шансе управо тим момцима који имају мотив, о којима сам писао у полувремену, и да је један од њих, Јевтовић, био и играч меча.
Nek se Marakani vrate slavni dani,
kad si Zvezdo bila iznad svih...
Nek pobede tvoje našu dušu leče, Nek te sever povede u njih!

гнп

први дерби овог пролећа преношен је на О2 и Арени

просечна гледаност (мери се као просек гледаности за сваки минут трајања преноса) је била 972 хиљаде људи на О2 и 230 хиљада људи на Арени - дакле најгрубље гледано, дерби је "одгледало" око милион и двеста хиљада људи само у Србији

Zarate

Дебилска одлука да буде слободан улаз за прославу титуле. Стадион би био пун и да су цене карата симболичне а ово је велика глупост.

Red hart

Besplatan ulaz treba statutom da se zabrani. Da za određene kategorije ljudi i dece, ali na svakoj utakmici. Za ostale, nikad.

lukacz

Quote from: Zarate on May 11, 2019, 03:26 pm
Дебилска одлука да буде слободан улаз за прославу титуле. Стадион би био пун и да су цене карата симболичне а ово је велика глупост.
Ne bi bio pun, nema sanse.
Ocigledno je da je jedini nacin da napunimo stadion van evrope besplatan ulaz, sto je sramota.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk