Аутор Тема: ФМП  (Прочитано 1139046 пута)

0 чланова и 4 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 741
  • Репутација: +165/-158
Одг: ФМП
« Одговор #8160 послато: 03 Јун 2018, 21:52:10 »
Ja bih Nenadica prebacio da igra kod nas sledece sezone.Lepo igra,dobra kontrola lopte,raznovrstan je,a i solidan je u odbrani.

Ван мреже srdjanvulin025

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 25
  • Репутација: +11/-12
« Одговор #8161 послато: 03 Јун 2018, 22:13:59 »
Sto se tice Odza i Nenadica, ja uopste nemam ni najmanju dilemu da li oni trebaju sledece sezone da predju kod nas. Nenadic definitvno treba da ide u rotaciju na pozicijama 2/3, a Odzo bar da bude drugi centar u zavisnosti od finansijskih mogucnosti i raspolozivosti dobrih centara na trzistu. Smatram da ukoliko imamo priliku da nekako ponovo dovedemo Kvinsija da ni tu ne treba razmisljati ni sekunde i da bi se kod nas vratio na pravi put.

Sti se tice ostalih igraca, mi svi moramo da skontamo da je baza domacih kvalitetnih igraca mnogo smanjena. Mi moramo da crpimo iz onoga kako znamo i umijemo. A pogotovo na poziciji pleja je baza presusena, a nikako mi se ne bi svidjelo da igramo sa dva amera na toj poziciji. Pot mozda nije savrsen, ali je mozda i najrealnija opcija. Jedini koga vidim ispred Pota u ovom trenutku je Jaramaz jer mislim da opet ima visi plafon od Pota i ako mozemo da ga dovedemo, bilo bi odlicno, a ako ne, treba dati sansu Potu. Uz jednog dobrog stranca kvaliteta Rocestija, ne bi bio problem da on igra 10-15min po utakmici, a mozda bi ostvario veci napredak nego sto ocekujemo. Simanicu ukoliko ne mozemo dati sansu da bude bar druga cetvorka, mora mu se omoguciti da bude glavni u FMPu iduce sezone. Ove je malo proigrao, ostvario prije svega cini mi se psiholoski napredak, sledeca sezona je za njega prekretnica. Ili druga cetvorka kod nas ukoliko dovedemo nekog bas jakog centra ili glavni igrac u FMPu.

Ja konstantno ponavljam svima sa kojima pricam - ovo sto Zvezda ima u regionu nema niko. Jer kakva god da je u Srbiji i u regionu situacija sa domacim igracima, kod nas je najbolja. Cak je i Mega poprilicno oslabila i nije ni blizu nivoa od proslih sezona, vec se nadopunjavaju mladim strancima. U ovom trenutku su po meni spremni za prvi tim i Odzo i Nenadic, a Pot i Simanic u zavisnosti od razlicitih faktora kakvo je finansijsko stanje. Cak i igrac poput Jeremica je jako zanimljiv jer moze da dobije odredjenu ulogu, da udje sa klupe, sutne, ukoliko ide, super, ukoliko ne ide klupa i to je to. Uz Radanova, Dobrica, Jankovica i Davidovca to je trenutno poprilicno dobra baza domacih igraca za iducu sezonu od kojih se tek ocekuje napredak. Uz prave strance na poziciji 1 i 5, Lazica kao iskusnog domaceg igraca koji je prosao sve faze razvoja Zvezde pod Covicem to je ekipa koja moze jako mnogo.

Poslato sa VTR-L29 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже pusti ime

• Веран као пас
  • Поруке: 835
  • Репутација: +228/-684
« Одговор #8162 послато: 03 Јун 2018, 22:26:23 »
ja mislim da cemo prodati il davidovca il dobrica a mozda cak i obojicu.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 3.793
  • Репутација: +1546/-588
« Одговор #8163 послато: 03 Јун 2018, 23:35:31 »
ja mislim da cemo prodati il davidovca il dobrica a mozda cak i obojicu.
Ima logike u tome što kažeš. Imamo pod ugovorom pet igrača koji pokrivaju pozicije 2/3 - Lazića, Dobrića, Davidovca, Radanova i Lazarevića. Možemo slobodno da tu dodamo i Nenadića, koji je čista dvojka i blizu je potpisa. Čini se da je to previše igrača i za dva kluba, a nadolaze novi momci iz mlađih selekcija, tako da je vrlo moguće da ne odbijemo neku dobru ponudu.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 741
  • Репутација: +165/-158
« Одговор #8164 послато: 03 Јун 2018, 23:39:03 »
Ima logike u tome što kažeš. Imamo pod ugovorom pet igrača koji pokrivaju pozicije 2/3 - Lazića, Dobrića, Davidovca, Radanova i Lazarevića. Možemo slobodno da tu dodamo i Nenadića, koji je čista dvojka i blizu je potpisa. Čini se da je to previše igrača i za dva kluba, a nadolaze novi momci iz mlađih selekcija, tako da je vrlo moguće da ne odbijemo neku dobru ponudu.

Ovo prakticno znaci da ce Nenadic 99% igrati kod nas sledece sezone,koliko shvatam.Celtic,jer mozes da kazes sta ce biti sa Simanicem I Lazarevicem?

Ван мреже Ивањица навија за Звезду

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 455
  • Репутација: +553/-147
  • Optimisticni pesimista
« Одговор #8165 послато: 04 Јун 2018, 00:18:42 »
Ako ode Lazic na leto, Lazarevic je idealna zamena na njegovo mesto
Nenadic i Odzo treba da budu medju 12
Simanic i Apic da odrade pripreme sa prvim timom, ali tesko od njih da postanu clanovi rotacije, na pripremama ocekujem i Uskokovica

Ван мреже Kipar19

• Члан ФК
  • Поруке: 456
  • Репутација: +177/-62
« Одговор #8166 послато: 04 Јун 2018, 00:32:02 »
Sta se uopste desava sa Miljenovicem? Znam da ima neku povredu koja je jako specificna,cini mi se kao Fultz u Fili. Pricao je kad je gostovao kod Edina i Koleta prije par mjeseci. Neki dan sam bio sa njim u Max betu u Jerkovicu,bio je tu jos i Rasa Djokovic iz FMP,gledali F4 Evrolige. Jel ima decko kapacitet da bude kod nas backup?

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.237
  • Репутација: +860/-1060
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #8167 послато: 04 Јун 2018, 01:04:18 »
Sto se tice OJO-a mislim da smo u win/win situaciji. Ili ce biti slucaj Bolden za dobre novce, ili ce preci kod nas i pitanje jednog centra smo resili. Imate izjavu Klipe da nije video igraca do sada da toliko voli da trenira. Ojo nije propustio nijednu utakmicu El kada smo bili domacini. Vidi mu se po ponasanju da je dobrocudni div (Kofi iz filma Zelena Milja), prosao je adaptaciju od godinu dana na drugu kulturu i zemlju, samo da se ponadamo da su i njemu zelje da se oproba u KKCZ na jednom ozbiljnijim nivou.

Nadam se samo da Covic Nebojsa iz Stefana Supanca nece da odere Nebojsu Covica sa Malog Kalemegdana za obestecenje. :icon_svi:
Ako Cova ode, naravno da bi nas odrao, svako gleda svoju bulju.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 3.793
  • Репутација: +1546/-588
« Одговор #8168 послато: 04 Јун 2018, 09:17:43 »
Naša višegodišnja praksa je da se na pripreme pozovu svi igrači iz sistema koji konkurišu za prvi tim. Tako da verujem da će ovog leta tu biti i Ojo, Apić, Simanić, Lazarević, Nenadić, Radanov ... Naravno, ukoliko budu pod ugovorom.

Ван мреже mad4red

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.647
  • Репутација: +738/-949
« Одговор #8169 послато: 04 Јун 2018, 13:07:57 »
Sta ce se desiti sa mladjim kategorijama kada Cova digne sidro, jel ostaju nama ili kako to ide? Isto i sa ovim momcima iz Fmp-a, Simanicem, Lazarevicem, Uskokovicem?
Licno ocekujem da se Cova pokupi na kraju sezone, mislim da ni on vise ne moze da trpi pritisak i da se zasitio svega. Ide sa jos jednom titulom, 4om u nizu, moze da se kaze da ide trijumfalno. Ostaje zal za EL ali sta da se radi, pametnim radom se mozemo izvuci vrlo brzo.

Ван мреже Milandscz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 251
  • Репутација: +33/-84
« Одговор #8170 послато: 04 Јун 2018, 14:00:21 »
Covic Nebojsa ne smije da ode ponavljam ne smije da ode,
Savez vidite ko vodi,pacovi se opet vracaju drzava im trpa pare
Sudije guraju,mi ne smijemo da dozovolimo da nas takav covjek
napusti !!!!

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.100
  • Репутација: +296/-678
« Одговор #8171 послато: 04 Јун 2018, 14:39:13 »
Samo onima preko puta bi odgovaralo da Čović ode na kraju sezone. Nama sigurno ne i budite uvereni da će velika većina navijača Zvezda stati iza Čovića jer smo svi mi povukli znak jednakosti izmedju nas navijača i njega.Nikome od nas ovakve sulude ideje ne padaju na pamet to su samo vrući snovi onih preko puta. Mislim da je Nebojša tek sada podgrejao svoj inat da nas vrati tamo gde nam je mesto jer ono što se ove sezone dešavalo njemu i klubu samo takav jak karakter može da istrpi i prevazidje. Zar očekujete da čovek prodje sve ovo i da onda ode i prepusti klub rasulu ja iskreno ne. Napiće se on krivi još nekoliko godinica onima što bi da ga vide van kluba. Zvezda od kadra koji poseduje može i narednim godinama da formira respektabilan tim za udar na Evroligu i konačno zadovoljenje naših želja F4 a možda i više. Ja pre svega očekujem iskusnog trenera na klupi i pažljivo odabran stručni štab od ljudi koji su se dokazali kao stvaraoci na parketu i poduže pripreme svih igrača koji bi mogli da se nametnu za narednu sezonu. Mislim da će se i neki od onih koji su prošle sezone otišli vratiti u klub tako da očekujem tim za respekt i još jaču podršku ljudi iz uprave jer su sada ponovo veliki ciljevi pred njima.

Ван мреже luki

• Веран као пас
  • Поруке: 829
  • Репутација: +227/-555
« Одговор #8172 послато: 04 Јун 2018, 14:56:05 »
Samo onima preko puta bi odgovaralo da Čović ode na kraju sezone. Nama sigurno ne i budite uvereni da će velika većina navijača Zvezda stati iza Čovića jer smo svi mi povukli znak jednakosti izmedju nas navijača i njega.Nikome od nas ovakve sulude ideje ne padaju na pamet to su samo vrući snovi onih preko puta. Mislim da je Nebojša tek sada podgrejao svoj inat da nas vrati tamo gde nam je mesto jer ono što se ove sezone dešavalo njemu i klubu samo takav jak karakter može da istrpi i prevazidje. Zar očekujete da čovek prodje sve ovo i da onda ode i prepusti klub rasulu ja iskreno ne. Napiće se on krivi još nekoliko godinica onima što bi da ga vide van kluba. Zvezda od kadra koji poseduje može i narednim godinama da formira respektabilan tim za udar na Evroligu i konačno zadovoljenje naših želja F4 a možda i više. Ja pre svega očekujem iskusnog trenera na klupi i pažljivo odabran stručni štab od ljudi koji su se dokazali kao stvaraoci na parketu i poduže pripreme svih igrača koji bi mogli da se nametnu za narednu sezonu. Mislim da će se i neki od onih koji su prošle sezone otišli vratiti u klub tako da očekujem tim za respekt i još jaču podršku ljudi iz uprave jer su sada ponovo veliki ciljevi pred njima.

I jedna solidna grupa nasih navijaca bice standardno i dalje protiv njega, politicki aktivni od kojih jedan deo  iz uverenja a drugi po partiskom zadatku i
oni ne preterano politicki aktivni koji imaju ili ocekuju/cekaju/ nekakvu korist kao nagradu za politicku lojalnost.
« Последња измена: 05 Јун 2018, 12:48:27 luki »

Ван мреже Choby

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.645
  • Репутација: +1032/-2706
« Одговор #8173 послато: 04 Јун 2018, 15:21:15 »

Mi cemo morati dovesti 2 stranca spolja ako mislimo da se nadamo necemu. Znaci taj prvi plej i jedan kombo bek koji ce praviti razliku i krpiti pleja poput Djenke svojevremeno. Da se ne lazemo, ko god da nam bude bek ap plej naredne sezone od ovih domacih opcija, treba cudo da se desi pa da mi nesto dobijemo od njega.

Takodje mislim da ne postoji trener koji bi rado vidio Lazica i Lazarevica u istoj ekipi.

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.100
  • Репутација: +296/-678
« Одговор #8174 послато: 05 Јун 2018, 09:14:09 »
A što bi se čuda dešavala da domaći igrači vode igru tima. Jović je tu tvrdnju odlično demantovao pre par sezona kada se jedan Mekel dovodio kao zvezda a nije mogao tada da se s loptom sastavi. Ljudi ovim mladim momcima je potrebna šansa da igraju. Što se stranaca tiče mislim da bi nama legao jedan Kvinsi da povuče mladi tim kada treba a i treba nam takva četvorka u rotaciji da imamo potentan napad. On i Janković sa Simanićem koji bi igrao tri-četiri kad treba solidno popunjena pozicija četiri s obzirom da i Davidovac nekada može da popuni minute. Mislim da dovodjenje tih stranaca zavisi od koncepcije trenera koji treba da predvodi tim naredne sezone a da materijala kod nas ima to je sigurno samo je tim momcima potrebna šansa da bi se pokazali. Pripreme na startu sezone za sve zajedno i ista šansa a onda selekcija u dva tima a ovi klinci ako bog da bar većina u Vršac kod Topića da ih kanališe kako treba. Djordjević i Momirov potvrdjuju tu tvrdnju. A sad da uživamo u finalu naša dva kluba. Nemojte mi reći da za tu dominaciju na ovim prostorima nije zaslužan Čović. Itekako jer da nije njega trebalo bi ga izmisliti. Oni koji bi da eksperimentišu rukovodjenje velikim klubom na jednu sezonu nisu dobrodošli i sami su to valjda ukapirali te je vreme da pomognu ovu ekipu da još uspešnije vodi ovakav veliki sistem i reprezentuje Srbiju kako valja.

Ван мреже djura.net

• Члан КК
  • Поруке: 190
  • Репутација: +42/-52
« Одговор #8175 послато: 05 Јун 2018, 14:55:02 »
A sad da uživamo u finalu naša dva kluba. Nemojte mi reći da za tu dominaciju na ovim prostorima nije zaslužan Čović. Itekako jer da nije njega trebalo bi ga izmisliti. Oni koji bi da eksperimentišu rukovodjenje velikim klubom na jednu sezonu nisu dobrodošli i sami su to valjda ukapirali te je vreme da pomognu ovu ekipu da još uspešnije vodi ovakav veliki sistem i reprezentuje Srbiju kako valja.
Dve godine uzastopno dva kluba su mu najbolja u srbiji, a jos uvek ima onih koji kazu da ima previse mana i da ne zna posao. Verovatno i ima neko bolji od njega, ali definitivno ne u nasoj zemlji.

На мрежи Шуба

• Члан ФК
  • Поруке: 2.977
  • Репутација: +1343/-1252
  • Ја немам школе нити драге своје
« Одговор #8176 послато: 05 Јун 2018, 14:57:06 »
mala nam je ova bara

Ван мреже Земун навија за Звезду!

• Члан ФК
  • Поруке: 362
  • Репутација: +138/-236
« Одговор #8177 послато: 05 Јун 2018, 20:13:34 »
Po meni, FMP bi morao više igrača da izbacuje u prvi tim. On bi trebalo da bude neka vrsta posrednika između mladih selekcija i prvog tima, kao Graficar u fudbalu, a to, za sada, i ne radi baš.

Ван мреже pusti ime

• Веран као пас
  • Поруке: 835
  • Репутација: +228/-684
« Одговор #8178 послато: 05 Јун 2018, 20:20:56 »
nazalost izgleda da se tako ne razmislja kod nas. mnogo bi bilo bolje da fmp bude 11 u aba ligi al da izbaci 3 do 4 ugraca za prvi tim nego sto juri top 6 i finale kls i razigrava pota, jeremica bursaca sesliju......

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 5.724
  • Репутација: +1912/-1105
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #8179 послато: 05 Јун 2018, 20:48:13 »
Kako zamisljate da 3,4 igraca po sezoni izbacuju?

Prvo, da bi neki igrac bio koliko-toliko spreman za Zvezdu, mora u FMP-u d abude dominantan, da se izdvaja od proseka itd... Zar mislite da je moguce da 3,4 mlada igraca dominira u FMP-u? Pa ne igraju sa 3 lopte. Ti eventualno mozes, ako zelis bas sa namerom da pravis nekog igraca, da jednog igraca forsiras, sa ide sve na njega itd... 3,4 teskoo...

Drugo, ajde nek bude tako, prebacis ti ove god 4, sledece isto 4 i uz 4 stranca to ti je cela ekipa. I vi mislite da je realno da imas 8 mladih igraca bez domacih iskusnijih itd?

To ni u fudbalu nije moguce, a tamo imas mnogo vise prostora za to jer imas mogucnost da imas mladog igraca na klupi i da bas retko ulazi, to u kosarci na ovom nivou tesko... Moras da imas 12 igraca spremnih da doprinose na terenu...

Aposlutno je dovoljno da FMP izbaci po jednog igraca u prvi tim, nekad i 2 i to je premija i to je to...

Nije to pokretna traka u fabrici pa da samo stancuje igrace...

Za sad mislim da ide to super jer nam iz fmp-a nisu dosli igraci koji ce biti neko pomocno osoblje nego vec 3 godine za redom nam dolaze igraci koji imaju ozbiljne uloge.

Prvo Guduric, pa Dobric, sad Davidovac... Svaki od njih vise nego zapazen. Bio bi i Bolden da je ima normalnu glavu i d aje hteo da ostaje, ali opet smo imali zaradu od koje smo mogli 2 igraca da dovedemo.
Videcemo sta ce dalje biti, Radanov je tu, ocekuje se sad i njgov veci doprinos. Kucaju na vrata Radanov, Ojo, Uskokovic....