Анкета

Koje igrače FMPa bi voleli da vidite u Zvezdi (možete izabrati tri):

Pot
28 (2.1%)
Nenadić
372 (28.1%)
Jeremić
19 (1.4%)
Bursać
4 (0.3%)
Odžo
396 (29.9%)
Apić
31 (2.3%)
Hemfris
12 (0.9%)
Simanić
227 (17.1%)
Lazarević
124 (9.4%)
Đoković
7 (0.5%)
Simeunović
2 (0.2%)
Radovanović
6 (0.5%)
Šešlija
5 (0.4%)
Uskoković
91 (6.9%)

Укупно гласова: 479

Аутор Тема: ФМП  (Прочитано 1125832 пута)

jazavac и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 3.787
  • Репутација: +1536/-588
Одг: ФМП
« Одговор #8120 послато: 03 Јун 2018, 19:45:18 »
Bem li ga mene uopše nije ubedio ništa a baš sam očekivao od njega da će da bukne
Doduše kako smo igrali i ne čudi kako je sve izgledalo.Vrlo je moguće da bi bio bolji kod nekog jačeg trenera i u bolje postavljenoj ekipi

Mene ove sezone ni malo nije ubedio da može da bude naš bar drugi centar u aba ligi a sledeća će biti jača sa konkurencijom
Koliko sam ispratio, ljudi ga ovde uglavnom vide kao treću opciju na pet.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 18.301
  • Репутација: +5279/-6250
« Одговор #8121 послато: 03 Јун 2018, 19:51:48 »
I ja sam ga tako video ove godine ali sam očekivao da će izbiti na drugog za narednu

Ван мреже Dzontra

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.206
  • Репутација: +2539/-191
  • Samo ti
« Одговор #8122 послато: 03 Јун 2018, 19:58:47 »
Nivo paranoje, koja je pomutila razum crno-beloj strani srpske košarke, dosegao je tačku ključanja prilikom predviđanja da će sudije rešiti polufinale tako što će navući za FMP u majstorici i gurnuti Borac u provaliju.

A onda taj Borac postigne 11 poena (slovima: jedanaest) za 19 minuta drugog poluvremena i dozvoli protivniku da skoči i uhvati loptu, pazite sad ovo - 46 puta, naspram 20 i kusur sopstvenih skokova  :)) Duplo više od Čačana... Pa jel trebalo da sudije drže Simanića i Odža u reketu, da bi bilo ravnopravno?

I šta sad? Jel treba da zaboravimo na taj očigledan poremećaj svesti, koji se desio uz koktel halucinogenih priviđanja nekakve sudijske krađe? Koja, uzgred budi rečeno, ne da nije bila u opticaju, već je FMP samo valorizovao jednostavnu činjenicu koja kaže - oni su već drugu godinu zaredom drugi klub po kvalitetu u Srbiji.

Kakvi borci, kakvi partizani, sege i mege, kakvi bakrači...

Okej, treba razumeti tu drugu stranu jer im duševna bol talasa i buni razum. I treba im pomoći... Ali kako kad nema osnovnog preduslova? Jer bolesnik ne dozvoljava da mu se pomogne niti shvata da je bolestan.

« Последња измена: 03 Јун 2018, 20:06:48 Dzontra »

Ван мреже topalko33

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.190
  • Репутација: +776/-338
« Одговор #8123 послато: 03 Јун 2018, 19:59:34 »
I ja sam ga tako video ove godine ali sam očekivao da će izbiti na drugog za narednu
Sledeće sezone on sigurno neće biti treća opcija, ili će igrati ili će otići.

Meni upada u oči ona utakmica protiv Olimpije u Ljubljani kada je odlično odigrao i od tada jednostavno iz Alimpijeviću znanih razloga do kls mečeva nije dobijao bitniju ulogu. U kls-u je pokazao da nije lošiji od Lesora.

Ван мреже Celtic

• Модератор
« Одговор #8124 послато: 03 Јун 2018, 20:07:50 »

Sledeće sezone on sigurno neće biti treća opcija, ili će igrati ili će otići.

Meni upada u oči ona utakmica protiv Olimpije u Ljubljani kada je odlično odigrao i od tada jednostavno iz Alimpijeviću znanih razloga do kls mečeva nije dobijao bitniju ulogu. U kls-u je pokazao da nije lošiji od Lesora.

Razlozi uopšte nisu mistični. Mi smo dolaskom Omića imali četiri petice, ili tri ako imamo u vidu da je Antić dugo bio van stroja. Jovanović je nominalno tu bio poslednja opcija i imao je minutažu na nivou Tejića i Tompsona.

Što se tiče primedbe da je u KLS pokazao sa nije lošiji od Lesora, to bi moglo da se prihvati uz komentar da je tako bilo isključivo zahvaljujući potpunoj dekoncentraciji i padu forme Lesora a ne zato što je Jovanović pokazao neki kvalitet.

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 6.477
  • Репутација: +2937/-5364
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #8125 послато: 03 Јун 2018, 20:08:15 »
Odzo razbio danas ponovo, mora se probati sa njim dogodine, jednostavno.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.980
  • Репутација: +5431/-5717
« Одговор #8126 послато: 03 Јун 2018, 20:10:06 »
Fmp razneo Borac, repriza proslogodisnjeg finala ... Zvezda - Fmp, najbolje sto Srbija ima  :ziveli2:

Ван мреже Celtic

• Модератор
« Одговор #8127 послато: 03 Јун 2018, 20:10:17 »
Ovo mu je bez sumnje najzrelija partija u sezoni. Posebno raduje što je to prikazao u meču sezone za FMP. Napredak je očigledan i zaista se čini da bi nam značio u ekipi.

Ван мреже Dzontra

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.206
  • Репутација: +2539/-191
  • Samo ti
« Одговор #8128 послато: 03 Јун 2018, 20:11:39 »
Pa naravno da Odžo mora da se podigne gore.

Video si da ima šlifa, pa kad imaš takav potencijal, radi s njim u najjačoj konkurenciji dok ti oči ne ispadnu. A ako ne znaš šta treba da radiš pa ne uradiš ništa, to je već drugi padež. Ali mora barem da se proba.

Postoje respektabilni evropski klubovi koji bi se izvrnuli naopačke od sreće kada bi imali priliku da rade sa tako dominantnim centrom koji je prošao jednu evropsku sezonu. A mi ga imamo na tacni.
« Последња измена: 03 Јун 2018, 20:15:27 Dzontra »

Ван мреже topalko33

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
« Одговор #8129 послато: 03 Јун 2018, 20:18:39 »

Razlozi uopšte nisu mistični. Mi smo dolaskom Omića imali četiri petice, ili tri ako imamo u vidu da je Antić dugo bio van stroja. Jovanović je nominalno tu bio poslednja opcija i imao je minutažu na nivou Tejića i Tompsona.

Što se tiče primedbe da je u KLS pokazao sa nije lošiji od Lesora, to bi moglo da se prihvati uz komentar da je tako bilo isključivo zahvaljujući potpunoj dekoncentraciji i padu forme Lesora a ne zato što je Jovanović pokazao neki kvalitet.

Od sklanjanja Jovanovića (jedva da ulazi ili ne ulazi u igru) do dolaska Omića prošlo je 2 ipo meseca. (12.11.-27.01.), za to vreme jeste igrao Antić uz izostanke pored Lesora.

Moja greška nisam mislio na dobru partiju Jovanovića protiv Olimpije već protiv Cedevite u Zagrebu. (Janković je izdominirao Olimpiju)

Lesor nije cele godine u nekoj formi pa da ima neki ogroman pad. Imao je dobre utakmice ali nije ispunio moja očekivanja, i siguran sam da Jovanović ništa lošije ne bi odigrao sve Lesorove minute. Ako ništa imali bi domaćeg centra koji je forsiran i znali bi jeste ili nije za nas i našu košarku ovako je dečko budimo realni manje više izgubio sezonu.

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.616
  • Репутација: +1237/-861
« Одговор #8130 послато: 03 Јун 2018, 20:21:51 »
Sto se tice OJO-a mislim da smo u win/win situaciji. Ili ce biti slucaj Bolden za dobre novce, ili ce preci kod nas i pitanje jednog centra smo resili. Imate izjavu Klipe da nije video igraca do sada da toliko voli da trenira. Ojo nije propustio nijednu utakmicu El kada smo bili domacini. Vidi mu se po ponasanju da je dobrocudni div (Kofi iz filma Zelena Milja), prosao je adaptaciju od godinu dana na drugu kulturu i zemlju, samo da se ponadamo da su i njemu zelje da se oproba u KKCZ na jednom ozbiljnijim nivou.

Nadam se samo da Covic Nebojsa iz Stefana Supanca nece da odere Nebojsu Covica sa Malog Kalemegdana za obestecenje. :icon_svi:

Ван мреже Celtic

• Модератор
« Одговор #8131 послато: 03 Јун 2018, 20:33:54 »
Od sklanjanja Jovanovića (jedva da ulazi ili ne ulazi u igru) do dolaska Omića prošlo je 2 ipo meseca. (12.11.-27.01.), za to vreme jeste igrao Antić uz izostanke pored Lesora.

Moja greška nisam mislio na dobru partiju Jovanovića protiv Olimpije već protiv Cedevite u Zagrebu. (Janković je izdominirao Olimpiju)

Lesor nije cele godine u nekoj formi pa da ima neki ogroman pad. Imao je dobre utakmice ali nije ispunio moja očekivanja, i siguran sam da Jovanović ništa lošije ne bi odigrao sve Lesorove minute. Ako ništa imali bi domaćeg centra koji je forsiran i znali bi jeste ili nije za nas i našu košarku ovako je dečko budimo realni manje više izgubio sezonu.

Neko je morao da "izgubi sezonu", on ili Lesor. To je manje više bilo jasno još letos. Lesor je bio bolji tokom priprema i na početku sezone, kada su se borili za status. A činjenica je i da je kao atraktivniji igrač, potencijalni reprezentativac Francuske i Miškov pulen oko koga su se već otimala dva evroligaša, potencijalno jači prospekt za transfer. A to nije nevažno u našoj situaciji.

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 5.698
  • Репутација: +1902/-1101
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #8132 послато: 03 Јун 2018, 20:35:45 »
Nekako sam podneo to sto Bolden nije zaigrao za nas... Totalno bih se smorio kad ni Ojo ne bi. Mnogo je gotivan lik i ja sam iskreno zadivljen njegovim napretkom tokom sezone.

Greh je da se onakve fizikalije ne iskoriste.

Kad je Bolden bio u pitanju bio sam za prodaju tek kad sam shvatio da se njemu ovde stvarno ne ostaje. E taj problem sa Ojom necemo imati, on je veliki brat  :icon_svi:

Ван мреже topalko33

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
« Одговор #8133 послато: 03 Јун 2018, 20:41:49 »

Neko je morao da "izgubi sezonu", on ili Lesor. To je manje više bilo jasno još letos. Lesor je bio bolji tokom priprema i na početku sezone, kada su se borili za status. A činjenica je i da je kao atraktivniji igrač, potencijalni reprezentativac Francuske i Miškov pulen oko koga su se već otimala dva evroligaša, potencijalno jači prospekt za transfer. A to nije nevažno u našoj situaciji.

Pa nije morao niko da izgubi sezonu da je potpisan samo jedan od njih dvojice plus Omić (ili takav neki igrač ne mora lično Omić) odmah na početku sezone. Ovako smo tu ,,izgubio sezonu,, imali i mi korz Aba ligu i kup i Jovanović, ali to nije greška ni Lesora ni Jovanovića već onoga ko je sklapao tim.

Drago mi je što si ti pomenuo Miška da stoji iza Lesora a ne ja. Takođe nije loše reći i da Jovanović do skora (ne znam da li i dalje) nema menadžera.

Ван мреже Winnetou

• Члан КК
  • Поруке: 569
  • Репутација: +302/-191
  • Crvenobelokožac
« Одговор #8134 послато: 03 Јун 2018, 20:43:17 »
Samo mi nije jasno zašto se o ovome ne raspravlja na Igračkim kadru, nego ovde? Kakve veze Lesor, Jovanović i Omić imaju sa FMP-om?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
« Одговор #8135 послато: 03 Јун 2018, 20:45:48 »

Pa nije morao niko da izgubi sezonu da je potpisan samo jedan od njih dvojice plus Omić (ili takav neki igrač ne mora lično Omić) odmah na početku sezone. Ovako smo tu ,,izgubio sezonu,, imali i mi korz Aba ligu i kup i Jovanović, ali to nije greška ni Lesora ni Jovanovića već onoga ko je sklapao tim.

Drago mi je što si ti pomenuo Miška da stoji iza Lesora a ne ja. Takođe nije loše reći i da Jovanović do skora (ne znam da li i dalje) nema menadžera.

Misko mu jeste menadzer ali nije nam Misko uvalio njega. Da se shvati nesto pogresno... Misko se pominje u kontekstu toga da bi on mogao da ga proda za neke lepe pare sa sve njegovim manama.

Koliko ja znam, kad smo ga mi trazili, njemu je Raskovic bio menadzer i on se nije slagao da dodje kod nas, zbog toga je i raskinuo saradnju sa njim i potpisao za Miska, da bi dosao kod nas.

Nek Celtic to potvrdi ili demantuje, ja sam tako cuo...

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.460
  • Репутација: +758/-558
« Одговор #8136 послато: 03 Јун 2018, 20:54:13 »
pre svega cestitke treneru FMP-a..Bravo majstore, svaka cast..Napravio si veliki posao ove sezone (8. mesto u aba ligi, moglo je i bolje da nije bilo 4 uzastopnih poraza na kraju sezone) (Polufinale kupa) 1. u grupi pored vecitog rivala i sada Finale KLS-a..Bravo, samo nastavi tako! I klinci i rezultat  :aplauz:

Ван мреже topalko33

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
« Одговор #8137 послато: 03 Јун 2018, 20:58:15 »

Misko mu jeste menadzer ali nije nam Misko uvalio njega. Da se shvati nesto pogresno... Misko se pominje u kontekstu toga da bi on mogao da ga proda za neke lepe pare sa sve njegovim manama.

Koliko ja znam, kad smo ga mi trazili, njemu je Raskovic bio menadzer i on se nije slagao da dodje kod nas, zbog toga je i raskinuo saradnju sa njim i potpisao za Miska, da bi dosao kod nas.

Nek Celtic to potvrdi ili demantuje, ja sam tako cuo...

Nisam ja rekao da nam ga je Miško uvalio da me ne shvati neko pogrešno nemam ništa protiv Lesora ni protiv Miška...

I ja znam da nije bio Miškov pre dolaska kod nas, ali isto tako znam i da je jedan od projekata u koje je Miško (i ne samo on) uložio svoj novac da bi se za veći novac kasnije prodao iz Zvezde.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Ван мреже Беркут

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 477
  • Репутација: +240/-138
  • Ne razume se u fudbal
« Одговор #8138 послато: 03 Јун 2018, 20:58:42 »
Звезда и ФМП у финалу, најбоље што Србија има.

Како нисмо трули милионери, најбоље би било Ненадића, Оџа, Пота и Лазаревића пребацити у Звезду (у наредној сезони), односно ако имамо пара за боље и квалитетније, да их поклонимо Милогорцима или Фрањевцима.
Има се - може се.
Наравно Алексу Раданова видим у Звезди.

Очековао сам више од Апића и нарочито од Борише, али ..., више среће наредне сезоне.
Никад није касно да се љуби страсно.

ФМП сигурно (у наредној сезони) не може да функционише са 25-30 играча.
Ђорђевић и Миомиров позајмица, о звездиним омладинцима тек не треба трошити речи, постојећи кадар, текући скаутинг (у региону и шире), непланиране повољне аквизиције ...
Све активности играчког кадра (у вишегодишњим оквирима) морају бити планиране.
Једино тако, (системски) можемо ублажити недостатак новца, примарног фактора спортских резултата.

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
« Одговор #8139 послато: 03 Јун 2018, 21:00:49 »

Nisam ja rekao da nam ga je Miško uvalio da me ne shvati neko pogrešno nemam ništa protiv Lesora ni protiv Miška...

I ja znam da nije bio Miškov pre dolaska kod nas, ali isto tako znam i da je jedan od projekata u koje je Miško (i ne samo on) uložio svoj novac da bi se za veći novac kasnije prodao iz Zvezde.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Pa dobro, ovde je vec nekolikoo puta pisano o tome da je Misko ulozio svoj novac. Ali svakako nema samo on interes od guranja njega, jer mi moramo da ga prodamo, jer za njega postoje interesovanja, samo treba izvuci sto vecu cenu.