Аутор Тема: Млађе категорије  (Прочитано 817669 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже dusankzr

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 62
  • Репутација: +36/-24
Одг: Млађе категорије
« Одговор #120 послато: 20 Фебруар 2012, 22:24:55 »
Svaka cast na analizi.Sta ima novo oko Jankovica?Zna li se kom ce se "carstvu privoleti" jer je vreme za prvi ugovor.Postoje indicije da bi mogao tamo ali se nadam da se to nece desiti.Ako neko zna....

Ван мреже Aleksandar1989

• РСБ екипа - кошарка
  • Поруке: 1.318
  • Репутација: +1136/-577
« Одговор #121 послато: 20 Фебруар 2012, 22:43:43 »
Svaka cast na analizi.Sta ima novo oko Jankovica?Zna li se kom ce se "carstvu privoleti" jer je vreme za prvi ugovor.Postoje indicije da bi mogao tamo ali se nadam da se to nece desiti.Ako neko zna....

Danas je na zagrevanju pevusio "Dobro znaj".  :stari grb: Doduse, to ne mora nista da znaci, ali ne verujem da ce u Partizan... Mislim da ce potpisati profi ugovor sa nama, pogotovo ako bude igrao i na turniru Evrolige.

Ван мреже Silvanus

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 370
  • Репутација: +218/-45
  • Када сам слаб, онда сам силан.
« Одговор #122 послато: 20 Фебруар 2012, 22:58:55 »

Очекујемо онда од тебе пуно лепих вести са тог турнира.  :biggrin:

Ван мреже RedThunder

• Члан ФК
  • Поруке: 4.037
  • Репутација: +782/-809
  • Hocemo pobedu
« Одговор #123 послато: 20 Фебруар 2012, 23:01:13 »
Boga mi,Aleksandre...svaka cast!

Posto pratis klince,pitacu te kao neko ko ih nijednom nije gledao i samo rpedpostavlja iz tvojih postova:Jel Jankovic centar?Dominantan,visok? 
I posto opet ne znam,a jako me zanima-mali Dobric,pozicija?

Mali edit:Pardon,video sam sad na sajtu evrolige rooster pa znam ko sta igra :)

Ван мреже Aleksandar1989

• РСБ екипа - кошарка
« Одговор #124 послато: 20 Фебруар 2012, 23:13:56 »
Boga mi,Aleksandre...svaka cast!

Posto pratis klince,pitacu te kao neko ko ih nijednom nije gledao i samo rpedpostavlja iz tvojih postova:Jel Jankovic centar?Dominantan,visok? 
I posto opet ne znam,a jako me zanima-mali Dobric,pozicija?

Jankovic je PF, visok 204 cm. Neverovatno jak igrac, ima izuzetno siroka ramena, strahovito jake noge, duge ruke... Sve u svemu, vrlo je "kabast". Medjutim, veoma je skocan i eksplozivan za igraca takve gradje. Prvi put kada sam ga gleda mislio sam da nece moci da se odvoji od parketa, a kada sam video koliko skace ostao sam zaprepascen. Zaista pravi razliku u odbrani, najbolji je bloker u juniorskoj ligi, dominantan je u skoku na obe strane terena, ima veoma brze ruke i krade puno lopti za cetvorku, odlicno trci tranziciju. U napadu je sirov, sut mu je veoma los, bacanja takodje, ledjna tehnika nerazvijena (ume da igra ledjima, ali na cistu snagu). Ima dobru kontrolu lopte-moze da napadne ulazom sa visokog posta i cak da povuce kontru i podeli pas (kao danas). Odlican je dodavac sa pozicije PF. Takodje, momak igra sa neverovatnom energijom i emocijama, pravi je lider (stalno bodri i hrabri saigrace)... Na kraju krajeva, kapiten je juniorskog tima. Evo jedan zanimljivi klip sa njegovim highlights-ima:

Ognjen Dobric je SG/SF. Njega sam vec opisao.  :biggrin:

Ван мреже ciganin sam al najlepsi

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.679
  • Репутација: +434/-1623
  • Dok macke nema, misevi kolo vode !!!
« Одговор #125 послато: 20 Фебруар 2012, 23:48:17 »
Vidi se da poznajes materiju  :ziveli2: . Ko iz ove generacije 94' ima najvise sansi za prvi tim sledece godine ?

Ван мреже Aleksandar1989

• РСБ екипа - кошарка
« Одговор #126 послато: 20 Фебруар 2012, 23:57:01 »
Vidi se da poznajes materiju  :ziveli2: . Ko iz ove generacije 94' ima najvise sansi za prvi tim sledece godine ?

Rano je jos da igraju za prvi tim... Ipak klinci imaju 17-18 godina. Ali (kao sto sam napisao u nekom od prethodnih postova) Jankovic, Cvorovic i Dobric bi mogli u Radnicki FMP sledece sezone. Taj tim bi i trebao da bude stepenik izmedju juniorske kosarke i prvog tima, a ne da kao sada bude utociste za otpatke iz FMP-ovog sistema. Ovo poslednje ruzno zvuci, ali nazalost jeste tako.

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.132
  • Репутација: +1795/-2589
« Одговор #127 послато: 21 Фебруар 2012, 00:44:56 »
Gledao sam Jankovica letos na EP-u.
Igrao je za generaciju 93 sa Miljenovicem i ovim klincima iz Hemofarma.
Dominirao je u ofanzivnom skoku ali je bas dosta sirov.
Nisam bas siguran da ima 204.

playtony

• Гост
« Одговор #128 послато: 21 Фебруар 2012, 12:16:04 »

Ван мреже Stefi

• Веран као пас
  • Поруке: 696
  • Репутација: +83/-354
« Одговор #129 послато: 21 Фебруар 2012, 23:49:25 »
Zna li neko da li ce Cvele igrati za juniore u petak protiv Olimpije ili ne???Bice besplatan ulaz, pa bi bilo lepo da sto vise ljudi dodje i podrzi nase mlade momke... :icon_svi: Verovatno ce i protiv Zagreba biti besplatan ulaz, zna li neko nesto vise o tome??? :vitez:

Ван мреже brax

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 5.366
  • Репутација: +1702/-2019
« Одговор #130 послато: 21 Фебруар 2012, 23:53:53 »
Па ако ће бити бесплатан улаз за јуниоре, мора бити и за сениоре зато што је утакмица одмах послије. Неће ићи по хали и тјерати људе без карата. :mrgreen:

Ван мреже Stefi

• Веран као пас
« Одговор #131 послато: 22 Фебруар 2012, 00:08:23 »
Juniori svoj mec zavrsavaju oko 19h i nesto... A mec protiv Zagreba pocinje u 20 i 30h... nemam pojma... :icon_svi:

Ван мреже brax

• Члан ФК
  • Члан КК
« Одговор #132 послато: 22 Фебруар 2012, 00:12:13 »
Аха, нисам знао, мислио сам да сениори почињу одмах послије, мислим да би тако било и боље. Онда вјероватно неће бити бесплатан улаз.

Ван мреже Kole_kkrs

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 429
  • Репутација: +125/-47
« Одговор #133 послато: 22 Фебруар 2012, 00:13:46 »
Zna li neko da li ce Cvele igrati za juniore u petak protiv Olimpije ili ne???Bice besplatan ulaz, pa bi bilo lepo da sto vise ljudi dodje i podrzi nase mlade momke... :icon_svi: Verovatno ce i protiv Zagreba biti besplatan ulaz, zna li neko nesto vise o tome??? :vitez:
Po programu koji sam dobio u Nisu za kvalifikacije za el Cvele ne igra i meni se to dopada. Neka igraju momci koji i nose ovaj tim od pocetka. Rezultat nije prioritet a oni imaju do sada fine rezultate. Ne sme se zaboraviti da su mladji godinu, odnosno 2 od konkurencije. Po mom misljenju 1. favorit Hemofarm.

Ван мреже Stefi

• Веран као пас
« Одговор #134 послато: 22 Фебруар 2012, 00:28:25 »
Da, Cvele ne igra jer je 93 godiste... Ma uzimamo mi  :prvak:

Ван мреже Aleksandar1989

• РСБ екипа - кошарка
« Одговор #135 послато: 22 Фебруар 2012, 14:44:55 »
Po programu koji sam dobio u Nisu za kvalifikacije za el Cvele ne igra i meni se to dopada. Neka igraju momci koji i nose ovaj tim od pocetka. Rezultat nije prioritet a oni imaju do sada fine rezultate. Ne sme se zaboraviti da su mladji godinu, odnosno 2 od konkurencije. Po mom misljenju 1. favorit Hemofarm.

Po mom misljenju prvi favorit smo mi.  :biggrin: Na ovom turniru igraju igraci koji su '94 godiste i mladji, sto znaci da ce ekipe Partizana, Mege, ali i Hemofarma biti oslabljene u odnosu na juniorsku ligu gde pravo nastupa imaju i igraci '93. Za Hemofarm nece igrati Dangubic, Mitrovic, Krstic i Milosevic, ostaju im Novak, Andjusic i Milutinov od vaznijih igraca. Za Partizan nece igrati Miskovic, Bogdanovic, Marinkovic, naravno ni Miljenovic, sto znaci da im od vaznijih ostaju Andric, Majic i Radicevic. Za Megu nece igrati Drobnjak, Reljic, Sakotic, Vujovic, Avramovic i Bojic, od bitnih igraca im ostaje samo Stankovic. Doduse, ovaj turnir ce im igrati Milos Jankovic iz cacanske Mladosti, koji je najkorisniji igrac juniorske lige (a igra i Prvu B ligu veoma dobro), Aleksa Avramovic iz iste ekipe koji igra dobro za juniore i Nikola Tijanic koji igra Prvu srpsku za Superfund. Kako god, Partizan i Mega su inace slabiji od nas, a pogotovo ovako oslabljeni nemaju sanse, dok je Hemofarm respektabilan, ali ipak slabiji od nas bez pomenutih igraca. Naravno, ne znam kakvi su Brose, Alba, Olimpija i INSEP, ali tesko da mogu da nam pariraju talentom, a posebno uigranoscu i ozbiljnoscu.

Ван мреже Kole_kkrs

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 429
  • Репутација: +125/-47
« Одговор #136 послато: 24 Фебруар 2012, 12:07:55 »
nije istina da ne igra '93. To je izlazno godiste.

Ван мреже brax

• Члан ФК
  • Члан КК
« Одговор #137 послато: 24 Фебруар 2012, 12:24:54 »

Ван мреже njuma_njuma

• За вечну славу, за победу!
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.114
  • Репутација: +458/-232