Аутор Тема: ФМП  (Прочитано 1266310 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже vlada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 436
  • Репутација: +97/-96
Одг: ФМП
« Одговор #9820 послато: 11 Јун 2019, 18:29:52 »
Slazem se da ce on naci svoj put, ali cinjenica je da ga je koledz usporio. Eto Davidovac i on su isto godiste. Vidi se razlika iz aviona oko taktike, iskustva, svega. Ali dobro, sve se da nadoknaditi. Samo rad, rad i rad :)

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.784
  • Репутација: +2305/-783
« Одговор #9821 послато: 11 Јун 2019, 18:40:26 »
Isto godište kao i Rile su i Gudurić, Rebić, Tejić, Apić, Rakićević, Kaplanović, Bursać ...
Nekako se nameće zaključak da ipak nije gubljenje vremena par sezona u FMP-u.

Послато са Nexus 5X помоћу Тапатока

Ван мреже Tyrion

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 284
  • Репутација: +173/-118
  • Uvaljujem gefufne
« Одговор #9822 послато: 11 Јун 2019, 19:43:31 »
Malo sam se raspitao za Đorđevića, verujem da je interesantna informacija.
U odnosu na Apića, momak je eksplozivniji i ima bolji odraz, pogotovo iz mesta. Bukvalno je jednako precizan i desnom rukom ali je slabo koristi, što pokušavaju da mu isprave. Još opasniji bi bio kada bi obe ruke koristio u napadu.
Najveća mana mu je što jako slabo brani niže igrače prilikom preuzimanja. To treba drastično da poboljša ako misli da pravi ozbiljniju karijeru, budući da sa tom visinom i brzinom to mora da mu bude kvalitativna prednost.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
Hoće li pokušati da mu u repertoar ubace i šut za tri? Zaista bi mu valjalo, nateralo bi defanzivce da mu prilaze, a onda bi i ta eksplozivnost dolazila više do izražaja.

U svakom slučaju, on i Uskok su mi prvi favoriti za Zvezdu nakon još jedne sezone kaljenja.

Ван мреже kavali985

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 142
  • Репутација: +42/-38
« Одговор #9823 послато: 11 Јун 2019, 22:03:39 »
I ja sam mišljenja da je bolje ostati i razviti se u Srbiji nego otići na koledž. Ipak su to godine gde su igrači još klinci, verovatno imaju problema i sa adaptacijom tamo, druga kultura, drugačiji život, nedostatak porodice, prijatelja itd. Lako je jednom Zionu, i ostalim Amerima jer su oni bukvalno još pri biranju srednje škole pripremani za ono što ih očekuje i na koledžu.
Ja ne mogu da se setim nijednom Srpskog igrača koji je posle koledža napravio ozbiljnu karijeru. Sečam se samo Nastića, Jovanovića, Jankovića...  Janković je 1993 a Jovanović 1994-to godište. Mišković iz Mege je 1999, Vanja Marinković 1997, Simanić i Đorđević 1998, Uskokovič 1999-to itd.

Ван мреже kavali985

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 142
  • Репутација: +42/-38
« Одговор #9824 послато: 13 Јун 2019, 10:51:40 »
Finn Delany na širem spisku Novog Zelanda za Svetsko Prvenstvo.
Sem njega od poznatijih imena su Corey Webster (igrao za Megu), Fotu iz Ulma, Webster iz Galatasaraja, Adams iz Oklahome.

Ван мреже Red_Sarajevo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 111
  • Репутација: +28/-20
« Одговор #9825 послато: 14 Јун 2019, 16:52:06 »
Jeremić potpisao za Igokeu.

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.907
  • Репутација: +1077/-280
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
« Одговор #9826 послато: 14 Јун 2019, 17:32:35 »
Šteta, računao sam da će biti bitan šraf i naredne sezone. Ne bih rekao da je otišao stepenik više u karijeri ovim transferom.

На мрежи sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.633
  • Репутација: +839/-1092
« Одговор #9827 послато: 14 Јун 2019, 18:49:24 »
Pa dobro, njemu je 26-27-a, treba zaraditi nesto. Bice verovatno placeniji nego u FMP. Ocigledno nije planiran za KK CZ.

Meni je on skroz OK bio. Napisao sam par puta da bi i nama mogao biti zanimljiv kao igrac zadatka. Nekih 10 minuta da zaganja nekog dobro, posto je jak k'o bik, da sutne i pogodi neku trojku jer to moze i zna. Da je manja konkurencija na 2 i 3 kod nas pa i da se pokusa, ovako...

Ван мреже Josi

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 31
  • Репутација: +7/-10
« Одговор #9828 послато: 14 Јун 2019, 18:59:21 »
Pa dobro, njemu je 26-27-a, treba zaraditi nesto. Bice verovatno placeniji nego u FMP. Ocigledno nije planiran za KK CZ.

Meni je on skroz OK bio. Napisao sam par puta da bi i nama mogao biti zanimljiv kao igrac zadatka. Nekih 10 minuta da zaganja nekog dobro, posto je jak k'o bik, da sutne i pogodi neku trojku jer to moze i zna. Da je manja konkurencija na 2 i 3 kod nas pa i da se pokusa, ovako...
Apsolutno se slažem sa tobom! Bas pre neki dan sam pisao o Jeremicu kao o mozda i boljem resenju od Lazica. Odlican u odbrani, a u napadu duplo opasniji. O Nenadicu i da ne pricamo. Jednostavno mislim da je i on shvatio da u Zvezdi sansu nece dobiti i da je vreme za sledeci korak u karijeri. Ne mislim da je los potez jer je u Igokei dobio verovatno i bolji ugovor a i bitnu ulogu u ekipi. Zelim mu srecu i bio mi je jedan od omiljenih igraca u FMP!

Ван мреже Celtic

• Модератор
« Одговор #9829 послато: 14 Јун 2019, 19:18:03 »
Jeremić se odlično pokazao u FMP, bio je jedan od lidera ekipe, napredovao konstantno.
Ali opet vrlo je teško porediti igranje u Zvezdi sa onim u FMP. On bi kod nas sasvim sigurno imao daleko manju ulogu i slobodu, a to po pravili znači i manje samopouzdanja i sigurnosti.

Ван мреже Stribor

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 70
  • Репутација: +21/-34
  • Budali ne treba dati šansu...sigurno je koristi
« Одговор #9830 послато: 14 Јун 2019, 22:04:22 »
Jeremic je bio dobar i konstantan ove sezone ali mislim da on realno nema sta da trazi u fmpu naredne sezone. Covek puni 28 godina a na toj poziciji imamo par mladih bisera i ja bi iskreno vise voleo da vidim nekog od njih na tom mestu. On je ako se ne varam imao poprilicnu minutazu maltene je bilo tekmi gde je igrao svih 40

Ван мреже coas

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 477
  • Репутација: +123/-231
« Одговор #9831 послато: 14 Јун 2019, 23:08:55 »
Јеремић је играч за ФМП, МЗТ или Игокеу у Звезди нема шта тражи у оваквим околностима. Одиграо је сасвим коректно, добиће овамо минуте и мало више лове и то је то. Имао је добру сезону и све најбоље у даљој каријери.

Ван мреже Celtic

• Модератор
« Одговор #9832 послато: 14 Јун 2019, 23:15:12 »
Svakako mu je vreme da ide ali treba imati u vidu da su takvi igrači zlata vredni za mlađe saigrače.

Ван мреже Stribor

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 70
  • Репутација: +21/-34
  • Budali ne treba dati šansu...sigurno je koristi
« Одговор #9833 послато: 14 Јун 2019, 23:53:10 »
Svakako mu je vreme da ide ali treba imati u vidu da su takvi igrači zlata vredni za mlađe saigrače.

Apsolutno se slazem ne samo za mladje igrace zlata su vredni i za opstanak u abi koji ce biti prava gimnastika sledece sezone. Covek je bio mozda i najkonstantiji u celoj ekipi. Mada po meni odavno nije bilo ovoliko potencijala kad su mladi u pitanju...ovako mladih.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.293
  • Репутација: +2631/-2976
« Одговор #9834 послато: 15 Јун 2019, 09:20:38 »
Jeremić odličan igrač... Neka mu je sa srećom u Igokei, odličan posao odradio u FMPu.

Ван мреже ljubisa rajkovic

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 64
  • Репутација: +53/-13
« Одговор #9835 послато: 15 Јун 2019, 11:13:43 »
zna li neko sta se desilo sa malim lazarevicem sto je kod alimpija igrao evroligu?mali je bio zver u odbrani i ja ga jos tad video kao lazicevog naslednika,znam da se vratio u fmp,ali nije igrao plej of utakmice kao ni neke druge sto sam ispratio.da li je povredjen ili je otisao negde?

Ван мреже mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 2.338
  • Репутација: +1088/-494
« Одговор #9836 послато: 15 Јун 2019, 11:18:15 »
Već dugo vuče povredu. Dobar igrač.

Ван мреже Celtic

• Модератор
« Одговор #9837 послато: 15 Јун 2019, 11:20:07 »
zna li neko sta se desilo sa malim lazarevicem sto je kod alimpija igrao evroligu?mali je bio zver u odbrani i ja ga jos tad video kao lazicevog naslednika,znam da se vratio u fmp,ali nije igrao plej of utakmice kao ni neke druge sto sam ispratio.da li je povredjen ili je otisao negde?
Pokidao je prednje ukrštene ligamente u polufinalnoj utakmici Kupa prošlog februara. Od tada nije igrao. Trčkara i trenira još od zimus ali mu se pred samu KLS ponovo pojavio otok. Šta se dalje dešavalo ne znam ali mislim da će biti spreman za pripreme.

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 391
  • Репутација: +128/-229
« Одговор #9838 послато: 16 Јун 2019, 13:30:11 »
Delany ide na probi u Dalasu naredne sedmice.