• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ФМП

Започео РСБ, 10 Октобар 2011, 22:33:46

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

balja

Dečko je potvrdio koliko ja znam da nikad nije bio navijač Partizana. Da ne lelujamo mislim da je pravo vreme da čoveku koga smo kao klinca svi hteli u Zvezdi damo priliku da odradi pripreme sa klubom da treneri vide da li im može pomoći kroz sezonu.
Ono što je dosad pokazao je verovatno najviše u sezoni od domaćih igrača što se tiče napretka igre.
Za mene dovoljno u odnosu na gažu kroz karijeru da dobije priliku. Nisam rekao odmah ugovor nego priliku.
Šteta bi bila neprocenjiva da ode kao Apić a da onda stavljamo prst u oko jedni drugima. Ajde da to posmatramo ovako. Sve što je diglo kvalitet igre u FMP protekle dve sezone mi smo preveli u Zvezdu i pokazalo se kao uspešan posao.
Dobili već gotove igrače koje je Tomić uobličio prema svojim zahtevima za dobrom igrom tima. Malo li je.
U FMP je trenutno možda najperspektivnija generacija koja mora doneti mnogo srpskom sportu. Do tada ovo bi bilo sve od predhodne generacije.
Jedina nepoznanica je valjda Lazarević ali on izlazi iz duge pauze.

Celtic

Цитат1: balja  09 Мај 2019, 20:35:09
Dečko je potvrdio koliko ja znam da nikad nije bio navijač Partizana. Da ne lelujamo mislim da je pravo vreme da čoveku koga smo kao klinca svi hteli u Zvezdi damo priliku da odradi pripreme sa klubom da treneri vide da li im može pomoći kroz sezonu.
Ono što je dosad pokazao je verovatno najviše u sezoni od domaćih igrača što se tiče napretka igre.
Za mene dovoljno u odnosu na gažu kroz karijeru da dobije priliku. Nisam rekao odmah ugovor nego priliku.
Šteta bi bila neprocenjiva da ode kao Apić a da onda stavljamo prst u oko jedni drugima. Ajde da to posmatramo ovako. Sve što je diglo kvalitet igre u FMP protekle dve sezone mi smo preveli u Zvezdu i pokazalo se kao uspešan posao.
Dobili već gotove igrače koje je Tomić uobličio prema svojim zahtevima za dobrom igrom tima. Malo li je.
U FMP je trenutno možda najperspektivnija generacija koja mora doneti mnogo srpskom sportu. Do tada ovo bi bilo sve od predhodne generacije.
Jedina nepoznanica je valjda Lazarević ali on izlazi iz duge pauze.
Misliš da bismo sa trilingom Ojo, Apić, Ristić mogli da budemo iole konkurentni u EL, a da istovremeno budemo dominantni u ABA?
Podsetiću da Apić slabo igra i nema neku ulogu u toj Lokomotivi, ekipi od koje bismo morali da budemo bolji naredne sezone ako ne mislimo da prođemo kao Budućnost.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

vlada

Ljudi, ajde da budemo malo realni. Apic jeste eksplodirao u FMP-u, ali on u Zvezdi ne bi imao mesta. Ovako kako je ispalo, ispalo je najbolje i za nas i za njega. Pota treba probati na pripremama, da igramo EC digao bi obe ruke za njega, ali mislim da nije igrac za EL. Nije bolji od Covica, a nije ni za prvog pleja. Treba mu dati sansu na pripremama, pa ako ima slifa, super, ako ne - barem smo probali.

knn-forever

Цитат1: Celtic  09 Мај 2019, 21:12:29
Misliš da bismo sa trilingom Ojo, Apić, Ristić mogli da budemo iole konkurentni u EL, a da istovremeno budemo dominantni u ABA?
Podsetiću da Apić slabo igra i nema neku ulogu u toj Lokomotivi, ekipi od koje bismo morali da budemo bolji naredne sezone ako ne mislimo da prođemo kao Budućnost.

Ko je uopste spomenuo da bi hteo taj triling za evroligu? to balja nije napisao. Eto i ja mislim da je Apic veci potencijal i vec sad bolji centar od Rileta ali ok sigurno znaju ljudi koji su odlucivali zasto su ga prodali direktno iz fmp. To sto ne igra u Lokomotivi nije bas siguran reper da li on zna da igra kosarku ili ne, kao i u mnogo slucajeva trener, sistem, njegovo (ne)snalazenje u novoj sredini mogu biti jos neki faktori, mlad je on jos igrac.

Celtic

Цитат1: knn-forever  10 Мај 2019, 01:10:59
Ko je uopste spomenuo da bi hteo taj triling za evroligu? to balja nije napisao. Eto i ja mislim da je Apic veci potencijal i vec sad bolji centar od Rileta ali ok sigurno znaju ljudi koji su odlucivali zasto su ga prodali direktno iz fmp. To sto ne igra u Lokomotivi nije bas siguran reper da li on zna da igra kosarku ili ne, kao i u mnogo slucajeva trener, sistem, njegovo (ne)snalazenje u novoj sredini mogu biti jos neki faktori, mlad je on jos igrac.

Ojo i Ristić su igrači pod ugovorom, a i koliko pratim Baljine stavove on ih vidi u Zvezdi i veruje u njih. Sa Apićem bi se dakle zaokružila naša centarska linija, da smo ga zadržali. Ne znam kako bih drugačije i mogao da protumačim takav stav.

Daleko od toga da mislim da Apić nije dobar igrač ali recimo da smatram da nije još dovoljno kvalitetan za EL. Nije ni Ristić doduše ali ima potencijal, a i niko nije ponudio godišnji budžet FMP za njega.

knn-forever

Цитат1: Celtic  10 Мај 2019, 01:18:40

Ojo i Ristić su igrači pod ugovorom, a i koliko pratim Baljine stavove on ih vidi u Zvezdi i veruje u njih. Sa Apićem bi se dakle zaokružila naša centarska linija, da smo ga zadržali. Ne znam kako bih drugačije i mogao da protumačim takav stav.

Daleko od toga da mislim da Apić nije dobar igrač ali recimo da smatram da nije još dovoljno kvalitetan za EL. Nije ni Ristić doduše ali ima potencijal, a i niko nije ponudio godišnji budžet FMP za njega.

To stoji da obojica nisu jos na EL nivou, samo ja sam bio ubedjen kad je Apic eksplodirao u fmp da ce sledece sezone biti u CZ, sto bi dalje dovelo verovatno do nedolaska Rileta kod nas. E sad mozda je sa Riletom vec bio dogovor napravljen i onda ajd da se uzmu pare na Apicu odmah.

Celtic

Цитат1: knn-forever  10 Мај 2019, 01:28:53
To stoji da obojica nisu jos na EL nivou, samo ja sam bio ubedjen kad je Apic eksplodirao u fmp da ce sledece sezone biti u CZ, sto bi dalje dovelo verovatno do nedolaska Rileta kod nas. E sad mozda je sa Riletom vec bio dogovor napravljen i onda ajd da se uzmu pare na Apicu odmah.

Apić je eksplodirao ove sezone, prošle je bio u senci Oja.

luki

Цитат1: vlada  06 Мај 2019, 11:28:18
A dobro balja, ne bi ja rekao da je ovde iko pljuvao po Potu. Poenta je da je Pot dosegao neki svoj maksimum i da realno kod njega vise nema prostora za neki veci napredak. Kod Loveta je plafon daleko veci, a da li ce ga iskoristiti, videcemo. Bilo kako bilo, ni jedan ni drugi u ovom trenutku nisu ono sto evroligaska Zvezda treba.

Pot je daleko od maksimuma a naročito plejmekerske rutine koja je za tu poziciju najbitnija.

balja

Ja sam samo tražio da se Potu omogući prilika da se dokaže na pripremama i ništa više.
Današnji sport je surov i samo oni koji znaju da se stalno dokazuju imaju šanse.

miki96

Pobeda Fmp-a na gostovanju Okk Beogradu 100:89.
Uskoković 20p, Pot 16p, Jeremić 16p, Dilejni, Đorđević i Šešlija po 10p.
Na drugoj strani Stanić 27p, Mušidi 26p...

djura.net

Ako sudimo po statsima, pot se lepo vratio, skoro kao da nije ni odsustvovao.

RedThunder

Vidi ti malog Uskokovica sto rešeta  :vasil:

jagodina navija za zvezdu

Je l gledao neko mec, kako je uspeo Stanic da ubaci 27 poena.. :stidljiv:

Strax

13 Мај 2019, 17:35:06 #9673 Last Edit: 13 Мај 2019, 17:47:00 by Strax
Pratio sam rezultat i statistiku sa utakmice, i ako sam dobro video, Uskokovic se mucio u prvom poluvremenu a onda u drugom eksplodirao i prelomio na kraju. Vec koji put da iskace kada je bitno, i u ABA ligi je to uradio protiv Igokee i Krke. Svidja mi se njegov karakter.

MensaBonsu

Цитат1: jagodina navija za zvezdu  13 Мај 2019, 15:00:09
Je l gledao neko mec, kako je uspeo Stanic da ubaci 27 poena.. :stidljiv:

Ja sam gledao, Stanic odigrao ne zna ni on kako, ubacio je sve sto je bacio bukvalno, bilo je dosta bacanja, mnogo je faulova svirano FMP na pocetku, cini mi se desetak faulova u prvoj cetvrtini samo, Uskokovic je brzo napravio dve licne al se posle razigrao, Potova dobra utakmica posle pauze, ostali prosek

Косингас

ФМП уништио Златибор у Железнику...   96-50

Стефан Ђорђевић 35 поена (16 од 20 за 2), 12 скокова уз индекс 48  :vasil:   све то за 29 минута

Ево статистике

http://www.fibalivestats.com/u/KLSRS/1141422/bs.html

miki96

Alal vera dečko  :aplauz:
Podsetnik samo, da je on generacija Radanova i Simanića.

Carmelo

Цитат1: Celtic  09 Мај 2019, 21:12:29

Apić je odlično počeo u Lokomotivi a i spram minutaže je izuzetno korektan.

Za Aba odlično rešenje za 4/5. Naravno Kls je nepod znakom pitanja.

Da li bi mogao da odigra 7-10 minuta u EL? Mislim da da.

Po mojim info blizu smo dogovora sa ozbiljnim igračem na poziciji 4/5. EL kvalitet

Vatrogasac

Zasto Uskokovic nije igrao?

djura.net

Цитат1: Vatrogasac  15 Мај 2019, 19:58:01
Zasto Uskokovic nije igrao?

I mene ovo zanima, nije valjda opet povreda?