• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Играчи ФК Црвена звезда на позајмицама

Започео koprenedri85, 06 Август 2014, 18:19:41

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

karioka

Rio#8

Цитат1: karioka  27 Јануар 2019, 14:04:04
Upravo je pocela utakmica Levadijakos-Aris, Meleg u prvih 11.

Po flashscoru i livescoru nije u sastavu.

karioka

Izvinjavam se na dezinformaciji. Kad je pocela utakmica je na Flashscore-u bio broj 8 u prvoj postavi, kao i ovde https://snag.gy/uhK2mq.jpg
Sad vidim da su promenili i da je Kone broj 8.

NebojsaGajic09

Imamo li mi još igrača na pozajmicama osim ovih 16:
Stanković, Stanojev, V.Nikolić, Terzić, Savić, Stojić, M.Nikolić, Gavrić, Krstevski, Radonjić (Grafičar), Cvetković (Bačka), Ze Marcos, Vidić (Zemun), Čupić (Zlatibor), Tanko (Bežanija), Meleg (Levadiakos)

Jesam li nekog zaboravio?

Ne znam jedino u kojem su svojstvu Janković, Kojić, Konatar, Santrač, Lada, Đorđević i Daničić u Grafičaru, da li su oni naši igrači na pozajmici ili su to sad njihovi igrači?
Isto važi i za Veselinovića iz Jedinstva P.

Na pozajmici su bili i Jokić i Bosić u Grafičaru i Kovač u IMT ali onu su potpisali redom za Grafičar, Partizan i Čuku.

dzonidelija

Ko su ti ovaj Radonjić i Lada za njih prvi put čujem?

Od igrača iz Grafičara mislim da profi ugovore sa nama nemaju Konatar, M. Nikolić i Daničić (za poslednjeg nisam 100% siguran da nema ugovor). Janković još od leta nije naš igrač, a mislim da isto važi i za Kojića. Santrač i Đorđević su relativno skoro potpisali profi ugovore ako me sećanje ne vara.

NebojsaGajic09

Цитат1: dzonidelija  05 Фебруар 2019, 12:04:45
Ko su ti ovaj Radonjić i Lada za njih prvi put čujem?

Od igrača iz Grafičara mislim da profi ugovore sa nama nemaju Konatar, M. Nikolić i Daničić (za poslednjeg nisam 100% siguran da nema ugovor). Janković još od leta nije naš igrač, a mislim da isto važi i za Kojića. Santrač i Đorđević su relativno skoro potpisali profi ugovore ako me sećanje ne vara.

Lada je onaj mali Rus što je još na proljeće bio na probi pa ostao, ako se ne varam još je tamo, a Radonjića smo sad uzeli iz Niša, 2000-o godište ...

jagodina navija za zvezdu

Hoce li biti nesto od Ibrahima Tanka, ili ipak opravdava svoje prezime?

Кипар

Цитат1: jagodina navija za zvezdu  05 Фебруар 2019, 21:39:22
Hoce li biti nesto od Ibrahima Tanka, ili ipak opravdava svoje prezime?

Meni je drugar iz Bezanije koji igra sa njim pricao da ima dobru zavrsnicu i da je solidan na treninzima,ali da ce tesko igrari kod nas.
Znam da se sa Bockom druzi i izlazi.

Ковинац

Цитат1: NebojsaGajic09  05 Фебруар 2019, 09:23:36
Imamo li mi još igrača na pozajmicama osim ovih 16:
Stanković, Stanojev, V.Nikolić, Terzić, Savić, Stojić, M.Nikolić, Gavrić, Krstevski, Radonjić (Grafičar), Cvetković (Bačka), Ze Marcos, Vidić (Zemun), Čupić (Zlatibor), Tanko (Bežanija), Meleg (Levadiakos)

Jesam li nekog zaboravio?

Ne znam jedino u kojem su svojstvu Janković, Kojić, Konatar, Santrač, Lada, Đorđević i Daničić u Grafičaru, da li su oni naši igrači na pozajmici ili su to sad njihovi igrači?
Isto važi i za Veselinovića iz Jedinstva P.

Na pozajmici su bili i Jokić i Bosić u Grafičaru i Kovač u IMT ali onu su potpisali redom za Grafičar, Partizan i Čuku.

Да ли је и Баиновић још увек наш играч, а на позајмици у Раду?

dzonidelija

Цитат1: Ковинац  05 Фебруар 2019, 23:38:51
Nije više naš igrač.

pavle1

Цитат1: Ковинац  05 Фебруар 2019, 23:38:51

Ne, od letos igra u Radu pod ugovorom sa njima .
Sporazumno raskinut ugovor sa njim letos.

jagodina navija za zvezdu

Koliko je Bainovic utakmica odigrao za nas? Ja pamtim onu jednu u kupu protiv Vranja cini mi se.

Ковинац

Цитат1: jagodina navija za zvezdu  06 Фебруар 2019, 00:21:18
Koliko je Bainovic utakmica odigrao za nas? Ja pamtim onu jednu u kupu protiv Vranja cini mi se.

Ваљда две, обе у Купу.

miodrag

Ze Markos ipak na pozajmici u Grblju iako je odigrao par prijateljskih za Zemun

ветар_у_леђа

Цитат1: miodrag  11 Фебруар 2019, 07:31:04
Ze Markos ipak na pozajmici u Grblju iako je odigrao par prijateljskih za Zemun

Наводно у Земуну са једне стране нису били задовољни оним што је приказао, а са друге стране им је наводно потребнији искуснији штопер у грчевитој борби за опстанак која им следи током пролећа.

miodrag

Tanko dao gol Za Bežaniju u prijateljskoj sa Železničarem iz Pančeva 4-1 ( četvrti gol po redu za Bežaniju)

Stevke94

pavle1

M.V.P