• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Посета на Звездиним утакмицама

Started by Sektor, Aug 25, 2014, 02:05 am

Previous topic - Next topic

dr.nele

Najbolji nacin da svi kupe i cuvaju karte,na poluvremenu izvlacenje npr 3 ulaznice.Izvuceni silaze i sutiraju penale rezervnom golmanu.Ukoliko daju gol dobijaju npr dres a ko ne onda sal ili neka majica.U danasnje vrijeme kad svi zude za popularnoscu vjerujem da bi ih bilo i sa po vise ulaznica samo ne bi li se pojavili na terenu.Klub to ne kosta gotovo nista a ulaznice bi se kupovale,stim da bi onaj ko izadje pamtio to cijeli zivot,a ujedno i zabava za gledaoce na poluvremenu.Tesko je u velikom gradu nagovoriti nekoga da ide vole ti ljudi Zvezdu ali zivot je ubrzan i ti se moras dobro potruditi marketingom i svim mogucim forama da prosjecnog gledaoca privuces da gleda utakmicu sa sremom itd.Vidjeli ste godisnjica marakane puno nek je srem protivnik evropska puno nek su neki amateri protivnik.Te evropske i neki jubileji su neki brend za sebe to je marketing svjetski davno to uradio.Nas marketing mora sada da radi da pravi neki jubilej od svake utakmice samo tako mozes dovesti ljude iz velikog grada da gledaju utakmicu.Ili nek kupe Ronalda i Mesija :D inace tek tako eto igra Zvezda prvenstvo sa nekim tamo i to je to nikad se nece napuniti stadion.
Zasto me pitas kada znas ja sam Zvezdas...

Болеслав

Quote from: EmptyClip on Aug 25, 2014, 04:19 pm
Јака ствар. Само прати шта ће се у будућности дешавати са људима са Истока и Запада. Неће народ да толерише управе као што је ова и претходне.

Мрзим што не смем да управама лепим епитете, модерација је експресна.

ne dolazi se radi uprave na stadion nego zbog Zvezde. a pederi sa Zapada (koji su manjina ali su glasni, same thing in Pionir) koji dolaze da pljuju po igracima i da serendaju jer su svi selektori mogu samo da ...itd

Zvezda je svima nama majka, a ne neki baja u fotelji. pozz.

Болеслав

Quote from: EmptyClip on Aug 25, 2014, 06:12 pm
А управа управља чиме?

upravlja pravnim licem CZV koji ima br u APRu..ako ti navijas za taj broj, idi kod tegetlije pa diskutujte o temi. pricam ti o duhu Crvene Zvezde, dresu, grbu, taj osecaj nas kad pogodak das

ako mislis da ces sa svojim "bojkotom" sa flasom zajecarca u ruci pred tv/om i propovedanjem o idealnom modelu upravljanja da pomognes kao BBB u Zagrebu sto rade onda kul

Ужичанин

Quote from: EmptyClip on Aug 25, 2014, 01:56 pm
Aко нешто може да довуче публику на стадион то је добар рад у клубу и здрава политика вођења. Собзиром да је код нас ситуација потпуно супротна, апсолутно подржавам смањење публике на стадиону.
Ти можеш да анимираш људе на емоцију и на тешко стање у клубу ил тако неке фазоне, ал то је све кратког даха. Ако клуб то не испрати добрим радом балон ће се издувати.

Дакле бојкот.

Ово стварно више није хумано шта се пише овде. Рођаче, за кога навијаш ти за Звезду или за управу? Како ти видиш како они сад воде клуб? Шта тренутно фали да би људи долазили на стадион? Карте јефтине, победе се нижу, титула је ту, игра задовољава. Шта још треба? Једино да управа иде од куће до куће, да ли је то здраво вођење клуба? Не разумем вас људи више ни мало. Прво је било скупе карте, спустила се цена. Па је било не играмо никакав фудбал, сад га играмо. Па је било нећемо да гледамо црнце и остале менаџерске играче, сад играју Звездина деца. И не знам више шта треба да се уради да би ти и теби слични дошли на стадион? Или ви то једноставно не желите, само тражите изговоре. Треба да вас је срамота!

Велики Делија

Какав бре бојкот? Како може човек да бојкотује нешто, што стварно воли? Не разумем.

Quote from: Bruninjo on Jun 30, 2015, 08:50 pmPre svega ne kaze se EL znas nego JERI znas, ali da ne idem u off. E nezzz ti ja sta su te menice, uglavnom znam da su ih razni "pustali" kad su nam trebale licence za Evropu. Srdacan pozz

MrRedStar

Quote from: EmptyClip on Aug 25, 2014, 06:40 pm
Нема множине, само сам ја то написао.

Наравно да нећу да помогнем бојкотом. Уствари нећу клубу, ал оћу себи. Клубу не помажем ни ако одем на стадион и правим се да је све у реду јер тиме само аминујем то што управа ради. Овако бар себи помажем, дистанцирам се и мање се нервирам.

Brate, da me ubiješ ja tebe ne kapiram. Ti sada ovde zagovaraš bojkot radi bojkota, na temi koja za cilj ima podizanje zvezdaške svesti i rast posete ti propagiraš bojkot?  Kapiram mda ti se nakupilo mnogo toga, ali ne kapiram šta se postiže bojkotom,šta smo u košarci postigli istim. Kao žene koja neće da uživa u sexu već bojkota radi samo šiti noge, muško odradi svoje i ode, šta je ona postigla bojkotom?

Mislim debilan primer sam uzeo i ne odbacujem da sam glup, ali ne kapiram šta poručuješ. Lik se pohvali državljanstvom na drugoj temi i sam znam koja je to radost i ti ga pitaš čemu to, bolje Bugarski zbog EU... Čemu tolika protivnost svakom u suštinii lepom toku? Podrži napor, trud da se urai nešto, podrži tuđu sreću...

P.S. A kako si se distancirao kada si kao i ja po celi dan na (navijačkom) forumu? gde je tu distanca?

EmptyClip

Quote from: MrRedStar on Aug 25, 2014, 07:16 pm
na temi koja za cilj ima podizanje zvezdaške svesti i rast posete

Ако је ово поента теме онда се лепо повлачим. Мислио сам да је генерална дискусија о бројности на утакмицама.
Наставите. Нек модерација побрише моје поруке.
Quote from: zolla on Jul 06, 2015, 03:45 pm
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Quote from: Ljuba 73 on Dec 09, 2016, 01:14 pm
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

Сремчица ЦЗ

Quote from: EmptyClip on Aug 25, 2014, 06:40 pm
Нема множине, само сам ја то написао.

Наравно да нећу да помогнем бојкотом. Уствари нећу клубу, ал оћу себи. Клубу не помажем ни ако одем на стадион и правим се да је све у реду јер тиме само аминујем то што управа ради. Овако бар себи помажем, дистанцирам се и мање се нервирам.

Bojkotom tek mogu da rade sta hoce,100 puta je receno da treba da bude pun stadion da znaju da njihove poteze narod prati i onda nema spletkarenja.

одем на стадион и правим се да је све у реду -sto ovo pominjes kad se ne desava da je nasa publika nezadovoljna a da cuti,uprava se otera u roku od mesec dana

samo ti 91

Quote from: SBanovan on Aug 25, 2014, 01:31 pm
Po meni ideje koje bi definitivno trebale da zazive cim prije, jer u njihovu relizaciju ne treba uloziti nista, a klub dosta dobija:

1. Ista cijena karata sjevera i istoka. Ko hoce da navija - na sjever, ko hoce da sjedi i gleda utakmicu - na istok. Jednostavna prica. Tako bi se i 'očistio' sjever od ovih koji cute i sjede (jer su oni uvijek meta prozivanja), a i stadion bi se srazmjerno popunjao. Win-win

2. Slobodan ulaz na jugu za penzionere i roditelje sa djecom do 14.g. (mladji maloljetnici) Time bi se stvarala navika dolazenja na utakmice medju mladjim narastajima, a i mladim roditeljima nije svejedno izdvojiti novac za karte za sebe i djecu ( cetveroclana porodica treba da izdvoji 1600 din da bi sjeli na zapad recimo ). Tako da bi to bio svojevrstan podsticaj za njih da dolaze na utakmice, da se stvara navika, a i da se rusi mit kako je stadion opasno mjesto.

3. Aktivirati igrace na marketingu kluba. Obilazak skola, trznih centrova, zdravstvenih ustanova itd. Mogu svi izdvojiti jedan dan sedmicno, da obidju neku ustanovu, nije to toliko tesko. Iaonako nemaju puno obaveza. Baviti se istim poslom i kada odu na gostovanja, jer Zvezda je najpopularniji klub u drzavi i regionu

Slazem se potpuno..I trebalo bi se aktivarati upravo vise akcija po uzoru na KK marketing, jer svi jedva cekamo da pocne sezona a i oni stalno izmisljaju nove pogodnosti, akcije znc stvarno svaka cast.
E ovi iz FK-a nek se ugledaju jer su bas slabo aktivni.
Овамо Цигани Заузмите Место!

Фурија

Sto se tice gostovanja sad u Novom Sadu, dugo nije bilo ovako puno nasih navijaca u Novom Sadu + padala kisa dobar deo dana

Сремчица ЦЗ

Samo da se u subotu ne ponovi onih 13 000 sa Jagodine

Sektor

Jedna od ideja pri pokretanju ove teme mi je bila podizanje navijacke svesti prosecnog Zvezdasa, jer je ovaj forum itekako pracen. Zvezda ima blago u navijackoj bazi koje nema niti jedan klub na Balkanu, i tu vidim resenje za spas u ovim najtezim trenucima u istoriji kluba. Jos samo da to ljudi koji trenutno rade u klubu shvate , i da se ozbiljno pozabave time.

Djons91

Ako se gleda sveobuhvatna situacija u drzavi,mislim da bi cene karata za istok i zapad trebale da budu nize,a po meni najbolji termin je 4 ili 5 sati.200 dinara za sever je ok cena,ali 400 i 500 za istok i zapad je mnogo,ako zelimo 30000 ljudi.Neko hoce da dodje za porodicom i treba da da najmanje 1500 dinara,mnogo je za ovakav kvalitet fudbala.Tu je i moja grupa,studenti,hocemo popust na index. :)

Сремчица ЦЗ

Quote from: djons91 on Aug 25, 2014, 08:38 pm
a po meni najbolji termin je 4 ili 5 sati

Dokle s ovim,da li je moguce da ti nisi provalio da moraju tekme u kasnijem terminu i da savez tera klubove da moraju prvoligasi imati reflektore,a i imamo dosta utakmica u 5 u sezoni,a kad su u 5 zalite se da ne mozete da stignete i da hocete u 7

Djons91

Nisam shvatio,glup sam,hvala ti sto si me prosvetlio.Ja vise volim utakmice u dnevnom terminu,nisu Englezi glupi sto igraju u 3,ako hoces da dolaze porodice onda je taj termin savrsen.Mada meni ni uvece nije problem,ja sam na 15 minuta od Marakane busom.