Аутор Тема: ФМП  (Прочитано 1139054 пута)

северна страна, adzo и 3 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 336
  • Репутација: +120/-222
Одг: ФМП
« Одговор #8540 послато: 07 Октобар 2018, 01:55:34 »
Zasto Arijan Lakic nije poslat na kaljenje u Spartaku zajedno sa Garcinom Bakumanjom ?

Koliko znam proslogodisnji startni plej Spartaka Milos Nikolic je doziveo tezu povredu tokom pripremnog perioda pa su pre par dana doveli Luku Igrutinovica, sigurno bi Lakic imao bolju minutazu kod Ljubotine makar kao rezervni plej iza Igrutinovica nego kao 15. igrac u FMP.

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.121
  • Репутација: +1992/-2661
  • "To je juriš, to je nalet, nema milosti...........
« Одговор #8541 послато: 07 Октобар 2018, 22:07:19 »
Ide prica da ce Glen big baby Davis u FMP.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 18.558
  • Репутација: +5340/-6440
« Одговор #8542 послато: 07 Октобар 2018, 22:35:45 »
Koji ce nam djavo tamo

Ван мреже Antibarbarus

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 411
  • Репутација: +154/-813
« Одговор #8543 послато: 07 Октобар 2018, 23:16:38 »
Nema mi to smisla, nadam se da nije tacno.

3 godine nije igrao kosarku, ko zna na sta lici, a i dok je igrao bio je u katastrofalnom stanju. Jos ovo uslovljavanje Zadrana, da ne putuje na gostovanja i trenira jednom dnevno...

Mada moram priznati, bilo bi zabavno da dodje, ne bih propustao utakmice FMP-a  :biggrin: Trenutno su negledljivi...

« Последња измена: 07 Октобар 2018, 23:20:33 Antibarbarus »

Ван мреже Govan

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 277
  • Репутација: +54/-151
« Одговор #8544 послато: 08 Октобар 2018, 00:32:08 »
Fali FMP-u centar.
Uz Apica imaju samo mucenika Sesliju koji ni sam ne zna sta radi tamo.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 18.558
  • Репутација: +5340/-6440
« Одговор #8545 послато: 08 Октобар 2018, 07:34:25 »
Zar nije već došao neki stranac za centra ovo leto?
Šta je sa onim iz Australije od kraja prošle?

Inače ako im i treba centar zna se šta treba da se traži a ne kopija Sofoklisa od 32 godine

Ван мреже Antibarbarus

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 411
  • Репутација: +154/-813
« Одговор #8546 послато: 08 Октобар 2018, 20:24:13 »
Šta je sa onim iz Australije od kraja prošle?

Potpisao danas za Atlantu.
Ali FMP-u nije valjao, nije uspeo da se izbori za minute pored mocnog Seslije.

Ван мреже Strax

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 367
  • Репутација: +139/-29
  • Dok Cigani tebi pevaju...
« Одговор #8547 послато: 08 Октобар 2018, 20:47:42 »
Potpisao danas za Atlantu.
Ali FMP-u nije valjao, nije uspeo da se izbori za minute pored mocnog Seslije.

Igraće u G ligi, neće on verovatno ni primirisati finalnom rosteru Atlante.

Svakako greota što nije dobio šansu, ali pored Odža i Apića je to baš teško bilo. Nadao sam se da će biti planiran ove sezone za znatno veću minutažu, ali eto, pripalio dalje, a ne znam kakav je ugovor imao i zašto nije ponuđen novi ako je istekao.

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.100
  • Репутација: +296/-678
« Одговор #8548 послато: 09 Октобар 2018, 07:40:07 »
Rit ima dovoljno visine i skočnosti da igra peticu ali ga trener koristi na četvorci. Četvorka će biti dobro pokrivena kad se vrati Laza jer on to povremeno igra i Radovanović i Bursać sasvim ok. Spoljnja linija gde fale Diresa i Paunović. Mormalno i više minuta za Djordjevića koji bi u paru sa Ritom mogao da odigra izvanredno pa i minute za Momirova a ne parče od par minuta. Kako da ti neko pomogne ako mu ne daš priliku. Stojačić ne pripada ovde a Nikolić mora to da pokaže takodje i Rebec.

Ван мреже Strax

• Звездаш
  • **
« Одговор #8549 послато: 13 Октобар 2018, 21:38:05 »
Ispustiti onakvu prednost par minuta pre kraja je umetnost  :krstise: na kraju pobeda, ali neverovatno koji pad na kraju.

Apić konstantno odličan, otkako je unapredio bacanja (da ne kažem usavršio za jednog centra), sve se češće spušta u reket i gradi za poziciju, i saigrači to prepoznaju, sve ga više koriste. Lagano može da napadne najveći prosečni indeks u ligi. Rebec tempirana bomba, neverovatne stvari radi u nekim momentima (ona blokada  :lud: ), pa onda uzvrati nekim greškama i glupostima. Sve u svemu, odličan plej za ABA ligu, jako zanimljiv za gledanje, nepredvidiv. Pot blagi užas.

Sviđa mi se ovih 18 minuta za Momirova. Ne znam zašto je Stojačić imao prednost u odnosu na njega do sada, ali se nadam da je neće imati ubuduće, i da će ostati ovako. Fino je iskoristio Momirov minutažu, upravo ono o čemu sam pričao prošle godine, postaje sve aktivniji na ofanzivnom skoku, i generalno sveprisutniji na terenu. Neka za početak ovako koristi minute, da pegla odbranu i da lovi ofanzivni skok. Večeras 2 vrlo bitna ofanzivna skoka, čak je na početku i poentirao pokupivši otpadak. Kada se ustali za minutažu ovakvim doprinosima, biće vremena i da ga koriste u napadu više, a svakako bi trebali, jer ima šta da ponudi.
« Последња измена: 14 Октобар 2018, 00:46:40 Strax »

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.100
  • Репутација: +2527/-2835
« Одговор #8550 послато: 14 Октобар 2018, 14:03:45 »
Složio bih se sa svime napisanim.

Apić igra stvarno vrhunsku sezonu. I drago mi je zbog čoveka, samo neka nastavi ovako.

FMP nose Rebec i Apić.
I Jeremić i Pot od utakmice do utakmice.

Ali tek je početak, možda iskoči još neko.

На мрежи odani

• Члан ФК
  • Поруке: 247
  • Репутација: +137/-306
« Одговор #8551 послато: 14 Октобар 2018, 14:12:37 »
Rit ima dovoljno visine i skočnosti da igra peticu ali ga trener koristi na četvorci. Četvorka će biti dobro pokrivena kad se vrati Laza jer on to povremeno igra i Radovanović i Bursać sasvim ok. Spoljnja linija gde fale Diresa i Paunović. Mormalno i više minuta za Djordjevića koji bi u paru sa Ritom mogao da odigra izvanredno pa i minute za Momirova a ne parče od par minuta. Kako da ti neko pomogne ako mu ne daš priliku. Stojačić ne pripada ovde a Nikolić mora to da pokaže takodje i Rebec.

Стефан Лазаревић на позицији 4? Да ти ниси њега помешао са неким играчем?

Ван мреже Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 981
  • Репутација: +132/-289
« Одговор #8552 послато: 14 Октобар 2018, 14:47:58 »
Sta je sa Diresom???

Ван мреже Strax

• Звездаш
  • **
« Одговор #8553 послато: 14 Октобар 2018, 16:30:05 »
Sta je sa Diresom???

Danas ga video u centru Novog Sada. Znaci tu je, nije pobegao, ali zasto ga nema u sastavu, stvarno ne znam.

Ван мреже djura.net

• Члан КК
  • Поруке: 190
  • Репутација: +42/-52
« Одговор #8554 послато: 14 Октобар 2018, 17:59:52 »
Pa bila je neka info da su diresa i paunovic povredjeni.
A lazarevic je igrao cetvorku povremeno, jeste nizak ali izuzetno snazan, gotovo da svakog moze da 'ugura' pod kos, pogotovo ove danasnje small ball cetvorke. Naravno, nije legitimna opcija za pf igraca, ali u nekim specijalima je znao da bude izuzetno koristan, cak i kod klipe svojevremeno.

Ван мреже balja

• Звезда му је све
« Одговор #8555 послато: 14 Октобар 2018, 21:27:10 »
Ja dobro znam ko je Stefan Lazarević možda sam se loše izrazio ali Stefan sa svojim fizikalijama kada igra izolacije i kad se spusti pod koš ima više uspeha od svih ovih četvorki koji su trenutno u klubu da ne pominjem odbranu što mu je specijalnost. Pisao sam već Stojačić sa onim što je pokazao nije nivo ABA igrača a zauzima mesto recimo prospektu prospekata Popoviću. Zadnja je informacija da je mali povredjen ajde da vidimo kakvu će ulogu imati kad se vrati na teren. Jovanović mora u hodu mnogo da uči od Tomića. Tomić ima pristup pravih starih trenera sa ovih prostora. Posvećenost i timu i igri i igračima pre svega ponaosob. Kod njega nijedan igrač nije podcenjen i polako jedan po jedan dobijaju na značaju. Iz aviona se vidi da napreduju to i od Jovanovića očekujem. Smučilo mi se više guženje Pota po terenu juče je bio najgori od kad je u klubu. Mali Momirov je dobio par minuta gde nije ni mogao da pokaže ništa a Djorjdevića recimo nije bilo uopšte a bio je u protokolu. Zato limitirani Šešlija pa i Bursać imaju priliku da budu glavni igrači tima. Nema zaslužnog proteklog rada mora se sada i odmah raditi i napredovati sa ovim rosterom i iz toga dobiti pravu igru. Juče su se kockali i samo imali sreće da dobiju trenutno najgori tim u ligi.

Ван мреже zvezdica91

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 30
  • Репутација: +9/-14
« Одговор #8556 послато: 15 Октобар 2018, 22:33:57 »
Kad god odgledam utakmicu FMPa shvatam koliko bi prvi tim prošle sezone dobio da je umesto Lesora igrao Apić!

Ван мреже balja

• Звезда му је све
« Одговор #8557 послато: 15 Октобар 2018, 22:46:30 »
Ništa ne bi dobio na kvalitetu igre prijatelju. Ova sezona samo potvrdjuje koliko je FMP tanak u odnosu na prošlu i veliku prazninu u kvalitetu zbog povredjenih igrača. Što se budu pre priključivali timu FMP će izgledati bolje.

Ван мреже Tyrion

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 260
  • Репутација: +168/-113
  • Uvaljujem gefufne
« Одговор #8558 послато: 16 Октобар 2018, 00:29:14 »
Kad god odgledam utakmicu FMPa shvatam koliko bi prvi tim prošle sezone dobio da je umesto Lesora igrao Apić!

Prošle sezone bilo je poprilično svejedno ko igra peticu jer loptu u reket nismo spuštali.

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 5.724
  • Репутација: +1912/-1105
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #8559 послато: 17 Октобар 2018, 18:17:00 »