Посета на Звездиним утакмицама

Аутор Тема: Посета на Звездиним утакмицама  (Прочитано 435056 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Maxi94

• Члан ФК
  • Поруке: 313
  • Репутација: +213/-196
Одг: Посета на Звездиним утакмицама
« Одговор #4360 послато: 27 Август 2017, 15:59:04 »
Koliki beše broj karata koje moraju da se odvoje za gostujuće navijače u LE? Ili procenat, svejedno.

На мрежи Niko kao Zvezda

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.889
  • Репутација: +739/-1496
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!
« Одговор #4361 послато: 27 Август 2017, 16:21:59 »
Znam buraz, to je i moja logika. Ako uspem da uzmem kartu za neku normalnu cenu od20-40€ isao bi sigurno. Preko wizz air-a do Aindhovena i nazad 50€ + 8€ bus do Kelna. 27.09 je polazak a 29.09 nazad.
Imas do Dizeldorfa ili Dortmunda, dosta blize od Ajndhovena

Ван мреже Vladan Dr

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 16
  • Репутација: +2/-11
« Одговор #4362 послато: 27 Август 2017, 16:55:32 »
Ako je istina da na jednu odštampanu kartu sa Itiketa mogu da udje više njih, onda je to teži oblik privrednog kriminala.

Da li ljudi u klubu uopšte preduzimaju da se tako nešto spreči?

Послато са M83G-1 уз помоћ Тапатока

Ван мреже Stevke94

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 359
  • Репутација: +122/-187
« Одговор #4363 послато: 27 Август 2017, 17:13:08 »
Koliki beše broj karata koje moraju da se odvoje za gostujuće navijače u LE? Ili procenat, svejedno.

5% od kapaciteta.

Ван мреже Achilles82

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 62
  • Репутација: +58/-39
« Одговор #4364 послато: 27 Август 2017, 17:26:28 »
Ako je istina da na jednu odštampanu kartu sa Itiketa mogu da udje više njih, onda je to teži oblik privrednog kriminala.

Evo pisem sa istoka. Ista prica kao protiv rusa. Bar kod citaci ne rade. Samo kao cepne odstampani kartu, da kao vise ne vazi lol . Moze 20 ljudi na jednu kartu da idje ladno, niko ne moze da ozvali, samo da se ne ulazi za redom.

Da napomenem da me podrzavam ovo, uvek kupujem karte legalno, samo skrecem paznju na amaterizam i neozbiljnost ljudi u organizaciji.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.610
  • Репутација: +5316/-5640
« Одговор #4365 послато: 27 Август 2017, 17:28:00 »
Neko je namerno isključio čitače karata, da bi se napravio prostor za mahinacije i štetu klubu... Jebo mu pas mater

Ван мреже VukSlo

• Пријатељ КК, Пријатељ РСБ
  • Члан ФК
  • Поруке: 321
  • Репутација: +283/-148
« Одговор #4366 послато: 27 Август 2017, 17:53:22 »

Eno pojedose se zivi, ne zna se ko vise, da li Terza ili direktor stadiona ko god to bio danas.

Ван мреже delboj

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 446
  • Репутација: +74/-79
« Одговор #4367 послато: 28 Август 2017, 09:22:39 »
I koliko je na kraju juče bilo gledalaca? Čini mi se da je u drugom poluvremenu izgledalo nešto popunjenije.

Ван мреже Бошко 996

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 1.077
  • Репутација: +1104/-246
« Одговор #4368 послато: 28 Август 2017, 09:35:31 »
I koliko je na kraju juče bilo gledalaca? Čini mi se da je u drugom poluvremenu izgledalo nešto popunjenije.
Званично, 32,841

Ван мреже delboj

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 446
  • Репутација: +74/-79
« Одговор #4369 послато: 28 Август 2017, 10:28:35 »
Званично, 32,841
Pretpostavljam da je nezvanično bilo nešto više, nije baš izgledalo da ima 20 hiljada praznih mjesta.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 977
  • Репутација: +430/-323
« Одговор #4370 послато: 28 Август 2017, 12:14:04 »
Imam jedno zapazanje koje moram da podelim. Mislim da spada u ovu temu.

Citam, naravno, forum delije.net.  Svima je jasno da je taj sajt propao i devalvirao, i da ide silaznom putanjom vec godinama, i da ga je rsb pregazio kao plitak potok. Medjutim, nije to poenta ovog posta, vec, da ti retki upisi tamo na tom forumu toliko idu na stetu posete da su posledice nesagledive. Nije mi jasno kako oni to ne vide i ne razumeju. Samo neka pogledaju brojnost severa pre par sezona i sad, i sve ce im biti jasno.

Toliko sarkazma, ironije, a nigde da se promovise neko zvezdastvo, zajednistvo, da se afirmativnim postovima utice na posetu. Svi su na isti kalup, ismevaju se velike utakmice, kosarka, Arsenal, Liga Evrope... Zajednicko svih pisanja je " jeb'o vas vas Krasnodar i Keln, ja volim najvise Lucane i Javor"... Standardna ona prica. Umesto da svi zajedno iskoristimo velike sportske uspehe u fudbalu i kosarci, i prenesemo zvezdastvo na mladje generacije, koji ne znaju za iste, oni samo tupe po istom. A rezultat svog tupljenja mogu da vide svaki put, neka se samo prebroje.

Tamo su pisali ozbiljni forumasi i Delije ( Z Warsaw, Kriticar i mnogi drugi ), od kojih si imao i sta da procitas i saznas, i naucis o Zvezdi i Delijama. Svi su oni prestali pisati, ostao je samo General, ciji upisi su slicni kao kod naseg Zvezdanog grada, i autoritet takvog pisanja je dosta pod znakom pitanja.

Zvezda nikad ne bi bila velika da su joj glavni rivali bili kroz istoriju Vozdovac i Cukaricki. A mi se cini mi se busamo da smo lomili Keln, Barsu, Real, Menhengladbah, Rendzers, Marsej, Milan, itd...
Звезда је постала велики тим зато што је побеђивала велике тимове, али Делије нису постале једна од најпознатијих навијачких група на свету тако што су пунили стадион и правили атмосферу на европским утакмицама. Не знам шта си мислио под оним болдованим, али форум никада није ни био неко мерило Делија, већ трибина. Твоје размишљање је размишљање просечног навијача који дође на европске утакмице и дербије, стави своју локацију на фејсбук, после окачи пар селфија и то је то.
« Последња измена: 28 Август 2017, 12:18:53 NNLice »

Ван мреже shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 1.979
  • Репутација: +887/-467
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #4371 послато: 28 Август 2017, 12:35:49 »

I onako moramo za svaku ocitanu kartu da damo 1e firmi koja nam je ugradila citace... pitanje je sta nam se vise isplati

Ван мреже Sale87

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 134
  • Репутација: +57/-118
« Одговор #4372 послато: 28 Август 2017, 13:44:24 »
Juce sam poslao mail fk Kelnu vezano za kupovinu karata. Danas su mi odgovorili:
thank you for your e-mail.

We are happy to hear that you want to support 1. FC Köln during the upcoming season but we are only selling tickets for this match to clubmembers. 

Thank you for your patience and understanding. 

If you have any further questions please do not hesitate to contact us. 

Herzliche Grüße
1. FC Köln GmbH & Co. KGaA

Tako da jedino mi ostaje da uzmem preko naseg kluba ako dobijemo tih 3-5% kapaciteta

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.878
  • Репутација: +3340/-2723
« Одговор #4373 послато: 28 Август 2017, 13:45:27 »
Citam, naravno, forum delije.net.  Svima je jasno da je taj sajt propao i devalvirao, i da ide silaznom putanjom vec godinama, i da ga je rsb pregazio kao plitak potok.

РСБ није никога прегазио, поготово не делије.нет. Ми смо братски сајтови, који се помажу кад год треба, бавимо се потпуно различитим причама и не гледамо једни на друге као на плитке потоке. Немојте да правите оваква поређења, јер су бесмислена.

Ван мреже Zlatko1984

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 30
  • Репутација: +23/-6
  • Što ne može niko, možeš ti!
« Одговор #4374 послато: 28 Август 2017, 14:26:58 »
Kao što je bilo navedeno gore, i ja sam kupio karte preko i-ticketa za Krasnodar, ulazimo na stadion i čovek samo cepne kartu. Rekoh da li ne rade čitači, kaže on samo teraj dalje vidiš koja je gužva. Dali možemo nekako da skrenemo pažnju klubu da se takve stvari ne dešavaju ubuduče, stvarno je štetno po klub pa na takav način isprintaš 100 karata i udje narod na stadion a klub nema ama baš nikakve zarade. Za Partizan smo uzeli karte na stadionu ali opet karte nisu bile skenirane i samo cepnu kartu..baš me zanima kako se to dolazi do zvaničnog broja posetilaca na stadionu?!

Ван мреже Делија сениор

• Члан ФК
  • Поруке: 286
  • Репутација: +199/-191
  • Сумњају неки да бодримо погрешан тим
« Одговор #4375 послато: 28 Август 2017, 15:16:16 »
РСБ није никога прегазио, поготово не делије.нет. Ми смо братски сајтови, који се помажу кад год треба, бавимо се потпуно различитим причама и не гледамо једни на друге као на плитке потоке. Немојте да правите оваква поређења, јер су бесмислена.
Одличан одговор на плиткоуман коментар.Мислим да би оба сајта требало да ураде систематску анализу тренутног стања Звездине публике и направе план деловања.Конкретно мислим на друго полувреме против Краснпдара, које се састојало из ћутања и звиждања.И наравно, на траљави дерби.Знам да је људима који то раде досадило да апелују на посетиоце, у смислу навијања, изласка пре краја итд.Али, ово не ваља.Ја се не сећам да смо имали бољу екипу а лошију атмосферу, да играчи морају да нас моле да пустимо глас.Па ја молим вас који то можете:дајте информаторе опет, јер се претварамо у "хот дог" публику.
Нема ништа од претераног сарказма али ни од његове супротност(распуштености посетилаца).

Ван мреже 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 688
  • Репутација: +1044/-197
« Одговор #4376 послато: 28 Август 2017, 16:34:08 »
Kao što je bilo navedeno gore, i ja sam kupio karte preko i-ticketa za Krasnodar, ulazimo na stadion i čovek samo cepne kartu. Rekoh da li ne rade čitači, kaže on samo teraj dalje vidiš koja je gužva. Dali možemo nekako da skrenemo pažnju klubu da se takve stvari ne dešavaju ubuduče, stvarno je štetno po klub pa na takav način isprintaš 100 karata i udje narod na stadion a klub nema ama baš nikakve zarade. Za Partizan smo uzeli karte na stadionu ali opet karte nisu bile skenirane i samo cepnu kartu..baš me zanima kako se to dolazi do zvaničnog broja posetilaca na stadionu?!

Другар ми је на атлетској, тамо фотографише и прича ми после дербија да је причао са Миљаном (портпарол) и овај му рекао да знају у клубу да су искључени читачи. Кад му другар рекао да ли зна колико људи уђе без карте или са старим картама Миљан био у фазону како. Као немају појма да се то дешава.
Брате знају они све али неће да предузму ништа да то реше.
А ово за посету можда извлаче из бубња број  :srbinosm:. Вероватно онако одокативно лупе број.

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.328
  • Репутација: +2093/-727
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #4377 послато: 28 Август 2017, 16:43:18 »
Другар ми је на атлетској, тамо фотографише и прича ми после дербија да је причао са Миљаном (портпарол) и овај му рекао да знају у клубу да су искључени читачи. Кад му другар рекао да ли зна колико људи уђе без карте или са старим картама Миљан био у фазону како. Као немају појма да се то дешава.
Брате знају они све али неће да предузму ништа да то реше.
А ово за посету можда извлаче из бубња број  :srbinosm:. Вероватно онако одокативно лупе број.
Svako ko godinama dolazi odokativno moze pogoditi koliko otprilike ima ljudi na stadionu. Neko tacnije, neko bi malo vise omasio, al niko nesto preterano.  :srbinosm:

Ван мреже 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 688
  • Репутација: +1044/-197
« Одговор #4378 послато: 28 Август 2017, 17:04:13 »
Цитат
Osim toga, Zvezda je imala i najviše navijača na poslednjem meču plej-ofa za ulazak u Evropu. Zvezda – Krasnodar je najgledanija utakmica sa 50,720 ljudi.
Redosled:

Crvena zvezda - Krasnodar 50,720

Ajaks - Rozenburg 50,717

Питају шта да пишу за посету против Краснодара, гледа Терза онако ка трибинама и каже па овако одокативно гледајући пиши троје више него у Амстердаму  :srbinosm:

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.328
  • Репутација: +2093/-727
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #4379 послато: 28 Август 2017, 17:08:21 »
 :D
Kad sam video da smo imali najvecu posetu to vece i da su svi prethodni dueli sem 2 poceli pre nas to vece, slicnu sam situaciju zamislio.  :srbinosm: Teorije nije bilo da nemamo najvecu posetu.