• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Посета на Звездиним утакмицама

Started by Sektor, Aug 25, 2014, 02:05 am

Previous topic - Next topic

Zvezdas78

Moze li neko ko poznaje bilo koga iz BG a da nije na 90% Zvezdinih utakmica na Marakani da mi objasni sta ti ljudi pricaju da im je razlog.

Некс

-Ae na bleju.
-Ne mogu igra Zvezda, ae na tekmu
-Daj bre jebala te Zvezda ko to jos gleda. Ma necu bre boli me *****.
Ој сплићанке што пијете вина, пушићете к... Србима из Книна!

Топ

Quote from: Zvezdas78 on Aug 12, 2017, 09:10 am
Moze li neko ko poznaje bilo koga iz BG a da nije na 90% Zvezdinih utakmica na Marakani da mi objasni sta ti ljudi pricaju da im je razlog.

Kad je evro utakmica tamo mogu da sretnem i 50ak ljudi koje poznajem, to sve zanima ali kada je Jsl ili Aba tu skoro nikoga ili nikoga od njih neću sresti.
-šta da idem na Krku kad je za 3 dana Barsa
-ma ko će da se cima protiv Bačke
-pada kiša
-gledaćemo u kladži
-što na abu kad tamo nema navijanja
-fudbal nam se raspada šta da gledam kad večeras igraju Valensija-Betis

Izgovora koliko hoćeš...

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

Зоки МПЦЗ

Срамота је што град од 3 милиона становника нема бар 15000 редовних гледалаца...

Sent from my MI 5s using Tapatalk

...и небо над нама, цело је ЗВЕЗДАНО!!!

00 Деки

Идемо брате, дође утакмица морам да берем трешње.
Идемо брате, дође утакмица види онај облачић биће кише, гледаћу на тв-у.
300 динара, ма дам им ку.рац, сешћу у неки кафић па ћу да одгледам.
Брате карта, алкохол, трава оде црвена, немам.
Нећу да идем док се Џаја не врати, кад се вратио Џаја, нећу да идем због неког другог, па нећу да идем због Божовића, па нећу да идем док је Терза ту и тако вечно у круг.
Где баш данас утакмица кад идем на базен.
Нисам више клинац да идем....
То су изговори људи који су некада ишли самном на утакмице. Отприлике десетак људи.
Једноставно неће више да иду па измишљају стално неке разлоге.

Littmann

Quote from: 00 Деки on Aug 12, 2017, 11:43 am
Идемо брате, дође утакмица морам да берем трешње.
Идемо брате, дође утакмица види онај облачић биће кише, гледаћу на тв-у.
300 динара, ма дам им ку.рац, сешћу у неки кафић па ћу да одгледам.
Брате карта, алкохол, трава оде црвена, немам.
Нећу да идем док се Џаја не врати, кад се вратио Џаја, нећу да идем због неког другог, па нећу да идем због Божовића, па нећу да идем док је Терза ту и тако вечно у круг.
Где баш данас утакмица кад идем на базен.
Нисам више клинац да идем....
То су изговори људи који су некада ишли самном на утакмице. Отприлике десетак људи.
Једноставно неће више да иду па измишљају стално неке разлоге.

Izgubila se kultura posecivanja stadiona i fudbalskih utakmica. Ja sam proletos bio u Nirnbergu i setam pored njihovog stadiona sa rodjakom...Idu zene, idu deca, svi u dresovima, pije se, jede, peva, svi nasmejani, klub na sredini tabele druge lige, a grad 3 puta manji od BGa po broju stanovnika...

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

bejzbolka

Nije samo kultura u pitanju vec i nacin zivota se dosta promenio. 70% ljudi svaku subotu radi. Toliko su ljudi sada u problemima da prezive da jednostavno ne obaziru se vise na stvari u kojima su uzivali.
Kako neko da odvede dete subotom na utakmicu ako radi taj dan da bi imao za to dete. Onda to dete od malena ne ide i nije naviknuto i to se samo nastavlja.
Ima i onih koji imaju vremena ali sto kazu u postovima gore kladza, trava, iz fotelje gledaju sto da se cimaju.
Ovo porodicno kao sto neko rece u nemackoj isto je problem i bezbednosti i komfora na stadionu.
Kosarka je neka druga prica i tu je poseta i solidna. 3k sezonskih plus oko 1-2 hiljade sto dodje ovako lepa je cifra za ovaj sport. Jos da nema bojkota navijacke grupe bio bi pun pionir bar polovinu utakmica.
Nikada se ne moze porediti aba i el uvek je hajp ogroman kada je evropa u pitanju.

Povratak publike na stadion mora sistemski da se vrati  ali tu mora i drzava da pomogne pogotovo u borbi sa krimi ekipama na navijackim tribinama, pirotehnikom.. A klubovi da obezbede osnovne uslove makar stolice da su citave svi znamo na sta lici sada najveci stadion u zemlji i koliko je nama svima neprijatno kada ga vidimo u onakvom stanju.

Sve na ovom svetu moze da se sredii samo ovde kod nas ne postoji volja za uredjenjem, jednostavno haos odgovara mnogima.

Marko1czv

Quote from: Зоки МПЦЗ on Aug 12, 2017, 11:11 am
Срамота је што град од 3 милиона становника нема бар 15000 редовних гледалаца...

Прва ствар, не знам који град у Србији има 3 милиона становника, друга ствар велика срамота је да Србија од колико год становника нема 15 000 редовних гледалаца.
Не треба овај проблем сводити на локални ниво уопште.
1000 дин. од чланске те дели, заборави ајтикет за живот цели.

Djakza

Quote from: Littmann on Aug 12, 2017, 11:48 am
Izgubila se kultura posecivanja stadiona i fudbalskih utakmica. Ja sam proletos bio u Nirnbergu i setam pored njihovog stadiona sa rodjakom...Idu zene, idu deca, svi u dresovima, pije se, jede, peva, svi nasmejani, klub na sredini tabele druge lige, a grad 3 puta manji od BGa po broju stanovnika...

Упоређивање са Немачком је смешно. Наравно да су сви насмејани, пију, једу и певају кад живе у нормалној држави. Са друге стране, Србија је окупирана држава, људи преживљавају од плате до плате и ти очекујеш да одлазак на стадион буде нормална породична ствар.
УПРАВА НАПОЉЕ!

15.06.2010.

Littmann

Quote from: Djakza on Aug 12, 2017, 12:52 pm

Упоређивање са Немачком је смешно. Наравно да су сви насмејани, пију, једу и певају кад живе у нормалној држави. Са друге стране, Србија је окупирана држава, људи преживљавају од плате до плате и ти очекујеш да одлазак на стадион буде нормална породична ствар.

Jebi ga, da tebe majka ne rodi da mi objasnis, ja ne bih znao da se u Srbiji zivi lose. :lopov:
Beograd ima 1,5 - 2 000 000 stanovnika i  neka ih pola navija za Zvezdu, u nedelju sa besplatnim ulazom nece biti od 20-25 000 navijaca. To ti je 2,5 % zvezdaske populacije. Karte u Srbiji su srazmerne standardu u Srbiji. Ne placamo mi ulaz na stadion po 13 evra nego po 1,5-2 evra, pa su te price ofucane. Zvezda po svim parametrima moze svaki vikend da ima po 20-25 000 ljudi samo od Beogradjana. Da svaki CETRDESETI navijac Crvene zvezde iz Beograda i okoline dodje na stadion, imali bismo taj broj na tribinama. Ali jok.

МilosМilos

Cvija13

Ne filozofiram, ali slazem se sa @littmann svi mi iz Republike Srpske koji smo koliko toliko redovni na utakmicama i FK i KK,  uvijek imamo volje napraviti 600+ km da navijamo. Nama je realno svaka utakmica gostovanje 😁 Isto zivimo od plate do plate, nista drugacije nije nego u Srbiji pa smo tu.
*** КИЛОМЕТРИ СВИ ЗБОГ ТЕБЕ ПРЕЂЕНИ, СТВОРИЛИ СУ ПРИЧУ О ЈЕДНОЈ ЉУБАВИ ! ! ! ***

МilosМilos

Protiv Ludogoreca sam bio na zapadu poveo i zenske i muske rodbine, prvi put otisli oko nas je bas bilo dosta ljudi iz Bosne.
Problem je nasa liga, ljudi su se povukli u sebe, nista ih ne raduje, totalna apatija.
Mislim da je Terza u pravu, mora se stvoriti komfor, mislim da bi puno vise porodica dolazilo. Treba nam na Severu bar 10000 dusa i na zapadu i istoku bar ukupno 15000 prosek. Treba nam pivo, taj glupi zakon ukinuti ili uredba sta je vec.
Ulaz za Sever bih stavio 100 din kao nagradu za vernost po kiši i košavi.
Trebaju nam Delije i porodice, to je ciljna grupa.

Consultant

Quote from: Зоки МПЦЗ on Aug 12, 2017, 11:11 am

Otisli kucama pa je taj broj manji.

Cazzo_FCRS_Forever

Quote from: МilosМilos on Aug 12, 2017, 06:08 pm
Protiv Ludogoreca sam bio na zapadu poveo i zenske i muske rodbine, prvi put otisli oko nas je bas bilo dosta ljudi iz Bosne.
Problem je nasa liga, ljudi su se povukli u sebe, nista ih ne raduje, totalna apatija.
Mislim da je Terza u pravu, mora se stvoriti komfor, mislim da bi puno vise porodica dolazilo. Treba nam na Severu bar 10000 dusa i na zapadu i istoku bar ukupno 15000 prosek. Treba nam pivo, taj glupi zakon ukinuti ili uredba sta je vec.
Ulaz za Sever bih stavio 100 din kao nagradu za vernost po kiši i košavi.
Trebaju nam Delije i porodice, to je ciljna grupa.

1. Nisu ti ljudi iz bosne vec iz Republike Srpske!

2. Nas narod je cudan. Sjutra najavljuju kisu prije podne i to je dovoljan razlog da 5000 ljudi ostane i da slusa onog mentola sa Arene.

3. Ako pravis konfor onda mora i karta da je skuplja. Hoce li to ljudi da plate? U srbiji sigurno NE!
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"